13.04.2019 | baráž o 1.AVL Olomouc |
10.02.2019 | 4. turnaj |
06.01.2019 | 3. turnaj |
11.11.2018 | 2. turnaj |
21.10.2018 | 1. turnaj |
13.04.2018 | Finále 1. a 2.MIZUNO AVL Olomouc |
Pořadí | Tým | Body | Odehráno | Úspěšnost |
---|---|---|---|---|
1. | EMOS - VO Jeseník | 33 | 14 | 78.57 % |
2. | Našrot | 32 | 14 | 76.19 % |
3. | Sexmeralda Prostějov | 29 | 14 | 69.05 % |
4. | Ať každý den stojí za to | 27 | 14 | 64.29 % |
5. | Výškové práce | 27 | 14 | 64.29 % |
6. | Smečka | 26 | 14 | 61.9 % |
7. | Velký Týnec | 24 | 14 | 57.14 % |
8. | Tučňáci | 22 | 14 | 52.38 % |
9. | Pravá česká flotila | 17 | 14 | 40.48 % |
10. | Glauber | 16 | 14 | 38.1 % |
11. | Hněvotín | 16 | 14 | 38.1 % |
12. | Trojský kůň | 16 | 14 | 38.1 % |
13. | Jiskra | 15 | 14 | 35.71 % |
14. | Fluffy Unicorns | 9 | 14 | 21.43 % |
15. | VK Sopel | 6 | 14 | 14.29 % |
Ať každý den stojí za to | EMOS - VO Jeseník | Fluffy Unicorns | Glauber | Hněvotín | Jiskra | Našrot | Pravá česká flotila | Sexmeralda Prostějov | Smečka | Trojský kůň | Tučňáci | Velký Týnec | VK Sopel | Výškové práce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ať každý den stojí za to | 2:0 Ať každý den stojí za to vs EMOS - VO Jeseník 25:19,25:22 | 2:0 Ať každý den stojí za to vs Fluffy Unicorns 25:18,25:20 | 2:1 Ať každý den stojí za to vs Glauber 17:25,25:18,15:13 | 2:0 Ať každý den stojí za to vs Hněvotín 25:17,25:21 | 1:2 Ať každý den stojí za to vs Jiskra 21:25,25:18,13:15 | 0:2 Ať každý den stojí za to vs Našrot 21:25,19:25 | 2:0 Ať každý den stojí za to vs Pravá česká flotila 25:18,25:23 | 0:2 Ať každý den stojí za to vs Sexmeralda Prostějov 22:25,20:25 | 2:1 Ať každý den stojí za to vs Smečka 14:25,25:23,16:14 | 2:0 Ať každý den stojí za to vs Trojský kůň 25:11,25:12 | 2:1 Ať každý den stojí za to vs Tučňáci 18:25,25:22,16:14 | 2:1 Ať každý den stojí za to vs Velký Týnec 21:25,25:19,15:13 | 2:0 Ať každý den stojí za to vs VK Sopel 26:24,25:18 | 0:2 Ať každý den stojí za to vs Výškové práce 22:25,21:25 | |
