Turnaje

20.09.20206. turnaj - přeložený z března
29.02.20205. turnaj
08.02.20204. turnaj
18.01.20203. turnaj
30.11.20192. turnaj
19.10.20191. turnaj 1. a 2.AVL HK

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Sem tam smeč 48 17 94.12 %
2. Bída 43 18 79.63 %
3. ČePečky 41 18 75.93 %
4. FerneTEAM 39 18 72.22 %
5. KŘEČ 35 18 64.81 %
6. VOPRT 34 18 62.96 %
7. zambezi 34 18 62.96 %
8. Bagříci 32 17 62.75 %
9. NAVOSTRO 32 17 62.75 %
10. Haluz 28 17 54.9 %
11. Potkali se u Kolína 28 17 54.9 %
12. Norci 26 17 50.98 %
13. Lhoťáci 25 17 49.02 %
14. TJ Sokol Josefov 24 17 47.06 %
15. Foliáci 23 17 45.1 %
16. TJ Sokol Jezbiny 20 17 39.22 %
17. Rytíři 19 17 37.25 %
18. Tatran Hradec Králové 12 17 23.53 %
19. EXEKUCE.HK 12 18 22.22 %
20. LAJNA 9 17 17.65 %
21. Nerváci 9 18 16.67 %
22. Můžem 0 17 0 %

Vzájemné zápasy

BagříciBídaČePečkyEXEKUCE.HKFerneTEAMFoliáciHaluzKŘEČLAJNALhoťáciMůžemNAVOSTRONerváciNorciPotkali se u KolínaRytířiSem tam smečTatran Hradec KrálovéTJ Sokol JezbinyTJ Sokol JosefovVOPRTzambezi
Bagříci1:2
Bagříci vs Bída
25:21,19:25,10:15
2:1
Bagříci vs ČePečky
20:25,25:21,17:15
2:0
Bagříci vs EXEKUCE.HK
25:14,25:18
0:2
Bagříci vs FerneTEAM
20:25,20:25
0:02:1
Bagříci vs Haluz
20:25,25:19,15:12
1:2
Bagříci vs KŘEČ
25:17,17:25,7:15
2:0
Bagříci vs LAJNA
25:11,25:14
2:0
Bagříci vs Lhoťáci
25:11,25:19
2:0
Bagříci vs Můžem
25:9,25:10
0:2
Bagříci vs NAVOSTRO
14:25,21:25
0:02:1
Bagříci vs Norci
17:25,25:15,16:14
2:0
Bagříci vs Potkali se u Kolína
25:20,25:14
0:00:02:0
Bagříci vs Tatran Hradec Králové
25:17,25:13
0:2
Bagříci vs TJ Sokol Jezbiny
18:25,21:25
2:1
Bagříci vs TJ Sokol Josefov
25:18,12:25,15:7
2:0
Bagříci vs VOPRT
25:16,25:21
1:2
Bagříci vs zambezi
19:25,25:22,15:17
Bída2:1
Bída vs Bagříci
21:25,25:19,15:10
0:02:0
Bída vs EXEKUCE.HK
25:16,25:14
2:0
Bída vs FerneTEAM
25:15,25:18
2:0
Bída vs Foliáci
25:23,25:23
0:2
Bída vs Haluz
25:27,14:25
0:2
Bída vs KŘEČ
20:25,17:25
2:1
Bída vs LAJNA
25:16,22:25,15:12
0:00:02:0
Bída vs NAVOSTRO
25:18,25:22
2:0
Bída vs Nerváci
25:17,25:15
2:0
Bída vs Norci
25:20,25:20
2:1
Bída vs Potkali se u Kolína
25:19,24:26,15:11
2:0
Bída vs Rytíři
25:19,25:9
1:2
Bída vs Sem tam smeč
25:18,11:25,8:15
2:0
Bída vs Tatran Hradec Králové
25:16,25:12
2:0
Bída vs TJ Sokol Jezbiny
25:15,25:15
2:0
Bída vs TJ Sokol Josefov
25:16,25:15
2:0
Bída vs VOPRT
25:18,25:20
2:0
Bída vs zambezi
25:19,25:23
ČePečky1:2
ČePečky vs Bagříci
