Turnaje

19.09.2020Baráž o 1.AVL Liberec
19.09.2020Finále 1. a 2.MIZUNO AVL Liberec
19.09.2020kontumace Finále 2. MIZUNO AVL Liberec
19.09.2020kontumace Finále 2. MIZUNO AVL Liberec
09.02.20204. turnaj
19.01.20203. turnaj
01.12.20192. turnaj
10.11.20191. turnaj

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. RAID 38 15 84.44 %
2. Tučňáci 37 15 82.22 %
3. RADIMOVICE 34 15 75.56 %
4. Husákovy Děti 33 15 73.33 %
5. D-FORMACE 32 15 71.11 %
6. Chlastov 31 15 68.89 %
7. Jelimánovci 30 15 66.67 %
8. 2xDOKOLA 22 15 48.89 %
9. Ohrazenice 2 21 15 46.67 %
10. Woensel 19 15 42.22 %
11. NO COMMENT 13 15 28.89 %
12. Bílí Potkani 11 15 24.44 %
13. Suchý dásně 11 15 24.44 %
14. Vrtule Allstars 10 15 22.22 %
15. Whatever 10 15 22.22 %
16. Vrabčáci 8 15 17.78 %

Vzájemné zápasy

2xDOKOLABílí PotkaniD-FORMACEHusákovy DětiChlastovJelimánovciNO COMMENTOhrazenice 2RADIMOVICERAIDSuchý dásněTučňáciVrabčáciVrtule AllstarsWhateverWoensel
2xDOKOLA2:0
2xDOKOLA vs Bílí Potkani
25:13,25:17
0:2
2xDOKOLA vs D-FORMACE
23:25,17:25
0:2
2xDOKOLA vs Husákovy Děti
16:25,11:25
1:2
2xDOKOLA vs Chlastov
27:25,20:25,13:15
2:1
2xDOKOLA vs Jelimánovci
16:25,25:21,15:12
1:2
2xDOKOLA vs NO COMMENT
21:25,25:21,5:15
1:2
2xDOKOLA vs Ohrazenice 2
25:20,20:25,13:15
0:2
2xDOKOLA vs RADIMOVICE
20:25,16:25
0:2
2xDOKOLA vs RAID
19:25,22:25
2:0
2xDOKOLA vs Suchý dásně
25:20,25:19
0:2
2xDOKOLA vs Tučňáci
15:25,22:25
2:0
2xDOKOLA vs Vrabčáci
25:13,26:24
2:1
2xDOKOLA vs Vrtule Allstars
25:17,20:25,15:12
2:0
2xDOKOLA vs Whatever
25:13,25:21
2:0
2xDOKOLA vs Woensel
25:22,25:20
Bílí Potkani0:2
Bílí Potkani vs 2xDOKOLA
13:25,17:25
0:2
Bílí Potkani vs D-FORMACE
17:25,15:25
0:2
Bílí Potkani vs Husákovy Děti
13:25,16:25
0:2
Bílí Potkani vs Chlastov
14:25,14:25
0:2
Bílí Potkani vs Jelimánovci
17:25,22:25
2:0
Bílí Potkani vs NO COMMENT
25:22,25:18
0:2
Bílí Potkani vs Ohrazenice 2
19:25,22:25
0:2
Bílí Potkani vs RADIMOVICE
11:25,11:25
0:2
Bílí Potkani vs RAID
11:25,10:25
1:2
Bílí Potkani vs Suchý dásně
11:25,25:20,12:15
0:2
Bílí Potkani vs Tučňáci
17:25,21:25
2:0
Bílí Potkani vs Vrabčáci
25:0,25:0
2:1
Bílí Potkani vs Vrtule Allstars
25:23,20:25,15:10
2:1
Bílí Potkani vs Whatever
16:25,25:17,15:9
0:2
Bílí Potkani vs Woensel
14:25,21:25
