Turnaje

07.04.2019Baráže 1.- 4.MIZUNO AVL Praha
06.04.2019FINÁLE 1.,2.,3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
06.04.2019kontumace FINÁLE 2.MIZUNO AVL Praha
30.03.2019turnaj 1., 2. a 4.MIZUNO AVL Praha
23.03.2019turnaj 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
09.03.2019turnaj 2., 3. a 5.MIZUNO AVL Praha
02.03.2019kontumace 2. a 4.MIZUNO AVL Praha
02.03.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
09.02.2019turnaj 1. a 2.MIZUNO AVL Praha
26.01.2019turnaj 1., 2. a 4.MIZUNO AVL Praha
12.01.2019turnaj 1., 2. a 3.MIZUNO AVL Praha
15.12.2018turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
08.12.2018turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
01.12.2018předehrávka 2.MIZUNO AVL Praha
01.12.2018turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
17.11.2018turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
10.11.2018turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
27.10.2018turnaj 1., 2., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Unětický pivovar 49 19 85.96 %
2. Prepelky 45 19 78.95 %
3. Souměrná 41 19 71.93 %
4. Sebranka 35 19 61.4 %
5. Brutální krása 32 19 56.14 %
6. RWC 31 19 54.39 %
7. Exbača 30 19 52.63 %
8. Wasabi 29 19 50.88 %
9. CS Army 28 19 49.12 %
10. Exteam 28 19 49.12 %
11. Blue team 27 19 47.37 %
12. FREE WAY 27 19 47.37 %
13. Houfnice 27 19 47.37 %
14. Jumpíci 27 19 47.37 %
15. Tygříci 27 19 47.37 %
16. ExLoxia 25 19 43.86 %
17. Debakl 21 19 36.84 %
18. Sejdeme se 20 19 35.09 %
19. AjeTO! 15 19 26.32 %
20. AVK Florenc 6 19 10.53 %

Vzájemné zápasy

AjeTO!AVK FlorencBlue teamBrutální krásaCS ArmyDebaklExbačaExLoxiaExteamFREE WAYHoufniceJumpíciPrepelkyRWCSebrankaSejdeme seSouměrnáTygříciUnětický pivovarWasabi
AjeTO!2:0
AjeTO! vs AVK Florenc
25:19,27:25
0:2
AjeTO! vs Blue team
23:25,14:25
1:2
AjeTO! vs Brutální krása
25:16,20:25,12:15
0:2
AjeTO! vs CS Army
24:26,20:25
1:2
AjeTO! vs Debakl
16:25,25:13,9:15
1:2
AjeTO! vs Exbača
18:25,25:23,13:15
2:0
AjeTO! vs ExLoxia
25:21,25:23
0:2
AjeTO! vs Exteam
17:25,14:25
2:1
AjeTO! vs FREE WAY
22:25,25:22,16:14
2:1
AjeTO! vs Houfnice
21:25,25:23,15:9
0:2
AjeTO! vs Jumpíci
23:25,22:25
0:2
AjeTO! vs Prepelky
18:25,15:25
0:2
AjeTO! vs RWC
17:25,14:25
0:2
AjeTO! vs Sebranka
15:25,20:25
2:1
AjeTO! vs Sejdeme se
21:25,27:25,15:13
0:2
AjeTO! vs Souměrná
22:25,17:25
0:2
AjeTO! vs Tygříci
19:25,18:25
0:2
AjeTO! vs Unětický pivovar
22:25,21:25
0:2
AjeTO! vs Wasabi
22:25,21:25
AVK Florenc0:2
AVK Florenc vs AjeTO!
