Turnaje

07.03.20205. turnaj
08.02.20204. turnaj
11.01.20203. turnaj
07.12.20192. turnaj
23.11.20191. turnaj

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Sokec Hrušovany 41 16 85.42 %
2. Shrek team 35 16 72.92 %
3. Sokolíci 32 15 71.11 %
4. Lemouni 31 15 68.89 %
5. Nohama nazemi 32 16 66.67 %
6. Dřez 30 16 62.5 %
7. Kudrnáči 30 16 62.5 %
8. Lavina 28 15 62.22 %
9. Pozdní sběr 25 15 55.56 %
10. Tvrdý oříšek 25 16 52.08 %
11. Jiřina 21 15 46.67 %
12. SOKOL Kyjov 20 15 44.44 %
13. VSK Mendelu 20 16 41.67 %
14. Assasin Stařeč 18 16 37.5 %
15. Hladila sviště proti srsti 17 16 35.42 %
16. Papričky 17 16 35.42 %
17. Kia Ora SZ 12 15 26.67 %
18. Hebkost labutí šíje 12 16 25 %
19. CIPÍSCI 11 15 24.44 %
20. Bizoni 11 16 22.92 %

Vzájemné zápasy

Assasin StařečBizoniCIPÍSCIDřezHebkost labutí šíjeHladila sviště proti srstiJiřinaKia Ora SZKudrnáčiLavinaLemouniNohama nazemiPapričkyPozdní sběrShrek teamSokec HrušovanySOKOL KyjovSokolíciTvrdý oříšekVSK Mendelu
Assasin Stařeč2:1
Assasin Stařeč vs Bizoni
25:27,25:21,16:14
2:0
Assasin Stařeč vs CIPÍSCI
25:13,25:22
0:2
Assasin Stařeč vs Dřez
21:25,23:25
0:02:1
Assasin Stařeč vs Hladila sviště proti srsti
19:25,25:12,15:9
1:2
Assasin Stařeč vs Jiřina
25:14,20:25,12:15
2:1
Assasin Stařeč vs Kia Ora SZ
25:15,19:25,15:11
0:2
Assasin Stařeč vs Kudrnáči
21:25,19:25
0:02:1
Assasin Stařeč vs Lemouni
25:20,29:31,15:11
0:00:2
Assasin Stařeč vs Papričky
23:25,19:25
0:2
Assasin Stařeč vs Pozdní sběr
22:25,15:25
0:2
Assasin Stařeč vs Shrek team
15:25,26:28
0:2
Assasin Stařeč vs Sokec Hrušovany
23:25,18:25
2:0
Assasin Stařeč vs SOKOL Kyjov
25:15,25:18
0:2
Assasin Stařeč vs Sokolíci
21:25,24:26
0:2
Assasin Stařeč vs Tvrdý oříšek
22:25,24:26
2:0
Assasin Stařeč vs VSK Mendelu
25:18,25:18
Bizoni1:2
Bizoni vs Assasin Stařeč
27:25,21:25,14:16
1:2
Bizoni vs CIPÍSCI
25:23,24:26,10:15
0:2
Bizoni vs Dřez
18:25,19:25
0:00:2
Bizoni vs Hladila sviště proti srsti
14:25,26:28
0:2
Bizoni vs Jiřina
22:25,18:25
2:1
Bizoni vs Kia Ora SZ
25:13,22:25,15:8
2:1
Bizoni vs Kudrnáči
25:22,15:25,15:9
0:2
Bizoni vs Lavina
22:25,22:25
0:01:2
Bizoni vs Nohama nazemi
25:19,16:25,11:15
0:2
Bizoni vs Papričky
20:25,20:25
0:01:2
Bizoni vs Shrek team
25:19,23:25,11:15
0:2
Bizoni vs Sokec Hrušovany
21:25,13:25
1:2
Bizoni vs SOKOL Kyjov
25:23,18:25,5:15
0:2
Bizoni vs Sokolíci
14:25,18:25
2:1
Bizoni vs Tvrdý oříšek
21:25,25:13,15:13
0:2
Bizoni vs VSK Mendelu
20:25,22:25
CIPÍSCI0:2
CIPÍSCI vs Assasin Stařeč
13:25,22:25
2:1
CIPÍSCI vs Bizoni
23:25,26:24,15:10
0:02:0
CIPÍSCI vs Hebkost labutí šíje
25:21,25:13
0:2
