Turnaje

19.09.2020Finále 1. a 2.MIZUNO AVL Liberec
23.02.20205. turnaj
26.01.20204. turnaj
12.01.20203. turnaj
24.11.20192. turnaj
20.10.20191. turnaj

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Rebel team 46 19 80.7 %
2. Kamasůtra 45 19 78.95 %
3. Marťani 45 19 78.95 %
4. Těžký Kosti 44 19 77.19 %
5. Vrtule Frýdlant 44 19 77.19 %
6. C2H5OH 37 19 64.91 %
7. Jabloneček 35 19 61.4 %
8. NacMacFik 35 19 61.4 %
9. DRING 30 19 52.63 %
10. Dring MB 29 19 50.88 %
11. Mladí a neklidní 26 19 45.61 %
12. Ohrazenice 26 19 45.61 %
13. Bulánci 23 19 40.35 %
14. Cirkus 22 19 38.6 %
15. Nulová energie 17 19 29.82 %
16. Létající savci 15 19 26.32 %
17. Ogonok 15 19 26.32 %
18. Vlastibořice 14 19 24.56 %
19. 6904 12 19 21.05 %
20. SadoMaso 10 19 17.54 %

Vzájemné zápasy

6904BulánciC2H5OHCirkusDRINGDring MBJablonečekKamasůtraLétající savciMarťaniMladí a neklidníNacMacFikNulová energieOgonokOhrazeniceRebel teamSadoMasoTěžký KostiVlastibořiceVrtule Frýdlant
69040:2
6904 vs Bulánci
19:25,16:25
0:2
6904 vs C2H5OH
12:25,19:25
1:2
6904 vs Cirkus
22:25,25:21,12:15
0:2
6904 vs DRING
20:25,18:25
1:2
6904 vs Dring MB
25:20,18:25,12:15
2:1
6904 vs Jabloneček
23:25,28:26,15:10
0:2
6904 vs Kamasůtra
19:25,23:25
1:2
6904 vs Létající savci
19:25,26:24,12:15
0:2
6904 vs Marťani
15:25,14:25
0:2
6904 vs Mladí a neklidní
19:25,20:25
0:2
6904 vs NacMacFik
18:25,15:25
2:0
6904 vs Nulová energie
26:24,28:26
2:0
6904 vs Ogonok
25:13,25:10
0:2
6904 vs Ohrazenice
24:26,23:25
0:2
6904 vs Rebel team
22:25,13:25
1:2
6904 vs SadoMaso
22:25,25:20,13:15
0:2
6904 vs Těžký Kosti
22:25,20:25
0:2
6904 vs Vlastibořice
24:26,22:25
0:2
6904 vs Vrtule Frýdlant
13:25,19:25
Bulánci2:0
Bulánci vs 6904
25:19,25:16
0:2
Bulánci vs C2H5OH
0:25,0:25
0:2
Bulánci vs Cirkus
0:25,0:25
1:2
Bulánci vs DRING
25:14,18:25,8:15
2:1
Bulánci vs Dring MB
25:22,21:25,17:15
0:2
Bulánci vs Jabloneček
0:25,0:25
0:2
Bulánci vs Kamasůtra
14:25,26:28
0:2
Bulánci vs Létající savci
0:25,0:25
2:1
Bulánci vs Marťani
25:23,13:25,15:11
2:1
Bulánci vs Mladí a neklidní
23:25,27:25,15:11
2:0
Bulánci vs NacMacFik
25:23,26:24
2:0
Bulánci vs Nulová energie
31:29,25:13
2:0
Bulánci vs Ogonok
25:19,28:26
2:0
Bulánci vs Ohrazenice
25:22,25:20
0:2
Bulánci vs Rebel team
21:25,16:25
0:2
Bulánci vs SadoMaso
17:25,18:25
0:2
Bulánci vs Těžký Kosti
20:25,16:25
1:2
Bulánci vs Vlastibořice
25:23,22:25,11:15
0:2
Bulánci vs Vrtule Frýdlant
13:25,22:25
C2H5OH2:0
