Pořadí | Tým | Body | Odehráno | Úspěšnost |
---|---|---|---|---|
1. | Radiožurnál | 52 | 19 | 91.23 % |
2. | Ďáblové | 47 | 19 | 82.46 % |
3. | Vorigoš | 45 | 19 | 78.95 % |
4. | Čulibrci | 44 | 19 | 77.19 % |
5. | Těsně veNku | 40 | 19 | 70.18 % |
6. | Náhlá smrt | 32 | 19 | 56.14 % |
7. | Žaves club | 30 | 19 | 52.63 % |
8. | Pod Petřínem | 29 | 19 | 50.88 % |
9. | Sokol Satalice | 29 | 19 | 50.88 % |
10. | BRAMBÍCI | 28 | 19 | 49.12 % |
11. | Amateri | 26 | 19 | 45.61 % |
12. | Dementi | 23 | 19 | 40.35 % |
13. | Bacha Lopta | 22 | 19 | 38.6 % |
14. | ŘEPA | 22 | 19 | 38.6 % |
15. | AVK Florenc | 21 | 19 | 36.84 % |
16. | Nintendo\_II | 21 | 19 | 36.84 % |
17. | Jihostroj Radslav | 19 | 19 | 33.33 % |
18. | ADYTON | 17 | 19 | 29.82 % |
19. | ZASELOGITRON | 13 | 19 | 22.81 % |
20. | Rybičky | 10 | 19 | 17.54 % |
ADYTON | Amateri | AVK Florenc | Bacha Lopta | BRAMBÍCI | Čulibrci | Ďáblové | Dementi | Jihostroj Radslav | Náhlá smrt | Nintendo\_II | Pod Petřínem | Radiožurnál | Rybičky | ŘEPA | Sokol Satalice | Těsně veNku | Vorigoš | ZASELOGITRON | Žaves club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADYTON | 2:1 ADYTON vs Amateri 25:16,18:25,16:14 | 1:2 ADYTON vs AVK Florenc 25:22,23:25,9:15 | 2:1 ADYTON vs Bacha Lopta 21:25,25:23,15:13 | 0:2 ADYTON vs BRAMBÍCI 20:25,17:25 | 0:2 ADYTON vs Čulibrci 23:25,21:25 | 0:2 ADYTON vs Ďáblové 12:25,19:25 | 1:2 ADYTON vs Dementi 24:26,26:24,12:15 | 0:2 ADYTON vs Jihostroj Radslav 0:25,0:25 | 0:2 ADYTON vs Náhlá smrt 17:25,20:25 | 1:2 ADYTON vs Nintendo\_II 14:25,25:23,12:15 | 2:1 ADYTON vs Pod Petřínem 25:22,22:25,15:10 | 0:2 ADYTON vs Radiožurnál 18:25,16:25 | 2:0 ADYTON vs Rybičky 25:0,25:0 | 0:2 ADYTON vs ŘEPA 0:25,0:25 | 0:2 ADYTON vs Sokol Satalice 12:25,10:25 | 0:2 ADYTON vs Těsně veNku 18:25,21:25 | 2:1 ADYTON vs Vorigoš 20:25,27:25,18:16 | 2:0 ADYTON vs ZASELOGITRON 25:21,25:14 | 0:2 ADYTON vs Žaves club 20:25,13:25 | |
Amateri | 1:2 Amateri vs ADYTON 16:25,25:18,14:16 | 2:1 Amateri vs AVK Florenc 23:25,25:21,15:12 | 2:1 Amateri vs Bacha Lopta 19:25,25:21,15:4 | 2:0 Amateri vs BRAMBÍCI 25:23,25:19 | 0:2 Amateri vs Čulibrci 22:25,25:27 | 0:2 Amateri vs Ďáblové 20:25,15:25 | 2:1 Amateri vs Dementi 25:21,23:25,15:13 | 1:2 Amateri vs Jihostroj Radslav 0:25,25:0,14:16 | 2:1 Amateri