CIPÍSCI vs Hladila sviště proti srsti
21:25,16:25
1:2
CIPÍSCI vs Jiřina
25:13,20:25,13:15
0:00:01:2
CIPÍSCI vs Lavina
25:20,27:29,11:15
0:2
CIPÍSCI vs Lemouni
16:25,7:25
0:2
CIPÍSCI vs Nohama nazemi
14:25,19:25
1:2
CIPÍSCI vs Papričky
23:25,25:23,12:15
0:2
CIPÍSCI vs Pozdní sběr
20:25,19:25
0:2
CIPÍSCI vs Shrek team
17:25,23:25
0:2
CIPÍSCI vs Sokec Hrušovany
17:25,15:25
0:2
CIPÍSCI vs SOKOL Kyjov
23:25,16:25
1:2
CIPÍSCI vs Sokolíci
25:23,18:25,9:15
2:1
CIPÍSCI vs Tvrdý oříšek
23:25,25:17,15:11
0:0
Dřez2:0
Dřez vs Assasin Stařeč
25:21,25:23
2:0
Dřez vs Bizoni
25:18,25:19
0:01:2
Dřez vs Hebkost labutí šíje
22:25,25:23,12:15
2:0
Dřez vs Hladila sviště proti srsti
25:19,25:17
2:0
Dřez vs Jiřina
25:12,25:18
2:1
Dřez vs Kia Ora SZ
25:19,17:25,15:12
1:2
Dřez vs Kudrnáči
25:23,23:25,8:15
0:2
Dřez vs Lavina
23:25,19:25
2:0
Dřez vs Lemouni
25:15,25:18
0:2
Dřez vs Nohama nazemi
26:28,21:25
0:2
Dřez vs Papričky
21:25,19:25
0:02:1
Dřez vs Shrek team
25:27,25:21,15:12
2:1
Dřez vs Sokec Hrušovany
21:25,25:13,15:7
2:0
Dřez vs SOKOL Kyjov
25:23,25:19
0:02:0
Dřez vs Tvrdý oříšek
25:20,26:24
1:2
Dřez vs VSK Mendelu
25:17,14:25,11:15
Hebkost labutí šíje0:00:00:2
Hebkost labutí šíje vs CIPÍSCI
21:25,13:25
2:1
Hebkost labutí šíje vs Dřez
25:22,23:25,15:12
2:0
Hebkost labutí šíje vs Hladila sviště proti srsti
32:30,25:19
0:2
Hebkost labutí šíje vs Jiřina
26:28,23:25
0:2
Hebkost labutí šíje vs Kia Ora SZ
12:25,16:25
0:2
Hebkost labutí šíje vs Kudrnáči
22:25,10:25
0:2
Hebkost labutí šíje vs Lavina
20:25,11:25
0:2
Hebkost labutí šíje vs Lemouni
15:25,16:25
0:2
Hebkost labutí šíje vs Nohama nazemi
19:25,14:25
2:1
Hebkost labutí šíje vs Papričky
24:26,25:23,15:12
2:0
Hebkost labutí šíje vs Pozdní sběr
25:23,25:14
1:2
Hebkost labutí šíje vs Shrek team
25:21,20:25,8:15
0:2
Hebkost labutí šíje vs Sokec Hrušovany
21:25,17:25
0:2
Hebkost labutí šíje vs SOKOL Kyjov
12:25,19:25
0:2
Hebkost labutí šíje vs Sokolíci
17:25,20:25
0:01:2
Hebkost labutí šíje vs VSK Mendelu
16:25,25:19,17:19
Hladila sviště proti srsti1:2
Hladila sviště proti srsti vs Assasin Stařeč
25:19,12:25,9:15
2:0
Hladila sviště proti srsti vs Bizoni
25:14,28:26
2:0
Hladila sviště proti srsti vs CIPÍSCI
25:21,25:16
0:2
Hladila sviště proti srsti vs Dřez
19:25,17:25
0:2
Hladila sviště proti srsti vs Hebkost labutí šíje
30:32,19:25
0:2
Hladila sviště proti srsti vs Jiřina
17:25,14:25
2:1
Hladila sviště proti srsti vs Kia Ora SZ
25:13,26:28,18:16
2:1
Hladila sviště proti srsti vs Kudrnáči
23:25,25:23,15:13
0:00:2
Hladila sviště proti srsti vs Lemouni
21:25,21:25
1:2
Hladila sviště proti srsti vs Nohama nazemi
