Turnaje

15.03.20205. turnaj
09.02.20204. turnaj
19.01.20203. turnaj
08.12.20192. turnaj
10.11.20191. turnaj

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Bouře 12 4 100 %
2. Sk Brumov - Bylnice 12 4 100 %
3. Gumídci 10 4 83.33 %
4. Degustační Komise 9 4 75 %
5. Massive drop 8 4 66.67 %
6. OK business 8 4 66.67 %
7. Sviňky z roští 8 4 66.67 %
8. Hrnkovo nádobíčko 7 4 58.33 %
9. Stouni 7 4 58.33 %
10. SEPIOVÉ CUKETKY 4 3 44.44 %
11. Špajz 4 3 44.44 %
12. Sebranka 5 4 41.67 %
13. Klouby a úpony 4 4 33.33 %
14. PaCi Brno 4 4 33.33 %
15. DEKLI 2 4 16.67 %
16. Jejda vedle! 2 4 16.67 %
17. Nacoméno 2 4 16.67 %
18. Six Pistols 2 4 16.67 %
19. Mafiáni 1 4 8.33 %

Vzájemné zápasy

BouřeDegustační KomiseDEKLIGumídciHrnkovo nádobíčkoJejda vedle!Klouby a úponyMafiániMassive dropNacoménoOK businessPaCi BrnoSebrankaSEPIOVÉ CUKETKYSix PistolsSk Brumov - BylniceStouniSviňky z roštíŠpajz
Bouře0:02:0
Bouře vs DEKLI
25:17,25:23
0:00:00:02:0
Bouře vs Klouby a úpony
25:13,25:20
0:00:00:02:0
Bouře vs OK business
25:18,25:20
0:00:00:02:0
Bouře vs Six Pistols
25:23,25:12
0:00:00:00:0
Degustační Komise0:02:0
Degustační Komise vs DEKLI
25:12,25:16
0:00:00:00:00:00:02:0
Degustační Komise vs Nacoméno
25:14,25:20
0:00:00:00:00:00:00:01:2
Degustační Komise vs Sviňky z roští
25:16,20:25,19:21
2:1
Degustační Komise vs Špajz
22:25,25:23,15:12
DEKLI0:2
DEKLI vs Bouře
17:25,23:25
0:2
DEKLI vs Degustační Komise
12:25,16:25
0:00:00:02:1
DEKLI vs Klouby a úpony
25:14,19:25,15:10
0:00:00:00:00:00:00:00:00:00:2
DEKLI vs Stouni
20:25,22:25
0:00:0
Gumídci0:00:00:00:00:00:02:0
Gumídci vs Mafiáni
25:14,25:18
2:0
Gumídci vs Massive drop
25:11,25:20
0:01:2
Gumídci vs OK business
28:26,22:25,7:15
2:0
Gumídci vs PaCi Brno
30:28,25:23
0:00:00:00:00:00:00:0
Hrnkovo nádobíčko0:00:00:00:00:00:00:00:02:0
Hrnkovo nádobíčko vs Nacoméno
25:20,25:22
0:01:2
Hrnkovo nádobíčko vs PaCi Brno
16:25,25:19,10:15
0:00:02:0
Hrnkovo nádobíčko vs Six Pistols
29:27,25:21
0:00:2
Hrnkovo nádobíčko vs Stouni
19:25,19:25
0:00:0
Jejda vedle!0:00:00:00:00:00:00:00:00:00:2
Jejda vedle! vs OK business
15:25,14:25
0:01:2
Jejda vedle! vs Sebranka
25:19,9:25,9:15
1:2
Jejda vedle! vs SEPIOVÉ CUKETKY
27:25,15:25,9:15
0:00:00:00:2
Jejda vedle! vs Sviňky z roští
19:25,21:25
0:0
Klouby a úpony0:2
Klouby a úpony vs Bouře
13:25,20:25
0:01:2
Klouby a úpony vs DEKLI
14:25,25:19,10:15
0:00:00:00:00:2
Klouby a úpony vs Massive drop
10:25,19:25
0:00:00:00:00:02:0
Klouby a úpony vs Six Pistols
25:23,25:12
0:00:00:00:0
Mafiáni0:00:00:00:2
Mafiáni vs Gumídci
14:25,18:25
0:00:00:01:2
Mafiáni vs Massive drop
25:21,19:25,10:15
0:00:2
