Uzavírání soupisek a krajští hráči

Re: Uzavírání soupisek a krajští hráči

Příspěvekod chrosta » pát 26. říj 2012 20:23:32

Jo, do 11.11. ... moje jediny stesti. Mam narazeny zebra, tak doufam, ze to stihne zregenerovat. Uz tak dost ze jsem musel vynechat pripravny turnaj :(

Příspěvekod zpezlar » pon 12. lis 2012 9:58:08

evik píše:
3) dodržování ohledně soupisek a hráčů je určitě kontrolováno; hráče skrz systém upozorňujeme na nevhodné fotky
tým si má před prvním turnajem dát určitě soupisku do pořádku; kdo je na hřišti, měl by být i na soupisce; u fotek ještě na prvním turnaji malinko tolerujeme - přece jen jde o novinku - že fotky nejsou uplně 100%; ale počítáme, že se hráči na prvním turnaji vyfotí

4) --> organizátor bude mít tablet (v Praze se o víkendu osvědčilo!) a namátkou (nebo klidně i všechny) bude na turnaji týmy kontrolovat

5) pokud někdo není na soupisce a hraje (a nenahlásí to soupeři), jde opravdu o porušení pravidel; pokud to org. zjistí, je to důvod ke kontumaci; pokud to zjistíte vy (ano, nové soupisky jsou i nástrojem pro vás... můžete se jednak podívat, s kým budete hrát.. ale třeba si i ověřit svou domněnku, že někdo někoho někde nemá), oznamte to prosím organizátorovi

6) soupisky a fotky jsou určitě jednou z priorit, kterými se intenzivně zabýváme...

7) jelikož jsme zjistili, že spousta lidí nemá ještě soupisky, jak i vy píšete, úplně doladěny; nebo ještě ani někde nezačla soutěž a týmy se mohou přihlašovat; soupisky jsme dočasně odemkli

8) neúplné soupisky, nebo soupisky bez fotky neplánujeme nijak více tolerovat (s výjimkou těch prvních turnájků, kde přimhouříme oči)...
férově: není složité se na soupisku dostat (registrovat se do systému).. zabere to MAX minutu. a nějakou tu fotku má taky každý. případně má v okolí někoho, kdo má mobil s foťákem, foťák... myslim, že žijeme v celkem moderní a pokročilé době...
případně může hráče registrovat kapitán; nebo my... kdo chce, způsob si vždy najde...

snad jsem odpověděla na vše, snad uspokojen... pokud ne, ptej se;)

Ahoj, k soupiskam pisu uz naposled - realne je mi to skoro jedno, ale kdyz uz jsou pravidla, tak mi to jeste jednou neda si rypnout. Cekal jsem na druhy turnaj - a mam pocit, ze situace se nijak nezmenila, moc neverim, ze to nekdo kontroluje, protoze kdyz klikam 10 minut, tak prijdu aspon na 10 problemu s fotkama. Klidne si zkus otevrit soupisky AVL 3 Brno (nebo jine ligy, bude to stejne) - z par nahodne vybranych tymu porad najdes tymy s min lidma na soupisce nez sest, s pullitrem misto fotky, atd. A urcite hraji lidi mimo soupisky - coz by melo byt na souperich, at si pohlidaji - vzhledem k fotkam ze kterych obcas nejde poznat ani pohlavi, natoz oblicej, je hodne tezke neco kontrolovat, pak poznas akorat lidi, ktery znas osobne, ...

Příspěvekod chrosta » pon 12. lis 2012 11:38:54

zpezlar píše:Ahoj, k soupiskam pisu uz naposled - realne je mi to skoro jedno, ale kdyz uz jsou pravidla, tak mi to jeste jednou neda si rypnout. Cekal jsem na druhy turnaj - a mam pocit, ze situace se nijak nezmenila, moc neverim, ze to nekdo kontroluje, protoze kdyz klikam 10 minut, tak prijdu aspon na 10 problemu s fotkama. Klidne si zkus otevrit soupisky AVL 3 Brno (nebo jine ligy, bude to stejne) - z par nahodne vybranych tymu porad najdes tymy s min lidma na soupisce nez sest, s pullitrem misto fotky, atd. A urcite hraji lidi mimo soupisky - coz by melo byt na souperich, at si pohlidaji - vzhledem k fotkam ze kterych obcas nejde poznat ani pohlavi, natoz oblicej, je hodne tezke neco kontrolovat, pak poznas akorat lidi, ktery znas osobne, ...

+1, stejne tak tomu je i v hradecke AVLce (ty nevyhovujici fotky), i kdyz tedy nasemu smecari prisel mail, ze si ma zmenit fotku (byl na ni dobre, ale v cepici). Coz je pak trosku usmevne, kdyz otevres jiny tym, kde je misto fotky hracky cca 3lety capart na houpacim koni. Fajn ze ma zdrave hezke decko, ale to na kurtu nebude.

Jinak k te kontrole soupisek - docela bych uvital, kdyby mel poradatel vytisnene soupisky cele ligy a na kazdy turnaj te ligy by tyhle soupisky donesl a lezely by tam na stole ke kontrole. To by ale vyzadovalo, aby vsechny fotky byly opravdu jak fotky na doklad, protoze kdyz tam ma nekdo celou postavu, kolikrat kousek dal od fotografa, tak v te zmensenine na prehledu soupisky vydis taky jen kulovy.

Co se tyka registrovanych / neregistrovanych, mozna by nebylo na skodu, aby se v prehledu hracu zavedla kolonka, kam by kazdy kdo hraje za nejaky babsky / chlapsky tym, byt okres, ktery je bran jako neregistrovany, uvedl ten svuj tym, pokud za nejaky hraje. Kdyz uz zadavame telefon, email, datum narozeni, ... tak by se myslim tohle zkouslo taky.

Předchozí

Zpět na Pravidla volejbalu