D-FORMACE2:0
D-FORMACE vs 2xDOKOLA
25:23,25:17
2:0
D-FORMACE vs Bílí Potkani
25:17,25:15
2:1
D-FORMACE vs Husákovy Děti
19:25,25:23,15:11
1:2
D-FORMACE vs Chlastov
16:25,25:16,13:15
0:2
D-FORMACE vs Jelimánovci
14:25,23:25
2:1
D-FORMACE vs NO COMMENT
24:26,25:20,15:4
2:0
D-FORMACE vs Ohrazenice 2
25:19,25:18
0:2
D-FORMACE vs RADIMOVICE
18:25,11:25
1:2
D-FORMACE vs RAID
25:21,23:25,9:15
2:0
D-FORMACE vs Suchý dásně
25:18,25:16
2:1
D-FORMACE vs Tučňáci
15:25,25:17,15:13
2:0
D-FORMACE vs Vrabčáci
25:0,25:0
2:0
D-FORMACE vs Vrtule Allstars
25:20,25:10
2:0
D-FORMACE vs Whatever
25:20,25:17
2:0
D-FORMACE vs Woensel
25:18,25:19
Husákovy Děti2:0
Husákovy Děti vs 2xDOKOLA
25:16,25:11
2:0
Husákovy Děti vs Bílí Potkani
25:13,25:16
1:2
Husákovy Děti vs D-FORMACE
25:19,23:25,11:15
2:0
Husákovy Děti vs Chlastov
25:20,25:22
0:2
Husákovy Děti vs Jelimánovci
24:26,18:25
2:0
Husákovy Děti vs NO COMMENT
25:13,25:19
2:1
Husákovy Děti vs Ohrazenice 2
25:12,19:25,15:12
1:2
Husákovy Děti vs RADIMOVICE
16:25,25:18,12:15
0:2
Husákovy Děti vs RAID
18:25,24:26
2:0
Husákovy Děti vs Suchý dásně
25:12,25:22
2:1
Husákovy Děti vs Tučňáci
25:20,22:25,15:9
2:0
Husákovy Děti vs Vrabčáci
25:11,25:14
2:0
Husákovy Děti vs Vrtule Allstars
25:21,25:10
2:0
Husákovy Děti vs Whatever
25:19,25:13
2:0
Husákovy Děti vs Woensel
25:20,25:15
Chlastov2:1
Chlastov vs 2xDOKOLA
25:27,25:20,15:13
2:0
Chlastov vs Bílí Potkani
25:14,25:14
2:1
Chlastov vs D-FORMACE
25:16,16:25,15:13
0:2
Chlastov vs Husákovy Děti
20:25,22:25
2:0
Chlastov vs Jelimánovci
25:16,25:16
2:0
Chlastov vs NO COMMENT
25:9,25:23
2:0
Chlastov vs Ohrazenice 2
25:20,25:10
2:1
Chlastov vs RADIMOVICE
22:25,26:24,15:6
0:2
Chlastov vs RAID
13:25,23:25
2:1
Chlastov vs Suchý dásně
25:22,23:25,15:13
0:2
Chlastov vs Tučňáci
20:25,12:25
2:0
Chlastov vs Vrabčáci
25:19,25:13
2:1
Chlastov vs Vrtule Allstars
15:25,25:17,15:10
2:0
Chlastov vs Whatever
25:18,25:19
2:0
Chlastov vs Woensel
28:26,25:19
Jelimánovci1:2
Jelimánovci vs 2xDOKOLA
25:16,21:25,12:15
2:0
Jelimánovci vs Bílí Potkani
25:17,25:22
2:0
Jelimánovci vs D-FORMACE
25:14,25:23
2:0
Jelimánovci vs Husákovy Děti
26:24,25:18
0:2
Jelimánovci vs Chlastov
16:25,16:25
2:0
Jelimánovci vs NO COMMENT
25:16,25:22
2:0