vs Náhlá smrt 0:25,25:0,16:14 | 1:2 Amateri vs Nintendo\_II 25:27,25:14,16:18 | 2:0 Amateri vs Pod Petřínem 25:20,26:24 | 0:2 Amateri vs Radiožurnál 0:25,0:25 | 2:0 Amateri vs Rybičky 25:22,25:19 | 0:2 Amateri vs ŘEPA 0:25,0:25 | 2:1 Amateri vs Sokol Satalice 25:18,25:27,15:10 | 0:2 Amateri vs Těsně veNku 24:26,16:25 | 0:2 Amateri vs Vorigoš 23:25,21:25 | 2:0 Amateri vs ZASELOGITRON 25:22,25:19 | 1:2 Amateri vs Žaves club 18:25,25:22,5:15 | |
AVK Florenc | 2:1 AVK Florenc vs ADYTON 22:25,25:23,15:9 | 1:2 AVK Florenc vs Amateri 25:23,21:25,12:15 | 0:2 AVK Florenc vs Bacha Lopta 13:25,22:25 | 2:0 AVK Florenc vs BRAMBÍCI 25:0,25:0 | 0:2 AVK Florenc vs Čulibrci 17:25,12:25 | 0:2 AVK Florenc vs Ďáblové 19:25,20:25 | 2:0 AVK Florenc vs Dementi 25:20,25:18 | 2:0 AVK Florenc vs Jihostroj Radslav 25:0,25:0 | 0:2 AVK Florenc vs Náhlá smrt 21:25,27:29 | 2:0 AVK Florenc vs Nintendo\_II 25:20,25:18 | 2:1 AVK Florenc vs Pod Petřínem 25:12,22:25,15:13 | 0:2 AVK Florenc vs Radiožurnál 16:25,14:25 | 2:1 AVK Florenc vs Rybičky 25:21,20:25,18:16 | 0:2 AVK Florenc vs ŘEPA 16:25,21:25 | 0:2 AVK Florenc vs Sokol Satalice 16:25,14:25 | 0:2 AVK Florenc vs Těsně veNku 20:25,19:25 | 2:1 AVK Florenc vs Vorigoš 18:25,25:22,15:10 | 0:2 AVK Florenc vs ZASELOGITRON 23:25,20:25 | 0:2 AVK Florenc vs Žaves club 15:25,23:25 | |
Bacha Lopta | 1:2 Bacha Lopta vs ADYTON 25:21,23:25,13:15 | 1:2 Bacha Lopta vs Amateri 25:19,21:25,4:15 | 2:0 Bacha Lopta vs AVK Florenc 25:13,25:22 | 1:2 Bacha Lopta vs BRAMBÍCI 25:18,16:25,9:15 | 0:2 Bacha Lopta vs Čulibrci 14:25,17:25 | 0:2 Bacha Lopta vs Ďáblové 14:25,18:25 | 2:0 Bacha Lopta vs Dementi 25:22,25:18 | 2:0 Bacha Lopta vs Jihostroj Radslav 25:0,25:0 | 1:2 Bacha Lopta vs Náhlá smrt 25:23,17:25,10:15 | 0:2 Bacha Lopta vs Nintendo\_II 18:25,17:25 | 0:2 Bacha Lopta vs Pod Petřínem 17:25,23:25 | 0:2 Bacha Lopta vs Radiožurnál 18:25,14:25 | 1:2 Bacha Lopta vs Rybičky 25:21,19:25,7:15 | 1:2 Bacha Lopta vs ŘEPA 25:18,20:25,11:15 | 0:2 Bacha Lopta vs Sokol Satalice 18:25,21:25 | 1:2 Bacha Lopta vs Těsně veNku 25:22,23:25,15:17 | 0:2 Bacha Lopta vs Vorigoš 20:25,23:25 | 2:0 Bacha Lopta vs ZASELOGITRON 25:21,25:19 | 2:0 Bacha Lopta vs Žaves club 25:0,25:0 | |
