02.04.2017 | Baráže MIZUNO AVL Praha |
26.03.2017 | FINÁLE 6.,7.,8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha |
19.03.2017 | turnaj 6., 7., 8. a 10.MIZUNO AVL Praha |
05.03.2017 | turnaj 6., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha |
12.02.2017 | turnaj 6., 8 a 10.MIZUNO AVL Praha |
22.01.2017 | turnaj 6., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha |
15.01.2017 | turnaj 6. a 9.MIZUNO AVL Praha |
18.12.2016 | turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha |
11.12.2016 | turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha |
04.12.2016 | turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha |
20.11.2016 | turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha |
13.11.2016 | turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha |
06.11.2016 | turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha |
30.10.2016 | turnaj 6., 8. a 10.MIZUNO AVL Praha |
23.10.2016 | turnaj 6., 8. a 10.MIZUNO AVL Praha |
Pořadí | Tým | Body | Odehráno | Úspěšnost |
---|---|---|---|---|
1. | KPRH | 44 | 19 | 77.19 % |
2. | Ofenzivní Smršť | 44 | 19 | 77.19 % |
3. | Skrytý talent | 42 | 19 | 73.68 % |
4. | CA panzerdivison Nudle | 41 | 19 | 71.93 % |
5. | K-Lhotka | 36 | 19 | 63.16 % |
6. | PREteam | 34 | 19 | 59.65 % |
7. | Orální průzkumníci | 33 | 19 | 57.89 % |
8. | Los Ganadores | 31 | 19 | 54.39 % |
9. | S.M.E.Č.ka | 31 | 19 | 54.39 % |
10. | Žižkovský ESOExport | 30 | 19 | 52.63 % |
11. | Lemrouši | 28 | 19 | 49.12 % |
12. | Prumerne Nuly | 26 | 19 | 45.61 % |
13. | Sirda a jeho parta | 25 | 19 | 43.86 % |
14. | Vlažňáci | 25 | 19 | 43.86 % |
15. | ÚVN | 24 | 19 | 42.11 % |
16. | MAESTRO CLUB KOLOVRATY B | 22 | 19 | 38.6 % |
17. | Attentato | 18 | 19 | 31.58 % |
18. | Leda-borci "B" | 15 | 19 | 26.32 % |
19. | Campáni | 11 | 19 | 19.3 % |
20. | Chemíček | 10 | 19 | 17.54 % |
Attentato | CA panzerdivison Nudle | Campáni | Chemíček | K-Lhotka | KPRH | Leda-borci "B" | Lemrouši | Los Ganadores | MAESTRO CLUB KOLOVRATY B | Ofenzivní Smršť | Orální průzkumníci | PREteam | Prumerne Nuly | S.M.E.Č.ka | Sirda a jeho parta | Skrytý talent | ÚVN | Vlažňáci | Žižkovský ESOExport | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Attentato | 0:2 Attentato vs CA panzerdivison Nudle 16:25,13:25 | 2:0 Attentato vs Campáni 25:21,25:21 | 2:1 Attentato vs Chemíček 16:25,25:15,15:12 | 1:2 Attentato vs K-Lhotka 24:26,25:23,14:16 | 0:2 Attentato vs KPRH 24:26,20:25 | 2:1 Attentato vs Leda-borci "B" 25:22,19:25,15:9 | 1:2 Attentato vs Lemrouši 22:25,25:17,6:15 | 1:2 Attentato vs Los Ganadores 20:25,25:21,14:16 | 1:2 Attentato vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 16:25,25:15,9:15 | 0:2 Attentato vs Ofenzivní Smršť 13:25,22:25 | 2:0 Attentato vs Orální průzkumníci 25:0,25:0 | 0:2 Attentato vs PREteam 20:25,14:25 | 2:1 Attentato vs Prumerne Nuly 20:25,25:16,15:11 | 0:2 Attentato vs S.M.E.Č.ka 10:25,12:25 | 1:2 Attentato vs Sirda a jeho parta 25:19,15:25,6:15 | 0:2 Attentato vs Skrytý talent 16:25,16:25 | 0:2 Attentato vs ÚVN 20:25,21:25 | 1:2 Attentato vs Vlažňáci 25:17,17:25,13:15 | 0:2 Attentato vs Žižkovský ESOExport 23:25,23:25 | |