EMOS - VO Jeseník | 0:2 EMOS - VO Jeseník vs Ať každý den stojí za to 19:25,22:25 | 2:0 EMOS - VO Jeseník vs Fluffy Unicorns 25:16,25:23 | 2:0 EMOS - VO Jeseník vs Glauber 25:0,25:0 | 2:0 EMOS - VO Jeseník vs Hněvotín 25:17,26:24 | 2:0 EMOS - VO Jeseník vs Jiskra 30:28,25:17 | 2:0 EMOS - VO Jeseník vs Našrot 29:27,27:25 | 2:0 EMOS - VO Jeseník vs Pravá česká flotila 25:18,25:17 | 0:2 EMOS - VO Jeseník vs Sexmeralda Prostějov 20:25,13:25 | 2:0 EMOS - VO Jeseník vs Smečka 25:15,25:14 | 2:1 EMOS - VO Jeseník vs Trojský kůň 23:25,25:21,15:7 | 2:1 EMOS - VO Jeseník vs Tučňáci 25:20,25:27,15:13 | 2:0 EMOS - VO Jeseník vs Velký Týnec 25:18,25:19 | 2:0 EMOS - VO Jeseník vs VK Sopel 25:21,25:16 | 2:1 EMOS - VO Jeseník vs Výškové práce 25:15,17:25,15:13 | |
Fluffy Unicorns | 0:2 Fluffy Unicorns vs Ať každý den stojí za to 18:25,20:25 | 0:2 Fluffy Unicorns vs EMOS - VO Jeseník 16:25,23:25 | 2:0 Fluffy Unicorns vs Glauber 25:0,25:0 | 0:2 Fluffy Unicorns vs Hněvotín 19:25,17:25 | 0:2 Fluffy Unicorns vs Jiskra 15:25,20:25 | 0:2 Fluffy Unicorns vs Našrot 19:25,20:25 | 0:2 Fluffy Unicorns vs Pravá česká flotila 23:25,22:25 | 0:2 Fluffy Unicorns vs Sexmeralda Prostějov 12:25,14:25 | 0:2 Fluffy Unicorns vs Smečka 20:25,20:25 | 1:2 Fluffy Unicorns vs Trojský kůň 14:25,25:23,13:15 | 0:2 Fluffy Unicorns vs Tučňáci 21:25,19:25 | 2:1 Fluffy Unicorns vs Velký Týnec 19:25,25:23,15:8 | 2:0 Fluffy Unicorns vs VK Sopel 25:19,25:20 | 0:2 Fluffy Unicorns vs Výškové práce 21:25,22:25 | |
Glauber | 1:2 Glauber vs Ať každý den stojí za to 25:17,18:25,13:15 | 0:2 Glauber vs EMOS - VO Jeseník 0:25,0:25 | 0:2 Glauber vs Fluffy Unicorns 0:25,0:25 | 2:0 Glauber vs Hněvotín 25:20,25:18 | 2:0 Glauber vs Jiskra 25:16,25:21 | 0:2 Glauber vs Našrot 12:25,21:25 | 0:2 Glauber vs Pravá česká flotila 0:25,0:25 | 2:1 Glauber vs Sexmeralda Prostějov 25:0,0:25,15:13 | 2:1 Glauber vs Smečka 25:19,13:25,15:13 | 0:2 Glauber vs Trojský kůň 0:25,0:25 | 0:2 Glauber vs Tučňáci 24:26,15:25 | 0:2 Glauber vs Velký Týnec 23:25,23:25 | 2:0 Glauber vs VK Sopel 25:16,26:24 | 2:1 Glauber vs Výškové práce 26:28,25:22,18:16 | |
Hněvotín | 0:2 Hněvotín vs Ať každý den stojí za to 17:25,21:25 | 0:2 Hněvotín vs EMOS - VO Jeseník 17:25,24:26 | 2:0 Hněvotín vs Fluffy Unicorns 25:19,25:17 | 0:2 Hněvotín vs Glauber 20:25,18:25 | 0:2 Hněvotín vs Jiskra 19:25,15:25 | 1:2 Hněvotín vs Našrot 25:22,25:27,4:15 | 1:2 Hněvotín vs Pravá česká flotila 25:19,8:25,12:15 | 2:1 Hněvotín vs Sexmeralda Prostějov 23:25,25:23,15:11 | 2:1 Hněvotín vs Smečka 25:20,22:25,15:12 | 2:0 Hněvotín vs Trojský kůň 25:0,25:0 | 1:2 Hněvotín vs Tučňáci 18:25,26:24,11:15 | 2:1 Hněvotín vs Velký Týnec 21:25,25:19,15:11 | 0:2 Hněvotín vs VK Sopel 28:30,21:25 | 1:2 Hněvotín vs Výškové práce 25:23,18:25,9:15 | |
