Turnaje

16.12.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
09.12.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
02.12.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
18.11.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
11.11.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
04.11.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
28.10.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
21.10.2018turnaj 6., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Aurora 21 8 87.5 %
2. Lana Drahrepus 20 8 83.33 %
3. SOSák Stochov 24 10 80 %
4. Strašná rána 17 8 70.83 %
5. BACILOVÉ 15 8 62.5 %
6. Kladivouni 13 7 61.9 %
7. Stejci 16 9 59.26 %
8. Bugaboo 12 7 57.14 %
9. Přešlap rukou 14 9 51.85 %
10. Bábovky 15 10 50 %
11. AZ Hujer 12 8 50 %
12. Zubatá 10 7 47.62 %
13. VK Masokombináty PEKLO 9 7 42.86 %
14. Žádný talent 10 8 41.67 %
15. Draze Zaplacená Zkušenost 13 11 39.39 %
16. Pecky ze Švestek 10 11 30.3 %
17. Dřevoplech Chodov 6 7 28.57 %
18. Línej Volej 9 11 27.27 %
19. Šlechta 3 6 16.67 %
20. Sokol Vysočany 3 8 12.5 %

Vzájemné zápasy

AuroraAZ HujerBábovkyBACILOVÉBugabooDraze Zaplacená ZkušenostDřevoplech ChodovKladivouniLana DrahrepusLínej VolejPecky ze ŠvestekPřešlap rukouSokol VysočanySOSák StochovStejciStrašná ránaŠlechtaVK Masokombináty PEKLOZubatáŽádný talent
Aurora2:0
Aurora vs AZ Hujer
25:10,25:12
0:02:1
Aurora vs BACILOVÉ
19:25,25:15,15:9
0:02:0
Aurora vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:13,25:23
0:02:0
Aurora vs Kladivouni
25:23,25:17
0:02:1
Aurora vs Línej Volej
25:18,23:25,15:7
2:0
Aurora vs Pecky ze Švestek
25:18,25:22
0:02:0
Aurora vs Sokol Vysočany
25:19,25:21
0:00:00:02:1
Aurora vs Šlechta
20:25,25:13,15:5
0:00:00:0
AZ Hujer0:2
AZ Hujer vs Aurora
10:25,12:25
1:2
AZ Hujer vs Bábovky
20:25,25:22,11:15
2:0
AZ Hujer vs BACILOVÉ
25:19,25:22
0:01:2
AZ Hujer vs Draze Zaplacená Zkušenost
26:24,17:25,9:15
0:00:00:2
AZ Hujer vs Lana Drahrepus
18:25,17:25
0:00:00:00:02:1
AZ Hujer vs SOSák Stochov
10:25,25:16,15:11
0:00:02:0
AZ Hujer vs Šlechta
25:16,25:18
0:00:02:1
AZ Hujer vs Žádný talent
23:25,25:19,15:12
Bábovky0:02:1
Bábovky vs AZ Hujer
25:20,22:25,15:11
0:00:00:2
Bábovky vs Draze Zaplacená Zkušenost
19:25,12:25
0:00:01:2
Bábovky vs Lana Drahrepus
21:25,25:17,11:15
0:2
Bábovky vs Línej Volej
23:25,24:26
2:1
Bábovky vs Pecky ze Švestek
25:22,21:25,16:14
1:2
Bábovky vs Přešlap rukou
16:25,25:22,10:15
0:00:02:0
Bábovky vs Stejci
26:24,25:16
2:0
Bábovky vs Strašná rána
25:20,26:24
0:02:0
Bábovky vs VK Masokombináty PEKLO
25:23,25:17
0:00:2
Bábovky vs Žádný talent
17:25,22:25
BACILOVÉ1:2