19:25,25:27
0:2
AVK Florenc vs Blue team
21:25,15:25
0:2
AVK Florenc vs Brutální krása
19:25,17:25
1:2
AVK Florenc vs CS Army
19:25,25:22,8:15
1:2
AVK Florenc vs Debakl
20:25,25:22,12:15
0:2
AVK Florenc vs Exbača
17:25,14:25
1:2
AVK Florenc vs ExLoxia
10:25,25:20,13:15
0:2
AVK Florenc vs Exteam
21:25,23:25
0:2
AVK Florenc vs FREE WAY
15:25,11:25
0:2
AVK Florenc vs Houfnice
20:25,22:25
0:2
AVK Florenc vs Jumpíci
22:25,16:25
0:2
AVK Florenc vs Prepelky
18:25,14:25
1:2
AVK Florenc vs RWC
25:23,20:25,10:15
1:2
AVK Florenc vs Sebranka
25:23,14:25,12:15
1:2
AVK Florenc vs Sejdeme se
23:25,25:15,11:15
0:2
AVK Florenc vs Souměrná
28:30,17:25
0:2
AVK Florenc vs Tygříci
16:25,13:25
0:2
AVK Florenc vs Unětický pivovar
17:25,16:25
0:2
AVK Florenc vs Wasabi
15:25,12:25
Blue team2:0
Blue team vs AjeTO!
25:23,25:14
2:0
Blue team vs AVK Florenc
25:21,25:15
0:2
Blue team vs Brutální krása
21:25,20:25
0:2
Blue team vs CS Army
23:25,17:25
0:2
Blue team vs Debakl
0:25,0:25
2:0
Blue team vs Exbača
25:20,25:14
2:1
Blue team vs ExLoxia
25:21,21:25,15:8
2:1
Blue team vs Exteam
26:24,25:27,15:12
2:0
Blue team vs FREE WAY
25:23,25:16
0:2
Blue team vs Houfnice
21:25,21:25
2:0
Blue team vs Jumpíci
25:23,25:17
0:2
Blue team vs Prepelky
20:25,19:25
1:2
Blue team vs RWC
20:25,25:20,10:15
0:2
Blue team vs Sebranka
20:25,20:25
2:0
Blue team vs Sejdeme se
25:23,25:20
0:2
Blue team vs Souměrná
13:25,22:25
2:0
Blue team vs Tygříci
25:23,25:20
0:2
Blue team vs Unětický pivovar
14:25,22:25
1:2
Blue team vs Wasabi
20:25,25:20,15:17
Brutální krása2:1
Brutální krása vs AjeTO!
16:25,25:20,15:12
2:0
Brutální krása vs AVK Florenc
25:19,25:17
2:0
Brutální krása vs Blue team
25:21,25:20
2:0
Brutální krása vs CS Army
25:19,25:20
1:2
Brutální krása vs Debakl
23:25,25:19,13:15
0:2
Brutální krása vs Exbača
21:25,16:25
2:1
Brutální krása vs ExLoxia
25:20,25:27,15:8
2:1
Brutální krása vs Exteam
20:25,25:18,15:12
0:2
Brutální krása vs FREE WAY
22:25,19:25
2:0
Brutální krása vs Houfnice
25:21,26:24
1:2
Brutální krása vs Jumpíci
25:18,19:25,10:15
2:0
Brutální krása vs Prepelky
25:23,25:20
1:2
Brutální krása vs RWC
26:24,18:25,7:15
0:2
Brutální krása vs Sebranka
25:27,16:25
2:1
Brutální krása vs Sejdeme se
22:25,25:18,15:7
1:2
Brutální krása vs Souměrná
23:25,25:21,13:15
2:0
Brutální krása vs Tygříci
25:23,25:22
0:2
Brutální krása vs Unětický pivovar
17:25,17:25
2:1
Brutální krása vs Wasabi
22:25,25:20,15:11
CS Army2:0
CS Army vs AjeTO!
