Turnaje

07.04.2019kontumace baráže MIZUNO AVL Praha
07.04.2019Baráže MIZUNO AVL Praha
31.03.2019FINÁLE 6.,7.,8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
10.03.2019turnaj 6., 7., 8. a 9.MIZUNO AVL Praha
24.02.2019turnaj 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
17.02.2019turnaj 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
10.02.2019turnaj 6., 8. a 9.MIZUNO AVL Praha
20.01.2019turnaj 6., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
06.01.2019turnaj 6., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
16.12.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
09.12.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
02.12.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
18.11.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
11.11.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
04.11.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
28.10.2018turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
21.10.2018turnaj 6., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Lana Drahrepus 49 19 85.96 %
2. Aurora 48 19 84.21 %
3. BACILOVÉ 40 19 70.18 %
4. Strašná rána 38 19 66.67 %
5. Bábovky 37 19 64.91 %
6. Bugaboo 35 19 61.4 %
7. Žádný talent 35 19 61.4 %
8. Stejci 32 19 56.14 %
9. SOSák Stochov 29 19 50.88 %
10. VK Masokombináty PEKLO 29 19 50.88 %
11. AZ Hujer 28 19 49.12 %
12. Kladivouni 26 19 45.61 %
13. Šlechta 25 19 43.86 %
14. Zubatá 25 19 43.86 %
15. Draze Zaplacená Zkušenost 20 19 35.09 %
16. Dřevoplech Chodov 20 19 35.09 %
17. Línej Volej 17 19 29.82 %
18. Přešlap rukou 17 19 29.82 %
19. Pecky ze Švestek 16 19 28.07 %
20. Sokol Vysočany 4 19 7.02 %

Vzájemné zápasy

AuroraAZ HujerBábovkyBACILOVÉBugabooDraze Zaplacená ZkušenostDřevoplech ChodovKladivouniLana DrahrepusLínej VolejPecky ze ŠvestekPřešlap rukouSokol VysočanySOSák StochovStejciStrašná ránaŠlechtaVK Masokombináty PEKLOZubatáŽádný talent
Aurora2:0
Aurora vs AZ Hujer
25:10,25:12
0:2
Aurora vs Bábovky
25:27,23:25
2:1
Aurora vs BACILOVÉ
19:25,25:15,15:9
2:0
Aurora vs Bugaboo
25:20,25:22
2:0
Aurora vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:13,25:23
2:0
Aurora vs Dřevoplech Chodov
25:17,25:16
2:0
Aurora vs Kladivouni
25:23,25:17
2:1
Aurora vs Lana Drahrepus
23:25,25:19,15:10
2:1
Aurora vs Línej Volej
25:18,23:25,15:7
2:0
Aurora vs Pecky ze Švestek
25:18,25:22
2:0
Aurora vs Přešlap rukou
25:19,25:15
2:0
Aurora vs Sokol Vysočany
25:19,25:21
2:0
Aurora vs SOSák Stochov
25:17,25:16
2:0
Aurora vs Stejci
25:23,25:13
2:1
Aurora vs Strašná rána
25:13,23:25,17:15
2:1
Aurora vs Šlechta
20:25,25:13,15:5
2:1
Aurora vs VK Masokombináty PEKLO
21:25,25:17,15:12
2:0
Aurora vs Zubatá
25:18,25:18
2:0
Aurora vs Žádný talent
25:21,25:21
AZ Hujer0:2
AZ Hujer vs Aurora
10:25,12:25
1:2
AZ Hujer vs Bábovky
20:25,25:22,11:15
2:0
AZ Hujer vs BACILOVÉ
25:19,25:22
0:2
AZ Hujer vs Bugaboo
23:25,23:25
1:2
AZ Hujer vs Draze Zaplacená Zkušenost
26:24,17:25,9:15