25:22,18:25,5:15
0:02:0
Hladila sviště proti srsti vs Pozdní sběr
25:16,25:23
1:2
Hladila sviště proti srsti vs Shrek team
25:20,19:25,13:15
0:2
Hladila sviště proti srsti vs Sokec Hrušovany
19:25,25:27
0:00:2
Hladila sviště proti srsti vs Sokolíci
21:25,18:25
0:2
Hladila sviště proti srsti vs Tvrdý oříšek
23:25,21:25
1:2
Hladila sviště proti srsti vs VSK Mendelu
25:19,21:25,12:15
Jiřina2:1
Jiřina vs Assasin Stařeč
14:25,25:20,15:12
2:0
Jiřina vs Bizoni
25:22,25:18
2:1
Jiřina vs CIPÍSCI
13:25,25:20,15:13
0:2
Jiřina vs Dřez
12:25,18:25
2:0
Jiřina vs Hebkost labutí šíje
28:26,25:23
2:0
Jiřina vs Hladila sviště proti srsti
25:17,25:14
1:2
Jiřina vs Kia Ora SZ
23:25,25:22,9:15
1:2
Jiřina vs Kudrnáči
17:25,25:18,11:15
2:1
Jiřina vs Lavina
25:22,16:25,15:13
0:2
Jiřina vs Lemouni
21:25,21:25
1:2
Jiřina vs Nohama nazemi
23:25,25:23,14:16
2:1
Jiřina vs Papričky
25:19,23:25,19:17
0:01:2
Jiřina vs Shrek team
19:25,25:17,19:21
0:00:2
Jiřina vs SOKOL Kyjov
20:25,21:25
0:00:2
Jiřina vs Tvrdý oříšek
20:25,21:25
0:0
Kia Ora SZ1:2
Kia Ora SZ vs Assasin Stařeč
15:25,25:19,11:15
1:2
Kia Ora SZ vs Bizoni
13:25,25:22,8:15
0:01:2
Kia Ora SZ vs Dřez
19:25,25:17,12:15
2:0
Kia Ora SZ vs Hebkost labutí šíje
25:12,25:16
1:2
Kia Ora SZ vs Hladila sviště proti srsti
13:25,28:26,16:18
2:1
Kia Ora SZ vs Jiřina
25:23,22:25,15:9
0:2
Kia Ora SZ vs Kudrnáči
16:25,17:25
1:2
Kia Ora SZ vs Lavina
25:21,15:25,11:15
0:01:2
Kia Ora SZ vs Nohama nazemi
25:23,17:25,7:15
0:00:2
Kia Ora SZ vs Pozdní sběr
8:25,21:25
0:2
Kia Ora SZ vs Shrek team
15:25,18:25
0:2
Kia Ora SZ vs Sokec Hrušovany
19:25,13:25
0:2
Kia Ora SZ vs SOKOL Kyjov
13:25,21:25
1:2
Kia Ora SZ vs Sokolíci
25:22,19:25,8:15
0:2
Kia Ora SZ vs Tvrdý oříšek
25:27,22:25
0:0
Kudrnáči2:0
Kudrnáči vs Assasin Stařeč
25:21,25:19
1:2
Kudrnáči vs Bizoni
22:25,25:15,9:15
0:02:1
Kudrnáči vs Dřez
23:25,25:23,15:8
2:0
Kudrnáči vs Hebkost labutí šíje
25:22,25:10
1:2
Kudrnáči vs Hladila sviště proti srsti
25:23,23:25,13:15
2:1
Kudrnáči vs Jiřina
25:17,18:25,15:11
2:0
Kudrnáči vs Kia Ora SZ
25:16,25:17
1:2
Kudrnáči vs Lavina
15:25,25:20,12:15
1:2
Kudrnáči vs Lemouni
16:25,25:14,13:15
1:2
Kudrnáči vs Nohama nazemi
26:28,29:27,9:15
2:0
Kudrnáči vs Papričky
25:21,26:24
2:0
Kudrnáči vs Pozdní sběr
25:18,25:16
0:00:2
Kudrnáči vs Sokec Hrušovany
17:25,24:26
2:0
Kudrnáči vs SOKOL Kyjov
25:18,25:17
1:2
Kudrnáči vs Sokolíci
21:25,25:17,10:15
0:02:1
Kudrnáči vs VSK Mendelu
18:25,25:18,15:8
Lavina0:02:0
Lavina vs Bizoni
25:22,25:22
2:1
Lavina vs CIPÍSCI
20:25,29:27,15:11
2:0
Lavina vs Dřez
25:23,25:19