CA panzerdivison Nudle | 2:0 CA panzerdivison Nudle vs Attentato 25:16,25:13 | 2:0 CA panzerdivison Nudle vs Campáni 25:13,25:22 | 2:0 CA panzerdivison Nudle vs Chemíček 25:15,25:13 | 2:1 CA panzerdivison Nudle vs K-Lhotka 25:27,25:13,16:14 | 1:2 CA panzerdivison Nudle vs KPRH 25:9,24:26,13:15 | 2:1 CA panzerdivison Nudle vs Leda-borci "B" 25:23,23:25,17:15 | 1:2 CA panzerdivison Nudle vs Lemrouši 25:23,24:26,14:16 | 0:2 CA panzerdivison Nudle vs Los Ganadores 20:25,23:25 | 2:0 CA panzerdivison Nudle vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 25:17,25:17 | 2:1 CA panzerdivison Nudle vs Ofenzivní Smršť 26:24,17:25,18:16 | 2:0 CA panzerdivison Nudle vs Orální průzkumníci 28:26,25:22 | 2:0 CA panzerdivison Nudle vs PREteam 25:23,25:20 | 0:2 CA panzerdivison Nudle vs Prumerne Nuly 20:25,25:27 | 2:0 CA panzerdivison Nudle vs S.M.E.Č.ka 25:20,25:18 | 2:1 CA panzerdivison Nudle vs Sirda a jeho parta 25:16,21:25,15:12 | 2:1 CA panzerdivison Nudle vs Skrytý talent 25:17,17:25,15:12 | 2:0 CA panzerdivison Nudle vs ÚVN 25:22,25:16 | 2:0 CA panzerdivison Nudle vs Vlažňáci 25:0,25:0 | 2:1 CA panzerdivison Nudle vs Žižkovský ESOExport 25:16,21:25,15:12 | |
Campáni | 0:2 Campáni vs Attentato 21:25,21:25 | 0:2 Campáni vs CA panzerdivison Nudle 13:25,22:25 | 2:1 Campáni vs Chemíček 10:25,25:20,15:9 | 0:2 Campáni vs K-Lhotka 19:25,22:25 | 0:2 Campáni vs KPRH 14:25,15:25 | 0:2 Campáni vs Leda-borci "B" 16:25,21:25 | 0:2 Campáni vs Lemrouši 19:25,22:25 | 0:2 Campáni vs Los Ganadores 16:25,20:25 | 2:0 Campáni vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 25:0,25:0 | 2:1 Campáni vs Ofenzivní Smršť 25:22,22:25,15:13 | 2:0 Campáni vs Orální průzkumníci 25:21,25:15 | 0:2 Campáni vs PREteam 15:25,15:25 | 0:2 Campáni vs Prumerne Nuly 19:25,23:25 | 0:2 Campáni vs S.M.E.Č.ka 25:27,15:25 | 0:2 Campáni vs Sirda a jeho parta 17:25,17:25 | 0:2 Campáni vs Skrytý talent 23:25,22:25 | 0:2 Campáni vs ÚVN 23:25,21:25 | 0:2 Campáni vs Vlažňáci 26:28,12:25 | 1:2 Campáni vs Žižkovský ESOExport 25:23,20:25,12:15 | |