C2H5OH vs 6904
25:12,25:19
2:0
C2H5OH vs Bulánci
25:0,25:0
2:1
C2H5OH vs Cirkus
23:25,25:17,15:13
2:0
C2H5OH vs DRING
26:24,25:23
2:1
C2H5OH vs Dring MB
22:25,25:22,15:12
2:1
C2H5OH vs Jabloneček
25:20,16:25,15:9
0:2
C2H5OH vs Kamasůtra
20:25,21:25
2:0
C2H5OH vs Létající savci
25:20,25:9
0:2
C2H5OH vs Marťani
13:25,17:25
2:1
C2H5OH vs Mladí a neklidní
25:20,19:25,15:8
2:1
C2H5OH vs NacMacFik
22:25,25:23,15:11
2:0
C2H5OH vs Nulová energie
25:18,25:21
2:0
C2H5OH vs Ogonok
25:21,25:15
2:0
C2H5OH vs Ohrazenice
25:17,25:23
0:2
C2H5OH vs Rebel team
19:25,11:25
2:0
C2H5OH vs SadoMaso
25:16,26:24
0:2
C2H5OH vs Těžký Kosti
21:25,17:25
2:0
C2H5OH vs Vlastibořice
25:12,25:23
0:2
C2H5OH vs Vrtule Frýdlant
23:25,12:25
Cirkus2:1
Cirkus vs 6904
25:22,21:25,15:12
2:0
Cirkus vs Bulánci
25:0,25:0
1:2
Cirkus vs C2H5OH
25:23,17:25,13:15
0:2
Cirkus vs DRING
16:25,20:25
2:1
Cirkus vs Dring MB
18:25,25:13,15:13
0:2
Cirkus vs Jabloneček
20:25,20:25
0:2
Cirkus vs Kamasůtra
20:25,19:25
2:0
Cirkus vs Létající savci
25:20,25:21
0:2
Cirkus vs Marťani
16:25,15:25
2:1
Cirkus vs Mladí a neklidní
25:19,15:25,17:15
1:2
Cirkus vs NacMacFik
16:25,26:24,11:15
0:2
Cirkus vs Nulová energie
14:25,19:25
2:1
Cirkus vs Ogonok
25:18,19:25,15:5
0:2
Cirkus vs Ohrazenice
19:25,21:25
2:1
Cirkus vs Rebel team
25:14,21:25,15:8
2:0
Cirkus vs SadoMaso
25:16,25:19
0:2
Cirkus vs Těžký Kosti
9:25,19:25
0:2
Cirkus vs Vlastibořice
21:25,18:25
1:2
Cirkus vs Vrtule Frýdlant
25:22,18:25,8:15
DRING2:0
DRING vs 6904
25:20,25:18
2:1
DRING vs Bulánci
14:25,25:18,15:8
0:2
DRING vs C2H5OH
24:26,23:25
2:0
DRING vs Cirkus
25:16,25:20
0:2
DRING vs Dring MB
17:25,19:25
0:2
DRING vs Jabloneček
16:25,16:25
1:2
DRING vs Kamasůtra
25:23,21:25,12:15
2:0
DRING vs Létající savci
25:13,25:17
0:2
DRING vs Marťani
24:26,18:25
2:0
DRING vs Mladí a neklidní
25:23,25:23
1:2
DRING vs NacMacFik
20:25,27:25,11:15
2:0
DRING vs Nulová energie
25:19,25:22
2:0
DRING vs Ogonok
25:9,25:22
1:2
DRING vs Ohrazenice
25:19,15:25,12:15
0:2
DRING vs Rebel team
12:25,18:25
2:0
DRING vs SadoMaso
25:5,25:23
1:2
DRING vs Těžký Kosti
25:22,15:25,12:15
2:0
DRING vs Vlastibořice
25:16,25:23
0:2
DRING vs Vrtule Frýdlant
13:25,13:25
Dring MB2:1
Dring MB vs 6904
20:25,25:18,15:12
1:2
Dring MB vs Bulánci
22:25,25:21,15:17
1:2
Dring MB vs C2H5OH
25:22,22:25,12:15
1:2
Dring MB vs Cirkus
25:18,13:25,13:15
2:0
Dring MB vs DRING
25:17,25:19
2:0
Dring MB vs Jabloneček
29:27,25:21
0:2