2:1
AZ Hujer vs Dřevoplech Chodov
15:25,25:18,15:8
2:0
AZ Hujer vs Kladivouni
25:17,25:20
0:2
AZ Hujer vs Lana Drahrepus
18:25,17:25
2:1
AZ Hujer vs Línej Volej
19:25,25:10,15:10
1:2
AZ Hujer vs Pecky ze Švestek
17:25,25:14,8:15
2:0
AZ Hujer vs Přešlap rukou
25:23,29:27
2:0
AZ Hujer vs Sokol Vysočany
28:26,25:20
2:1
AZ Hujer vs SOSák Stochov
10:25,25:16,15:11
0:2
AZ Hujer vs Stejci
27:29,16:25
2:1
AZ Hujer vs Strašná rána
11:25,25:21,15:7
2:0
AZ Hujer vs Šlechta
25:16,25:18
0:2
AZ Hujer vs VK Masokombináty PEKLO
13:25,23:25
0:2
AZ Hujer vs Zubatá
16:25,16:25
2:1
AZ Hujer vs Žádný talent
23:25,25:19,15:12
Bábovky2:0
Bábovky vs Aurora
27:25,25:23
2:1
Bábovky vs AZ Hujer
25:20,22:25,15:11
2:0
Bábovky vs BACILOVÉ
25:15,25:20
2:1
Bábovky vs Bugaboo
25:20,23:25,15:13
0:2
Bábovky vs Draze Zaplacená Zkušenost
19:25,12:25
2:0
Bábovky vs Dřevoplech Chodov
25:16,25:14
2:0
Bábovky vs Kladivouni
25:22,26:24
1:2
Bábovky vs Lana Drahrepus
21:25,25:17,11:15
0:2
Bábovky vs Línej Volej
23:25,24:26
2:1
Bábovky vs Pecky ze Švestek
25:22,21:25,16:14
1:2
Bábovky vs Přešlap rukou
16:25,25:22,10:15
2:0
Bábovky vs Sokol Vysočany
25:19,25:12
2:1
Bábovky vs SOSák Stochov
25:10,20:25,16:14
2:0
Bábovky vs Stejci
26:24,25:16
2:0
Bábovky vs Strašná rána
25:20,26:24
1:2
Bábovky vs Šlechta
25:16,22:25,10:15
2:0
Bábovky vs VK Masokombináty PEKLO
25:23,25:17
2:1
Bábovky vs Zubatá
15:25,25:18,16:14
0:2
Bábovky vs Žádný talent
17:25,22:25
BACILOVÉ1:2
BACILOVÉ vs Aurora
25:19,15:25,9:15
0:2
BACILOVÉ vs AZ Hujer
19:25,22:25
0:2
BACILOVÉ vs Bábovky
15:25,20:25
2:0
BACILOVÉ vs Bugaboo
27:25,25:20
2:0
BACILOVÉ vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:12,25:23
2:0
BACILOVÉ vs Dřevoplech Chodov
25:21,25:15
2:0
BACILOVÉ vs Kladivouni
25:17,25:18
0:2
BACILOVÉ vs Lana Drahrepus
13:25,19:25
2:0
BACILOVÉ vs Línej Volej
25:17,25:20
2:0
BACILOVÉ vs Pecky ze Švestek
25:13,25:23
0:2
BACILOVÉ vs Přešlap rukou
19:25,19:25
2:0
BACILOVÉ vs Sokol Vysočany
25:8,26:24
2:0
BACILOVÉ vs SOSák Stochov
25:15,26:24
2:0
BACILOVÉ vs Stejci
25:12,25:18
2:0
BACILOVÉ vs Strašná rána
25:23,25:22
2:0
BACILOVÉ vs Šlechta
25:23,25:22
1:2
BACILOVÉ vs VK Masokombináty PEKLO
25:16,20:25,13:15
2:1
BACILOVÉ vs Zubatá
20:25,25:17,15:3
2:0
BACILOVÉ vs Žádný talent
25:16,25:23
Bugaboo0:2
Bugaboo vs Aurora
20:25,22:25
2:0
Bugaboo vs AZ Hujer
25:23,25:23
1:2
Bugaboo vs Bábovky
20:25,25:23,13:15
0:2
Bugaboo vs BACILOVÉ
25:27,20:25
2:0
Bugaboo vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:23,25:20
2:0
Bugaboo vs Dřevoplech Chodov
25:13,25:22
2:1
Bugaboo vs Kladivouni
25:17,23:25,15:9
0:2
Bugaboo vs Lana Drahrepus
23:25,20:25
2:1
Bugaboo vs Línej Volej
25:20,17:25,17:15
2:0
Bugaboo vs Pecky ze Švestek
25:13,25:17
2:0
Bugaboo vs Přešlap rukou
25:21,26:24
2:0
Bugaboo vs Sokol Vysočany
25:23,25:18
2:1
Bugaboo vs SOSák Stochov
25:21,23:25,15:12
0:2
Bugaboo vs Stejci
21:25,22:25
0:2
Bugaboo vs Strašná rána
23:25,18:25
2:0