Chemíček | 1:2 Chemíček vs Attentato 25:16,15:25,12:15 | 0:2 Chemíček vs CA panzerdivison Nudle 15:25,13:25 | 1:2 Chemíček vs Campáni 25:10,20:25,9:15 | 0:2 Chemíček vs K-Lhotka 22:25,16:25 | 1:2 Chemíček vs KPRH 18:25,27:25,7:15 | 0:2 Chemíček vs Leda-borci "B" 17:25,15:25 | 0:2 Chemíček vs Lemrouši 13:25,10:25 | 0:2 Chemíček vs Los Ganadores 14:25,26:28 | 0:2 Chemíček vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 20:25,11:25 | 0:2 Chemíček vs Ofenzivní Smršť 15:25,16:25 | 0:2 Chemíček vs Orální průzkumníci 19:25,26:28 | 1:2 Chemíček vs PREteam 14:25,25:22,4:15 | 1:2 Chemíček vs Prumerne Nuly 28:26,13:25,16:18 | 2:1 Chemíček vs S.M.E.Č.ka 27:25,12:25,15:13 | 1:2 Chemíček vs Sirda a jeho parta 25:22,22:25,3:15 | 0:2 Chemíček vs Skrytý talent 18:25,24:26 | 0:2 Chemíček vs ÚVN 6:25,12:25 | 0:2 Chemíček vs Vlažňáci 0:25,0:25 | 2:1 Chemíček vs Žižkovský ESOExport 25:23,22:25,16:14 | |
K-Lhotka | 2:1 K-Lhotka vs Attentato 26:24,23:25,16:14 | 1:2 K-Lhotka vs CA panzerdivison Nudle 27:25,13:25,14:16 | 2:0 K-Lhotka vs Campáni 25:19,25:22 | 2:0 K-Lhotka vs Chemíček 25:22,25:16 | 0:2 K-Lhotka vs KPRH 22:25,18:25 | 2:0 K-Lhotka vs Leda-borci "B" 25:20,25:21 | 2:0 K-Lhotka vs Lemrouši 25:12,25:22 | 1:2 K-Lhotka vs Los Ganadores 25:15,22:25,11:15 | 1:2 K-Lhotka vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 25:21,19:25,10:15 | 1:2 K-Lhotka vs Ofenzivní Smršť 25:22,23:25,18:20 | 2:0 K-Lhotka vs Orální průzkumníci 25:20,25:11 | 2:1 K-Lhotka vs PREteam 21:25,25:23,15:12 | 1:2 K-Lhotka vs Prumerne Nuly 24:26,26:24,12:15 | 2:1 K-Lhotka vs S.M.E.Č.ka 18:25,25:17,15:11 | 2:1 K-Lhotka vs Sirda a jeho parta 25:22,22:25,15:10 | 0:2 K-Lhotka vs Skrytý talent 18:25,23:25 | 2:0 K-Lhotka vs ÚVN 25:13,25:21 | 2:1 K-Lhotka vs Vlažňáci 22:25,25:15,15:7 | 2:0 K-Lhotka vs Žižkovský ESOExport 26:24,29:27 | |
KPRH | 2:0 KPRH vs Attentato 26:24,25:20 | 2:1 KPRH vs CA panzerdivison Nudle 9:25,26:24,15:13 | 2:0 KPRH vs Campáni 25:14,25:15 | 2:1 KPRH vs Chemíček 25:18,25:27,15:7 | 2:0 KPRH vs K-Lhotka 25:22,25:18 | 2:0 KPRH vs Leda-borci "B" 25:21,25:19 | 2:0 KPRH vs Lemrouši 25:15,25:18 | 2:1 KPRH vs Los Ganadores 22:25,25:20,17:15 | 2:1 KPRH vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 25:12,18:25,15:8 | 2:1 KPRH vs Ofenzivní Smršť 25:21,18:25,15:7 | 1:2 KPRH vs Orální průzkumníci 25:11,15:25,13:15 | 2:1 KPRH vs PREteam 25:20,13:25,15:7 | 2:0 KPRH vs Prumerne Nuly 25:20,25:23 | 1:2 KPRH vs S.M.E.Č.ka 28:26,21:25,12:15 | 2:0 KPRH vs Sirda a jeho parta 25:15,25:23 | 2:0 KPRH vs Skrytý talent 31:29,25:21 | 1:2 KPRH vs ÚVN 26:24,20:25,11:15 | 2:0 KPRH vs Vlažňáci 25:24,25:15 | 2:1 KPRH vs Žižkovský ESOExport 18:25,25:11,15:13 | |
Leda-borci "B" | 1:2 Leda-borci "B" vs Attentato 22:25,25:19,9:15 | 1:2 Leda-borci "B" vs CA panzerdivison Nudle 23:25,25:23,15:17 | 2:0 Leda-borci "B" vs Campáni 25:16,25:21 | 2:0 Leda-borci "B" vs Chemíček 25:17,25:15 | 0:2 Leda-borci "B" vs K-Lhotka 20:25,21:25 | 0:2 Leda-borci "B" vs KPRH 21:25,19:25 | 0:2 Leda-borci "B" vs Lemrouši 14:25,16:25 | 1:2 Leda-borci "B" vs Los Ganadores 13:25,25:18,7:15 | 1:2 Leda-borci "B" vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 27:25,16:25,10:15 | 0:2 Leda-borci "B" vs Ofenzivní Smršť 15:25,17:25 | 0:2 Leda-borci "B" vs Orální průzkumníci 16:25,5:25 | 0:2 Leda-borci "B" vs PREteam 13:25,14:25 | 0:2 Leda-borci "B" vs Prumerne Nuly 20:25,18:25 | 2:1 Leda-borci "B" vs S.M.E.