25:20,21:25,15:17
0:02:0
ČePečky vs EXEKUCE.HK
25:17,25:13
0:2
ČePečky vs FerneTEAM
19:25,24:26
2:1
ČePečky vs Foliáci
25:14,8:25,15:10
2:1
ČePečky vs Haluz
23:25,25:21,15:13
1:2
ČePečky vs KŘEČ
17:25,25:15,13:15
2:0
ČePečky vs LAJNA
28:26,25:13
0:02:0
ČePečky vs Můžem
25:5,25:13
2:1
ČePečky vs NAVOSTRO
25:20,24:26,16:14
2:0
ČePečky vs Nerváci
25:19,25:12
2:0
ČePečky vs Norci
25:23,25:20
2:0
ČePečky vs Potkali se u Kolína
25:22,25:14
2:0
ČePečky vs Rytíři
25:17,25:12
0:2
ČePečky vs Sem tam smeč
13:25,18:25
0:02:0
ČePečky vs TJ Sokol Jezbiny
25:20,25:23
2:0
ČePečky vs TJ Sokol Josefov
25:21,25:16
2:0
ČePečky vs VOPRT
25:23,25:21
2:0
ČePečky vs zambezi
25:21,25:21
EXEKUCE.HK0:2
EXEKUCE.HK vs Bagříci
14:25,18:25
0:2
EXEKUCE.HK vs Bída
16:25,14:25
0:2
EXEKUCE.HK vs ČePečky
17:25,13:25
0:2
EXEKUCE.HK vs FerneTEAM
11:25,11:25
2:1
EXEKUCE.HK vs Foliáci
17:25,25:19,15:12
0:2
EXEKUCE.HK vs Haluz
16:25,18:25
1:2
EXEKUCE.HK vs KŘEČ
15:25,25:20,13:15
0:00:2
EXEKUCE.HK vs Lhoťáci
8:25,22:25
2:0
EXEKUCE.HK vs Můžem
25:18,25:12
0:2
EXEKUCE.HK vs NAVOSTRO
12:25,18:25
2:0
EXEKUCE.HK vs Nerváci
25:14,25:13
0:2
EXEKUCE.HK vs Norci
17:25,15:25
0:2
EXEKUCE.HK vs Potkali se u Kolína
16:25,19:25
2:1
EXEKUCE.HK vs Rytíři
22:25,26:24,15:8
0:2
EXEKUCE.HK vs Sem tam smeč
19:25,17:25
0:2
EXEKUCE.HK vs Tatran Hradec Králové
20:25,23:25
0:2
EXEKUCE.HK vs TJ Sokol Jezbiny
16:25,16:25
0:01:2
EXEKUCE.HK vs VOPRT
25:20,17:25,8:15
0:0
FerneTEAM2:0
FerneTEAM vs Bagříci
25:20,25:20
0:2
FerneTEAM vs Bída
15:25,18:25
2:0
FerneTEAM vs ČePečky
25:19,26:24
2:0
FerneTEAM vs EXEKUCE.HK
25:11,25:11
2:0
FerneTEAM vs Foliáci
25:17,25:18
2:1
FerneTEAM vs Haluz
27:25,15:25,15:10
2:1
FerneTEAM vs KŘEČ
13:25,27:25,15:11
0:02:1
FerneTEAM vs Lhoťáci
23:25,25:10,15:10
2:0
FerneTEAM vs Můžem
25:12,25:12
1:2
FerneTEAM vs NAVOSTRO
25:19,23:25,10:15
2:0
FerneTEAM vs Nerváci
25:13,25:22
2:0
FerneTEAM vs Norci
25:19,25:22
2:0
FerneTEAM vs Potkali se u Kolína
25:17,25:21
2:0
FerneTEAM vs Rytíři
25:13,25:21
0:2
FerneTEAM vs Sem tam smeč
18:25,19:25
2:0
FerneTEAM vs Tatran Hradec Králové
25:20,25:13
0:02:1
FerneTEAM vs TJ Sokol Josefov
15:25,25:20,15:6
0:00:2
FerneTEAM vs zambezi
24:26,13:25
Foliáci0:00:2
Foliáci vs Bída
23:25,23:25
1:2
Foliáci vs ČePečky
14:25,25:8,10:15
1:2
Foliáci vs EXEKUCE.HK
25:17,19:25,12:15
0:2
Foliáci vs FerneTEAM
17:25,18:25
2:1
Foliáci vs Haluz
25:22,18:25,15:10
0:2