Bugaboo vs Šlechta
25:22,25:16
2:0
Bugaboo vs VK Masokombináty PEKLO
25:20,25:22
2:1
Bugaboo vs Zubatá
21:25,25:23,15:4
2:1
Bugaboo vs Žádný talent
25:23,24:26,15:9
Draze Zaplacená Zkušenost0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Aurora
13:25,23:25
2:1
Draze Zaplacená Zkušenost vs AZ Hujer
24:26,25:17,15:9
2:0
Draze Zaplacená Zkušenost vs Bábovky
25:19,25:12
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs BACILOVÉ
12:25,23:25
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Bugaboo
23:25,20:25
2:1
Draze Zaplacená Zkušenost vs Dřevoplech Chodov
25:17,22:25,15:13
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Kladivouni
23:25,13:25
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Lana Drahrepus
14:25,17:25
2:0
Draze Zaplacená Zkušenost vs Línej Volej
25:17,25:21
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Pecky ze Švestek
17:25,14:25
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Přešlap rukou
18:25,20:25
2:0
Draze Zaplacená Zkušenost vs Sokol Vysočany
25:12,25:21
2:1
Draze Zaplacená Zkušenost vs SOSák Stochov
20:25,25:18,15:11
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Stejci
23:25,22:25
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Strašná rána
13:25,16:25
2:0
Draze Zaplacená Zkušenost vs Šlechta
25:21,25:19
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs VK Masokombináty PEKLO
21:25,22:25
2:1
Draze Zaplacená Zkušenost vs Zubatá
21:25,25:19,15:7
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Žádný talent
24:26,22:25
Dřevoplech Chodov0:2
Dřevoplech Chodov vs Aurora
17:25,16:25
1:2
Dřevoplech Chodov vs AZ Hujer
25:15,18:25,8:15
0:2
Dřevoplech Chodov vs Bábovky
16:25,14:25
0:2
Dřevoplech Chodov vs BACILOVÉ
21:25,15:25
0:2
Dřevoplech Chodov vs Bugaboo
13:25,22:25
1:2
Dřevoplech Chodov vs Draze Zaplacená Zkušenost
17:25,25:22,13:15
2:1
Dřevoplech Chodov vs Kladivouni
19:25,25:21,16:14
1:2
Dřevoplech Chodov vs Lana Drahrepus
25:21,14:25,12:15
2:1
Dřevoplech Chodov vs Línej Volej
25:16,11:25,15:9
1:2
Dřevoplech Chodov vs Pecky ze Švestek
25:17,19:25,13:15
2:0
Dřevoplech Chodov vs Přešlap rukou
25:16,25:20
0:2
Dřevoplech Chodov vs Sokol Vysočany
23:25,17:25
0:2
Dřevoplech Chodov vs SOSák Stochov
23:25,19:25
1:2
Dřevoplech Chodov vs Stejci
19:25,25:19,11:15
2:0
Dřevoplech Chodov vs Strašná rána
25:22,25:17
0:2
Dřevoplech Chodov vs Šlechta
23:25,21:25
1:2
Dřevoplech Chodov vs VK Masokombináty PEKLO
25:18,20:25,7:15
2:0
Dřevoplech Chodov vs Zubatá
25:20,25:21
1:2
Dřevoplech Chodov vs Žádný talent
18:25,26:24,14:16
Kladivouni0:2
Kladivouni vs Aurora
23:25,17:25
0:2
Kladivouni vs AZ Hujer
17:25,20:25
0:2
Kladivouni vs Bábovky
22:25,24:26
0:2
Kladivouni vs BACILOVÉ
17:25,18:25
1:2
Kladivouni vs Bugaboo
17:25,25:23,9:15
2:0
Kladivouni vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:23,25:13
1:2
Kladivouni vs Dřevoplech Chodov
25:19,21:25,14:16
0:2
Kladivouni vs Lana Drahrepus
15:25,18:25
2:1