Č.ka 23:25,25:20,16:14 | 0:2 Leda-borci "B" vs Sirda a jeho parta 17:25,24:26 | 0:2 Leda-borci "B" vs Skrytý talent 16:25,20:25 | 0:2 Leda-borci "B" vs ÚVN 16:25,20:25 | 2:1 Leda-borci "B" vs Vlažňáci 19:25,25:10,18:16 | 1:2 Leda-borci "B" vs Žižkovský ESOExport 21:25,25:22,8:15 | |
Lemrouši | 2:1 Lemrouši vs Attentato 25:22,17:25,15:6 | 2:1 Lemrouši vs CA panzerdivison Nudle 23:25,26:24,16:14 | 2:0 Lemrouši vs Campáni 25:19,25:22 | 2:0 Lemrouši vs Chemíček 25:13,25:10 | 0:2 Lemrouši vs K-Lhotka 12:25,22:25 | 0:2 Lemrouši vs KPRH 15:25,18:25 | 2:0 Lemrouši vs Leda-borci "B" 25:14,25:16 | 2:0 Lemrouši vs Los Ganadores 25:19,26:24 | 2:1 Lemrouši vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 25:19,22:25,15:9 | 0:2 Lemrouši vs Ofenzivní Smršť 0:25,0:25 | 1:2 Lemrouši vs Orální průzkumníci 25:22,15:25,13:15 | 1:2 Lemrouši vs PREteam 25:22,13:25,13:15 | 0:2 Lemrouši vs Prumerne Nuly 22:25,19:25 | 0:2 Lemrouši vs S.M.E.Č.ka 9:25,19:25 | 1:2 Lemrouši vs Sirda a jeho parta 25:16,12:25,12:15 | 1:2 Lemrouši vs Skrytý talent 17:25,25:22,10:15 | 2:0 Lemrouši vs ÚVN 25:0,25:0 | 0:2 Lemrouši vs Vlažňáci 25:27,21:25 | 2:0 Lemrouši vs Žižkovský ESOExport 25:21,25:23 | |
Los Ganadores | 2:1 Los Ganadores vs Attentato 25:20,21:25,16:14 | 2:0 Los Ganadores vs CA panzerdivison Nudle 25:20,25:23 | 2:0 Los Ganadores vs Campáni 25:16,25:20 | 2:0 Los Ganadores vs Chemíček 25:14,28:26 | 2:1 Los Ganadores vs K-Lhotka 15:25,25:22,15:11 | 1:2 Los Ganadores vs KPRH 25:22,20:25,15:17 | 2:1 Los Ganadores vs Leda-borci "B" 25:13,18:25,15:7 | 0:2 Los Ganadores vs Lemrouši 19:25,24:26 | 2:1 Los Ganadores vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 25:19,19:25,15:11 | 0:2 Los Ganadores vs Ofenzivní Smršť 15:25,23:25 | 2:1 Los Ganadores vs Orální průzkumníci 25:23,23:25,15:13 | 1:2 Los Ganadores vs PREteam 25:20,17:25,12:15 | 1:2 Los Ganadores vs Prumerne Nuly 25:19,14:25,6:15 | 1:2 Los Ganadores vs S.M.E.Č.ka 19:25,25:22,16:18 | 2:0 Los Ganadores vs Sirda a jeho parta 25:22,26:24 | 0:2 Los Ganadores vs Skrytý talent 25:27,17:25 | 2:0 Los Ganadores vs ÚVN 25:21,25:21 | 1:2 Los Ganadores vs Vlažňáci 25:12,25:27,8:15 | 1:2 Los Ganadores vs Žižkovský ESOExport 21:25,25:21,9:15 | |