Jelimánovci vs Ohrazenice 2
25:17,25:17
2:0
Jelimánovci vs RADIMOVICE
25:16,26:24
1:2
Jelimánovci vs RAID
25:23,23:25,13:15
2:0
Jelimánovci vs Suchý dásně
25:17,25:15
0:2
Jelimánovci vs Tučňáci
13:25,16:25
2:1
Jelimánovci vs Vrabčáci
17:25,26:24,15:8
0:2
Jelimánovci vs Vrtule Allstars
23:25,20:25
2:0
Jelimánovci vs Whatever
25:12,25:18
2:1
Jelimánovci vs Woensel
25:16,10:25,15:8
NO COMMENT2:1
NO COMMENT vs 2xDOKOLA
25:21,21:25,15:5
0:2
NO COMMENT vs Bílí Potkani
22:25,18:25
1:2
NO COMMENT vs D-FORMACE
26:24,20:25,4:15
0:2
NO COMMENT vs Husákovy Děti
13:25,19:25
0:2
NO COMMENT vs Chlastov
9:25,23:25
0:2
NO COMMENT vs Jelimánovci
16:25,22:25
0:2
NO COMMENT vs Ohrazenice 2
14:25,16:25
0:2
NO COMMENT vs RADIMOVICE
17:25,20:25
1:2
NO COMMENT vs RAID
19:25,25:14,8:15
2:0
NO COMMENT vs Suchý dásně
26:24,25:12
0:2
NO COMMENT vs Tučňáci
18:25,18:25
2:0
NO COMMENT vs Vrabčáci
25:15,25:13
0:2
NO COMMENT vs Vrtule Allstars
20:25,21:25
2:0
NO COMMENT vs Whatever
25:13,25:17
0:2
NO COMMENT vs Woensel
15:25,19:25
Ohrazenice 22:1
Ohrazenice 2 vs 2xDOKOLA
20:25,25:20,15:13
2:0
Ohrazenice 2 vs Bílí Potkani
25:19,25:22
0:2
Ohrazenice 2 vs D-FORMACE
19:25,18:25
1:2
Ohrazenice 2 vs Husákovy Děti
12:25,25:19,12:15
0:2
Ohrazenice 2 vs Chlastov
20:25,10:25
0:2
Ohrazenice 2 vs Jelimánovci
17:25,17:25
2:0
Ohrazenice 2 vs NO COMMENT
25:14,25:16
0:2
Ohrazenice 2 vs RADIMOVICE
23:25,17:25
0:2
Ohrazenice 2 vs RAID
21:25,22:25
2:0
Ohrazenice 2 vs Suchý dásně
25:16,25:16
2:1
Ohrazenice 2 vs Tučňáci
22:25,25:21,15:12
2:0
Ohrazenice 2 vs Vrabčáci
25:23,25:23
2:0
Ohrazenice 2 vs Vrtule Allstars
25:23,25:23
0:2
Ohrazenice 2 vs Whatever
16:25,23:25
1:2
Ohrazenice 2 vs Woensel
25:17,19:25,12:15
RADIMOVICE2:0
RADIMOVICE vs 2xDOKOLA
25:20,25:16
2:0
RADIMOVICE vs Bílí Potkani
25:11,25:11
2:0
RADIMOVICE vs D-FORMACE
25:18,25:11
2:1
RADIMOVICE vs Husákovy Děti
25:16,18:25,15:12
1:2
RADIMOVICE vs Chlastov
25:22,24:26,6:15
0:2
RADIMOVICE vs Jelimánovci
16:25,24:26
2:0
RADIMOVICE vs NO COMMENT
25:17,25:20
2:0
RADIMOVICE vs Ohrazenice 2
25:23,25:17
1:2
RADIMOVICE vs RAID
25:20,22:25,11:15
2:0
RADIMOVICE vs Suchý dásně
25:16,25:8
0:2
RADIMOVICE vs Tučňáci
17:25,21:25
2:0
RADIMOVICE vs Vrabčáci
25:19,25:19
2:0