26:24,25:20
2:1
CS Army vs AVK Florenc
25:19,22:25,15:8
2:0
CS Army vs Blue team
25:23,25:17
0:2
CS Army vs Brutální krása
19:25,20:25
0:2
CS Army vs Debakl
25:27,17:25
2:1
CS Army vs Exbača
23:25,25:21,15:11
0:2
CS Army vs ExLoxia
21:25,20:25
2:1
CS Army vs Exteam
24:26,26:24,16:14
2:0
CS Army vs FREE WAY
25:11,26:24
2:1
CS Army vs Houfnice
25:9,17:25,15:13
0:2
CS Army vs Jumpíci
22:25,20:25
1:2
CS Army vs Prepelky
24:26,25:22,8:15
0:2
CS Army vs RWC
19:25,16:25
2:1
CS Army vs Sebranka
25:20,18:25,15:6
0:2
CS Army vs Sejdeme se
23:25,18:25
2:1
CS Army vs Souměrná
25:22,20:25,15:13
2:0
CS Army vs Tygříci
25:20,25:19
0:2
CS Army vs Unětický pivovar
15:25,22:25
2:0
CS Army vs Wasabi
25:21,25:20
Debakl2:1
Debakl vs AjeTO!
25:16,13:25,15:9
2:1
Debakl vs AVK Florenc
25:20,22:25,15:12
2:0
Debakl vs Blue team
25:0,25:0
2:1
Debakl vs Brutální krása
25:23,19:25,15:13
2:0
Debakl vs CS Army
27:25,25:17
0:2
Debakl vs Exbača
8:25,16:25
1:2
Debakl vs ExLoxia
29:27,17:25,8:15
2:1
Debakl vs Exteam
11:25,25:23,15:10
0:2
Debakl vs FREE WAY
15:25,20:25
2:1
Debakl vs Houfnice
14:25,25:21,15:13
0:2
Debakl vs Jumpíci
19:25,21:25
0:2
Debakl vs Prepelky
15:25,14:25
2:1
Debakl vs RWC
25:20,22:25,18:16
0:2
Debakl vs Sebranka
19:25,19:25
0:2
Debakl vs Sejdeme se
19:25,18:25
0:2
Debakl vs Souměrná
19:25,8:25
1:2
Debakl vs Tygříci
25:23,18:25,11:15
0:2
Debakl vs Unětický pivovar
17:25,19:25
1:2
Debakl vs Wasabi
17:25,25:17,12:15
Exbača2:1
Exbača vs AjeTO!
25:18,23:25,15:13
2:0
Exbača vs AVK Florenc
25:17,25:14
0:2
Exbača vs Blue team
20:25,14:25
2:0
Exbača vs Brutální krása
25:21,25:16
1:2
Exbača vs CS Army
25:23,21:25,11:15
2:0
Exbača vs Debakl
25:8,25:16
2:0
Exbača vs ExLoxia
25:22,25:23
1:2
Exbača vs Exteam
25:19,12:25,9:15
0:2
Exbača vs FREE WAY
15:25,17:25
2:0
Exbača vs Houfnice
25:14,25:18
2:0
Exbača vs Jumpíci
25:18,25:20
0:2
Exbača vs Prepelky
19:25,15:25
0:2
Exbača vs RWC
15:25,17:25
2:0
Exbača vs Sebranka
25:21,25:17
0:2
Exbača vs Sejdeme se
18:25,21:25
1:2
Exbača vs Souměrná
25:15,13:25,12:15
0:2
Exbača vs Tygříci
22:25,23:25
2:1
Exbača vs Unětický pivovar
18:25,25:22,15:13
2:1
Exbača vs Wasabi
12:25,25:15,15:10
ExLoxia0:2
ExLoxia vs AjeTO!
21:25,23:25
2:1
ExLoxia vs AVK Florenc
25:10,20:25,15:13
1:2
ExLoxia vs Blue team
21:25,25:21,8:15
1:2
ExLoxia vs Brutální krása
20:25,27:25,8:15
2:0
ExLoxia vs CS Army
25:21,25:20
2:1
ExLoxia vs Debakl
27:29,25:17,15:8
0:2
ExLoxia vs Exbača
22:25,23:25
2:0
ExLoxia vs Exteam
25:20,25:23
1:2
ExLoxia vs FREE WAY
18:25,25:15,13:15
0:2
ExLoxia vs Houfnice
0:25,0:25
2:0
ExLoxia vs Jumpíci
25:20,25:20
0:2
ExLoxia vs Prepelky
13:25,9:25
2:0
ExLoxia vs RWC
28:26,27:25
2:1
ExLoxia vs Sebranka
25:23,20:25,15:7
1:2
ExLoxia vs Sejdeme se
23:25,26:24,10:15
1:2
ExLoxia vs Souměrná
25:23,19:25,11:15
1:2
ExLoxia vs Tygříci
17:25,25:20,14:16
0:2
ExLoxia vs Unětický pivovar
19:25,24:26
1:2
ExLoxia vs Wasabi
19:25,25:16,9:15
Exteam2:0
Exteam vs AjeTO!