Kladivouni vs Línej Volej
25:22,18:25,15:6
2:1
Kladivouni vs Pecky ze Švestek
25:17,19:25,15:7
2:0
Kladivouni vs Přešlap rukou
25:13,25:17
2:0
Kladivouni vs Sokol Vysočany
25:22,25:9
2:0
Kladivouni vs SOSák Stochov
25:23,25:20
2:1
Kladivouni vs Stejci
25:16,14:25,15:10
2:1
Kladivouni vs Strašná rána
19:25,25:19,15:8
1:2
Kladivouni vs Šlechta
25:18,23:25,12:15
0:2
Kladivouni vs VK Masokombináty PEKLO
12:25,22:25
2:0
Kladivouni vs Zubatá
25:21,25:18
0:2
Kladivouni vs Žádný talent
24:26,21:25
Lana Drahrepus1:2
Lana Drahrepus vs Aurora
25:23,19:25,10:15
2:0
Lana Drahrepus vs AZ Hujer
25:18,25:17
2:1
Lana Drahrepus vs Bábovky
25:21,17:25,15:11
2:0
Lana Drahrepus vs BACILOVÉ
25:13,25:19
2:0
Lana Drahrepus vs Bugaboo
25:23,25:20
2:0
Lana Drahrepus vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:14,25:17
2:1
Lana Drahrepus vs Dřevoplech Chodov
21:25,25:14,15:12
2:0
Lana Drahrepus vs Kladivouni
25:15,25:18
2:0
Lana Drahrepus vs Línej Volej
25:22,25:17
2:1
Lana Drahrepus vs Pecky ze Švestek
25:23,22:25,19:17
2:0
Lana Drahrepus vs Přešlap rukou
25:18,25:16
2:0
Lana Drahrepus vs Sokol Vysočany
25:11,25:20
2:0
Lana Drahrepus vs SOSák Stochov
25:15,26:24
2:0
Lana Drahrepus vs Stejci
25:9,25:19
0:2
Lana Drahrepus vs Strašná rána
21:25,24:26
2:0
Lana Drahrepus vs Šlechta
25:23,25:14
2:0
Lana Drahrepus vs VK Masokombináty PEKLO
25:23,25:23
2:0
Lana Drahrepus vs Zubatá
25:21,25:22
2:0
Lana Drahrepus vs Žádný talent
25:23,25:18
Línej Volej1:2
Línej Volej vs Aurora
18:25,25:23,7:15
1:2
Línej Volej vs AZ Hujer
25:19,10:25,10:15
2:0
Línej Volej vs Bábovky
25:23,26:24
0:2
Línej Volej vs BACILOVÉ
17:25,20:25
1:2
Línej Volej vs Bugaboo
20:25,25:17,15:17
0:2
Línej Volej vs Draze Zaplacená Zkušenost
17:25,21:25
1:2
Línej Volej vs Dřevoplech Chodov
16:25,25:11,9:15
1:2
Línej Volej vs Kladivouni
22:25,25:18,6:15
0:2
Línej Volej vs Lana Drahrepus
22:25,17:25
1:2
Línej Volej vs Pecky ze Švestek
21:25,25:19,4:15
0:2
Línej Volej vs Přešlap rukou
26:28,22:25
2:0
Línej Volej vs Sokol Vysočany
25:10,25:10
1:2
Línej Volej vs SOSák Stochov
11:25,25:21,8:15
0:2
Línej Volej vs Stejci
22:25,20:25
0:2
Línej Volej vs Strašná rána
16:25,16:25
1:2
Línej Volej vs Šlechta
23:25,25:23,7:15
1:2
Línej Volej vs VK Masokombináty PEKLO
15:25,25:23,8:15
2:1
Línej Volej vs Zubatá
19:25,25:21,15:11
0:2
Línej Volej vs Žádný talent
18:25,15:25
Pecky ze Švestek0:2
Pecky ze Švestek vs Aurora
18:25,22:25
2:1
Pecky ze Švestek vs AZ Hujer
25:17,14:25,15:8
1:2
Pecky ze Švestek vs Bábovky
22:25,25:21,14:16
0:2
Pecky ze Švestek vs BACILOVÉ
13:25,23:25
0:2
Pecky ze Švestek vs Bugaboo
13:25,17:25
2:0
Pecky ze Švestek vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:17,25:14
2:1
Pecky ze Švestek vs Dřevoplech Chodov
17:25,25:19,15:13
1:2
Pecky ze Švestek vs Kladivouni
17:25,25:19,7:15
1:2
Pecky ze Švestek vs Lana Drahrepus
23:25,25:22,17:19
2:1
Pecky ze Švestek vs Línej Volej
25:21,19:25,15:4
0:2
Pecky ze Švestek vs Přešlap rukou