Foliáci vs KŘEČ
15:25,18:25
2:1
Foliáci vs LAJNA
25:27,25:20,15:5
0:2
Foliáci vs Lhoťáci
12:25,23:25
2:0
Foliáci vs Můžem
25:13,25:14
2:1
Foliáci vs NAVOSTRO
25:19,22:25,15:13
2:0
Foliáci vs Nerváci
25:19,25:23
2:0
Foliáci vs Norci
25:21,25:23
0:2
Foliáci vs Potkali se u Kolína
17:25,23:25
0:00:2
Foliáci vs Sem tam smeč
20:25,18:25
0:02:1
Foliáci vs TJ Sokol Jezbiny
25:23,22:25,15:6
2:0
Foliáci vs TJ Sokol Josefov
25:17,25:18
0:01:2
Foliáci vs zambezi
25:21,23:25,13:15
Haluz1:2
Haluz vs Bagříci
25:20,19:25,12:15
2:0
Haluz vs Bída
27:25,25:14
1:2
Haluz vs ČePečky
25:23,21:25,13:15
2:0
Haluz vs EXEKUCE.HK
25:16,25:18
1:2
Haluz vs FerneTEAM
25:27,25:15,10:15
1:2
Haluz vs Foliáci
22:25,25:18,10:15
2:1
Haluz vs KŘEČ
15:25,25:20,15:12
2:0
Haluz vs LAJNA
25:13,25:23
0:00:00:02:0
Haluz vs Nerváci
25:14,25:21
0:2
Haluz vs Norci
18:25,22:25
2:1
Haluz vs Potkali se u Kolína
13:25,25:10,18:16
2:1
Haluz vs Rytíři
25:12,23:25,15:3
0:2
Haluz vs Sem tam smeč
23:25,8:25
2:0
Haluz vs Tatran Hradec Králové
25:19,25:22
0:02:0
Haluz vs TJ Sokol Josefov
25:19,25:19
0:2
Haluz vs VOPRT
19:25,21:25
0:2
Haluz vs zambezi
21:25,21:25
KŘEČ2:1
KŘEČ vs Bagříci
17:25,25:17,15:7
2:0
KŘEČ vs Bída
25:20,25:17
2:1
KŘEČ vs ČePečky
25:17,15:25,15:13
2:1
KŘEČ vs EXEKUCE.HK
25:15,20:25,15:13
1:2
KŘEČ vs FerneTEAM
25:13,25:27,11:15
2:0
KŘEČ vs Foliáci
25:15,25:18
1:2
KŘEČ vs Haluz
25:15,20:25,12:15
2:1
KŘEČ vs LAJNA
25:23,25:2,7:15
2:0
KŘEČ vs Lhoťáci
25:16,25:23
2:0
KŘEČ vs Můžem
25:10,25:16
2:1
KŘEČ vs NAVOSTRO
22:25,25:15,15:9
0:02:1
KŘEČ vs Norci
21:25,25:18,15:11
0:02:0
KŘEČ vs Rytíři
25:18,25:19
0:2
KŘEČ vs Sem tam smeč
13:25,18:25
2:0
KŘEČ vs Tatran Hradec Králové
25:16,25:17
2:0
KŘEČ vs TJ Sokol Jezbiny
25:20,25:12
0:00:2
KŘEČ vs VOPRT
25:27,17:25
0:2
KŘEČ vs zambezi
15:25,22:25
LAJNA0:2
LAJNA vs Bagříci
11:25,14:25
1:2
LAJNA vs Bída
16:25,25:22,12:15
0:2
LAJNA vs ČePečky
26:28,13:25
0:00:01:2
LAJNA vs Foliáci
27:25,20:25,5:15
0:2
LAJNA vs Haluz
13:25,23:25
1:2
LAJNA vs KŘEČ
23:25,2:25,15:7
0:2
LAJNA vs Lhoťáci
16:25,17:25
2:0
LAJNA vs Můžem
25:17,25:17
0:00:2
LAJNA vs Nerváci
23:25,22:25
0:2
LAJNA vs Norci
22:25,16:25
0:2
LAJNA vs Potkali se u Kolína
17:25,23:25
0:2
LAJNA vs Rytíři
16:25,14:25
0:2
LAJNA vs Sem tam smeč
16:25,4:25
2:0
LAJNA vs Tatran Hradec Králové
25:19,28:26
0:00:2
LAJNA vs TJ Sokol Josefov
20:25,8:25
0:2
LAJNA vs VOPRT
28:30,11:25
0:2
LAJNA vs zambezi