BRAMBÍCI | 2:0 BRAMBÍCI vs ADYTON 25:20,25:17 | 0:2 BRAMBÍCI vs Amateri 23:25,19:25 | 0:2 BRAMBÍCI vs AVK Florenc 0:25,0:25 | 2:1 BRAMBÍCI vs Bacha Lopta 18:25,25:16,15:9 | 0:2 BRAMBÍCI vs Čulibrci 20:25,12:25 | 0:2 BRAMBÍCI vs Ďáblové 19:25,21:25 | 0:2 BRAMBÍCI vs Dementi 23:25,15:25 | 2:0 BRAMBÍCI vs Jihostroj Radslav 25:23,25:21 | 2:1 BRAMBÍCI vs Náhlá smrt 25:21,18:25,15:10 | 2:0 BRAMBÍCI vs Nintendo\_II 25:21,25:22 | 1:2 BRAMBÍCI vs Pod Petřínem 25:21,21:25,10:15 | 1:2 BRAMBÍCI vs Radiožurnál 25:21,20:25,12:15 | 2:0 BRAMBÍCI vs Rybičky 25:21,25:14 | 2:0 BRAMBÍCI vs ŘEPA 25:17,25:13 | 2:0 BRAMBÍCI vs Sokol Satalice 25:23,25:19 | 0:2 BRAMBÍCI vs Těsně veNku 0:25,0:25 | 0:2 BRAMBÍCI vs Vorigoš 0:25,0:25 | 2:0 BRAMBÍCI vs ZASELOGITRON 25:23,25:18 | 1:2 BRAMBÍCI vs Žaves club 25:0,0:25,14:16 | |
Čulibrci | 2:0 Čulibrci vs ADYTON 25:23,25:21 | 2:0 Čulibrci vs Amateri 25:22,27:25 | 2:0 Čulibrci vs AVK Florenc 25:17,25:12 | 2:0 Čulibrci vs Bacha Lopta 25:14,25:17 | 2:0 Čulibrci vs BRAMBÍCI 25:20,25:12 | 0:2 Čulibrci vs Ďáblové 22:25,18:25 | 2:0 Čulibrci vs Dementi 25:12,25:21 | 2:0 Čulibrci vs Jihostroj Radslav 25:22,25:18 | 2:0 Čulibrci vs Náhlá smrt 25:0,25:0 | 2:0 Čulibrci vs Nintendo\_II 25:21,25:21 | 0:2 Čulibrci vs Pod Petřínem 23:25,28:30 | 1:2 Čulibrci vs Radiožurnál 25:20,16:25,7:15 | 2:0 Čulibrci vs Rybičky 25:18,25:23 | 2:0 Čulibrci vs ŘEPA 25:0,25:0 | 2:0 Čulibrci vs Sokol Satalice 25:17,25:19 | 1:2 Čulibrci vs Těsně veNku 25:16,14:25,14:16 | 0:2 Čulibrci vs Vorigoš 16:25,18:25 | 2:0 Čulibrci vs ZASELOGITRON 25:23,25:23 | 2:0 Čulibrci vs Žaves club 25:16,25:15 | |
Ďáblové | 2:0 Ďáblové vs ADYTON 25:12,25:19 | 2:0 Ďáblové vs Amateri 25:20,25:15 | 2:0 Ďáblové vs AVK Florenc 25:19,25:20 | 2:0 Ďáblové vs Bacha Lopta 25:14,25:18 | 2:0 Ďáblové vs BRAMBÍCI 25:19,25:21 | 2:0 Ďáblové vs Čulibrci 25:22,25:18 | 2:1 Ďáblové vs Dementi 16:25,29:27,15:11 | 2:0 Ďáblové vs Jihostroj Radslav 25:0,25:0 | 2:0 Ďáblové vs Náhlá smrt 25:0,25:0 | 2:1 Ďáblové vs Nintendo\_II 14:25,25:22,15:12 | 0:2 Ďáblové vs Pod Petřínem 0:25,0:25 | 0:2 Ďáblové vs Radiožurnál 24:26,17:25 | 2:0 Ďáblové vs Rybičky 26:24,25:23 | 2:1 Ďáblové vs ŘEPA 27:25,16:25,15:8 | 2:0 Ďáblové vs Sokol Satalice 25:10,25:22 | 2:0 Ďáblové vs Těsně veNku 28:26,25:21 | 2:1 Ďáblové vs Vorigoš 25:22,18:25,15:13 | 2:0 Ďáblové vs ZASELOGITRON 25:0,25:0 | 2:0 Ďáblové vs Žaves club 25:22,25:21 | |
