Turnaje

20.06.20212.finálový turnaj Letní AVL Praha na Meteoru
13.06.20211.finálový turnaj Letní AVL Praha v Braníku

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Anonymní tučňáci 11 11 33.33 %
2. Aurora 15 9 55.56 %
3. Banana Team 18 9 66.67 %
4. Blitzkrieg 24 11 72.73 %
5. Frizzante 20 14 47.62 %
6. Kladivouni 27 10 90 %
7. KPRH 16 14 38.1 %
8. Království 0 11 0 %
9. Medvědi 21 11 63.64 %
10. Potenciální SURUS 15 9 55.56 %
11. Přejetý Žabičky 29 14 69.05 %
12. Tralalalala 28 14 66.67 %
13. Trosky bez budoucnosti 17 10 56.67 %
14. Výbušná koťátka 6 14 14.29 %
15. Zlatý Jádro 11 11 33.33 %

Vzájemné zápasy

Anonymní tučňáciAuroraBanana TeamBlitzkriegFrizzanteKladivouniKPRHKrálovstvíMedvědiPotenciální SURUSPřejetý ŽabičkyTralalalalaTrosky bez budoucnostiVýbušná koťátkaZlatý Jádro
Anonymní tučňáci0:00:0 0:2
Anonymní tučňáci vs Blitzkrieg
30:32,19:25
* výsledek základní části
0:2
Anonymní tučňáci vs Frizzante
18:25,17:25
0:2
Anonymní tučňáci vs Kladivouni
21:25,17:25
* výsledek základní části
2:0
Anonymní tučňáci vs KPRH
25:0,25:0
2:0
Anonymní tučňáci vs Království
25:18,25:10
* výsledek základní části
0:2
Anonymní tučňáci vs Medvědi
15:25,16:25
* výsledek základní části
0:0 0:2
Anonymní tučňáci vs Přejetý Žabičky
10:25,15:25
0:2
Anonymní tučňáci vs Tralalalala
22:25,14:25
* výsledek základní části
0:2
Anonymní tučňáci vs Trosky bez budoucnosti
20:25,19:25
2:0
Anonymní tučňáci vs Výbušná koťátka
25:16,25:11
* výsledek základní části
2:1
Anonymní tučňáci vs Zlatý Jádro
25:20,22:25,16:14
* výsledek základní části
Aurora0:0 1:2
Aurora vs Banana Team
17:25,25:15,11:15
* výsledek základní části
0:0 2:0
Aurora vs Frizzante
25:22,25:17
* výsledek základní části
0:0 1:2
Aurora vs KPRH
18:25,26:24,10:15
* výsledek základní části
0:0 1:2
Aurora vs Medvědi
25:17,18:25,11:15
2:1
Aurora vs Potenciální SURUS
25:20,17:25,15:8
* výsledek základní části
2:1
Aurora vs Přejetý Žabičky
25:23,18:25,15:13
* výsledek základní části
0:2
Aurora vs Tralalalala
14:25,23:25
2:1
Aurora vs Trosky bez budoucnosti
25:14,22:25,15:9
* výsledek základní části
2:0
Aurora vs Výbušná koťátka
25:19,25:23
0:0
Banana Team0:0 2:1
Banana Team vs Aurora
25:17,15:25,15:11
* výsledek základní části
0:0 2:0
Banana Team vs Frizzante
25:15,25:14
* výsledek základní části
0:0 0:2
Banana Team vs KPRH
23:25,21:25
* výsledek základní části
0:00:0 2:0
Banana Team vs Potenciální SURUS
25:14,25:18
* výsledek základní části
2:1
Banana Team vs Přejetý Žabičky
25:21,21:25,15:6
* výsledek základní části
0:2
Banana Team vs Tralalalala
20:25,20:25
2:1
Banana Team vs Trosky bez budoucnosti
25:20,26:28,15:9
* výsledek základní části
2:0
Banana Team vs Výbušná koťátka
25:10,25:13
2:0
Banana Team vs Zlatý Jádro
25:14,25:6
Blitzkrieg 2:0
Blitzkrieg vs Anonymní tučňáci
32:30,25:19
* výsledek základní části
0:00:0 0:2
Blitzkrieg vs Frizzante
19:25,10:25