Jiskra | 2:1 Jiskra vs Ať každý den stojí za to 25:21,18:25,15:13 | 0:2 Jiskra vs EMOS - VO Jeseník 28:30,17:25 | 2:0 Jiskra vs Fluffy Unicorns 25:15,25:20 | 0:2 Jiskra vs Glauber 16:25,21:25 | 2:0 Jiskra vs Hněvotín 25:19,25:15 | 0:2 Jiskra vs Našrot 18:25,21:25 | 2:1 Jiskra vs Pravá česká flotila 17:25,25:17,15:11 | 0:2 Jiskra vs Sexmeralda Prostějov 16:25,17:25 | 0:2 Jiskra vs Smečka 13:25,13:25 | 2:1 Jiskra vs Trojský kůň 25:19,20:25,15:12 | 2:1 Jiskra vs Tučňáci 20:25,25:23,16:14 | 0:2 Jiskra vs Velký Týnec 13:25,18:25 | 1:2 Jiskra vs VK Sopel 25:22,22:25,14:16 | 0:2 Jiskra vs Výškové práce 21:25,19:25 | |
Našrot | 2:0 Našrot vs Ať každý den stojí za to 25:21,25:19 | 0:2 Našrot vs EMOS - VO Jeseník 27:29,25:27 | 2:0 Našrot vs Fluffy Unicorns 25:19,25:20 | 2:0 Našrot vs Glauber 25:12,25:21 | 2:1 Našrot vs Hněvotín 22:25,27:25,15:4 | 2:0 Našrot vs Jiskra 25:18,25:21 | 2:1 Našrot vs Pravá česká flotila 19:25,25:16,15:13 | 2:0 Našrot vs Sexmeralda Prostějov 25:0,25:0 | 2:0 Našrot vs Smečka 29:27,26:24 | 1:2 Našrot vs Trojský kůň 16:25,31:29,10:15 | 2:1 Našrot vs Tučňáci 25:23,22:25,15:13 | 2:1 Našrot vs Velký Týnec 25:18,21:25,15:12 | 2:1 Našrot vs VK Sopel 25:22,18:25,15:8 | 2:0 Našrot vs Výškové práce 25:19,25:17 | |
Pravá česká flotila | 0:2 Pravá česká flotila vs Ať každý den stojí za to 18:25,23:25 | 0:2 Pravá česká flotila vs EMOS - VO Jeseník 18:25,17:25 | 2:0 Pravá česká flotila vs Fluffy Unicorns 25:23,25:22 | 2:0 Pravá česká flotila vs Glauber 25:0,25:0 | 2:1 Pravá česká flotila vs Hněvotín 19:25,25:8,15:12 | 1:2 Pravá česká flotila vs Jiskra 25:17,17:25,11:15 | 1:2 Pravá česká flotila vs Našrot 25:19,16:25,13:15 | 2:0 Pravá česká flotila vs Sexmeralda Prostějov 25:0,25:0 | 0:2 Pravá česká flotila vs Smečka 17:25,16:25 | 0:2 Pravá česká flotila vs Trojský kůň 18:25,21:25 | 0:2 Pravá česká flotila vs Tučňáci 19:25,16:25 | 1:2 Pravá česká flotila vs Velký Týnec 17:25,26:24,10:15 | 2:0 Pravá česká flotila vs VK Sopel 25:16,25:17 | 0:2 Pravá česká flotila vs Výškové práce 23:25,14:25 | |