Dementi | 2:1 Dementi vs ADYTON 26:24,24:26,15:12 | 1:2 Dementi vs Amateri 21:25,25:23,13:15 | 0:2 Dementi vs AVK Florenc 20:25,18:25 | 0:2 Dementi vs Bacha Lopta 22:25,18:25 | 2:0 Dementi vs BRAMBÍCI 25:23,25:15 | 0:2 Dementi vs Čulibrci 12:25,21:25 | 1:2 Dementi vs Ďáblové 25:16,27:29,11:15 | 2:0 Dementi vs Jihostroj Radslav 25:18,25:18 | 0:2 Dementi vs Náhlá smrt 21:25,23:25 | 2:1 Dementi vs Nintendo\_II 25:23,19:25,15:13 | 2:0 Dementi vs Pod Petřínem 25:20,25:13 | 0:2 Dementi vs Radiožurnál 17:25,19:25 | 2:0 Dementi vs Rybičky 25:17,25:20 | 2:1 Dementi vs ŘEPA 25:18,26:28,15:12 | 2:0 Dementi vs Sokol Satalice 30:28,25:15 | 0:2 Dementi vs Těsně veNku 17:25,20:25 | 0:2 Dementi vs Vorigoš 20:25,14:25 | 0:2 Dementi vs ZASELOGITRON 23:25,17:25 | 0:2 Dementi vs Žaves club 16:25,18:25 | |
Jihostroj Radslav | 2:0 Jihostroj Radslav vs ADYTON 25:0,25:0 | 2:1 Jihostroj Radslav vs Amateri 25:0,0:25,16:14 | 0:2 Jihostroj Radslav vs AVK Florenc 0:25,0:25 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Bacha Lopta 0:25,0:25 | 0:2 Jihostroj Radslav vs BRAMBÍCI 23:25,21:25 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Čulibrci 22:25,18:25 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Ďáblové 0:25,0:25 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Dementi 18:25,18:25 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Náhlá smrt 0:25,0:25 | 2:0 Jihostroj Radslav vs Nintendo\_II 25:16,25:17 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Pod Petřínem 0:25,0:25 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Radiožurnál 20:25,23:25 | 2:1 Jihostroj Radslav vs Rybičky 21:25,25:14,15:11 | 2:0 Jihostroj Radslav vs ŘEPA 25:17,25:17 | 1:2 Jihostroj Radslav vs Sokol Satalice 27:25,15:25,10:15 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Těsně veNku 27:29,23:25 | 2:1 Jihostroj Radslav vs Vorigoš 20:25,25:19,15:10 | 0:2 Jihostroj Radslav vs ZASELOGITRON 0:25,0:25 | 2:0 Jihostroj Radslav vs Žaves club 25:19,25:20 | |