BACILOVÉ vs Aurora
25:19,15:25,9:15
0:2
BACILOVÉ vs AZ Hujer
19:25,22:25
0:00:02:0
BACILOVÉ vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:12,25:23
0:02:0
BACILOVÉ vs Kladivouni
25:17,25:18
0:02:0
BACILOVÉ vs Línej Volej
25:17,25:20
0:00:2
BACILOVÉ vs Přešlap rukou
19:25,19:25
0:00:00:00:02:0
BACILOVÉ vs Šlechta
25:23,25:22
0:02:1
BACILOVÉ vs Zubatá
20:25,25:17,15:3
0:0
Bugaboo0:00:00:00:02:0
Bugaboo vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:23,25:20
2:0
Bugaboo vs Dřevoplech Chodov
25:13,25:22
0:00:2
Bugaboo vs Lana Drahrepus
23:25,20:25
2:1
Bugaboo vs Línej Volej
25:20,17:25,17:15
0:00:00:00:00:00:2
Bugaboo vs Strašná rána
23:25,18:25
0:00:02:1
Bugaboo vs Zubatá
21:25,25:23,15:4
2:1
Bugaboo vs Žádný talent
25:23,24:26,15:9
Draze Zaplacená Zkušenost0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Aurora
13:25,23:25
2:1
Draze Zaplacená Zkušenost vs AZ Hujer
24:26,25:17,15:9
2:0
Draze Zaplacená Zkušenost vs Bábovky
25:19,25:12
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs BACILOVÉ
12:25,23:25
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Bugaboo
23:25,20:25
0:00:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Kladivouni
23:25,13:25
0:02:0
Draze Zaplacená Zkušenost vs Línej Volej
25:17,25:21
0:00:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Přešlap rukou
18:25,20:25
0:00:00:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Stejci
23:25,22:25
0:02:0
Draze Zaplacená Zkušenost vs Šlechta
25:21,25:19
0:02:1
Draze Zaplacená Zkušenost vs Zubatá
21:25,25:19,15:7
0:0
Dřevoplech Chodov0:00:00:00:00:2
Dřevoplech Chodov vs Bugaboo
13:25,22:25
0:00:00:00:01:2
Dřevoplech Chodov vs Pecky ze Švestek
25:17,19:25,13:15
0:00:2
Dřevoplech Chodov vs Sokol Vysočany
23:25,17:25
0:2
Dřevoplech Chodov vs SOSák Stochov
23:25,19:25
1:2
Dřevoplech Chodov vs Stejci
19:25,25:19,11:15
2:0
Dřevoplech Chodov vs Strašná rána
25:22,25:17
0:00:00:01:2
Dřevoplech Chodov vs Žádný talent
18:25,26:24,14:16
Kladivouni0:2
Kladivouni vs Aurora
23:25,17:25
0:00:00:2
Kladivouni vs BACILOVÉ
17:25,18:25
0:02:0
Kladivouni vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:23,25:13
0:00:00:02:1
Kladivouni vs Pecky ze Švestek
25:17,19:25,15:7
0:02:0
Kladivouni vs Sokol Vysočany
25:22,25:9
0:02:1
Kladivouni vs Stejci
25:16,14:25,15:10
0:00:00:02:0
Kladivouni vs Zubatá
25:21,25:18
0:0
Lana Drahrepus0:02:0
Lana Drahrepus vs AZ Hujer
25:18,25:17
2:1
Lana Drahrepus vs Bábovky
25:21,17:25,15:11
0:02:0
Lana Drahrepus vs Bugaboo
25:23,25:20
0:00:00:00:00:02:0
Lana Drahrepus vs Přešlap rukou
25:18,25:16
2:0
Lana Drahrepus vs Sokol Vysočany