25:17,25:14
2:0
Exteam vs AVK Florenc
25:21,25:23
1:2
Exteam vs Blue team
24:26,27:25,12:15
1:2
Exteam vs Brutální krása
25:20,18:25,12:15
1:2
Exteam vs CS Army
26:24,24:26,14:16
1:2
Exteam vs Debakl
25:11,23:25,10:15
2:1
Exteam vs Exbača
19:25,25:12,15:9
0:2
Exteam vs ExLoxia
20:25,23:25
2:1
Exteam vs FREE WAY
25:20,19:25,15:11
1:2
Exteam vs Houfnice
25:21,19:25,14:16
1:2
Exteam vs Jumpíci
25:22,24:26,14:16
2:0
Exteam vs Prepelky
26:24,25:22
2:0
Exteam vs RWC
29:27,25:19
0:2
Exteam vs Sebranka
22:25,20:25
2:0
Exteam vs Sejdeme se
25:20,25:14
1:2
Exteam vs Souměrná
21:25,25:22,8:15
0:2
Exteam vs Tygříci
17:25,18:25
0:2
Exteam vs Unětický pivovar
16:25,20:25
2:1
Exteam vs Wasabi
24:26,25:22,15:10
FREE WAY1:2
FREE WAY vs AjeTO!
25:22,22:25,14:16
2:0
FREE WAY vs AVK Florenc
25:15,25:11
0:2
FREE WAY vs Blue team
23:25,16:25
2:0
FREE WAY vs Brutální krása
25:22,25:19
0:2
FREE WAY vs CS Army
11:25,24:26
2:0
FREE WAY vs Debakl
25:15,25:20
2:0
FREE WAY vs Exbača
25:15,25:17
2:1
FREE WAY vs ExLoxia
25:18,15:25,15:13
1:2
FREE WAY vs Exteam
20:25,25:19,11:15
2:1
FREE WAY vs Houfnice
26:24,26:28,15:11
2:1
FREE WAY vs Jumpíci
23:25,25:12,15:10
0:2
FREE WAY vs Prepelky
20:25,20:25
1:2
FREE WAY vs RWC
23:25,25:22,11:15
0:2
FREE WAY vs Sebranka
15:25,16:25
2:0
FREE WAY vs Sejdeme se
25:16,25:21
0:2
FREE WAY vs Souměrná
11:25,16:25
2:0
FREE WAY vs Tygříci
26:24,25:20
0:2
FREE WAY vs Unětický pivovar
17:25,18:25
0:2
FREE WAY vs Wasabi
18:25,23:25
Houfnice1:2
Houfnice vs AjeTO!
25:21,23:25,9:15
2:0
Houfnice vs AVK Florenc
25:20,25:22
2:0
Houfnice vs Blue team
25:21,25:21
0:2
Houfnice vs Brutální krása
21:25,24:26
1:2
Houfnice vs CS Army
9:25,25:17,13:15
1:2
Houfnice vs Debakl
25:14,21:25,13:15
0:2
Houfnice vs Exbača
14:25,18:25
2:0
Houfnice vs ExLoxia
25:0,25:0
2:1
Houfnice vs Exteam
21:25,25:19,16:14
1:2
Houfnice vs FREE WAY
24:26,28:26,11:15
1:2
Houfnice vs Jumpíci
25:21,17:25,13:15
0:2
Houfnice vs Prepelky
21:25,16:25
1:2
Houfnice vs RWC
20:25,25:20,12:15
1:2
Houfnice vs Sebranka
25:17,14:25,13:15
2:0
Houfnice vs Sejdeme se
25:14,28:26
0:2
Houfnice vs Souměrná
12:25,21:25
2:1
Houfnice vs Tygříci
25:22,23:25,15:8
2:1
Houfnice vs Unětický pivovar
16:25,25:22,15:11
2:1
Houfnice vs Wasabi
25:18,24:26,15:11
Jumpíci2:0
Jumpíci vs AjeTO!