MAESTRO CLUB KOLOVRATY B | 2:1 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Attentato 25:16,15:25,15:9 | 0:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs CA panzerdivison Nudle 17:25,17:25 | 0:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Campáni 0:25,0:25 | 2:0 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Chemíček 25:20,25:11 | 2:1 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs K-Lhotka 21:25,25:19,15:10 | 1:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs KPRH 12:25,25:18,8:15 | 2:1 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Leda-borci "B" 25:27,25:16,15:10 | 1:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Lemrouši 19:25,25:22,9:15 | 1:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Los Ganadores 19:25,25:19,11:15 | 0:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Ofenzivní Smršť 18:25,19:25 | 0:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Orální průzkumníci 21:25,13:25 | 0:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs PREteam 20:25,16:25 | 2:1 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Prumerne Nuly 25:22,15:25,15:5 | 0:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs S.M.E.Č.ka 22:25,18:25 | 1:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Sirda a jeho parta 25:10,21:25,11:15 | 1:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Skrytý talent 25:17,30:32,7:15 | 2:0 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs ÚVN 25:23,25:20 | 2:0 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Vlažňáci 25:15,25:19 | 0:2 MAESTRO CLUB KOLOVRATY B vs Žižkovský ESOExport 20:25,19:25 | |
Ofenzivní Smršť | 2:0 Ofenzivní Smršť vs Attentato 25:13,25:22 | 1:2 Ofenzivní Smršť vs CA panzerdivison Nudle 24:26,25:17,16:18 | 1:2 Ofenzivní Smršť vs Campáni 22:25,25:22,13:15 | 2:0 Ofenzivní Smršť vs Chemíček 25:15,25:16 | 2:1 Ofenzivní Smršť vs K-Lhotka 22:25,25:23,20:18 | 1:2 Ofenzivní Smršť vs KPRH 21:25,25:18,7:15 | 2:0 Ofenzivní Smršť vs Leda-borci "B" 25:15,25:17 | 2:0 Ofenzivní Smršť vs Lemrouši 25:0,25:0 | 2:0 Ofenzivní Smršť vs Los Ganadores 25:15,25:23 | 2:0 Ofenzivní Smršť vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 25:18,25:19 | 2:1 Ofenzivní Smršť vs Orální průzkumníci 21:25,25:16,15:8 | 1:2 Ofenzivní Smršť vs PREteam 21:25,25:13,11:15 | 2:0 Ofenzivní Smršť vs Prumerne Nuly 25:18,25:16 | 1:2 Ofenzivní Smršť vs S.M.E.Č.ka 21:25,25:20,11:15 | 2:0 Ofenzivní Smršť vs Sirda a jeho parta 25:19,25:17 | 2:1 Ofenzivní Smršť vs Skrytý talent 25:19,24:26,15:12 | 2:0 Ofenzivní Smršť vs ÚVN 25:0,25:0 | 2:0 Ofenzivní Smršť vs Vlažňáci 25:23,25:23 | 2:0 Ofenzivní Smršť vs Žižkovský ESOExport 25:20,26:24 | |
Orální průzkumníci | 0:2 Orální průzkumníci vs Attentato 0:25,0:25 | 0:2 Orální průzkumníci vs CA panzerdivison Nudle 26:28,22:25 | 0:2 Orální průzkumníci vs Campáni 21:25,15:25 | 2:0 Orální průzkumníci vs Chemíček 25:19,28:26 | 0:2 Orální průzkumníci vs K-Lhotka 20:25,11:25 | 2:1 Orální průzkumníci vs KPRH 11:25,25:15,15:13 | 2:0 Orální průzkumníci vs Leda-borci "B" 25:16,25:5 | 2:1 Orální průzkumníci vs Lemrouši 22:25,25:15,15:13 | 1:2 Orální průzkumníci vs Los Ganadores 23:25,25:23,13:15 | 2:0 Orální průzkumníci vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 25:21,25:13 | 1:2 Orální průzkumníci vs Ofenzivní Smršť 25:21,16:25,8:15 | 2:0 Orální průzkumníci vs PREteam 25:19,25:23 | 2:1 Orální průzkumníci vs Prumerne Nuly 25:21,22:25,15:13 | 2:1 Orální průzkumníci vs S.M.E.