Podpora - máte nějaký technický problém?

Připravujeme nový strom sekcí ve forum. Zatím si s námi můžete povídat tady :-)

Re: Podpora - máte nějaký technický problém?

Příspěvekod klusmo » úte 04. zář 2012 6:39:42

ahoj mam tedy dotaz zaregistroval sem se a snad i svuj tym (Jantaři) nabidka mesta jde rozvinout takze doufam ze se to nahlasilo do HK ale v nabidce lig neni zadna moznost a navic mi system stejne porad pise: Vas tym neni registrovan v zimni sezone v zadnem meste

a navic nemam poneti jak vytvorit soupisku bo sem na to zatim nenasel zadne kolonky a formulare

a nakonec posledni dotaz: vsichni hraci z tymu musi mit vytvoren svuj osobni profil?

diky za info a tesim se s pozdravem a diky Milan

Administrátor

Příspěvekod admin » úte 04. zář 2012 20:41:23

klusmo píše:ahoj mam tedy dotaz zaregistroval sem se a snad i svuj tym (Jantaři) nabidka mesta jde rozvinout takze doufam ze se to nahlasilo do HK ale v nabidce lig neni zadna moznost a navic mi system stejne porad pise: Vas tym neni registrovan v zimni sezone v zadnem meste

a navic nemam poneti jak vytvorit soupisku bo sem na to zatim nenasel zadne kolonky a formulare

a nakonec posledni dotaz: vsichni hraci z tymu musi mit vytvoren svuj osobni profil?

diky za info a tesim se s pozdravem a diky Milan

Ahoj,

používáš interner explorer, že jo? Tam je ten problém, IE je obecně problémový prohlížeč a i tady jsme narazili na nějaké "blbosti", na jejichž odstranění pracujeme.

Problém je v tom, že v IE nevyjíždí ligy, a tudíž nemůžeš žádnou vybrat.

Doporučuju jiný prohlížeč, Google Chrom nebo Mozzilu Firefox, a to i pro tebe do budoucna:)))

Nyní jsem udělala přihlášení do sezony za tebe, až přijdeš na svůj profil, rovnou uvidíš kartu svého týmu.

K tvému druhému dotazu, ano, všichni hráči musí mít svoji kartu. Až budeš na týmovém profilu, vlevo si klikni na soupisku. Pak máš 2 možnosti, jak ji vystavět - navolíš si z již registrovaných hráčů, nebo skrz formulář pošleš automatický e-mail s pozvánkou spoluhráčům. Poté, co se registrují, jsou automaticky u tebe v týmu.

Funguje to i opačně, hráč se může přidat do tvého týmu, ty pak na soupisce potvrdíš, že je skutečně tvůj.

Kdyby cokoliv, piš se, nebo na FB nebo na avlka@podpora.cz

Eva

Příspěvekod mates » stř 05. zář 2012 9:05:53

Ahoj,
super stránky :) nicméně se u mě vyskytl drobný problém (asi ne nějak závažný). Nicméně na kartě hráče mam 42 let, kontroloval jsem datum narození v nastavení a mam tam své správné, tj. 1987.
Ale prej na 42 let vypadám docela dobře :twisted:

Příspěvekod chrosta » pát 07. zář 2012 6:51:10

Ahoj, kdyz jsem se dnes rano chtel kouknout, zda uz kapitanka zaregistrovala nas tym, povedlo se mi odeslat prihlasku k Semtamakum do 1. ligy hradecke avlky. V seznamu mest je totiz Hradec presne nad "Odeslat formular", a po vyberu mest to automaticky doplni ligu a tym, ktere jsou prvni na seznamu. Takze staci spatna mys co provede dvojklik a odeslana zadost je na svete. :)

Asi casem nebudu jediny, komu se neco podobneho povede, tak by mozna nebyla od veci nejaka sprava odeslanych zadosti, ktera by umoznila zadost stahnout, pokud k necemu podobnemu dojde ...

Příspěvekod trajtr » pát 07. zář 2012 19:21:30

Ahoj,
TEZKY KOSTI Liberec prosli registraci bez problemu. Web bez problemu. Diky, dobra prace :D

Tomas

Příspěvekod evik » pát 07. zář 2012 23:05:34

chrosta píše:Ahoj, kdyz jsem se dnes rano chtel kouknout, zda uz kapitanka zaregistrovala nas tym, povedlo se mi odeslat prihlasku k Semtamakum do 1. ligy hradecke avlky. V seznamu mest je totiz Hradec presne nad "Odeslat formular", a po vyberu mest to automaticky doplni ligu a tym, ktere jsou prvni na seznamu. Takze staci spatna mys co provede dvojklik a odeslana zadost je na svete. :)

Asi casem nebudu jediny, komu se neco podobneho povede, tak by mozna nebyla od veci nejaka sprava odeslanych zadosti, ktera by umoznila zadost stahnout, pokud k necemu podobnemu dojde ...

Ahoj, mrkneme na to. Ale jelikož kapitán žádosti hráčů do svého týmu potvrzuje / odmítá, mělo by to být ok. Na soupisce Semtamáků bys být neměl:))

Evík, AVL

Příspěvekod evik » pát 07. zář 2012 23:08:01

trajtr píše:Ahoj,
TEZKY KOSTI Liberec prosli registraci bez problemu. Web bez problemu. Diky, dobra prace :D

Tomas

Díky za chválu!! Doufáme, že i ostatní, až si web osahají, budou bez problémů. Vše je opravdu jednoduché a intuitivní a pokud narazíme na to, že něco v tom pokulhává, řešíme!!

Evík, AVL

PS: letos začínám hrát i v LB, tak se těším naviděnou!

Příspěvekod chrosta » ned 09. zář 2012 13:49:17

evik píše:
chrosta píše:Ahoj, kdyz jsem se dnes rano chtel kouknout, zda uz kapitanka zaregistrovala nas tym, povedlo se mi odeslat prihlasku k Semtamakum do 1. ligy hradecke avlky. V seznamu mest je totiz Hradec presne nad "Odeslat formular", a po vyberu mest to automaticky doplni ligu a tym, ktere jsou prvni na seznamu. Takze staci spatna mys co provede dvojklik a odeslana zadost je na svete. :)

Ahoj, mrkneme na to. Ale jelikož kapitán žádosti hráčů do svého týmu potvrzuje / odmítá, mělo by to být ok. Na soupisce Semtamáků bys být neměl:))

Evík, AVL

To jo, uz jsem u spravneho tymu, ale aby se pak Semtamaci nedivili, proc maji 20 prihlasek :D Jinak to autovyplnovani by mozna stalo za to zrusit ... stejne to z drtive vetsiny pripadu musi hrac prenastavit (napr v HK je pres 60 tymu a kazdemu nove registrovanemu hraci se tam automaticky po vyberu mesto:HK dovyplni 1. liga - Semtamaci .. :D

Další

Zpět na AVLka dočasný pokec - UZAVŘENO