Sexmeralda Prostějov | 2:0 Sexmeralda Prostějov vs Ať každý den stojí za to 25:22,25:20 | 2:0 Sexmeralda Prostějov vs EMOS - VO Jeseník 25:20,25:13 | 2:0 Sexmeralda Prostějov vs Fluffy Unicorns 25:12,25:14 | 1:2 Sexmeralda Prostějov vs Glauber 0:25,25:0,13:15 | 1:2 Sexmeralda Prostějov vs Hněvotín 25:23,23:25,11:15 | 2:0 Sexmeralda Prostějov vs Jiskra 25:16,25:17 | 0:2 Sexmeralda Prostějov vs Našrot 0:25,0:25 | 0:2 Sexmeralda Prostějov vs Pravá česká flotila 0:25,0:25 | 0:2 Sexmeralda Prostějov vs Smečka 0:25,0:25 | 2:0 Sexmeralda Prostějov vs Trojský kůň 25:17,25:19 | 2:0 Sexmeralda Prostějov vs Tučňáci 25:12,25:21 | 2:0 Sexmeralda Prostějov vs Velký Týnec 25:23,25:22 | 2:0 Sexmeralda Prostějov vs VK Sopel 25:10,25:18 | 2:0 Sexmeralda Prostějov vs Výškové práce 25:8,25:15 | |
Smečka | 1:2 Smečka vs Ať každý den stojí za to 25:14,23:25,14:16 | 0:2 Smečka vs EMOS - VO Jeseník 15:25,14:25 | 2:0 Smečka vs Fluffy Unicorns 25:20,25:20 | 1:2 Smečka vs Glauber 19:25,25:13,13:15 | 1:2 Smečka vs Hněvotín 20:25,25:22,12:15 | 2:0 Smečka vs Jiskra 25:13,25:13 | 0:2 Smečka vs Našrot 27:29,24:26 | 2:0 Smečka vs Pravá česká flotila 25:17,25:16 | 2:0 Smečka vs Sexmeralda Prostějov 25:0,25:0 | 2:0 Smečka vs Trojský kůň 25:19,25:16 | 2:0 Smečka vs Tučňáci 25:20,25:14 | 2:1 Smečka vs Velký Týnec 25:22,16:25,15:10 | 2:0 Smečka vs VK Sopel 25:16,25:16 | 0:2 Smečka vs Výškové práce 21:25,21:25 | |
Trojský kůň | 0:2 Trojský kůň vs Ať každý den stojí za to 11:25,12:25 | 1:2 Trojský kůň vs EMOS - VO Jeseník 25:23,21:25,7:15 | 2:1 Trojský kůň vs Fluffy Unicorns 25:14,23:25,15:13 | 2:0 Trojský kůň vs Glauber 25:0,25:0 | 0:2 Trojský kůň vs Hněvotín 0:25,0:25 | 1:2 Trojský kůň vs Jiskra 19:25,25:20,12:15 | 2:1 Trojský kůň vs Našrot 25:16,29:31,15:10 | 2:0 Trojský kůň vs Pravá česká flotila 25:18,25:21 | 0:2 Trojský kůň vs Sexmeralda Prostějov 17:25,19:25 | 0:2 Trojský kůň vs Smečka 19:25,16:25 | 0:2 Trojský kůň vs Tučňáci 0:25,0:25 | 0:2 Trojský kůň vs Velký Týnec 0:25,0:25 | 2:0 Trojský kůň vs VK Sopel 25:14,25:16 | 1:2 Trojský kůň vs Výškové práce 23:25,25:17,11:15 | |
Tučňáci | 1:2 Tučňáci vs Ať každý den stojí za to 25:18,22:25,14:16 | 1:2 Tučňáci vs EMOS - VO Jeseník 20:25,27:25,13:15 | 2:0 Tučňáci vs Fluffy Unicorns 25:21,25:19 | 2:0 Tučňáci vs Glauber 26:24,25:15 | 2:1 Tučňáci vs Hněvotín 25:18,24:26,15:11 | 1:2 Tučňáci vs Jiskra 25:20,23:25,14:16 | 1:2 Tučňáci vs Našrot 23:25,25:22,13:15 | 2:0 Tučňáci vs Pravá česká flotila 25:19,25:16 | 0:2 Tučňáci vs Sexmeralda Prostějov 12:25,21:25 | 0:2 Tučňáci vs Smečka 20:25,14:25 | 2:0 Tučňáci vs Trojský kůň 25:0,25:0 | 1:2 Tučňáci vs Velký Týnec 25:21,19:25,12:15 | 2:0 Tučňáci vs VK Sopel 25:17,25:12 | 0:2 Tučňáci vs Výškové práce 15:25,13:25 | |