Dring MB vs Kamasůtra
19:25,21:25
2:0
Dring MB vs Létající savci
25:16,25:20
1:2
Dring MB vs Marťani
25:17,15:25,6:15
1:2
Dring MB vs Mladí a neklidní
25:13,24:26,5:15
0:2
Dring MB vs NacMacFik
21:25,21:25
2:1
Dring MB vs Nulová energie
25:19,20:25,15:13
2:0
Dring MB vs Ogonok
25:23,25:18
1:2
Dring MB vs Ohrazenice
20:25,25:22,8:15
0:2
Dring MB vs Rebel team
21:25,20:25
2:0
Dring MB vs SadoMaso
25:17,25:18
0:2
Dring MB vs Těžký Kosti
25:27,22:25
2:0
Dring MB vs Vlastibořice
25:22,25:23
1:2
Dring MB vs Vrtule Frýdlant
22:25,25:23,5:15
Jabloneček1:2
Jabloneček vs 6904
25:23,26:28,10:15
2:0
Jabloneček vs Bulánci
25:0,25:0
1:2
Jabloneček vs C2H5OH
20:25,25:16,9:15
2:0
Jabloneček vs Cirkus
25:20,25:20
2:0
Jabloneček vs DRING
25:16,25:16
0:2
Jabloneček vs Dring MB
27:29,21:25
0:2
Jabloneček vs Kamasůtra
17:25,17:25
2:0
Jabloneček vs Létající savci
25:17,25:14
1:2
Jabloneček vs Marťani
22:25,25:19,12:15
2:0
Jabloneček vs Mladí a neklidní
25:18,25:21
2:0
Jabloneček vs NacMacFik
25:23,25:16
2:0
Jabloneček vs Nulová energie
25:23,25:12
0:2
Jabloneček vs Ogonok
19:25,18:25
2:1
Jabloneček vs Ohrazenice
25:15,18:25,17:15
2:1
Jabloneček vs Rebel team
22:25,26:24,15:8
2:0
Jabloneček vs SadoMaso
25:19,25:13
1:2
Jabloneček vs Těžký Kosti
25:18,20:25,13:15
2:0
Jabloneček vs Vlastibořice
27:25,25:22
0:2
Jabloneček vs Vrtule Frýdlant
20:25,19:25
Kamasůtra2:0
Kamasůtra vs 6904
25:19,25:23
2:0
Kamasůtra vs Bulánci
25:14,28:26
2:0
Kamasůtra vs C2H5OH
25:20,25:21
2:0
Kamasůtra vs Cirkus
25:20,25:19
2:1
Kamasůtra vs DRING
23:25,25:21,15:12
2:0
Kamasůtra vs Dring MB
25:19,25:21
2:0
Kamasůtra vs Jabloneček
25:17,25:17
2:0
Kamasůtra vs Létající savci
25:12,25:17
1:2
Kamasůtra vs Marťani
21:25,25:16,12:15
2:1
Kamasůtra vs Mladí a neklidní
17:25,25:15,16:14
1:2
Kamasůtra vs NacMacFik
20:25,27:25,9:15
2:1
Kamasůtra vs Nulová energie
8:25,25:18,18:16
2:0
Kamasůtra vs Ogonok
25:19,25:18
2:1
Kamasůtra vs Ohrazenice
25:15,23:25,15:9
0:2
Kamasůtra vs Rebel team
14:25,19:25
2:0
Kamasůtra vs SadoMaso
25:21,25:18
2:0
Kamasůtra vs Těžký Kosti
25:13,25:23
2:0
Kamasůtra vs Vlastibořice
25:17,26:24
2:1
Kamasůtra vs Vrtule Frýdlant
25:18,21:25,15:13
Létající savci2:1
Létající savci vs 6904
25:19,24:26,15:12
2:0
Létající savci vs Bulánci
25:0,25:0
0:2
Létající savci vs C2H5OH
20:25,9:25
0:2
Létající savci vs Cirkus
20:25,21:25
0:2
Létající savci vs DRING
13:25,17:25
0:2
Létající savci vs Dring MB
16:25,20:25
0:2