2:0
Lavina vs Hebkost labutí šíje
25:20,25:11
0:01:2
Lavina vs Jiřina
22:25,25:16,13:15
2:1
Lavina vs Kia Ora SZ
21:25,25:15,15:11
2:1
Lavina vs Kudrnáči
25:15,20:25,15:12
1:2
Lavina vs Lemouni
25:14,23:25,11:15
0:02:0
Lavina vs Papričky
25:17,25:17
1:2
Lavina vs Pozdní sběr
27:25,20:25,10:15
0:2
Lavina vs Shrek team
19:25,24:26
2:1
Lavina vs Sokec Hrušovany
21:25,25:22,15:11
0:01:2
Lavina vs Sokolíci
21:25,25:20,14:16
1:2
Lavina vs Tvrdý oříšek
25:22,22:25,8:15
2:0
Lavina vs VSK Mendelu
25:12,25:19
Lemouni1:2
Lemouni vs Assasin Stařeč
20:25,31:29,11:15
0:02:0
Lemouni vs CIPÍSCI
25:16,25:7
0:2
Lemouni vs Dřez
15:25,18:25
2:0
Lemouni vs Hebkost labutí šíje
25:15,25:16
2:0
Lemouni vs Hladila sviště proti srsti
25:21,25:21
2:0
Lemouni vs Jiřina
25:21,25:21
0:02:1
Lemouni vs Kudrnáči
25:16,14:25,15:13
2:1
Lemouni vs Lavina
14:25,25:23,15:11
0:02:0
Lemouni vs Papričky
25:18,25:22
2:0
Lemouni vs Pozdní sběr
25:18,28:26
2:1
Lemouni vs Shrek team
25:21,22:25,15:12
0:2
Lemouni vs Sokec Hrušovany
18:25,15:25
2:1
Lemouni vs SOKOL Kyjov
25:17,16:25,15:10
0:01:2
Lemouni vs Tvrdý oříšek
23:25,25:19,14:16
2:0
Lemouni vs VSK Mendelu
25:18,25:19
Nohama nazemi0:02:1
Nohama nazemi vs Bizoni
19:25,25:16,15:11
2:0
Nohama nazemi vs CIPÍSCI
25:14,25:19
2:0
Nohama nazemi vs Dřez
28:26,25:21
2:0
Nohama nazemi vs Hebkost labutí šíje
25:19,25:14
2:1
Nohama nazemi vs Hladila sviště proti srsti
22:25,25:18,15:5
2:1
Nohama nazemi vs Jiřina
25:23,23:25,16:14
2:1
Nohama nazemi vs Kia Ora SZ
23:25,25:17,15:7
2:1
Nohama nazemi vs Kudrnáči
28:26,27:29,15:9
0:00:02:0
Nohama nazemi vs Papričky
25:20,25:22
0:2
Nohama nazemi vs Pozdní sběr
23:25,23:25
0:2
Nohama nazemi vs Shrek team
21:25,22:25
2:1
Nohama nazemi vs Sokec Hrušovany
25:22,20:25,15:10
2:1
Nohama nazemi vs SOKOL Kyjov
25:16,22:25,15:6
2:0
Nohama nazemi vs Sokolíci
25:21,25:20
0:2
Nohama nazemi vs Tvrdý oříšek
20:25,22:25
2:0
Nohama nazemi vs VSK Mendelu
25:21,25:19
Papričky2:0
Papričky vs Assasin Stařeč
25:23,25:19
2:0
Papričky vs Bizoni
25:20,25:20
2:1
Papričky vs CIPÍSCI
25:23,23:25,15:12
2:0
Papričky vs Dřez
25:21,25:19
1:2
Papričky vs Hebkost labutí šíje
26:24,23:25,12:15
0:01:2
Papričky vs Jiřina
19:25,25:23,17:19
0:00:2
Papričky vs Kudrnáči
21:25,24:26
0:2
Papričky vs Lavina
17:25,17:25
0:2
Papričky vs Lemouni
18:25,22:25
0:2
Papričky vs Nohama nazemi
20:25,22:25
0:2
Papričky vs Pozdní sběr
26:28,13:25
1:2
Papričky vs Shrek team
23:25,25:20,12:15
0:2
Papričky vs Sokec Hrušovany
13:25,17:25
0:00:2
Papričky vs Sokolíci
17:25,29:31
1:2
Papričky vs Tvrdý oříšek
25:23,22:25,13:15
2:1