25:11,25:20
0:00:00:2
Lana Drahrepus vs Strašná rána
21:25,24:26
0:02:0
Lana Drahrepus vs VK Masokombináty PEKLO
25:23,25:23
0:02:0
Lana Drahrepus vs Žádný talent
25:23,25:18
Línej Volej1:2
Línej Volej vs Aurora
18:25,25:23,7:15
0:02:0
Línej Volej vs Bábovky
25:23,26:24
0:2
Línej Volej vs BACILOVÉ
17:25,20:25
1:2
Línej Volej vs Bugaboo
20:25,25:17,15:17
0:2
Línej Volej vs Draze Zaplacená Zkušenost
17:25,21:25
0:00:00:01:2
Línej Volej vs Pecky ze Švestek
21:25,25:19,4:15
0:2
Línej Volej vs Přešlap rukou
26:28,22:25
0:00:00:2
Línej Volej vs Stejci
22:25,20:25
0:2
Línej Volej vs Strašná rána
16:25,16:25
0:01:2
Línej Volej vs VK Masokombináty PEKLO
15:25,25:23,8:15
2:1
Línej Volej vs Zubatá
19:25,25:21,15:11
0:0
Pecky ze Švestek0:2
Pecky ze Švestek vs Aurora
18:25,22:25
0:01:2
Pecky ze Švestek vs Bábovky
22:25,25:21,14:16
0:00:00:02:1
Pecky ze Švestek vs Dřevoplech Chodov
17:25,25:19,15:13
1:2
Pecky ze Švestek vs Kladivouni
17:25,25:19,7:15
0:02:1
Pecky ze Švestek vs Línej Volej
25:21,19:25,15:4
0:2
Pecky ze Švestek vs Přešlap rukou
16:25,13:25
2:0
Pecky ze Švestek vs Sokol Vysočany
25:18,25:20
0:2
Pecky ze Švestek vs SOSák Stochov
17:25,21:25
0:2
Pecky ze Švestek vs Stejci
25:27,19:25
0:2
Pecky ze Švestek vs Strašná rána
6:25,15:25
0:01:2
Pecky ze Švestek vs VK Masokombináty PEKLO
26:24,18:25,12:15
0:00:0
Přešlap rukou0:00:02:1
Přešlap rukou vs Bábovky
25:16,22:25,15:10
2:0
Přešlap rukou vs BACILOVÉ
25:19,25:19
0:02:0
Přešlap rukou vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:18,25:20
0:00:00:2
Přešlap rukou vs Lana Drahrepus
18:25,16:25
2:0
Přešlap rukou vs Línej Volej
28:26,25:22
2:0
Přešlap rukou vs Pecky ze Švestek
25:16,25:13
0:00:2
Přešlap rukou vs SOSák Stochov
14:25,23:25
0:00:2
Přešlap rukou vs Strašná rána
0:25,0:25
0:00:2
Přešlap rukou vs VK Masokombináty PEKLO
13:25,19:25
0:00:0
Sokol Vysočany0:2
Sokol Vysočany vs Aurora
19:25,21:25
0:00:00:00:00:02:0
Sokol Vysočany vs Dřevoplech Chodov
25:23,25:17
0:2
Sokol Vysočany vs Kladivouni
22:25,9:25
0:2
Sokol Vysočany vs Lana Drahrepus
11:25,20:25
0:00:2
Sokol Vysočany vs Pecky ze Švestek
18:25,20:25
0:00:2
Sokol Vysočany vs SOSák Stochov
13:25,23:25
0:2
Sokol Vysočany vs Stejci
16:25,23:25
0:00:00:00:2
Sokol Vysočany vs Zubatá
19:25,18:25
0:0
SOSák Stochov0:01:2
SOSák Stochov vs AZ Hujer
25:10,16:25,11:15
0:00:00:00:02:0
SOSák Stochov vs Dřevoplech Chodov
25:23,25:19
0:00:00:02:0
SOSák Stochov vs Pecky ze Švestek
25:17,25:21
2:0
SOSák Stochov vs Přešlap rukou
25:14,25:23
2:0
SOSák Stochov vs Sokol Vysočany
25:13,25:23
2:0
SOSák Stochov vs Stejci
25:23,26:24
0:02:0
SOSák Stochov vs Šlechta