Létající savci vs Jabloneček
17:25,14:25
0:2
Létající savci vs Kamasůtra
12:25,17:25
0:2
Létající savci vs Marťani
23:25,18:25
0:2
Létající savci vs Mladí a neklidní
23:25,20:25
0:2
Létající savci vs NacMacFik
16:25,19:25
1:2
Létající savci vs Nulová energie
22:25,25:19,8:15
2:0
Létající savci vs Ogonok
25:21,25:16
0:2
Létající savci vs Ohrazenice
22:25,23:25
0:2
Létající savci vs Rebel team
19:25,16:25
2:0
Létající savci vs SadoMaso
25:16,25:13
0:2
Létající savci vs Těžký Kosti
12:25,11:25
2:0
Létající savci vs Vlastibořice
25:12,25:22
0:2
Létající savci vs Vrtule Frýdlant
17:25,19:25
Marťani2:0
Marťani vs 6904
25:15,25:14
1:2
Marťani vs Bulánci
23:25,25:13,11:15
2:0
Marťani vs C2H5OH
25:13,25:17
2:0
Marťani vs Cirkus
25:16,25:15
2:0
Marťani vs DRING
26:24,25:18
2:1
Marťani vs Dring MB
17:25,25:15,15:6
2:1
Marťani vs Jabloneček
25:22,19:25,15:12
2:1
Marťani vs Kamasůtra
25:21,16:25,15:12
2:0
Marťani vs Létající savci
25:23,25:18
2:0
Marťani vs Mladí a neklidní
25:22,25:11
0:2
Marťani vs NacMacFik
20:25,20:25
2:1
Marťani vs Nulová energie
25:21,21:25,15:4
2:0
Marťani vs Ogonok
25:20,25:11
2:0
Marťani vs Ohrazenice
25:11,25:13
1:2
Marťani vs Rebel team
25:17,17:25,12:15
2:0
Marťani vs SadoMaso
25:18,25:12
2:1
Marťani vs Těžký Kosti
25:23,8:25,15:13
2:0
Marťani vs Vlastibořice
25:10,25:11
2:0
Marťani vs Vrtule Frýdlant
25:18,25:21
Mladí a neklidní2:0
Mladí a neklidní vs 6904
25:19,25:20
1:2
Mladí a neklidní vs Bulánci
25:23,25:27,11:15
1:2
Mladí a neklidní vs C2H5OH
20:25,25:19,8:15
1:2
Mladí a neklidní vs Cirkus
19:25,25:15,15:17
0:2
Mladí a neklidní vs DRING
23:25,23:25
2:1
Mladí a neklidní vs Dring MB
13:25,26:24,15:5
0:2
Mladí a neklidní vs Jabloneček
18:25,21:25
1:2
Mladí a neklidní vs Kamasůtra
25:17,15:25,14:16
2:0
Mladí a neklidní vs Létající savci
25:23,25:20
0:2
Mladí a neklidní vs Marťani
22:25,11:25
0:2
Mladí a neklidní vs NacMacFik
28:30,22:25
2:0
Mladí a neklidní vs Nulová energie
25:13,25:15
0:2
Mladí a neklidní vs Ogonok
22:25,22:25
2:0
Mladí a neklidní vs Ohrazenice
25:23,31:29
1:2
Mladí a neklidní vs Rebel team
13:25,25:21,14:16
2:0
Mladí a neklidní vs SadoMaso
25:18,25:13
1:2
Mladí a neklidní vs Těžký Kosti
19:25,25:16,10:15
2:1
Mladí a neklidní vs Vlastibořice
28:26,23:25,15:9
1:2
Mladí a neklidní vs Vrtule Frýdlant
22:25,25:21,13:15
NacMacFik2:0
NacMacFik vs 6904
25:18,25:15
0:2
NacMacFik vs Bulánci
23:25,24:26
1:2
NacMacFik vs C2H5OH
25:22,23:25,11:15