Papričky vs VSK Mendelu
18:25,25:14,15:6
Pozdní sběr2:0
Pozdní sběr vs Assasin Stařeč
25:22,25:15
0:02:0
Pozdní sběr vs CIPÍSCI
25:20,25:19
0:00:2
Pozdní sběr vs Hebkost labutí šíje
23:25,14:25
0:2
Pozdní sběr vs Hladila sviště proti srsti
16:25,23:25
0:02:0
Pozdní sběr vs Kia Ora SZ
25:8,25:21
0:2
Pozdní sběr vs Kudrnáči
18:25,16:25
2:1
Pozdní sběr vs Lavina
25:27,25:20,15:10
0:2
Pozdní sběr vs Lemouni
18:25,26:28
2:0
Pozdní sběr vs Nohama nazemi
25:23,25:23
2:0
Pozdní sběr vs Papričky
28:26,25:13
0:01:2
Pozdní sběr vs Sokec Hrušovany
25:19,20:25,5:15
2:1
Pozdní sběr vs SOKOL Kyjov
25:23,20:25,15:10
1:2
Pozdní sběr vs Sokolíci
20:25,25:19,9:15
2:0
Pozdní sběr vs Tvrdý oříšek
25:19,25:20
1:2
Pozdní sběr vs VSK Mendelu
25:14,23:25,11:15
Shrek team2:0
Shrek team vs Assasin Stařeč
25:15,28:26
2:1
Shrek team vs Bizoni
19:25,25:23,15:11
2:0
Shrek team vs CIPÍSCI
25:17,25:23
1:2
Shrek team vs Dřez
27:25,21:25,12:15
2:1
Shrek team vs Hebkost labutí šíje
21:25,25:20,15:8
2:1
Shrek team vs Hladila sviště proti srsti
20:25,25:19,15:13
2:1
Shrek team vs Jiřina
25:19,17:25,21:19
2:0
Shrek team vs Kia Ora SZ
25:15,25:18
0:02:0
Shrek team vs Lavina
25:19,26:24
1:2
Shrek team vs Lemouni
21:25,25:22,12:15
2:0
Shrek team vs Nohama nazemi
25:21,25:22
2:1
Shrek team vs Papričky
25:23,20:25,15:12
0:00:02:0
Shrek team vs SOKOL Kyjov
25:6,25:18
1:2
Shrek team vs Sokolíci
25:19,22:25,11:15
1:2
Shrek team vs Tvrdý oříšek
18:25,25:21,13:15
2:0
Shrek team vs VSK Mendelu
27:25,25:21
Sokec Hrušovany2:0
Sokec Hrušovany vs Assasin Stařeč
25:23,25:18
2:0
Sokec Hrušovany vs Bizoni
25:21,25:13
2:0
Sokec Hrušovany vs CIPÍSCI
25:17,25:15
1:2
Sokec Hrušovany vs Dřez
25:21,13:25,7:15
2:0
Sokec Hrušovany vs Hebkost labutí šíje
25:21,25:17
2:0
Sokec Hrušovany vs Hladila sviště proti srsti
25:19,27:25
0:02:0
Sokec Hrušovany vs Kia Ora SZ
25:19,25:13
2:0
Sokec Hrušovany vs Kudrnáči
25:17,26:24
1:2
Sokec Hrušovany vs Lavina
25:21,22:25,11:15
2:0
Sokec Hrušovany vs Lemouni
25:18,25:15
1:2
Sokec Hrušovany vs Nohama nazemi
22:25,25:20,10:15
2:0
Sokec Hrušovany vs Papričky
25:13,25:17
2:1
Sokec Hrušovany vs Pozdní sběr
19:25,25:20,15:5
0:00:02:0
Sokec Hrušovany vs Sokolíci
25:9,25:13
2:0
Sokec Hrušovany vs Tvrdý oříšek
25:14,25:21
2:0
Sokec Hrušovany vs VSK Mendelu
25:17,25:16
SOKOL Kyjov0:2
SOKOL Kyjov vs Assasin Stařeč
15:25,18:25
2:1
SOKOL Kyjov vs Bizoni
23:25,25:18,15:5
2:0
SOKOL Kyjov vs CIPÍSCI
25:23,25:16
0:2
SOKOL Kyjov vs Dřez
23:25,19:25
2:0
SOKOL Kyjov vs Hebkost labutí šíje
25:12,25:19
0:02:0
SOKOL Kyjov vs Jiřina
25:20,25:21
2:0