16:25,13:25
2:0
Pecky ze Švestek vs Sokol Vysočany
25:18,25:20
0:2
Pecky ze Švestek vs SOSák Stochov
17:25,21:25
0:2
Pecky ze Švestek vs Stejci
25:27,19:25
0:2
Pecky ze Švestek vs Strašná rána
6:25,15:25
0:2
Pecky ze Švestek vs Šlechta
16:25,21:25
1:2
Pecky ze Švestek vs VK Masokombináty PEKLO
26:24,18:25,12:15
0:2
Pecky ze Švestek vs Zubatá
18:25,22:25
0:2
Pecky ze Švestek vs Žádný talent
17:25,14:25
Přešlap rukou0:2
Přešlap rukou vs Aurora
19:25,15:25
0:2
Přešlap rukou vs AZ Hujer
23:25,27:29
2:1
Přešlap rukou vs Bábovky
25:16,22:25,15:10
2:0
Přešlap rukou vs BACILOVÉ
25:19,25:19
0:2
Přešlap rukou vs Bugaboo
21:25,24:26
2:0
Přešlap rukou vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:18,25:20
0:2
Přešlap rukou vs Dřevoplech Chodov
16:25,20:25
0:2
Přešlap rukou vs Kladivouni
13:25,17:25
0:2
Přešlap rukou vs Lana Drahrepus
18:25,16:25
2:0
Přešlap rukou vs Línej Volej
28:26,25:22
2:0
Přešlap rukou vs Pecky ze Švestek
25:16,25:13
2:1
Přešlap rukou vs Sokol Vysočany
19:25,25:20,15:9
0:2
Přešlap rukou vs SOSák Stochov
14:25,23:25
0:2
Přešlap rukou vs Stejci
18:25,0:25
0:2
Přešlap rukou vs Strašná rána
0:25,0:25
0:2
Přešlap rukou vs Šlechta
0:25,0:25
0:2
Přešlap rukou vs VK Masokombináty PEKLO
13:25,19:25
1:2
Přešlap rukou vs Zubatá
31:29,21:25,12:15
0:2
Přešlap rukou vs Žádný talent
0:25,0:25
Sokol Vysočany0:2
Sokol Vysočany vs Aurora
19:25,21:25
0:2
Sokol Vysočany vs AZ Hujer
26:28,20:25
0:2
Sokol Vysočany vs Bábovky
19:25,12:25
0:2
Sokol Vysočany vs BACILOVÉ
8:25,24:26
0:2
Sokol Vysočany vs Bugaboo
23:25,18:25
0:2
Sokol Vysočany vs Draze Zaplacená Zkušenost
12:25,21:25
2:0
Sokol Vysočany vs Dřevoplech Chodov
25:23,25:17
0:2
Sokol Vysočany vs Kladivouni
22:25,9:25
0:2
Sokol Vysočany vs Lana Drahrepus
11:25,20:25
0:2
Sokol Vysočany vs Línej Volej
10:25,10:25
0:2
Sokol Vysočany vs Pecky ze Švestek
18:25,20:25
1:2
Sokol Vysočany vs Přešlap rukou
25:19,20:25,9:15
0:2
Sokol Vysočany vs SOSák Stochov
13:25,23:25
0:2
Sokol Vysočany vs Stejci
16:25,23:25
0:2
Sokol Vysočany vs Strašná rána
5:25,6:25
0:2
Sokol Vysočany vs Šlechta
10:25,23:25
0:2
Sokol Vysočany vs VK Masokombináty PEKLO
11:25,20:25
0:2
Sokol Vysočany vs Zubatá
19:25,18:25
0:2
Sokol Vysočany vs Žádný talent
12:25,24:26
SOSák Stochov0:2
SOSák Stochov vs Aurora
17:25,16:25
1:2
SOSák Stochov vs AZ Hujer
25:10,16:25,11:15
1:2
SOSák Stochov vs Bábovky
10:25,25:20,14:16
0:2
SOSák Stochov vs BACILOVÉ
15:25,24:26
1:2
SOSák Stochov vs Bugaboo
21:25,25:23,12:15
1:2
SOSák Stochov vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:20,18:25,11:15
2:0
SOSák Stochov vs Dřevoplech Chodov
25:23,25:19
0:2
SOSák Stochov vs Kladivouni
23:25,20:25
0:2
SOSák Stochov vs Lana Drahrepus
15:25,24:26
2:1
SOSák Stochov vs Línej Volej
25:11,21:25,15:8
2:0
SOSák Stochov vs Pecky ze Švestek
25:17,25:21
2:0
SOSák Stochov vs Přešlap rukou
25:14,25:23
2:0
SOSák Stochov vs Sokol Vysočany
25:13,25:23
2:0
SOSák Stochov vs Stejci