25:23,25:22
2:0
Jumpíci vs AVK Florenc
25:22,25:16
0:2
Jumpíci vs Blue team
23:25,17:25
2:1
Jumpíci vs Brutální krása
18:25,25:19,15:10
2:0
Jumpíci vs CS Army
25:22,25:20
2:0
Jumpíci vs Debakl
25:19,25:21
0:2
Jumpíci vs Exbača
18:25,20:25
0:2
Jumpíci vs ExLoxia
20:25,20:25
2:1
Jumpíci vs Exteam
22:25,26:24,16:14
1:2
Jumpíci vs FREE WAY
25:23,12:25,10:15
2:1
Jumpíci vs Houfnice
21:25,25:17,15:13
0:2
Jumpíci vs Prepelky
14:25,23:25
0:2
Jumpíci vs RWC
26:28,13:25
0:2
Jumpíci vs Sebranka
11:25,26:28
2:0
Jumpíci vs Sejdeme se
26:24,25:19
2:0
Jumpíci vs Souměrná
25:23,25:22
1:2
Jumpíci vs Tygříci
28:26,20:25,13:15
0:2
Jumpíci vs Unětický pivovar
13:25,18:25
1:2
Jumpíci vs Wasabi
15:25,25:19,13:15
Prepelky2:0
Prepelky vs AjeTO!
25:18,25:15
2:0
Prepelky vs AVK Florenc
25:18,25:14
2:0
Prepelky vs Blue team
25:20,25:19
0:2
Prepelky vs Brutální krása
23:25,20:25
2:1
Prepelky vs CS Army
26:24,22:25,15:8
2:0
Prepelky vs Debakl
25:15,25:14
2:0
Prepelky vs Exbača
25:19,25:15
2:0
Prepelky vs ExLoxia
25:13,25:9
0:2
Prepelky vs Exteam
24:26,22:25
2:0
Prepelky vs FREE WAY
25:20,25:20
2:0
Prepelky vs Houfnice
25:21,25:16
2:0
Prepelky vs Jumpíci
25:14,25:23
2:0
Prepelky vs RWC
25:15,25:17
2:0
Prepelky vs Sebranka
25:21,25:23
2:0
Prepelky vs Sejdeme se
25:21,25:23
2:1
Prepelky vs Souměrná
25:15,21:25,15:11
2:0
Prepelky vs Tygříci
27:25,25:20
0:2
Prepelky vs Unětický pivovar
18:25,22:25
2:1
Prepelky vs Wasabi
25:20,22:25,15:13
RWC2:0
RWC vs AjeTO!
25:17,25:14
2:1
RWC vs AVK Florenc
23:25,25:20,15:10
2:1
RWC vs Blue team
25:20,20:25,15:10
2:1
RWC vs Brutální krása
24:26,25:18,15:7
2:0
RWC vs CS Army
25:19,25:16
1:2
RWC vs Debakl
20:25,25:22,16:18
2:0
RWC vs Exbača
25:15,25:17
0:2
RWC vs ExLoxia
26:28,25:27
0:2
RWC vs Exteam
27:29,19:25
2:1
RWC vs FREE WAY
25:23,22:25,15:11
2:1
RWC vs Houfnice
25:20,20:25,15:12
2:0
RWC vs Jumpíci
28:26,25:13
0:2
RWC vs Prepelky
15:25,17:25
0:2
RWC vs Sebranka
16:25,22:25
1:2
RWC vs Sejdeme se
17:25,25:21,10:15
1:2
RWC vs Souměrná
25:18,16:25,13:15
2:0
RWC vs Tygříci
25:19,27:25
0:2
RWC vs Unětický pivovar
17:25,21:25
2:0
RWC vs Wasabi
25:23,25:23
Sebranka2:0
Sebranka vs AjeTO!