0:2
Blitzkrieg vs Kladivouni
18:25,24:26
* výsledek základní části
2:0
Blitzkrieg vs KPRH
25:0,25:0
2:0
Blitzkrieg vs Království
25:9,25:11
* výsledek základní části
0:2
Blitzkrieg vs Medvědi
16:25,15:25
* výsledek základní části
0:0 2:0
Blitzkrieg vs Přejetý Žabičky
25:21,25:18
2:0
Blitzkrieg vs Tralalalala
25:21,25:18
* výsledek základní části
2:0
Blitzkrieg vs Trosky bez budoucnosti
34:32,25:22
2:0
Blitzkrieg vs Výbušná koťátka
25:18,25:21
* výsledek základní části
2:0
Blitzkrieg vs Zlatý Jádro
25:21,25:13
* výsledek základní části
Frizzante 2:0
Frizzante vs Anonymní tučňáci
25:18,25:17
0:2
Frizzante vs Aurora
22:25,17:25
* výsledek základní části
0:2
Frizzante vs Banana Team
15:25,14:25
* výsledek základní části
2:0
Frizzante vs Blitzkrieg
25:19,25:10
0:2
Frizzante vs Kladivouni
18:25,22:25
1:2
Frizzante vs KPRH
22:25,25:15,11:15
* výsledek základní části
2:0
Frizzante vs Království
25:18,25:13
0:2
Frizzante vs Medvědi
23:25,20:25
1:2
Frizzante vs Potenciální SURUS
15:25,25:18,11:15
* výsledek základní části
0:2
Frizzante vs Přejetý Žabičky
18:25,27:29
* výsledek základní části
2:0
Frizzante vs Tralalalala
25:15,25:19
0:2
Frizzante vs Trosky bez budoucnosti
23:25,23:25
* výsledek základní části
2:0
Frizzante vs Výbušná koťátka
25:7,25:11
2:0
Frizzante vs Zlatý Jádro
25:15,25:14
Kladivouni 2:0
Kladivouni vs Anonymní tučňáci
25:21,25:17
* výsledek základní části
0:00:0 2:0
Kladivouni vs Blitzkrieg
25:18,26:24
* výsledek základní části
2:0
Kladivouni vs Frizzante
25:18,25:22
2:0
Kladivouni vs KPRH
25:0,25:0
2:0
Kladivouni vs Království
25:12,25:14
* výsledek základní části
0:2
Kladivouni vs Medvědi
16:25,19:25
* výsledek základní části
0:0 2:0
Kladivouni vs Přejetý Žabičky
25:17,25:23
2:0
Kladivouni vs Tralalalala
25:19,25:13
* výsledek základní části
0:0 2:0
Kladivouni vs Výbušná koťátka
25:8,25:8
* výsledek základní části
2:0
Kladivouni vs Zlatý Jádro
25:0,25:0
* výsledek základní části
KPRH 0:2
KPRH vs Anonymní tučňáci
0:25,0:25
2:1
KPRH vs Aurora
25:18,24:26,15:10
* výsledek základní části
2:0
KPRH vs Banana Team
25:23,25:21
* výsledek základní části
0:2
KPRH vs Blitzkrieg
0:25,0:25
2:1
KPRH vs Frizzante
25:22,15:25,15:11
* výsledek základní části
0:2
KPRH vs Kladivouni
0:25,0:25
2:0
KPRH vs Království
25:15,25:17
2:1
KPRH vs Medvědi
25:16,21:25,15:13
1:2
KPRH vs Potenciální SURUS
25:22,21:25,10:15
* výsledek základní části
0:2
KPRH vs Přejetý Žabičky
20:25,22:25
* výsledek základní části
0:2
KPRH vs Tralalalala
0:25,0:25
0:2
KPRH vs Trosky bez budoucnosti
23:25,21:25
* výsledek základní části
0:2
KPRH vs Výbušná koťátka
0:25,0:25
2:0
KPRH vs Zlatý Jádro
25:15,25:20
Království 0:2
Království vs Anonymní tučňáci
18:25,10:25
* výsledek základní části
0:00:0 0:2
Království vs Blitzkrieg
9:25,11:25
* výsledek základní části
0:2
Království vs Frizzante
18:25,13:25
0:2
Království vs Kladivouni