25:11,25:12
2:1
SOSák Stochov vs VK Masokombináty PEKLO
21:25,25:20,15:4
0:2
SOSák Stochov vs Zubatá
13:25,23:25
2:0
SOSák Stochov vs Žádný talent
25:20,25:22
Stejci0:00:00:2
Stejci vs Bábovky
24:26,16:25
0:00:02:0
Stejci vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:23,25:22
2:1
Stejci vs Dřevoplech Chodov
25:19,19:25,15:11
1:2
Stejci vs Kladivouni
16:25,25:14,10:15
0:02:0
Stejci vs Línej Volej
25:22,25:20
2:0
Stejci vs Pecky ze Švestek
27:25,25:19
0:02:0
Stejci vs Sokol Vysočany
25:16,25:23
0:2
Stejci vs SOSák Stochov
23:25,24:26
0:01:2
Stejci vs Šlechta
20:25,29:27,7:15
0:00:00:0
Strašná rána0:00:00:2
Strašná rána vs Bábovky
20:25,24:26
0:02:0
Strašná rána vs Bugaboo
25:23,25:18
0:00:2
Strašná rána vs Dřevoplech Chodov
22:25,17:25
0:02:0
Strašná rána vs Lana Drahrepus
25:21,26:24
2:0
Strašná rána vs Línej Volej
25:16,25:16
2:0
Strašná rána vs Pecky ze Švestek
25:6,25:15
2:0
Strašná rána vs Přešlap rukou
25:0,25:0
0:00:00:00:00:00:02:1
Strašná rána vs Žádný talent
25:22,16:25,15:11
Šlechta1:2
Šlechta vs Aurora
25:20,13:25,5:15
0:2
Šlechta vs AZ Hujer
16:25,18:25
0:00:2
Šlechta vs BACILOVÉ
23:25,22:25
0:00:2
Šlechta vs Draze Zaplacená Zkušenost
21:25,19:25
0:00:00:00:00:00:00:00:2
Šlechta vs SOSák Stochov
11:25,12:25
2:1
Šlechta vs Stejci
25:20,27:29,15:7
0:00:00:00:0
VK Masokombináty PEKLO0:00:00:2
VK Masokombináty PEKLO vs Bábovky
23:25,17:25
0:00:00:00:00:00:2
VK Masokombináty PEKLO vs Lana Drahrepus
23:25,23:25
2:1
VK Masokombináty PEKLO vs Línej Volej
25:15,23:25,15:8
2:1
VK Masokombináty PEKLO vs Pecky ze Švestek
24:26,25:18,15:12
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Přešlap rukou
25:13,25:19
0:01:2
VK Masokombináty PEKLO vs SOSák Stochov
25:21,20:25,4:15
0:00:00:00:01:2
VK Masokombináty PEKLO vs Žádný talent
18:25,25:22,13:15
Zubatá0:00:00:01:2
Zubatá vs BACILOVÉ
25:20,17:25,3:15
1:2
Zubatá vs Bugaboo
25:21,23:25,4:15
1:2
Zubatá vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:21,19:25,7:15
0:00:2
Zubatá vs Kladivouni
21:25,18:25
0:01:2
Zubatá vs Línej Volej
25:19,21:25,11:15
0:00:02:0
Zubatá vs Sokol Vysočany
25:19,25:18
2:0
Zubatá vs SOSák Stochov
25:13,25:23
0:00:00:00:00:0
Žádný talent0:01:2
Žádný talent vs AZ Hujer
25:23,19:25,12:15
2:0
Žádný talent vs Bábovky
25:17,25:22
0:01:2
Žádný talent vs Bugaboo
23:25,26:24,9:15
0:02:1
Žádný talent vs Dřevoplech Chodov
25:18,24:26,16:14
0:00:2
Žádný talent vs Lana Drahrepus
23:25,18:25
0:00:00:00:00:2
Žádný talent vs SOSák Stochov
20:25,22:25
0:01:2
Žádný talent vs Strašná rána
22:25,25:16,11:15
0:02:1
Žádný talent vs VK Masokombináty PEKLO
25:18,22:25,15:13
0:0