25:23,26:24
0:2
SOSák Stochov vs Strašná rána
11:25,14:25
2:0
SOSák Stochov vs Šlechta
25:11,25:12
2:1
SOSák Stochov vs VK Masokombináty PEKLO
21:25,25:20,15:4
0:2
SOSák Stochov vs Zubatá
13:25,23:25
2:0
SOSák Stochov vs Žádný talent
25:20,25:22
Stejci0:2
Stejci vs Aurora
23:25,13:25
2:0
Stejci vs AZ Hujer
29:27,25:16
0:2
Stejci vs Bábovky
24:26,16:25
0:2
Stejci vs BACILOVÉ
12:25,18:25
2:0
Stejci vs Bugaboo
25:21,25:22
2:0
Stejci vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:23,25:22
2:1
Stejci vs Dřevoplech Chodov
25:19,19:25,15:11
1:2
Stejci vs Kladivouni
16:25,25:14,10:15
0:2
Stejci vs Lana Drahrepus
9:25,19:25
2:0
Stejci vs Línej Volej
25:22,25:20
2:0
Stejci vs Pecky ze Švestek
27:25,25:19
2:0
Stejci vs Přešlap rukou
25:18,25:0
2:0
Stejci vs Sokol Vysočany
25:16,25:23
0:2
Stejci vs SOSák Stochov
23:25,24:26
1:2
Stejci vs Strašná rána
25:17,22:25,14:16
1:2
Stejci vs Šlechta
20:25,29:27,7:15
2:0
Stejci vs VK Masokombináty PEKLO
25:18,25:16
2:1
Stejci vs Zubatá
11:25,25:19,15:11
1:2
Stejci vs Žádný talent
26:24,18:25,12:15
Strašná rána1:2
Strašná rána vs Aurora
13:25,25:23,15:17
1:2
Strašná rána vs AZ Hujer
25:11,21:25,7:15
0:2
Strašná rána vs Bábovky
20:25,24:26
0:2
Strašná rána vs BACILOVÉ
23:25,22:25
2:0
Strašná rána vs Bugaboo
25:23,25:18
2:0
Strašná rána vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:13,25:16
0:2
Strašná rána vs Dřevoplech Chodov
22:25,17:25
1:2
Strašná rána vs Kladivouni
25:19,19:25,8:15
2:0
Strašná rána vs Lana Drahrepus
25:21,26:24
2:0
Strašná rána vs Línej Volej
25:16,25:16
2:0
Strašná rána vs Pecky ze Švestek
25:6,25:15
2:0
Strašná rána vs Přešlap rukou
25:0,25:0
2:0
Strašná rána vs Sokol Vysočany
25:5,25:6
2:0
Strašná rána vs SOSák Stochov
25:11,25:14
2:1
Strašná rána vs Stejci
17:25,25:22,16:14
2:0
Strašná rána vs Šlechta
25:18,25:22
2:0
Strašná rána vs VK Masokombináty PEKLO
25:0,25:0
1:2
Strašná rána vs Zubatá
25:21,20:25,9:15
2:1
Strašná rána vs Žádný talent
25:22,16:25,15:11
Šlechta1:2
Šlechta vs Aurora
25:20,13:25,5:15
0:2
Šlechta vs AZ Hujer
16:25,18:25
2:1
Šlechta vs Bábovky
16:25,25:22,15:10
0:2
Šlechta vs BACILOVÉ
23:25,22:25
0:2
Šlechta vs Bugaboo
22:25,16:25
0:2
Šlechta vs Draze Zaplacená Zkušenost
21:25,19:25
2:0
Šlechta vs Dřevoplech Chodov
25:23,25:21
2:1
Šlechta vs Kladivouni
18:25,25:23,15:12
0:2
Šlechta vs Lana Drahrepus
23:25,14:25
2:1
Šlechta vs Línej Volej
25:23,23:25,15:7
2:0
Šlechta vs Pecky ze Švestek
25:16,25:21
2:0
Šlechta vs Přešlap rukou
25:0,25:0
2:0
Šlechta vs Sokol Vysočany
25:10,25:23
0:2
Šlechta vs SOSák Stochov
11:25,12:25
2:1
Šlechta vs Stejci
25:20,27:29,15:7
0:2
Šlechta vs Strašná rána
18:25,22:25
2:0
Šlechta vs VK Masokombináty PEKLO
25:22,25:15
0:2
Šlechta vs Zubatá
29:31,22:25
1:2
Šlechta vs Žádný talent
20:25,25:17,14:16
VK Masokombináty PEKLO1:2
VK Masokombináty PEKLO vs Aurora
25:21,17:25,12:15
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs AZ Hujer
25:13,25:23