2:1
NacMacFik vs Cirkus
25:16,24:26,15:11
2:1
NacMacFik vs DRING
25:20,25:27,15:11
2:0
NacMacFik vs Dring MB
25:21,25:21
0:2
NacMacFik vs Jabloneček
23:25,16:25
2:1
NacMacFik vs Kamasůtra
25:20,25:27,15:9
2:0
NacMacFik vs Létající savci
25:16,25:19
2:0
NacMacFik vs Marťani
25:20,25:20
2:0
NacMacFik vs Mladí a neklidní
30:28,25:22
2:1
NacMacFik vs Nulová energie
15:25,25:10,15:8
2:0
NacMacFik vs Ogonok
25:20,25:19
2:0
NacMacFik vs Ohrazenice
25:22,25:18
0:2
NacMacFik vs Rebel team
19:25,17:25
2:1
NacMacFik vs SadoMaso
25:15,18:25,16:14
0:2
NacMacFik vs Těžký Kosti
15:25,14:25
2:0
NacMacFik vs Vlastibořice
27:25,25:16
0:2
NacMacFik vs Vrtule Frýdlant
16:25,16:25
Nulová energie0:2
Nulová energie vs 6904
24:26,26:28
0:2
Nulová energie vs Bulánci
29:31,13:25
0:2
Nulová energie vs C2H5OH
18:25,21:25
2:0
Nulová energie vs Cirkus
25:14,25:19
0:2
Nulová energie vs DRING
19:25,22:25
1:2
Nulová energie vs Dring MB
19:25,25:20,13:15
0:2
Nulová energie vs Jabloneček
23:25,12:25
1:2
Nulová energie vs Kamasůtra
25:8,18:25,16:18
2:1
Nulová energie vs Létající savci
25:22,19:25,15:8
1:2
Nulová energie vs Marťani
21:25,25:21,4:15
0:2
Nulová energie vs Mladí a neklidní
13:25,15:25
1:2
Nulová energie vs NacMacFik
25:15,10:25,8:15
1:2
Nulová energie vs Ogonok
21:25,28:26,6:15
0:2
Nulová energie vs Ohrazenice
19:25,24:26
1:2
Nulová energie vs Rebel team
16:25,29:27,9:15
2:1
Nulová energie vs SadoMaso
25:23,20:25,15:9
0:2
Nulová energie vs Těžký Kosti
12:25,12:25
2:0
Nulová energie vs Vlastibořice
25:22,25:16
1:2
Nulová energie vs Vrtule Frýdlant
13:25,26:24,13:15
Ogonok0:2
Ogonok vs 6904
13:25,10:25
0:2
Ogonok vs Bulánci
19:25,26:28
0:2
Ogonok vs C2H5OH
21:25,15:25
1:2
Ogonok vs Cirkus
18:25,25:19,5:15
0:2
Ogonok vs DRING
9:25,22:25
0:2
Ogonok vs Dring MB
23:25,18:25
2:0
Ogonok vs Jabloneček
25:19,25:18
0:2
Ogonok vs Kamasůtra
19:25,18:25
0:2
Ogonok vs Létající savci
21:25,16:25
0:2
Ogonok vs Marťani
20:25,11:25
2:0
Ogonok vs Mladí a neklidní
25:22,25:22
0:2
Ogonok vs NacMacFik
20:25,19:25
2:1
Ogonok vs Nulová energie
25:21,26:28,15:6
0:2
Ogonok vs Ohrazenice
21:25,20:25
0:2
Ogonok vs Rebel team
18:25,22:25
2:0
Ogonok vs SadoMaso
25:17,25:20
0:2
Ogonok vs Těžký Kosti
24:26,24:26
2:0
Ogonok vs Vlastibořice
25:23,25:16
0:2
Ogonok vs Vrtule Frýdlant
21:25,18:25
Ohrazenice2:0
Ohrazenice vs 6904
26:24,25:23
0:2
Ohrazenice vs Bulánci
22:25,20:25
0:2
Ohrazenice vs C2H5OH
17:25,23:25
2:0