Č.ka 16:25,25:22,16:14 | 0:2 Orální průzkumníci vs Sirda a jeho parta 18:25,22:25 | 2:0 Orální průzkumníci vs Skrytý talent 25:21,25:19 | 2:0 Orální průzkumníci vs ÚVN 25:0,25:0 | 2:0 Orální průzkumníci vs Vlažňáci 25:22,25:21 | 2:1 Orální průzkumníci vs Žižkovský ESOExport 25:13,18:25,15:9 | |
PREteam | 2:0 PREteam vs Attentato 25:20,25:14 | 0:2 PREteam vs CA panzerdivison Nudle 23:25,20:25 | 2:0 PREteam vs Campáni 25:15,25:15 | 2:1 PREteam vs Chemíček 25:14,22:25,15:4 | 1:2 PREteam vs K-Lhotka 25:21,23:25,12:15 | 1:2 PREteam vs KPRH 20:25,25:13,7:15 | 2:0 PREteam vs Leda-borci "B" 25:13,25:14 | 2:1 PREteam vs Lemrouši 22:25,25:13,15:13 | 2:1 PREteam vs Los Ganadores 20:25,25:17,15:12 | 2:0 PREteam vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 25:20,25:16 | 2:1 PREteam vs Ofenzivní Smršť 25:21,13:25,15:11 | 0:2 PREteam vs Orální průzkumníci 19:25,23:25 | 2:0 PREteam vs Prumerne Nuly 25:17,25:17 | 2:1 PREteam vs S.M.E.Č.ka 18:25,25:15,15:10 | 2:1 PREteam vs Sirda a jeho parta 25:20,12:25,15:13 | 2:1 PREteam vs Skrytý talent 22:25,25:18,15:11 | 1:2 PREteam vs ÚVN 26:24,13:25,9:15 | 2:1 PREteam vs Vlažňáci 25:20,22:25,15:13 | 0:2 PREteam vs Žižkovský ESOExport 12:25,18:25 | |
Prumerne Nuly | 1:2 Prumerne Nuly vs Attentato 25:20,16:25,11:15 | 2:0 Prumerne Nuly vs CA panzerdivison Nudle 25:20,27:25 | 2:0 Prumerne Nuly vs Campáni 25:19,25:23 | 2:1 Prumerne Nuly vs Chemíček 26:28,25:13,18:16 | 2:1 Prumerne Nuly vs K-Lhotka 26:24,24:26,15:12 | 0:2 Prumerne Nuly vs KPRH 20:25,23:25 | 2:0 Prumerne Nuly vs Leda-borci "B" 25:20,25:18 | 2:0 Prumerne Nuly vs Lemrouši 25:22,25:19 | 2:1 Prumerne Nuly vs Los Ganadores 19:25,25:14,15:6 | 1:2 Prumerne Nuly vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 22:25,25:15,5:15 | 0:2 Prumerne Nuly vs Ofenzivní Smršť 18:25,16:25 | 1:2 Prumerne Nuly vs Orální průzkumníci 21:25,25:22,13:15 | 0:2 Prumerne Nuly vs PREteam 17:25,17:25 | 0:2 Prumerne Nuly vs S.M.E.Č.ka 10:25,11:25 | 2:0 Prumerne Nuly vs Sirda a jeho parta 25:23,25:16 | 0:2 Prumerne Nuly vs Skrytý talent 15:25,22:25 | 0:2 Prumerne Nuly vs ÚVN 13:25,12:25 | 2:1 Prumerne Nuly vs Vlažňáci 25:21,19:25,15:9 | 0:2 Prumerne Nuly vs Žižkovský ESOExport 22:25,12:25 | |