Velký Týnec | 1:2 Velký Týnec vs Ať každý den stojí za to 25:21,19:25,13:15 | 0:2 Velký Týnec vs EMOS - VO Jeseník 18:25,19:25 | 1:2 Velký Týnec vs Fluffy Unicorns 25:19,23:25,8:15 | 2:0 Velký Týnec vs Glauber 25:23,25:23 | 1:2 Velký Týnec vs Hněvotín 25:21,19:25,11:15 | 2:0 Velký Týnec vs Jiskra 25:13,25:18 | 1:2 Velký Týnec vs Našrot 18:25,25:21,12:15 | 2:1 Velký Týnec vs Pravá česká flotila 25:17,24:26,15:10 | 0:2 Velký Týnec vs Sexmeralda Prostějov 23:25,22:25 | 1:2 Velký Týnec vs Smečka 22:25,25:16,10:15 | 2:0 Velký Týnec vs Trojský kůň 25:0,25:0 | 2:1 Velký Týnec vs Tučňáci 21:25,25:19,15:12 | 2:0 Velký Týnec vs VK Sopel 25:7,25:13 | 2:0 Velký Týnec vs Výškové práce 25:12,25:23 | |
VK Sopel | 0:2 VK Sopel vs Ať každý den stojí za to 24:26,18:25 | 0:2 VK Sopel vs EMOS - VO Jeseník 21:25,16:25 | 0:2 VK Sopel vs Fluffy Unicorns 19:25,20:25 | 0:2 VK Sopel vs Glauber 16:25,24:26 | 2:0 VK Sopel vs Hněvotín 30:28,25:21 | 2:1 VK Sopel vs Jiskra 22:25,25:22,16:14 | 1:2 VK Sopel vs Našrot 22:25,25:18,8:15 | 0:2 VK Sopel vs Pravá česká flotila 16:25,17:25 | 0:2 VK Sopel vs Sexmeralda Prostějov 10:25,18:25 | 0:2 VK Sopel vs Smečka 16:25,16:25 | 0:2 VK Sopel vs Trojský kůň 14:25,16:25 | 0:2 VK Sopel vs Tučňáci 17:25,12:25 | 0:2 VK Sopel vs Velký Týnec 7:25,13:25 | 0:2 VK Sopel vs Výškové práce 11:25,20:25 | |
Výškové práce | 2:0 Výškové práce vs Ať každý den stojí za to 25:22,25:21 | 1:2 Výškové práce vs EMOS - VO Jeseník 15:25,25:17,13:15 | 2:0 Výškové práce vs Fluffy Unicorns 25:21,25:22 | 1:2 Výškové práce vs Glauber 28:26,22:25,16:18 | 2:1 Výškové práce vs Hněvotín 23:25,25:18,15:9 | 2:0 Výškové práce vs Jiskra 25:21,25:19 | 0:2 Výškové práce vs Našrot 19:25,17:25 | 2:0 Výškové práce vs Pravá česká flotila 25:23,25:14 | 0:2 Výškové práce vs Sexmeralda Prostějov 8:25,15:25 | 2:0 Výškové práce vs Smečka 25:21,25:21 | 2:1 Výškové práce vs Trojský kůň 25:23,17:25,15:11 | 2:0 Výškové práce vs Tučňáci 25:15,25:13 | 0:2 Výškové práce vs Velký Týnec 12:25,23:25 | 2:0 Výškové práce vs VK Sopel 25:11,25:20 |