Ohrazenice vs Cirkus
25:19,25:21
2:1
Ohrazenice vs DRING
19:25,25:15,15:12
2:1
Ohrazenice vs Dring MB
25:20,22:25,15:8
1:2
Ohrazenice vs Jabloneček
15:25,25:18,15:17
1:2
Ohrazenice vs Kamasůtra
15:25,25:23,9:15
2:0
Ohrazenice vs Létající savci
25:22,25:23
0:2
Ohrazenice vs Marťani
11:25,13:25
0:2
Ohrazenice vs Mladí a neklidní
23:25,29:31
0:2
Ohrazenice vs NacMacFik
22:25,18:25
2:0
Ohrazenice vs Nulová energie
25:19,26:24
2:0
Ohrazenice vs Ogonok
25:21,25:20
0:2
Ohrazenice vs Rebel team
20:25,18:25
2:1
Ohrazenice vs SadoMaso
25:18,23:25,17:15
2:0
Ohrazenice vs Těžký Kosti
25:21,25:23
0:2
Ohrazenice vs Vlastibořice
19:25,23:25
0:2
Ohrazenice vs Vrtule Frýdlant
13:25,21:25
Rebel team2:0
Rebel team vs 6904
25:22,25:13
2:0
Rebel team vs Bulánci
25:21,25:16
2:0
Rebel team vs C2H5OH
25:19,25:11
1:2
Rebel team vs Cirkus
14:25,25:21,8:15
2:0
Rebel team vs DRING
25:12,25:18
2:0
Rebel team vs Dring MB
25:21,25:20
1:2
Rebel team vs Jabloneček
25:22,24:26,8:15
2:0
Rebel team vs Kamasůtra
25:14,25:19
2:0
Rebel team vs Létající savci
25:19,25:16
2:1
Rebel team vs Marťani
17:25,25:17,15:12
2:1
Rebel team vs Mladí a neklidní
25:13,21:25,16:14
2:0
Rebel team vs NacMacFik
25:19,25:17
2:1
Rebel team vs Nulová energie
25:16,27:29,15:9
2:0
Rebel team vs Ogonok
25:18,25:22
2:0
Rebel team vs Ohrazenice
25:20,25:18
2:0
Rebel team vs SadoMaso
25:19,26:24
0:2
Rebel team vs Těžký Kosti
20:25,22:25
2:0
Rebel team vs Vlastibořice
25:21,25:18
2:1
Rebel team vs Vrtule Frýdlant
22:25,25:23,15:9
SadoMaso2:1
SadoMaso vs 6904
25:22,20:25,15:13
2:0
SadoMaso vs Bulánci
25:17,25:18
0:2
SadoMaso vs C2H5OH
16:25,24:26
0:2
SadoMaso vs Cirkus
16:25,19:25
0:2
SadoMaso vs DRING
5:25,23:25
0:2
SadoMaso vs Dring MB
17:25,18:25
0:2
SadoMaso vs Jabloneček
19:25,13:25
0:2
SadoMaso vs Kamasůtra
21:25,18:25
0:2
SadoMaso vs Létající savci
16:25,13:25
0:2
SadoMaso vs Marťani
18:25,12:25
0:2
SadoMaso vs Mladí a neklidní
18:25,13:25
1:2
SadoMaso vs NacMacFik
15:25,25:18,14:16
1:2
SadoMaso vs Nulová energie
23:25,25:20,9:15
0:2
SadoMaso vs Ogonok
17:25,20:25
1:2
SadoMaso vs Ohrazenice
18:25,25:23,15:17
0:2
SadoMaso vs Rebel team
19:25,24:26
1:2
SadoMaso vs Těžký Kosti
23:25,25:23,10:15
1:2
SadoMaso vs Vlastibořice
21:25,25:23,13:15
0:2
SadoMaso vs Vrtule Frýdlant
13:25,16:25
Těžký Kosti2:0
Těžký Kosti vs 6904
25:22,25:20
2:0
Těžký Kosti vs Bulánci
25:20,25:16
2:0
Těžký Kosti vs C2H5OH
25:21,25:17
2:0
Těžký Kosti vs Cirkus
25:9,25:19