RADIMOVICE vs Vrtule Allstars
25:12,25:16
2:0
RADIMOVICE vs Whatever
25:17,25:18
2:0
RADIMOVICE vs Woensel
25:22,25:9
RAID2:0
RAID vs 2xDOKOLA
25:19,25:22
2:0
RAID vs Bílí Potkani
25:11,25:10
2:1
RAID vs D-FORMACE
21:25,25:23,15:9
2:0
RAID vs Husákovy Děti
25:18,26:24
2:0
RAID vs Chlastov
25:13,25:23
2:1
RAID vs Jelimánovci
23:25,25:23,15:13
2:1
RAID vs NO COMMENT
25:19,14:25,15:8
2:0
RAID vs Ohrazenice 2
25:21,25:22
2:1
RAID vs RADIMOVICE
20:25,25:22,15:11
2:1
RAID vs Suchý dásně
25:23,20:25,15:6
2:1
RAID vs Tučňáci
25:14,16:25,19:17
2:1
RAID vs Vrabčáci
25:17,22:25,15:13
2:0
RAID vs Vrtule Allstars
25:21,25:16
2:0
RAID vs Whatever
26:24,25:20
2:0
RAID vs Woensel
25:15,25:14
Suchý dásně0:2
Suchý dásně vs 2xDOKOLA
20:25,19:25
2:1
Suchý dásně vs Bílí Potkani
25:11,20:25,15:12
0:2
Suchý dásně vs D-FORMACE
18:25,16:25
0:2
Suchý dásně vs Husákovy Děti
12:25,22:25
1:2
Suchý dásně vs Chlastov
22:25,25:23,13:15
0:2
Suchý dásně vs Jelimánovci
17:25,15:25
0:2
Suchý dásně vs NO COMMENT
24:26,12:25
0:2
Suchý dásně vs Ohrazenice 2
16:25,16:25
0:2
Suchý dásně vs RADIMOVICE
16:25,8:25
1:2
Suchý dásně vs RAID
23:25,25:20,6:15
0:2
Suchý dásně vs Tučňáci
5:25,12:25
2:0
Suchý dásně vs Vrabčáci
25:18,25:9
2:1
Suchý dásně vs Vrtule Allstars
25:13,18:25,15:10
0:2
Suchý dásně vs Whatever
23:25,16:25
2:1
Suchý dásně vs Woensel
25:18,16:25,15:11
Tučňáci2:0
Tučňáci vs 2xDOKOLA
25:15,25:22
2:0
Tučňáci vs Bílí Potkani
25:17,25:21
1:2
Tučňáci vs D-FORMACE
25:15,17:25,13:15
1:2
Tučňáci vs Husákovy Děti
20:25,25:22,9:15
2:0
Tučňáci vs Chlastov
25:20,25:12
2:0
Tučňáci vs Jelimánovci
25:13,25:16
2:0
Tučňáci vs NO COMMENT
25:18,25:18
1:2
Tučňáci vs Ohrazenice 2
25:22,21:25,12:15
2:0
Tučňáci vs RADIMOVICE
25:17,25:21
1:2
Tučňáci vs RAID
14:25,25:16,17:19
2:0
Tučňáci vs Suchý dásně
25:5,25:12
2:0
Tučňáci vs Vrabčáci
25:18,25:16
2:0
Tučňáci vs Vrtule Allstars
25:18,25:16
2:0
Tučňáci vs Whatever
25:13,25:23
2:0
Tučňáci vs Woensel
25:22,25:17
Vrabčáci0:2
Vrabčáci vs 2xDOKOLA
13:25,24:26
0:2
Vrabčáci vs Bílí Potkani
0:25,0:25
0:2
Vrabčáci vs D-FORMACE
0:25,0:25
0:2
Vrabčáci vs Husákovy Děti
11:25,14:25
0:2
Vrabčáci vs Chlastov
19:25,13:25
1:2
Vrabčáci vs Jelimánovci
25:17,24:26,8:15
0:2
Vrabčáci vs NO COMMENT
15:25,13:25