12:25,14:25
* výsledek základní části
0:2
Království vs KPRH
15:25,17:25
0:2
Království vs Medvědi
7:25,8:25
* výsledek základní části
0:2
Království vs Potenciální SURUS
22:25,15:25
0:2
Království vs Přejetý Žabičky
17:25,20:25
0:2
Království vs Tralalalala
10:25,8:25
* výsledek základní části
0:0 0:2
Království vs Výbušná koťátka
15:25,25:27
* výsledek základní části
0:2
Království vs Zlatý Jádro
12:25,13:25
* výsledek základní části
Medvědi 2:0
Medvědi vs Anonymní tučňáci
25:15,25:16
* výsledek základní části
2:1
Medvědi vs Aurora
17:25,25:18,15:11
0:0 2:0
Medvědi vs Blitzkrieg
25:16,25:15
* výsledek základní části
2:0
Medvědi vs Frizzante
25:23,25:20
2:0
Medvědi vs Kladivouni
25:16,25:19
* výsledek základní části
1:2
Medvědi vs KPRH
16:25,25:21,13:15
2:0
Medvědi vs Království
25:7,25:8
* výsledek základní části
0:0 0:2
Medvědi vs Přejetý Žabičky
8:25,23:25
0:2
Medvědi vs Tralalalala
0:25,0:25
* výsledek základní části
0:0 2:0
Medvědi vs Výbušná koťátka
25:8,25:9
* výsledek základní části
0:2
Medvědi vs Zlatý Jádro
0:25,0:25
* výsledek základní části
Potenciální SURUS0:0 1:2
Potenciální SURUS vs Aurora
20:25,25:17,8:15
* výsledek základní části
0:2
Potenciální SURUS vs Banana Team
14:25,18:25
* výsledek základní části
0:0 2:1
Potenciální SURUS vs Frizzante
25:15,18:25,15:11
* výsledek základní části
0:0 2:1
Potenciální SURUS vs KPRH
22:25,25:21,15:10
* výsledek základní části
2:0
Potenciální SURUS vs Království
25:22,25:15
0:0 0:2
Potenciální SURUS vs Přejetý Žabičky
18:25,20:25
* výsledek základní části
1:2
Potenciální SURUS vs Tralalalala
25:20,20:25,12:15
2:0
Potenciální SURUS vs Trosky bez budoucnosti
25:23,25:13
* výsledek základní části
2:0
Potenciální SURUS vs Výbušná koťátka
25:15,25:20
0:0
Přejetý Žabičky 2:0
Přejetý Žabičky vs Anonymní tučňáci
25:10,25:15
1:2
Přejetý Žabičky vs Aurora
23:25,25:18,13:15
* výsledek základní části
1:2
Přejetý Žabičky vs Banana Team
21:25,25:21,6:15
* výsledek základní části
0:2
Přejetý Žabičky vs Blitzkrieg
21:25,18:25
2:0
Přejetý Žabičky vs Frizzante
25:18,29:27
* výsledek základní části
0:2
Přejetý Žabičky vs Kladivouni
17:25,23:25
2:0
Přejetý Žabičky vs KPRH
25:20,25:22
* výsledek základní části
2:0
Přejetý Žabičky vs Království
25:17,25:20
2:0
Přejetý Žabičky vs Medvědi
25:8,25:23
2:0
Přejetý Žabičky vs Potenciální SURUS
25:18,25:20
* výsledek základní části
2:0
Přejetý Žabičky vs Tralalalala
25:17,25:23
0:2
Přejetý Žabičky vs Trosky bez budoucnosti
22:25,22:25
* výsledek základní části
2:0
Přejetý Žabičky vs Výbušná koťátka
25:14,25:12
2:0
Přejetý Žabičky vs Zlatý Jádro
25:11,25:17
Tralalalala 2:0
Tralalalala vs Anonymní tučňáci
25:22,25:14
* výsledek základní části
2:0
Tralalalala vs Aurora
25:14,25:23
2:0
Tralalalala vs Banana Team
25:20,25:20
0:2
Tralalalala vs Blitzkrieg
21:25,18:25
* výsledek základní části
0:2
Tralalalala vs Frizzante