25:15,25:20
2:1
Sebranka vs AVK Florenc
23:25,25:14,15:12
2:0
Sebranka vs Blue team
25:20,25:20
2:0
Sebranka vs Brutální krása
27:25,25:16
1:2
Sebranka vs CS Army
20:25,25:18,6:15
2:0
Sebranka vs Debakl
25:19,25:19
0:2
Sebranka vs Exbača
21:25,17:25
1:2
Sebranka vs ExLoxia
23:25,25:20,7:15
2:0
Sebranka vs Exteam
25:22,25:20
2:0
Sebranka vs FREE WAY
25:15,25:16
2:1
Sebranka vs Houfnice
17:25,25:14,15:13
2:0
Sebranka vs Jumpíci
25:11,28:26
0:2
Sebranka vs Prepelky
21:25,23:25
2:0
Sebranka vs RWC
25:16,25:22
2:0
Sebranka vs Sejdeme se
25:13,25:21
0:2
Sebranka vs Souměrná
22:25,18:25
0:2
Sebranka vs Tygříci
22:25,16:25
0:2
Sebranka vs Unětický pivovar
17:25,16:25
2:1
Sebranka vs Wasabi
25:23,23:25,15:11
Sejdeme se1:2
Sejdeme se vs AjeTO!
25:21,25:27,13:15
2:1
Sejdeme se vs AVK Florenc
25:23,15:25,15:11
0:2
Sejdeme se vs Blue team
23:25,20:25
1:2
Sejdeme se vs Brutální krása
25:22,18:25,7:15
2:0
Sejdeme se vs CS Army
25:23,25:18
2:0
Sejdeme se vs Debakl
25:19,25:18
2:0
Sejdeme se vs Exbača
25:18,25:21
2:1
Sejdeme se vs ExLoxia
25:23,24:26,15:10
0:2
Sejdeme se vs Exteam
20:25,14:25
0:2
Sejdeme se vs FREE WAY
16:25,21:25
0:2
Sejdeme se vs Houfnice
14:25,26:28
0:2
Sejdeme se vs Jumpíci
24:26,19:25
0:2
Sejdeme se vs Prepelky
21:25,23:25
2:1
Sejdeme se vs RWC
25:17,21:25,15:10
0:2
Sejdeme se vs Sebranka
13:25,21:25
0:2
Sejdeme se vs Souměrná
19:25,16:25
2:1
Sejdeme se vs Tygříci
25:22,19:25,15:11
0:2
Sejdeme se vs Unětický pivovar
22:25,11:25
1:2
Sejdeme se vs Wasabi
16:25,25:23,7:15
Souměrná2:0
Souměrná vs AjeTO!
25:22,25:17
2:0
Souměrná vs AVK Florenc
30:28,25:17
2:0
Souměrná vs Blue team
25:13,25:22
2:1
Souměrná vs Brutální krása
25:23,21:25,15:13
1:2
Souměrná vs CS Army
22:25,25:20,13:15
2:0
Souměrná vs Debakl
25:19,25:8
2:1
Souměrná vs Exbača
15:25,25:13,15:12
2:1
Souměrná vs ExLoxia
23:25,25:19,15:11
2:1
Souměrná vs Exteam
25:21,22:25,15:8
2:0
Souměrná vs FREE WAY
25:11,25:16
2:0
Souměrná vs Houfnice
25:12,25:21
0:2
Souměrná vs Jumpíci
23:25,22:25
1:2
Souměrná vs Prepelky
15:25,25:21,11:15
2:1
Souměrná vs RWC
18:25,25:16,15:13
2:0
Souměrná vs Sebranka
25:22,25:18
2:0
Souměrná vs Sejdeme se
25:19,25:16
1:2
Souměrná vs Tygříci
26:24,18:25,9:15
2:1
Souměrná vs Unětický pivovar
17:25,25:19,15:11
2:1
Souměrná vs Wasabi
14:25,25:9,15:12
Tygříci2:0
Tygříci vs AjeTO!