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs Bábovky
23:25,17:25
2:1
VK Masokombináty PEKLO vs BACILOVÉ
16:25,25:20,15:13
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs Bugaboo
20:25,22:25
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:21,25:22
2:1
VK Masokombináty PEKLO vs Dřevoplech Chodov
18:25,25:20,15:7
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Kladivouni
25:12,25:22
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs Lana Drahrepus
23:25,23:25
2:1
VK Masokombináty PEKLO vs Línej Volej
25:15,23:25,15:8
2:1
VK Masokombináty PEKLO vs Pecky ze Švestek
24:26,25:18,15:12
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Přešlap rukou
25:13,25:19
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Sokol Vysočany
25:11,25:20
1:2
VK Masokombináty PEKLO vs SOSák Stochov
25:21,20:25,4:15
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs Stejci
18:25,16:25
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs Strašná rána
0:25,0:25
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs Šlechta
22:25,15:25
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Zubatá
25:18,25:21
1:2
VK Masokombináty PEKLO vs Žádný talent
18:25,25:22,13:15
Zubatá0:2
Zubatá vs Aurora
18:25,18:25
2:0
Zubatá vs AZ Hujer
25:16,25:16
1:2
Zubatá vs Bábovky
25:15,18:25,14:16
1:2
Zubatá vs BACILOVÉ
25:20,17:25,3:15
1:2
Zubatá vs Bugaboo
25:21,23:25,4:15
1:2
Zubatá vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:21,19:25,7:15
0:2
Zubatá vs Dřevoplech Chodov
20:25,21:25
0:2
Zubatá vs Kladivouni
21:25,18:25
0:2
Zubatá vs Lana Drahrepus
21:25,22:25
1:2
Zubatá vs Línej Volej
25:19,21:25,11:15
2:0
Zubatá vs Pecky ze Švestek
25:18,25:22
2:1
Zubatá vs Přešlap rukou
29:31,25:21,15:12
2:0
Zubatá vs Sokol Vysočany
25:19,25:18
2:0
Zubatá vs SOSák Stochov
25:13,25:23
1:2
Zubatá vs Stejci
25:11,19:25,11:15
2:1
Zubatá vs Strašná rána
21:25,25:20,15:9
2:0
Zubatá vs Šlechta
31:29,25:22
0:2
Zubatá vs VK Masokombináty PEKLO
18:25,21:25
0:2
Zubatá vs Žádný talent
15:25,24:26
Žádný talent0:2
Žádný talent vs Aurora
21:25,21:25
1:2
Žádný talent vs AZ Hujer
25:23,19:25,12:15
2:0
Žádný talent vs Bábovky
25:17,25:22
0:2
Žádný talent vs BACILOVÉ
16:25,23:25
1:2
Žádný talent vs Bugaboo
23:25,26:24,9:15
2:0
Žádný talent vs Draze Zaplacená Zkušenost
26:24,25:22
2:1
Žádný talent vs Dřevoplech Chodov
25:18,24:26,16:14
2:0
Žádný talent vs Kladivouni
26:24,25:21
0:2
Žádný talent vs Lana Drahrepus
23:25,18:25
2:0
Žádný talent vs Línej Volej
25:18,25:15
2:0
Žádný talent vs Pecky ze Švestek
25:17,25:14
2:0
Žádný talent vs Přešlap rukou
25:0,25:0
2:0
Žádný talent vs Sokol Vysočany
25:12,26:24
0:2
Žádný talent vs SOSák Stochov
20:25,22:25
2:1
Žádný talent vs Stejci
24:26,25:18,15:12
1:2
Žádný talent vs Strašná rána
22:25,25:16,11:15
2:1
Žádný talent vs Šlechta
25:20,17:25,16:14
2:1
Žádný talent vs VK Masokombináty PEKLO
25:18,22:25,15:13
2:0
Žádný talent vs Zubatá
25:15,26:24