S.M.E.Č.ka | 2:0 S.M.E.Č.ka vs Attentato 25:10,25:12 | 0:2 S.M.E.Č.ka vs CA panzerdivison Nudle 20:25,18:25 | 2:0 S.M.E.Č.ka vs Campáni 27:25,25:15 | 1:2 S.M.E.Č.ka vs Chemíček 25:27,25:12,13:15 | 1:2 S.M.E.Č.ka vs K-Lhotka 25:18,17:25,11:15 | 2:1 S.M.E.Č.ka vs KPRH 26:28,25:21,15:12 | 1:2 S.M.E.Č.ka vs Leda-borci "B" 25:23,20:25,14:16 | 2:0 S.M.E.Č.ka vs Lemrouši 25:9,25:19 | 2:1 S.M.E.Č.ka vs Los Ganadores 25:19,22:25,18:16 | 2:0 S.M.E.Č.ka vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 25:22,25:18 | 2:1 S.M.E.Č.ka vs Ofenzivní Smršť 25:21,20:25,15:11 | 1:2 S.M.E.Č.ka vs Orální průzkumníci 25:16,22:25,14:16 | 1:2 S.M.E.Č.ka vs PREteam 25:18,15:25,10:15 | 2:0 S.M.E.Č.ka vs Prumerne Nuly 25:10,25:11 | 0:2 S.M.E.Č.ka vs Sirda a jeho parta 22:25,18:25 | 0:2 S.M.E.Č.ka vs Skrytý talent 18:25,14:25 | 2:0 S.M.E.Č.ka vs ÚVN 25:21,25:22 | 0:2 S.M.E.Č.ka vs Vlažňáci 24:26,25:27 | 2:1 S.M.E.Č.ka vs Žižkovský ESOExport 25:16,16:25,15:6 | |
Sirda a jeho parta | 2:1 Sirda a jeho parta vs Attentato 19:25,25:15,15:6 | 1:2 Sirda a jeho parta vs CA panzerdivison Nudle 16:25,25:21,12:15 | 2:0 Sirda a jeho parta vs Campáni 25:17,25:17 | 2:1 Sirda a jeho parta vs Chemíček 22:25,25:22,15:3 | 1:2 Sirda a jeho parta vs K-Lhotka 22:25,25:22,10:15 | 0:2 Sirda a jeho parta vs KPRH 15:25,23:25 | 2:0 Sirda a jeho parta vs Leda-borci "B" 25:17,26:24 | 2:1 Sirda a jeho parta vs Lemrouši 16:25,25:12,15:12 | 0:2 Sirda a jeho parta vs Los Ganadores 22:25,24:26 | 2:1 Sirda a jeho parta vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 10:25,25:21,15:11 | 0:2 Sirda a jeho parta vs Ofenzivní Smršť 19:25,17:25 | 2:0 Sirda a jeho parta vs Orální průzkumníci 25:18,25:22 | 1:2 Sirda a jeho parta vs PREteam 20:25,25:12,13:15 | 0:2 Sirda a jeho parta vs Prumerne Nuly 23:25,16:25 | 2:0 Sirda a jeho parta vs S.M.E.Č.ka 25:22,25:18 | 0:2 Sirda a jeho parta vs Skrytý talent 14:25,26:28 | 1:2 Sirda a jeho parta vs ÚVN 28:26,12:25,10:15 | 0:2 Sirda a jeho parta vs Vlažňáci 22:25,21:25 | 1:2 Sirda a jeho parta vs Žižkovský ESOExport 23:25,25:21,12:15 | |
Skrytý talent | 2:0 Skrytý talent vs Attentato 25:16,25:16 | 1:2 Skrytý talent vs CA panzerdivison Nudle 17:25,25:17,12:15 | 2:0 Skrytý talent vs Campáni 25:23,25:22 | 2:0 Skrytý talent vs Chemíček 25:18,26:24 | 2:0 Skrytý talent vs K-Lhotka 25:18,25:23 | 0:2 Skrytý talent vs KPRH 29:31,21:25 | 2:0 Skrytý talent vs Leda-borci "B" 25:16,25:20 | 2:1 Skrytý talent vs Lemrouši 25:17,22:25,15:10 | 2:0 Skrytý talent vs Los Ganadores 27:25,25:17 | 2:1 Skrytý talent vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 17:25,32:30,15:7 | 1:2 Skrytý talent vs Ofenzivní Smršť 19:25,26:24,12:15 | 0:2 Skrytý talent vs Orální průzkumníci 21:25,19:25 | 1:2 Skrytý talent vs PREteam 25:22,18:25,11:15 | 2:0 Skrytý talent vs Prumerne Nuly 25:15,25:22 | 2:0 Skrytý talent vs S.M.E.Č.ka 25:18,25:14 | 2:0 Skrytý talent vs Sirda a jeho parta 25:14,28:26 | 2:0 Skrytý talent vs ÚVN 25:14,25:18 | 2:0 Skrytý talent vs Vlažňáci 25:23,25:13 | 2:1 Skrytý talent vs Žižkovský ESOExport 25:15,14:25,15:13 | |