0:2
Vrabčáci vs Ohrazenice 2
23:25,23:25
0:2
Vrabčáci vs RADIMOVICE
19:25,19:25
1:2
Vrabčáci vs RAID
17:25,25:22,13:15
0:2
Vrabčáci vs Suchý dásně
18:25,9:25
0:2
Vrabčáci vs Tučňáci
18:25,16:25
2:0
Vrabčáci vs Vrtule Allstars
25:21,25:11
2:0
Vrabčáci vs Whatever
25:16,25:23
0:2
Vrabčáci vs Woensel
0:25,0:25
Vrtule Allstars1:2
Vrtule Allstars vs 2xDOKOLA
17:25,25:20,12:15
1:2
Vrtule Allstars vs Bílí Potkani
23:25,25:20,10:15
0:2
Vrtule Allstars vs D-FORMACE
20:25,10:25
0:2
Vrtule Allstars vs Husákovy Děti
21:25,10:25
1:2
Vrtule Allstars vs Chlastov
25:15,17:25,10:15
2:0
Vrtule Allstars vs Jelimánovci
25:23,25:20
2:0
Vrtule Allstars vs NO COMMENT
25:20,25:21
0:2
Vrtule Allstars vs Ohrazenice 2
23:25,23:25
0:2
Vrtule Allstars vs RADIMOVICE
12:25,16:25
0:2
Vrtule Allstars vs RAID
21:25,16:25
1:2
Vrtule Allstars vs Suchý dásně
13:25,25:18,10:15
0:2
Vrtule Allstars vs Tučňáci
18:25,16:25
0:2
Vrtule Allstars vs Vrabčáci
21:25,11:25
0:2
Vrtule Allstars vs Whatever
12:25,23:25
0:2
Vrtule Allstars vs Woensel
29:31,20:25
Whatever0:2
Whatever vs 2xDOKOLA
13:25,21:25
1:2
Whatever vs Bílí Potkani
25:16,17:25,9:15
0:2
Whatever vs D-FORMACE
20:25,17:25
0:2
Whatever vs Husákovy Děti
19:25,13:25
0:2
Whatever vs Chlastov
18:25,19:25
0:2
Whatever vs Jelimánovci
12:25,18:25
0:2
Whatever vs NO COMMENT
13:25,17:25
2:0
Whatever vs Ohrazenice 2
25:16,25:23
0:2
Whatever vs RADIMOVICE
17:25,18:25
0:2
Whatever vs RAID
24:26,20:25
2:0
Whatever vs Suchý dásně
25:23,25:16
0:2
Whatever vs Tučňáci
13:25,23:25
0:2
Whatever vs Vrabčáci
16:25,23:25
2:0
Whatever vs Vrtule Allstars
25:12,25:23
0:2
Whatever vs Woensel
20:25,22:25
Woensel0:2
Woensel vs 2xDOKOLA
22:25,20:25
2:0
Woensel vs Bílí Potkani
25:14,25:21
0:2
Woensel vs D-FORMACE
18:25,19:25
0:2
Woensel vs Husákovy Děti
20:25,15:25
0:2
Woensel vs Chlastov
26:28,19:25
1:2
Woensel vs Jelimánovci
16:25,25:10,8:15
2:0
Woensel vs NO COMMENT
25:15,25:19
2:1
Woensel vs Ohrazenice 2
17:25,25:19,15:12
0:2
Woensel vs RADIMOVICE
22:25,9:25
0:2
Woensel vs RAID
15:25,14:25
1:2
Woensel vs Suchý dásně
18:25,25:16,11:15
0:2
Woensel vs Tučňáci
22:25,17:25
2:0
Woensel vs Vrabčáci
25:0,25:0
2:0
Woensel vs Vrtule Allstars
31:29,25:20
2:0
Woensel vs Whatever
25:20,25:22