3:25,12:25
Lhoťáci0:2
Lhoťáci vs Bagříci
11:25,19:25
0:00:02:0
Lhoťáci vs EXEKUCE.HK
25:8,25:22
1:2
Lhoťáci vs FerneTEAM
25:23,10:25,10:15
2:0
Lhoťáci vs Foliáci
25:12,25:23
0:00:2
Lhoťáci vs KŘEČ
16:25,23:25
2:0
Lhoťáci vs LAJNA
25:16,25:17
0:01:2
Lhoťáci vs NAVOSTRO
17:25,25:11,10:15
2:0
Lhoťáci vs Nerváci
27:25,25:19
0:2
Lhoťáci vs Norci
15:25,21:25
0:2
Lhoťáci vs Potkali se u Kolína
24:26,15:25
1:2
Lhoťáci vs Rytíři
26:24,22:25,8:15
1:2
Lhoťáci vs Sem tam smeč
17:25,25:22,11:15
2:1
Lhoťáci vs Tatran Hradec Králové
25:27,25:22,15:12
1:2
Lhoťáci vs TJ Sokol Jezbiny
20:25,25:20,10:15
2:0
Lhoťáci vs TJ Sokol Josefov
25:20,25:23
0:2
Lhoťáci vs VOPRT
13:25,14:25
2:0
Lhoťáci vs zambezi
25:12,25:23
Můžem0:2
Můžem vs Bagříci
9:25,10:25
0:00:2
Můžem vs ČePečky
5:25,13:25
0:2
Můžem vs EXEKUCE.HK
18:25,12:25
0:2
Můžem vs FerneTEAM
12:25,12:25
0:2
Můžem vs Foliáci
13:25,14:25
0:00:2
Můžem vs KŘEČ
10:25,16:25
0:2
Můžem vs LAJNA
17:25,17:25
0:00:00:2
Můžem vs Nerváci
9:25,6:25
0:2
Můžem vs Norci
14:25,8:25
0:2
Můžem vs Potkali se u Kolína
13:25,15:25
0:2
Můžem vs Rytíři
22:25,17:25
0:2
Můžem vs Sem tam smeč
13:25,8:25
0:2
Můžem vs Tatran Hradec Králové
15:25,6:25
0:2
Můžem vs TJ Sokol Jezbiny
12:25,15:25
0:2
Můžem vs TJ Sokol Josefov
11:25,15:25
0:2
Můžem vs VOPRT
12:25,15:25
0:2
Můžem vs zambezi
6:25,7:25
NAVOSTRO2:0
NAVOSTRO vs Bagříci
25:14,25:21
0:2
NAVOSTRO vs Bída
18:25,22:25
1:2
NAVOSTRO vs ČePečky
20:25,26:24,14:16
2:0
NAVOSTRO vs EXEKUCE.HK
25:12,25:18
2:1
NAVOSTRO vs FerneTEAM
19:25,25:23,15:10
1:2
NAVOSTRO vs Foliáci
19:25,25:22,13:15
0:01:2
NAVOSTRO vs KŘEČ
25:22,15:25,9:15
0:02:1
NAVOSTRO vs Lhoťáci
25:17,11:25,15:10
0:02:0
NAVOSTRO vs Nerváci
25:7,25:14
2:1
NAVOSTRO vs Norci
25:20,21:25,15:13
2:0
NAVOSTRO vs Potkali se u Kolína
25:23,25:23
2:0
NAVOSTRO vs Rytíři
25:17,25:17
0:2
NAVOSTRO vs Sem tam smeč
25:27,17:25
2:1
NAVOSTRO vs Tatran Hradec Králové
25:20,21:25,15:8
2:0
NAVOSTRO vs TJ Sokol Jezbiny
25:17,27:25
0:2
NAVOSTRO vs TJ Sokol Josefov
13:25,17:25
2:0
NAVOSTRO vs VOPRT
25:11,25:18
0:0
Nerváci0:00:2
Nerváci vs Bída
17:25,15:25
0:2
Nerváci vs ČePečky
19:25,12:25
0:2
Nerváci vs EXEKUCE.HK
14:25,13:25
0:2
Nerváci vs FerneTEAM
13:25,22:25
0:2
Nerváci vs Foliáci
19:25,23:25
0:2
Nerváci vs Haluz
14:25,21:25
0:02:0
Nerváci vs LAJNA
25:23,25:22
0:2
Nerváci vs Lhoťáci
25:27,19:25
2:0
Nerváci vs Můžem
25:9,25:6
0:2
Nerváci vs NAVOSTRO