ÚVN | 2:0 ÚVN vs Attentato 25:20,25:21 | 0:2 ÚVN vs CA panzerdivison Nudle 22:25,16:25 | 2:0 ÚVN vs Campáni 25:23,25:21 | 2:0 ÚVN vs Chemíček 25:6,25:12 | 0:2 ÚVN vs K-Lhotka 13:25,21:25 | 2:1 ÚVN vs KPRH 24:26,25:20,15:11 | 2:0 ÚVN vs Leda-borci "B" 25:16,25:20 | 0:2 ÚVN vs Lemrouši 0:25,0:25 | 0:2 ÚVN vs Los Ganadores 21:25,21:25 | 0:2 ÚVN vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 23:25,20:25 | 0:2 ÚVN vs Ofenzivní Smršť 0:25,0:25 | 0:2 ÚVN vs Orální průzkumníci 0:25,0:25 | 2:1 ÚVN vs PREteam 24:26,25:13,15:9 | 2:0 ÚVN vs Prumerne Nuly 25:13,25:12 | 0:2 ÚVN vs S.M.E.Č.ka 21:25,22:25 | 2:1 ÚVN vs Sirda a jeho parta 26:28,25:12,15:10 | 0:2 ÚVN vs Skrytý talent 14:25,18:25 | 2:1 ÚVN vs Vlažňáci 11:25,25:13,15:11 | 1:2 ÚVN vs Žižkovský ESOExport 24:26,25:18,9:15 | |
Vlažňáci | 2:1 Vlažňáci vs Attentato 17:25,25:17,15:13 | 0:2 Vlažňáci vs CA panzerdivison Nudle 0:25,0:25 | 2:0 Vlažňáci vs Campáni 28:26,25:12 | 2:0 Vlažňáci vs Chemíček 25:0,25:0 | 1:2 Vlažňáci vs K-Lhotka 25:22,15:25,7:15 | 0:2 Vlažňáci vs KPRH 24:25,15:25 | 1:2 Vlažňáci vs Leda-borci "B" 25:19,10:25,16:18 | 2:0 Vlažňáci vs Lemrouši 27:25,25:21 | 2:1 Vlažňáci vs Los Ganadores 12:25,27:25,15:8 | 0:2 Vlažňáci vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 15:25,19:25 | 0:2 Vlažňáci vs Ofenzivní Smršť 23:25,23:25 | 0:2 Vlažňáci vs Orální průzkumníci 22:25,21:25 | 1:2 Vlažňáci vs PREteam 20:25,25:22,13:15 | 1:2 Vlažňáci vs Prumerne Nuly 21:25,25:19,9:15 | 2:0 Vlažňáci vs S.M.E.Č.ka 26:24,27:25 | 2:0 Vlažňáci vs Sirda a jeho parta 25:22,25:21 | 0:2 Vlažňáci vs Skrytý talent 23:25,13:25 | 1:2 Vlažňáci vs ÚVN 25:11,13:25,11:15 | 1:2 Vlažňáci vs Žižkovský ESOExport 25:16,20:25,6:15 | |
Žižkovský ESOExport | 2:0 Žižkovský ESOExport vs Attentato 25:23,25:23 | 1:2 Žižkovský ESOExport vs CA panzerdivison Nudle 16:25,25:21,12:15 | 2:1 Žižkovský ESOExport vs Campáni 23:25,25:20,15:12 | 1:2 Žižkovský ESOExport vs Chemíček 23:25,25:22,14:16 | 0:2 Žižkovský ESOExport vs K-Lhotka 24:26,27:29 | 1:2 Žižkovský ESOExport vs KPRH 25:18,11:25,13:15 | 2:1 Žižkovský ESOExport vs Leda-borci "B" 25:21,22:25,15:8 | 0:2 Žižkovský ESOExport vs Lemrouši 21:25,23:25 | 2:1 Žižkovský ESOExport vs Los Ganadores 25:21,21:25,15:9 | 2:0 Žižkovský ESOExport vs MAESTRO CLUB KOLOVRATY B 25:20,25:19 | 0:2 Žižkovský ESOExport vs Ofenzivní Smršť 20:25,24:26 | 1:2 Žižkovský ESOExport vs Orální průzkumníci 13:25,25:18,9:15 | 2:0 Žižkovský ESOExport vs PREteam 25:12,25:18 | 2:0 Žižkovský ESOExport vs Prumerne Nuly 25:22,25:12 | 1:2 Žižkovský ESOExport vs S.M.E.Č.ka 16:25,25:16,6:15 | 2:1 Žižkovský ESOExport vs Sirda a jeho parta 25:23,21:25,15:12 | 1:2 Žižkovský ESOExport vs Skrytý talent 15:25,25:14,13:15 | 2:1 Žižkovský ESOExport vs ÚVN 26:24,18:25,15:9 | 2:1 Žižkovský ESOExport vs Vlažňáci 16:25,25:20,15:6 |