2:1
Těžký Kosti vs DRING
22:25,25:15,15:12
2:0
Těžký Kosti vs Dring MB
27:25,25:22
2:1
Těžký Kosti vs Jabloneček
18:25,25:20,15:13
0:2
Těžký Kosti vs Kamasůtra
13:25,23:25
2:0
Těžký Kosti vs Létající savci
25:12,25:11
1:2
Těžký Kosti vs Marťani
23:25,25:8,13:15
2:1
Těžký Kosti vs Mladí a neklidní
25:19,16:25,15:10
2:0
Těžký Kosti vs NacMacFik
25:15,25:14
2:0
Těžký Kosti vs Nulová energie
25:12,25:12
2:0
Těžký Kosti vs Ogonok
26:24,26:24
0:2
Těžký Kosti vs Ohrazenice
21:25,23:25
2:0
Těžký Kosti vs Rebel team
25:20,25:22
2:1
Těžký Kosti vs SadoMaso
25:23,23:25,15:10
2:0
Těžký Kosti vs Vlastibořice
25:14,25:23
2:1
Těžký Kosti vs Vrtule Frýdlant
25:16,13:25,15:13
Vlastibořice2:0
Vlastibořice vs 6904
26:24,25:22
2:1
Vlastibořice vs Bulánci
23:25,25:22,15:11
0:2
Vlastibořice vs C2H5OH
12:25,23:25
2:0
Vlastibořice vs Cirkus
25:21,25:18
0:2
Vlastibořice vs DRING
16:25,23:25
0:2
Vlastibořice vs Dring MB
22:25,23:25
0:2
Vlastibořice vs Jabloneček
25:27,22:25
0:2
Vlastibořice vs Kamasůtra
17:25,24:26
0:2
Vlastibořice vs Létající savci
12:25,22:25
0:2
Vlastibořice vs Marťani
10:25,11:25
1:2
Vlastibořice vs Mladí a neklidní
26:28,25:23,9:15
0:2
Vlastibořice vs NacMacFik
25:27,16:25
0:2
Vlastibořice vs Nulová energie
22:25,16:25
0:2
Vlastibořice vs Ogonok
23:25,16:25
2:0
Vlastibořice vs Ohrazenice
25:19,25:23
0:2
Vlastibořice vs Rebel team
21:25,18:25
2:1
Vlastibořice vs SadoMaso
25:21,23:25,15:13
0:2
Vlastibořice vs Těžký Kosti
14:25,23:25
0:2
Vlastibořice vs Vrtule Frýdlant
13:25,15:25
Vrtule Frýdlant2:0
Vrtule Frýdlant vs 6904
25:13,25:19
2:0
Vrtule Frýdlant vs Bulánci
25:13,25:22
2:0
Vrtule Frýdlant vs C2H5OH
25:23,25:12
2:1
Vrtule Frýdlant vs Cirkus
22:25,25:18,15:8
2:0
Vrtule Frýdlant vs DRING
25:13,25:13
2:1
Vrtule Frýdlant vs Dring MB
25:22,23:25,15:5
2:0
Vrtule Frýdlant vs Jabloneček
25:20,25:19
1:2
Vrtule Frýdlant vs Kamasůtra
18:25,25:21,13:15
2:0
Vrtule Frýdlant vs Létající savci
25:17,25:19
0:2
Vrtule Frýdlant vs Marťani
18:25,21:25
2:1
Vrtule Frýdlant vs Mladí a neklidní
25:22,21:25,15:13
2:0
Vrtule Frýdlant vs NacMacFik
25:16,25:16
2:1
Vrtule Frýdlant vs Nulová energie
25:13,24:26,15:13
2:0
Vrtule Frýdlant vs Ogonok
25:21,25:18
2:0
Vrtule Frýdlant vs Ohrazenice
25:13,25:21
1:2
Vrtule Frýdlant vs Rebel team
25:22,23:25,9:15
2:0
Vrtule Frýdlant vs SadoMaso
25:13,25:16
1:2
Vrtule Frýdlant vs Těžký Kosti
16:25,25:13,13:15
2:0
Vrtule Frýdlant vs Vlastibořice
25:13,25:15