Mafiáni vs OK business
20:25,11:25
0:00:00:00:00:2
Mafiáni vs Sk Brumov - Bylnice
15:25,15:25
0:00:00:0
Massive drop0:00:00:00:2
Massive drop vs Gumídci
11:25,20:25
0:00:02:0
Massive drop vs Klouby a úpony
25:10,25:19
2:1
Massive drop vs Mafiáni
21:25,25:19,15:10
0:00:00:02:0
Massive drop vs Sebranka
25:17,25:16
0:00:00:00:00:00:0
Nacoméno0:00:2
Nacoméno vs Degustační Komise
14:25,20:25
0:00:00:2
Nacoméno vs Hrnkovo nádobíčko
20:25,22:25
0:00:00:00:00:00:02:1
Nacoméno vs Sebranka
20:25,28:26,15:12
0:00:00:00:00:00:2
Nacoméno vs Špajz
24:26,17:25
OK business0:2
OK business vs Bouře
18:25,20:25
0:00:02:1
OK business vs Gumídci
26:28,25:22,15:7
0:02:0
OK business vs Jejda vedle!
25:15,25:14
0:02:0
OK business vs Mafiáni
25:20,25:11
0:00:00:00:00:00:00:00:00:00:0
PaCi Brno0:00:00:00:2
PaCi Brno vs Gumídci
28:30,23:25
2:1
PaCi Brno vs Hrnkovo nádobíčko
25:16,19:25,15:10
0:00:00:00:00:00:00:00:00:00:2
PaCi Brno vs Sk Brumov - Bylnice
12:25,14:25
2:1
PaCi Brno vs Stouni
25:19,23:25,16:14
0:00:0
Sebranka0:00:00:00:00:02:1
Sebranka vs Jejda vedle!
19:25,25:9,15:9
0:00:00:2
Sebranka vs Massive drop
17:25,16:25
1:2
Sebranka vs Nacoméno
25:20,26:28,12:15
0:00:02:1
Sebranka vs SEPIOVÉ CUKETKY
28:30,25:16,15:7
0:00:00:00:00:0
SEPIOVÉ CUKETKY0:00:00:00:00:02:1
SEPIOVÉ CUKETKY vs Jejda vedle!
25:27,25:15,15:9
0:00:00:00:00:00:01:2
SEPIOVÉ CUKETKY vs Sebranka
30:28,16:25,7:15
0:00:00:01:2
SEPIOVÉ CUKETKY vs Sviňky z roští
26:24,18:25,8:15
0:0
Six Pistols0:2
Six Pistols vs Bouře
23:25,12:25
0:00:00:00:2
Six Pistols vs Hrnkovo nádobíčko
27:29,21:25
0:00:2
Six Pistols vs Klouby a úpony
23:25,12:25
0:00:00:00:00:00:00:00:00:02:1
Six Pistols vs Sviňky z roští
22:25,25:19,15:10
0:0
Sk Brumov - Bylnice0:00:00:00:00:00:00:02:0
Sk Brumov - Bylnice vs Mafiáni
25:15,25:15
0:00:00:02:0
Sk Brumov - Bylnice vs PaCi Brno
25:12,25:14
0:00:00:02:0
Sk Brumov - Bylnice vs Stouni
25:17,25:19
0:02:0
Sk Brumov - Bylnice vs Špajz
25:20,25:20
Stouni0:00:02:0
Stouni vs DEKLI
25:20,25:22
0:02:0
Stouni vs Hrnkovo nádobíčko
25:19,25:19
0:00:00:00:00:00:01:2
Stouni vs PaCi Brno
19:25,25:23,14:16
0:00:00:00:2
Stouni vs Sk Brumov - Bylnice
17:25,19:25
0:00:0
Sviňky z roští0:02:1
Sviňky z roští vs Degustační Komise
16:25,25:20,21:19
0:00:00:02:0
Sviňky z roští vs Jejda vedle!
25:19,25:21
0:00:00:00:00:00:00:02:1
Sviňky z roští vs SEPIOVÉ CUKETKY
24:26,25:18,15:8
1:2
Sviňky z roští vs Six Pistols
25:22,19:25,10:15
0:00:00:0
Špajz0:01:2
Špajz vs Degustační Komise
25:22,23:25,12:15
0:00:00:00:00:00:00:02:0
Špajz vs Nacoméno
26:24,25:17
0:00:00:00:00:00:2
Špajz vs Sk Brumov - Bylnice
20:25,20:25
0:00:0