Náhlá smrt | 2:0 Náhlá smrt vs ADYTON 25:17,25:20 | 1:2 Náhlá smrt vs Amateri 25:0,0:25,14:16 | 2:0 Náhlá smrt vs AVK Florenc 25:21,29:27 | 2:1 Náhlá smrt vs Bacha Lopta 23:25,25:17,15:10 | 1:2 Náhlá smrt vs BRAMBÍCI 21:25,25:18,10:15 | 0:2 Náhlá smrt vs Čulibrci 0:25,0:25 | 0:2 Náhlá smrt vs Ďáblové 0:25,0:25 | 2:0 Náhlá smrt vs Dementi 25:21,25:23 | 2:0 Náhlá smrt vs Jihostroj Radslav 25:0,25:0 | 2:1 Náhlá smrt vs Nintendo\_II 20:25,25:15,15:10 | 0:2 Náhlá smrt vs Pod Petřínem 21:25,19:25 | 0:2 Náhlá smrt vs Radiožurnál 13:25,18:25 | 2:0 Náhlá smrt vs Rybičky 25:23,25:19 | 2:1 Náhlá smrt vs ŘEPA 25:17,17:25,15:8 | 2:1 Náhlá smrt vs Sokol Satalice 25:20,18:25,15:6 | 2:0 Náhlá smrt vs Těsně veNku 25:21,25:16 | 0:2 Náhlá smrt vs Vorigoš 21:25,18:25 | 2:0 Náhlá smrt vs ZASELOGITRON 25:8,25:18 | 1:2 Náhlá smrt vs Žaves club 25:21,17:25,11:15 | |
Nintendo\_II | 2:1 Nintendo\_II vs ADYTON 25:14,23:25,15:12 | 2:1 Nintendo\_II vs Amateri 27:25,14:25,18:16 | 0:2 Nintendo\_II vs AVK Florenc 20:25,18:25 | 2:0 Nintendo\_II vs Bacha Lopta 25:18,25:17 | 0:2 Nintendo\_II vs BRAMBÍCI 21:25,22:25 | 0:2 Nintendo\_II vs Čulibrci 21:25,21:25 | 1:2 Nintendo\_II vs Ďáblové 25:14,22:25,12:15 | 1:2 Nintendo\_II vs Dementi 23:25,25:19,13:15 | 0:2 Nintendo\_II vs Jihostroj Radslav 16:25,17:25 | 1:2 Nintendo\_II vs Náhlá smrt 25:20,15:25,10:15 | 2:1 Nintendo\_II vs Pod Petřínem 26:28,25:17,15:10 | 0:2 Nintendo\_II vs Radiožurnál 14:25,19:25 | 2:1 Nintendo\_II vs Rybičky 15:25,28:26,15:10 | 2:0 Nintendo\_II vs ŘEPA 27:25,25:22 | 2:1 Nintendo\_II vs Sokol Satalice 18:25,25:19,15:13 | 0:2 Nintendo\_II vs Těsně veNku 20:25,23:25 | 0:2 Nintendo\_II vs Vorigoš 21:25,22:25 | 2:1 Nintendo\_II vs ZASELOGITRON 21:25,25:20,15:9 | 0:2 Nintendo\_II vs Žaves club 18:25,14:25 | |
Pod Petřínem | 1:2 Pod Petřínem vs ADYTON 22:25,25:22,10:15 | 0:2 Pod Petřínem vs Amateri 20:25,24:26 | 1:2 Pod Petřínem vs AVK Florenc 12:25,25:22,13:15 | 2:0 Pod Petřínem vs Bacha Lopta 25:17,25:23 | 2:1 Pod Petřínem vs BRAMBÍCI 21:25,25:21,15:10 | 2:0 Pod Petřínem vs Čulibrci 25:23,30:28 | 2:0 Pod Petřínem vs Ďáblové 25:0,25:0 | 0:2 Pod Petřínem vs Dementi 20:25,13:25 | 2:0 Pod Petřínem vs Jihostroj Radslav 25:0,25:0 | 2:0 Pod Petřínem vs Náhlá smrt 25:21,25:19 | 1:2 Pod Petřínem vs Nintendo\_II 28:26,17:25,10:15 | 0:2 Pod Petřínem vs Radiožurnál 10:25,20:25 | 2:0 Pod Petřínem vs Rybičky 25:20,25:19 | 2:1 Pod Petřínem vs ŘEPA 25:23,18:25,15:9 | 0:2 Pod Petřínem vs Sokol Satalice 14:25,14:25 | 0:2 Pod Petřínem vs Těsně veNku 15:25,19:25 | 0:2 Pod Petřínem vs Vorigoš 23:25,24:26 | 1:2 Pod Petřínem vs ZASELOGITRON 16:25,25:17,8:15 | 2:0 Pod Petřínem vs Žaves club 25:0,25:0 | |