7:25,14:25
0:00:2
Nerváci vs Potkali se u Kolína
15:25,22:25
1:2
Nerváci vs Rytíři
18:25,25:19,12:15
0:2
Nerváci vs Sem tam smeč
10:25,14:25
0:2
Nerváci vs Tatran Hradec Králové
16:25,12:25
2:1
Nerváci vs TJ Sokol Jezbiny
25:22,16:25,15:10
0:2
Nerváci vs TJ Sokol Josefov
22:25,18:25
0:2
Nerváci vs VOPRT
12:25,19:25
0:2
Nerváci vs zambezi
16:25,19:25
Norci1:2
Norci vs Bagříci
25:17,15:25,14:16
0:2
Norci vs Bída
20:25,20:25
0:2
Norci vs ČePečky
23:25,20:25
2:0
Norci vs EXEKUCE.HK
25:17,25:15
0:2
Norci vs FerneTEAM
19:25,22:25
0:2
Norci vs Foliáci
21:25,23:25
2:0
Norci vs Haluz
25:18,25:22
1:2
Norci vs KŘEČ
25:21,18:25,11:15
2:0
Norci vs LAJNA
25:22,25:16
2:0
Norci vs Lhoťáci
25:15,25:21
2:0
Norci vs Můžem
25:14,25:8
1:2
Norci vs NAVOSTRO
20:25,25:21,13:15
0:00:00:00:02:0
Norci vs Tatran Hradec Králové
25:21,25:12
2:1
Norci vs TJ Sokol Jezbiny
25:23,22:25,15:10
2:1
Norci vs TJ Sokol Josefov
19:25,26:24,17:15
1:2
Norci vs VOPRT
23:25,26:24,12:15
0:2
Norci vs zambezi
21:25,26:28
Potkali se u Kolína0:2
Potkali se u Kolína vs Bagříci
20:25,14:25
1:2
Potkali se u Kolína vs Bída
19:25,26:24,11:15
0:2
Potkali se u Kolína vs ČePečky
22:25,14:25
2:0
Potkali se u Kolína vs EXEKUCE.HK
25:16,25:19
0:2
Potkali se u Kolína vs FerneTEAM
17:25,21:25
2:0
Potkali se u Kolína vs Foliáci
25:17,25:23
1:2
Potkali se u Kolína vs Haluz
25:13,10:25,16:18
0:02:0
Potkali se u Kolína vs LAJNA
25:17,25:23
2:0
Potkali se u Kolína vs Lhoťáci
26:24,25:15
2:0
Potkali se u Kolína vs Můžem
25:13,25:15
0:2
Potkali se u Kolína vs NAVOSTRO
23:25,23:25
2:0
Potkali se u Kolína vs Nerváci
25:15,25:22
0:00:00:02:1
Potkali se u Kolína vs Tatran Hradec Králové
25:14,17:25,15:9
2:0
Potkali se u Kolína vs TJ Sokol Jezbiny
25:23,25:16
0:2
Potkali se u Kolína vs TJ Sokol Josefov
14:25,23:25
1:2
Potkali se u Kolína vs VOPRT
17:25,25:22,11:15
2:1
Potkali se u Kolína vs zambezi
18:25,25:19,15:13
Rytíři0:00:2
Rytíři vs Bída
19:25,9:25
0:2
Rytíři vs ČePečky
17:25,12:25
1:2
Rytíři vs EXEKUCE.HK
25:22,24:26,8:15
0:2
Rytíři vs FerneTEAM
13:25,21:25
0:01:2
Rytíři vs Haluz
12:25,25:23,3:15
0:2
Rytíři vs KŘEČ
18:25,19:25
2:0
Rytíři vs LAJNA
25:16,25:14
2:1
Rytíři vs Lhoťáci
24:26,25:22,15:8
2:0
Rytíři vs Můžem
25:22,25:17
0:2
Rytíři vs NAVOSTRO
17:25,17:25
2:1
Rytíři vs Nerváci
25:18,19:25,15:12
0:00:00:2
Rytíři vs Sem tam smeč
6:25,13:25
2:0
Rytíři vs Tatran Hradec Králové
27:25,25:21
1:2