25:19,25:18
2:0
Tygříci vs AVK Florenc
25:16,25:13
0:2
Tygříci vs Blue team
23:25,20:25
0:2
Tygříci vs Brutální krása
23:25,22:25
0:2
Tygříci vs CS Army
20:25,19:25
2:1
Tygříci vs Debakl
23:25,25:18,15:11
2:0
Tygříci vs Exbača
25:22,25:23
2:1
Tygříci vs ExLoxia
25:17,20:25,16:14
2:0
Tygříci vs Exteam
25:17,25:18
0:2
Tygříci vs FREE WAY
24:26,20:25
1:2
Tygříci vs Houfnice
22:25,25:23,8:15
2:1
Tygříci vs Jumpíci
26:28,25:20,15:13
0:2
Tygříci vs Prepelky
25:27,20:25
0:2
Tygříci vs RWC
19:25,25:27
2:0
Tygříci vs Sebranka
25:22,25:16
1:2
Tygříci vs Sejdeme se
22:25,25:19,11:15
2:1
Tygříci vs Souměrná
24:26,25:18,15:9
1:2
Tygříci vs Unětický pivovar
25:21,21:25,11:15
1:2
Tygříci vs Wasabi
20:25,25:17,10:15
Unětický pivovar2:0
Unětický pivovar vs AjeTO!
25:22,25:21
2:0
Unětický pivovar vs AVK Florenc
25:17,25:16
2:0
Unětický pivovar vs Blue team
25:14,25:22
2:0
Unětický pivovar vs Brutální krása
25:17,25:17
2:0
Unětický pivovar vs CS Army
25:15,25:22
2:0
Unětický pivovar vs Debakl
25:17,25:19
1:2
Unětický pivovar vs Exbača
25:18,22:25,13:15
2:0
Unětický pivovar vs ExLoxia
25:19,26:24
2:0
Unětický pivovar vs Exteam
25:16,25:20
2:0
Unětický pivovar vs FREE WAY
25:17,25:18
1:2
Unětický pivovar vs Houfnice
25:16,22:25,11:15
2:0
Unětický pivovar vs Jumpíci
25:13,25:18
2:0
Unětický pivovar vs Prepelky
25:18,25:22
2:0
Unětický pivovar vs RWC
25:17,25:21
2:0
Unětický pivovar vs Sebranka
25:17,25:16
2:0
Unětický pivovar vs Sejdeme se
25:22,25:11
1:2
Unětický pivovar vs Souměrná
25:17,19:25,11:15
2:1
Unětický pivovar vs Tygříci
21:25,25:21,15:11
2:1
Unětický pivovar vs Wasabi
25:17,22:25,15:10
Wasabi2:0
Wasabi vs AjeTO!
25:22,25:21
2:0
Wasabi vs AVK Florenc
25:15,25:12
2:1
Wasabi vs Blue team
25:20,20:25,17:15
1:2
Wasabi vs Brutální krása
25:22,20:25,11:15
0:2
Wasabi vs CS Army
21:25,20:25
2:1
Wasabi vs Debakl
25:17,17:25,15:12
1:2
Wasabi vs Exbača
25:12,15:25,10:15
2:1
Wasabi vs ExLoxia
25:19,16:25,15:9
1:2
Wasabi vs Exteam
26:24,22:25,10:15
2:0
Wasabi vs FREE WAY
25:18,25:23
1:2
Wasabi vs Houfnice
18:25,26:24,11:15
2:1
Wasabi vs Jumpíci
25:15,19:25,15:13
1:2
Wasabi vs Prepelky
20:25,25:22,13:15
0:2
Wasabi vs RWC
23:25,23:25
1:2
Wasabi vs Sebranka
23:25,25:23,11:15
2:1
Wasabi vs Sejdeme se
25:16,23:25,15:7
1:2
Wasabi vs Souměrná
25:14,9:25,12:15
2:1
Wasabi vs Tygříci
25:20,17:25,15:10
1:2
Wasabi vs Unětický pivovar
17:25,25:22,10:15