Radiožurnál | 2:0 Radiožurnál vs ADYTON 25:18,25:16 | 2:0 Radiožurnál vs Amateri 25:0,25:0 | 2:0 Radiožurnál vs AVK Florenc 25:16,25:14 | 2:0 Radiožurnál vs Bacha Lopta 25:18,25:14 | 2:1 Radiožurnál vs BRAMBÍCI 21:25,25:20,15:12 | 2:1 Radiožurnál vs Čulibrci 20:25,25:16,15:7 | 2:0 Radiožurnál vs Ďáblové 26:24,25:17 | 2:0 Radiožurnál vs Dementi 25:17,25:19 | 2:0 Radiožurnál vs Jihostroj Radslav 25:20,25:23 | 2:0 Radiožurnál vs Náhlá smrt 25:13,25:18 | 2:0 Radiožurnál vs Nintendo\_II 25:14,25:19 | 2:0 Radiožurnál vs Pod Petřínem 25:10,25:20 | 2:0 Radiožurnál vs Rybičky 25:0,25:0 | 2:0 Radiožurnál vs ŘEPA 25:0,25:0 | 2:0 Radiožurnál vs Sokol Satalice 25:21,25:16 | 2:1 Radiožurnál vs Těsně veNku 25:27,25:13,15:9 | 2:1 Radiožurnál vs Vorigoš 25:20,15:25,15:7 | 2:0 Radiožurnál vs ZASELOGITRON 25:14,25:7 | 2:1 Radiožurnál vs Žaves club 15:25,25:16,15:11 | |
Rybičky | 0:2 Rybičky vs ADYTON 0:25,0:25 | 0:2 Rybičky vs Amateri 22:25,19:25 | 1:2 Rybičky vs AVK Florenc 21:25,25:20,16:18 | 2:1 Rybičky vs Bacha Lopta 21:25,25:19,15:7 | 0:2 Rybičky vs BRAMBÍCI 21:25,14:25 | 0:2 Rybičky vs Čulibrci 18:25,23:25 | 0:2 Rybičky vs Ďáblové 24:26,23:25 | 0:2 Rybičky vs Dementi 17:25,20:25 | 1:2 Rybičky vs Jihostroj Radslav 25:21,14:25,11:15 | 0:2 Rybičky vs Náhlá smrt 23:25,19:25 | 1:2 Rybičky vs Nintendo\_II 25:15,26:28,10:15 | 0:2 Rybičky vs Pod Petřínem 20:25,19:25 | 0:2 Rybičky vs Radiožurnál 0:25,0:25 | 0:2 Rybičky vs ŘEPA 17:25,22:25 | 0:2 Rybičky vs Sokol Satalice 23:25,10:25 | 0:2 Rybičky vs Těsně veNku 0:25,0:25 | 0:2 Rybičky vs Vorigoš 16:25,19:25 | 2:0 Rybičky vs ZASELOGITRON 25:23,25:22 | 2:1 Rybičky vs Žaves club 15:25,25:20,15:12 | |
ŘEPA | 2:0 ŘEPA vs ADYTON 25:0,25:0 | 2:0 ŘEPA vs Amateri 25:0,25:0 | 2:0 ŘEPA vs AVK Florenc 25:16,25:21 | 2:1 ŘEPA vs Bacha Lopta 18:25,25:20,15:11 | 0:2 ŘEPA vs BRAMBÍCI 17:25,13:25 | 0:2 ŘEPA vs Čulibrci 0:25,0:25 | 1:2 ŘEPA vs Ďáblové 25:27,25:16,8:15 | 1:2 ŘEPA vs Dementi 18:25,28:26,12:15 | 0:2 ŘEPA vs Jihostroj Radslav 17:25,17:25 | 1:2 ŘEPA vs Náhlá smrt 17:25,25:17,8:15 | 0:2 ŘEPA vs Nintendo\_II 25:27,22:25 | 1:2 ŘEPA vs Pod Petřínem 23:25,25:18,9:15 | 0:2 ŘEPA vs Radiožurnál 0:25,0:25 | 2:0 ŘEPA vs Rybičky 25:17,25:22 | 0:2 ŘEPA vs Sokol Satalice 14:25,16:25 | 0:2 ŘEPA vs Těsně veNku 15:25,22:25 | 1:2 ŘEPA vs Vorigoš 25:22,16:25,7:15 | 2:0 ŘEPA vs ZASELOGITRON 25:24,25:13 | 0:2 ŘEPA vs Žaves club 12:25,23:25 | |