Rytíři vs TJ Sokol Jezbiny
25:14,26:28,12:15
2:0
Rytíři vs TJ Sokol Josefov
25:17,25:20
0:2
Rytíři vs VOPRT
16:25,22:25
0:2
Rytíři vs zambezi
19:25,17:25
Sem tam smeč0:02:1
Sem tam smeč vs Bída
18:25,25:11,15:8
2:0
Sem tam smeč vs ČePečky
25:13,25:18
2:0
Sem tam smeč vs EXEKUCE.HK
25:19,25:17
2:0
Sem tam smeč vs FerneTEAM
25:18,25:19
2:0
Sem tam smeč vs Foliáci
25:20,25:18
2:0
Sem tam smeč vs Haluz
25:23,25:8
2:0
Sem tam smeč vs KŘEČ
25:13,25:18
2:0
Sem tam smeč vs LAJNA
25:16,25:4
2:1
Sem tam smeč vs Lhoťáci
25:17,22:25,15:11
2:0
Sem tam smeč vs Můžem
25:13,25:8
2:0
Sem tam smeč vs NAVOSTRO
27:25,25:17
2:0
Sem tam smeč vs Nerváci
25:10,25:14
0:00:02:0
Sem tam smeč vs Rytíři
25:6,25:13
2:0
Sem tam smeč vs Tatran Hradec Králové
25:20,25:14
2:1
Sem tam smeč vs TJ Sokol Jezbiny
25:10,21:25,15:8
0:02:0
Sem tam smeč vs VOPRT
25:13,25:19
2:0
Sem tam smeč vs zambezi
25:20,25:13
Tatran Hradec Králové0:2
Tatran Hradec Králové vs Bagříci
17:25,13:25
0:2
Tatran Hradec Králové vs Bída
16:25,12:25
0:02:0
Tatran Hradec Králové vs EXEKUCE.HK
25:20,25:23
0:2
Tatran Hradec Králové vs FerneTEAM
20:25,13:25
0:00:2
Tatran Hradec Králové vs Haluz
19:25,22:25
0:2
Tatran Hradec Králové vs KŘEČ
16:25,17:25
0:2
Tatran Hradec Králové vs LAJNA
19:25,26:28
1:2
Tatran Hradec Králové vs Lhoťáci
27:25,22:25,12:15
2:0
Tatran Hradec Králové vs Můžem
25:15,25:6
1:2
Tatran Hradec Králové vs NAVOSTRO
20:25,25:21,8:15
2:0
Tatran Hradec Králové vs Nerváci
25:16,25:12
0:2
Tatran Hradec Králové vs Norci
21:25,12:25
1:2
Tatran Hradec Králové vs Potkali se u Kolína
14:25,25:17,9:15
0:2
Tatran Hradec Králové vs Rytíři
25:27,21:25
0:2
Tatran Hradec Králové vs Sem tam smeč
20:25,14:25
0:00:2
Tatran Hradec Králové vs TJ Sokol Josefov
21:25,11:25
0:2
Tatran Hradec Králové vs VOPRT
15:25,12:25
0:0
TJ Sokol Jezbiny2:0
TJ Sokol Jezbiny vs Bagříci
25:18,25:21
0:2
TJ Sokol Jezbiny vs Bída
15:25,15:25
0:2
TJ Sokol Jezbiny vs ČePečky
20:25,23:25
2:0
TJ Sokol Jezbiny vs EXEKUCE.HK
25:16,25:16
0:01:2
TJ Sokol Jezbiny vs Foliáci
23:25,25:22,6:15
0:00:2
TJ Sokol Jezbiny vs KŘEČ
20:25,12:25
0:02:1
TJ Sokol Jezbiny vs Lhoťáci
25:20,20:25,15:10
2:0
TJ Sokol Jezbiny vs Můžem
25:12,25:15
0:2
TJ Sokol Jezbiny vs NAVOSTRO
17:25,25:27
1:2
TJ Sokol Jezbiny vs Nerváci
22:25,25:16,10:15
1:2
TJ Sokol Jezbiny vs Norci
23:25,25:22,10:15
0:2
TJ Sokol Jezbiny vs Potkali se u Kolína
23:25,16:25
2:1
TJ Sokol Jezbiny vs Rytíři