15:25,19:25
0:2
Tralalalala vs Kladivouni
19:25,13:25
* výsledek základní části
2:0
Tralalalala vs KPRH
25:0,25:0
2:0
Tralalalala vs Království
25:10,25:8
* výsledek základní části
2:0
Tralalalala vs Medvědi
25:0,25:0
* výsledek základní části
2:1
Tralalalala vs Potenciální SURUS
20:25,25:20,15:12
0:2
Tralalalala vs Přejetý Žabičky
17:25,23:25
2:0
Tralalalala vs Trosky bez budoucnosti
27:25,26:24
2:0
Tralalalala vs Výbušná koťátka
25:12,25:12
* výsledek základní části
2:1
Tralalalala vs Zlatý Jádro
25:15,22:25,15:12
* výsledek základní části
Trosky bez budoucnosti 2:0
Trosky bez budoucnosti vs Anonymní tučňáci
25:20,25:19
1:2
Trosky bez budoucnosti vs Aurora
14:25,25:22,9:15
* výsledek základní části
1:2
Trosky bez budoucnosti vs Banana Team
20:25,28:26,9:15
* výsledek základní části
0:2
Trosky bez budoucnosti vs Blitzkrieg
32:34,22:25
2:0
Trosky bez budoucnosti vs Frizzante
25:23,25:23
* výsledek základní části
0:0 2:0
Trosky bez budoucnosti vs KPRH
25:23,25:21
* výsledek základní části
0:00:0 0:2
Trosky bez budoucnosti vs Potenciální SURUS
23:25,13:25
* výsledek základní části
2:0
Trosky bez budoucnosti vs Přejetý Žabičky
25:22,25:22
* výsledek základní části
0:2
Trosky bez budoucnosti vs Tralalalala
25:27,24:26
2:0
Trosky bez budoucnosti vs Výbušná koťátka
25:21,25:17
0:0
Výbušná koťátka 0:2
Výbušná koťátka vs Anonymní tučňáci
16:25,11:25
* výsledek základní části
0:2
Výbušná koťátka vs Aurora
19:25,23:25
0:2
Výbušná koťátka vs Banana Team
10:25,13:25
0:2
Výbušná koťátka vs Blitzkrieg
18:25,21:25
* výsledek základní části
0:2
Výbušná koťátka vs Frizzante
7:25,11:25
0:2
Výbušná koťátka vs Kladivouni
8:25,8:25
* výsledek základní části
2:0
Výbušná koťátka vs KPRH
25:0,25:0
2:0
Výbušná koťátka vs Království
25:15,27:25
* výsledek základní části
0:2
Výbušná koťátka vs Medvědi
8:25,9:25
* výsledek základní části
0:2
Výbušná koťátka vs Potenciální SURUS
15:25,20:25
0:2
Výbušná koťátka vs Přejetý Žabičky
14:25,12:25
0:2
Výbušná koťátka vs Tralalalala
12:25,12:25
* výsledek základní části
0:2
Výbušná koťátka vs Trosky bez budoucnosti
21:25,17:25
0:2
Výbušná koťátka vs Zlatý Jádro
19:25,17:25
* výsledek základní části
Zlatý Jádro 1:2
Zlatý Jádro vs Anonymní tučňáci
20:25,25:22,14:16
* výsledek základní části
0:0 0:2
Zlatý Jádro vs Banana Team
14:25,6:25
0:2
Zlatý Jádro vs Blitzkrieg
21:25,13:25
* výsledek základní části
0:2
Zlatý Jádro vs Frizzante
15:25,14:25
0:2
Zlatý Jádro vs Kladivouni
0:25,0:25
* výsledek základní části
0:2
Zlatý Jádro vs KPRH
15:25,20:25
2:0
Zlatý Jádro vs Království
25:12,25:13
* výsledek základní části
2:0
Zlatý Jádro vs Medvědi
25:0,25:0
* výsledek základní části
0:0 0:2
Zlatý Jádro vs Přejetý Žabičky
11:25,17:25
1:2
Zlatý Jádro vs Tralalalala
15:25,25:22,12:15
* výsledek základní části
0:0 2:0
Zlatý Jádro vs Výbušná koťátka
25:19,25:17
* výsledek základní části