Sokol Satalice | 2:0 Sokol Satalice vs ADYTON 25:12,25:10 | 1:2 Sokol Satalice vs Amateri 18:25,27:25,10:15 | 2:0 Sokol Satalice vs AVK Florenc 25:16,25:14 | 2:0 Sokol Satalice vs Bacha Lopta 25:18,25:21 | 0:2 Sokol Satalice vs BRAMBÍCI 23:25,19:25 | 0:2 Sokol Satalice vs Čulibrci 17:25,19:25 | 0:2 Sokol Satalice vs Ďáblové 10:25,22:25 | 0:2 Sokol Satalice vs Dementi 28:30,15:25 | 2:1 Sokol Satalice vs Jihostroj Radslav 25:27,25:15,15:10 | 1:2 Sokol Satalice vs Náhlá smrt 20:25,25:18,6:15 | 1:2 Sokol Satalice vs Nintendo\_II 25:18,19:25,13:15 | 2:0 Sokol Satalice vs Pod Petřínem 25:14,25:14 | 0:2 Sokol Satalice vs Radiožurnál 21:25,16:25 | 2:0 Sokol Satalice vs Rybičky 25:23,25:10 | 2:0 Sokol Satalice vs ŘEPA 25:14,25:16 | 2:0 Sokol Satalice vs Těsně veNku 25:18,25:18 | 0:2 Sokol Satalice vs Vorigoš 17:25,15:25 | 2:0 Sokol Satalice vs ZASELOGITRON 25:0,25:0 | 0:2 Sokol Satalice vs Žaves club 19:25,24:26 | |
Těsně veNku | 2:0 Těsně veNku vs ADYTON 25:18,25:21 | 2:0 Těsně veNku vs Amateri 26:24,25:16 | 2:0 Těsně veNku vs AVK Florenc 25:20,25:19 | 2:1 Těsně veNku vs Bacha Lopta 22:25,25:23,17:15 | 2:0 Těsně veNku vs BRAMBÍCI 25:0,25:0 | 2:1 Těsně veNku vs Čulibrci 16:25,25:14,16:14 | 0:2 Těsně veNku vs Ďáblové 26:28,21:25 | 2:0 Těsně veNku vs Dementi 25:17,25:20 | 2:0 Těsně veNku vs Jihostroj Radslav 29:27,25:23 | 0:2 Těsně veNku vs Náhlá smrt 21:25,16:25 | 2:0 Těsně veNku vs Nintendo\_II 25:20,25:23 | 2:0 Těsně veNku vs Pod Petřínem 25:15,25:19 | 1:2 Těsně veNku vs Radiožurnál 27:25,13:25,9:15 | 2:0 Těsně veNku vs Rybičky 25:0,25:0 | 2:0 Těsně veNku vs ŘEPA 25:15,25:22 | 0:2 Těsně veNku vs Sokol Satalice 18:25,18:25 | 1:2 Těsně veNku vs Vorigoš 25:27,25:23,9:15 | 2:1 Těsně veNku vs ZASELOGITRON 19:25,25:16,15:12 | 2:1 Těsně veNku vs Žaves club 15:25,25:22,15:9 | |