SOKOL Kyjov vs Kia Ora SZ
25:13,25:21
0:2
SOKOL Kyjov vs Kudrnáči
18:25,17:25
0:01:2
SOKOL Kyjov vs Lemouni
17:25,25:16,10:15
1:2
SOKOL Kyjov vs Nohama nazemi
16:25,25:22,6:15
0:01:2
SOKOL Kyjov vs Pozdní sběr
23:25,25:20,10:15
0:2
SOKOL Kyjov vs Shrek team
6:25,18:25
0:00:2
SOKOL Kyjov vs Sokolíci
21:25,14:25
2:0
SOKOL Kyjov vs Tvrdý oříšek
25:22,25:23
0:2
SOKOL Kyjov vs VSK Mendelu
23:25,18:25
Sokolíci2:0
Sokolíci vs Assasin Stařeč
25:21,26:24
2:0
Sokolíci vs Bizoni
25:14,25:18
2:1
Sokolíci vs CIPÍSCI
23:25,25:18,15:9
0:02:0
Sokolíci vs Hebkost labutí šíje
25:17,25:20
2:0
Sokolíci vs Hladila sviště proti srsti
25:21,25:18
0:02:1
Sokolíci vs Kia Ora SZ
22:25,25:19,15:8
2:1
Sokolíci vs Kudrnáči
25:21,17:25,15:10
2:1
Sokolíci vs Lavina
25:21,20:25,16:14
0:00:2
Sokolíci vs Nohama nazemi
21:25,20:25
2:0
Sokolíci vs Papričky
25:17,31:29
2:1
Sokolíci vs Pozdní sběr
25:20,19:25,15:9
2:1
Sokolíci vs Shrek team
19:25,25:22,15:11
0:2
Sokolíci vs Sokec Hrušovany
9:25,13:25
2:0
Sokolíci vs SOKOL Kyjov
25:21,25:14
0:02:1
Sokolíci vs VSK Mendelu
25:22,24:26,15:8
Tvrdý oříšek2:0
Tvrdý oříšek vs Assasin Stařeč
25:22,26:24
1:2
Tvrdý oříšek vs Bizoni
25:21,13:25,13:15
1:2
Tvrdý oříšek vs CIPÍSCI
25:23,17:25,11:15
0:2
Tvrdý oříšek vs Dřez
20:25,24:26
0:02:0
Tvrdý oříšek vs Hladila sviště proti srsti
25:23,25:21
2:0
Tvrdý oříšek vs Jiřina
25:20,25:21
2:0
Tvrdý oříšek vs Kia Ora SZ
27:25,25:22
0:02:1
Tvrdý oříšek vs Lavina
22:25,25:22,15:8
2:1
Tvrdý oříšek vs Lemouni
25:23,19:25,16:14
2:0
Tvrdý oříšek vs Nohama nazemi
25:20,25:22
2:1
Tvrdý oříšek vs Papričky
23:25,25:22,15:13
0:2
Tvrdý oříšek vs Pozdní sběr
19:25,20:25
2:1
Tvrdý oříšek vs Shrek team
25:18,21:25,15:13
0:2
Tvrdý oříšek vs Sokec Hrušovany
14:25,21:25
0:2
Tvrdý oříšek vs SOKOL Kyjov
22:25,23:25
0:00:2
Tvrdý oříšek vs VSK Mendelu
19:25,23:25
VSK Mendelu0:2
VSK Mendelu vs Assasin Stařeč
18:25,18:25
2:0
VSK Mendelu vs Bizoni
25:20,25:22
0:02:1
VSK Mendelu vs Dřez
17:25,25:14,15:11
2:1
VSK Mendelu vs Hebkost labutí šíje
25:16,19:25,19:17
2:1
VSK Mendelu vs Hladila sviště proti srsti
19:25,25:21,15:12
0:00:01:2
VSK Mendelu vs Kudrnáči
25:18,18:25,8:15
0:2
VSK Mendelu vs Lavina
12:25,19:25
0:2
VSK Mendelu vs Lemouni
18:25,19:25
0:2
VSK Mendelu vs Nohama nazemi
21:25,19:25
1:2
VSK Mendelu vs Papričky
25:18,14:25,6:15
2:1
VSK Mendelu vs Pozdní sběr
14:25,25:23,15:11
0:2
VSK Mendelu vs Shrek team
25:27,21:25
0:2
VSK Mendelu vs Sokec Hrušovany
17:25,16:25
2:0
VSK Mendelu vs SOKOL Kyjov
25:23,25:18
1:2
VSK Mendelu vs Sokolíci
22:25,26:24,8:15
2:0
VSK Mendelu vs Tvrdý oříšek
25:19,25:23