14:25,28:26,15:12
1:2
TJ Sokol Jezbiny vs Sem tam smeč
10:25,25:21,8:15
0:02:0
TJ Sokol Jezbiny vs TJ Sokol Josefov
25:20,25:22
0:2
TJ Sokol Jezbiny vs VOPRT
24:26,16:25
0:2
TJ Sokol Jezbiny vs zambezi
19:25,17:25
TJ Sokol Josefov1:2
TJ Sokol Josefov vs Bagříci
18:25,25:12,7:15
0:2
TJ Sokol Josefov vs Bída
16:25,15:25
0:2
TJ Sokol Josefov vs ČePečky
21:25,16:25
0:01:2
TJ Sokol Josefov vs FerneTEAM
25:15,20:25,6:15
0:2
TJ Sokol Josefov vs Foliáci
17:25,18:25
0:2
TJ Sokol Josefov vs Haluz
19:25,19:25
0:02:0
TJ Sokol Josefov vs LAJNA
25:20,25:8
0:2
TJ Sokol Josefov vs Lhoťáci
20:25,23:25
2:0
TJ Sokol Josefov vs Můžem
25:11,25:15
2:0
TJ Sokol Josefov vs NAVOSTRO
25:13,25:17
2:0
TJ Sokol Josefov vs Nerváci
25:22,25:18
1:2
TJ Sokol Josefov vs Norci
25:19,24:26,15:17
2:0
TJ Sokol Josefov vs Potkali se u Kolína
25:14,25:23
0:2
TJ Sokol Josefov vs Rytíři
17:25,20:25
0:02:0
TJ Sokol Josefov vs Tatran Hradec Králové
25:21,25:11
0:2
TJ Sokol Josefov vs TJ Sokol Jezbiny
20:25,22:25
0:02:0
TJ Sokol Josefov vs zambezi
25:19,25:11
VOPRT0:2
VOPRT vs Bagříci
16:25,21:25
0:2
VOPRT vs Bída
18:25,20:25
0:2
VOPRT vs ČePečky
23:25,21:25
2:1
VOPRT vs EXEKUCE.HK
20:25,25:17,15:8
0:00:02:0
VOPRT vs Haluz
25:19,25:21
2:0
VOPRT vs KŘEČ
27:25,25:17
2:0
VOPRT vs LAJNA
30:28,25:11
2:0
VOPRT vs Lhoťáci
25:13,25:14
2:0
VOPRT vs Můžem
25:12,25:15
0:2
VOPRT vs NAVOSTRO
11:25,18:25
2:0
VOPRT vs Nerváci
25:12,25:19
2:1
VOPRT vs Norci
25:23,24:26,15:12
2:1
VOPRT vs Potkali se u Kolína
25:17,22:25,15:11
2:0
VOPRT vs Rytíři
25:16,25:22
0:2
VOPRT vs Sem tam smeč
13:25,19:25
2:0
VOPRT vs Tatran Hradec Králové
25:15,25:12
2:0
VOPRT vs TJ Sokol Jezbiny
26:24,25:16
0:01:2
VOPRT vs zambezi
25:27,25:19,13:15
zambezi2:1
zambezi vs Bagříci
25:19,22:25,17:15
0:2
zambezi vs Bída
19:25,23:25
0:2
zambezi vs ČePečky
21:25,21:25
0:02:0
zambezi vs FerneTEAM
26:24,25:13
2:1
zambezi vs Foliáci
21:25,25:23,15:13
2:0
zambezi vs Haluz
25:21,25:21
2:0
zambezi vs KŘEČ
25:15,25:22
2:0
zambezi vs LAJNA
25:3,25:12
0:2
zambezi vs Lhoťáci
12:25,23:25
2:0
zambezi vs Můžem
25:6,25:7
0:02:0
zambezi vs Nerváci
25:16,25:19
2:0
zambezi vs Norci
25:21,28:26
1:2
zambezi vs Potkali se u Kolína
25:18,19:25,13:15
2:0
zambezi vs Rytíři
25:19,25:17
0:2
zambezi vs Sem tam smeč
20:25,13:25
0:02:0
zambezi vs TJ Sokol Jezbiny
25:19,25:17
0:2
zambezi vs TJ Sokol Josefov
19:25,11:25
2:1
zambezi vs VOPRT
27:25,19:25,15:13