Vorigoš | 1:2 Vorigoš vs ADYTON 25:20,25:27,16:18 | 2:0 Vorigoš vs Amateri 25:23,25:21 | 1:2 Vorigoš vs AVK Florenc 25:18,22:25,10:15 | 2:0 Vorigoš vs Bacha Lopta 25:20,25:23 | 2:0 Vorigoš vs BRAMBÍCI 25:0,25:0 | 2:0 Vorigoš vs Čulibrci 25:16,25:18 | 1:2 Vorigoš vs Ďáblové 22:25,25:18,13:15 | 2:0 Vorigoš vs Dementi 25:20,25:14 | 1:2 Vorigoš vs Jihostroj Radslav 25:20,19:25,10:15 | 2:0 Vorigoš vs Náhlá smrt 25:21,25:18 | 2:0 Vorigoš vs Nintendo\_II 25:21,25:22 | 2:0 Vorigoš vs Pod Petřínem 25:23,26:24 | 1:2 Vorigoš vs Radiožurnál 20:25,25:15,7:15 | 2:0 Vorigoš vs Rybičky 25:16,25:19 | 2:1 Vorigoš vs ŘEPA 22:25,25:16,15:7 | 2:0 Vorigoš vs Sokol Satalice 25:17,25:15 | 2:1 Vorigoš vs Těsně veNku 27:25,23:25,15:9 | 2:0 Vorigoš vs ZASELOGITRON 25:18,25:17 | 2:0 Vorigoš vs Žaves club 25:22,25:18 | |
ZASELOGITRON | 0:2 ZASELOGITRON vs ADYTON 21:25,14:25 | 0:2 ZASELOGITRON vs Amateri 22:25,19:25 | 2:0 ZASELOGITRON vs AVK Florenc 25:23,25:20 | 0:2 ZASELOGITRON vs Bacha Lopta 21:25,19:25 | 0:2 ZASELOGITRON vs BRAMBÍCI 23:25,18:25 | 0:2 ZASELOGITRON vs Čulibrci 23:25,23:25 | 0:2 ZASELOGITRON vs Ďáblové 0:25,0:25 | 2:0 ZASELOGITRON vs Dementi 25:23,25:17 | 2:0 ZASELOGITRON vs Jihostroj Radslav 25:0,25:0 | 0:2 ZASELOGITRON vs Náhlá smrt 8:25,18:25 | 1:2 ZASELOGITRON vs Nintendo\_II 25:21,20:25,9:15 | 2:1 ZASELOGITRON vs Pod Petřínem 25:16,17:25,15:8 | 0:2 ZASELOGITRON vs Radiožurnál 14:25,7:25 | 0:2 ZASELOGITRON vs Rybičky 23:25,22:25 | 0:2 ZASELOGITRON vs ŘEPA 24:25,13:25 | 0:2 ZASELOGITRON vs Sokol Satalice 0:25,0:25 | 1:2 ZASELOGITRON vs Těsně veNku 25:19,16:25,12:15 | 0:2 ZASELOGITRON vs Vorigoš 18:25,17:25 | 0:2 ZASELOGITRON vs Žaves club 16:25,25:27 | |
Žaves club | 2:0 Žaves club vs ADYTON 25:20,25:13 | 2:1 Žaves club vs Amateri 25:18,22:25,15:5 | 2:0 Žaves club vs AVK Florenc 25:15,25:23 | 0:2 Žaves club vs Bacha Lopta 0:25,0:25 | 2:1 Žaves club vs BRAMBÍCI 0:25,25:0,16:14 | 0:2 Žaves club vs Čulibrci 16:25,15:25 | 0:2 Žaves club vs Ďáblové 22:25,21:25 | 2:0 Žaves club vs Dementi 25:16,25:18 | 0:2 Žaves club vs Jihostroj Radslav 19:25,20:25 | 2:1 Žaves club vs Náhlá smrt 21:25,25:17,15:11 | 2:0 Žaves club vs Nintendo\_II 25:18,25:14 | 0:2 Žaves club vs Pod Petřínem 0:25,0:25 | 1:2 Žaves club vs Radiožurnál 25:15,16:25,11:15 | 1:2 Žaves club vs Rybičky 25:15,20:25,12:15 | 2:0 Žaves club vs ŘEPA 25:12,25:23 | 2:0 Žaves club vs Sokol Satalice 25:19,26:24 | 1:2 Žaves club vs Těsně veNku 25:15,22:25,9:15 | 0:2 Žaves club vs Vorigoš 22:25,18:25 | 2:0 Žaves club vs ZASELOGITRON 25:16,27:25 |