Turnaje

07.03.2020turnaj 1., 3. a 5.MIZUNO AVL Praha
29.02.2020turnaj 1., 3. a 4.MIZUNO AVL Praha
08.02.2020turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
01.02.2020turnaj 1. a 3.MIZUNO AVL Praha
11.01.2020turnaj 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
14.12.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
07.12.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
30.11.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
16.11.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
02.11.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
26.10.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
19.10.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Radiožurnál 33 12 91.67 %
2. Ďáblové 39 15 86.67 %
3. Vorigoš 34 14 80.95 %
4. Čulibrci 25 11 75.76 %
5. Náhlá smrt 20 9 74.07 %
6. Těsně veNku 27 13 69.23 %
7. Žaves club 22 13 56.41 %
8. BRAMBÍCI 20 12 55.56 %
9. Amateri 23 15 51.11 %
10. Dementi 21 16 43.75 %
11. AVK Florenc 15 13 38.46 %
12. Sokol Satalice 17 15 37.78 %
13. Nintendo\_II 18 16 37.5 %
14. Pod Petřínem 10 9 37.04 %
15. ADYTON 13 14 30.95 %
16. Bacha Lopta 13 14 30.95 %
17. ZASELOGITRON 13 14 30.95 %
18. ŘEPA 10 11 30.3 %
19. Jihostroj Radslav 6 8 25 %
20. Rybičky 8 14 19.05 %

Vzájemné zápasy

ADYTONAmateriAVK FlorencBacha LoptaBRAMBÍCIČulibrciĎáblovéDementiJihostroj RadslavNáhlá smrtNintendo\_IIPod PetřínemRadiožurnálRybičkyŘEPASokol SataliceTěsně veNkuVorigošZASELOGITRONŽaves club
ADYTON2:1
ADYTON vs Amateri
25:16,18:25,16:14
1:2
ADYTON vs AVK Florenc
25:22,23:25,9:15
2:1
ADYTON vs Bacha Lopta
21:25,25:23,15:13
0:2
ADYTON vs BRAMBÍCI
20:25,17:25
0:2
ADYTON vs Čulibrci
23:25,21:25
0:2
ADYTON vs Ďáblové
12:25,19:25
0:00:00:2
ADYTON vs Náhlá smrt
17:25,20:25
1:2
ADYTON vs Nintendo\_II
14:25,25:23,12:15
2:1
ADYTON vs Pod Petřínem
25:22,22:25,15:10
0:00:00:00:2
ADYTON vs Sokol Satalice
12:25,10:25
0:2
ADYTON vs Těsně veNku
18:25,21:25
2:1
ADYTON vs Vorigoš
20:25,27:25,18:16
2:0
ADYTON vs ZASELOGITRON
25:21,25:14
0:2
ADYTON vs Žaves club
20:25,13:25
Amateri1:2
Amateri vs ADYTON
16:25,25:18,14:16
2:1
Amateri vs AVK Florenc
23:25,25:21,15:12
2:1
Amateri vs Bacha Lopta
19:25,25:21,15:4
2:0
Amateri vs BRAMBÍCI
25:23,25:19
0:2
Amateri vs Čulibrci
22:25,25:27
0:2
Amateri vs Ďáblové
20:25,15:25
2:1
Amateri vs Dementi
25:21,23:25,15:13
0:00:01:2
Amateri vs Nintendo\_II
25:27,25:14,16:18
2:0
Amateri vs Pod Petřínem
25:20,26:24
0:02:0
Amateri vs Rybičky
25:22,25:19
0:02:1
Amateri vs Sokol Satalice
25:18,25:27,15:10
0:2
Amateri vs Těsně veNku
24:26,16:25
0:2
Amateri vs Vorigoš
23:25,21:25
2:0
Amateri vs ZASELOGITRON
25:22,25:19
1:2
Amateri vs Žaves club
18:25,25:22,5:15
AVK Florenc2:1
AVK Florenc vs ADYTON
22:25,25:23,15:9
1:2
AVK Florenc vs Amateri
25:23,21:25,12:15
0:00:00:00:2
AVK Florenc vs Ďáblové
19:25,20:25
2:0
AVK Florenc vs Dementi
25:20,25:18
0:00:2
AVK Florenc vs Náhlá smrt
21:25,27:29
2:0
AVK Florenc vs Nintendo\_II
25:20,25:18
2:1
AVK Florenc vs Pod Petřínem
25:12,22:25,15:13
0:2
AVK Florenc vs Radiožurnál
16:25,14:25
2:1
AVK Florenc vs Rybičky
25:21,20:25,18:16
0:00:00:2
AVK Florenc vs Těsně veNku
20:25,19:25
2:1
AVK Florenc vs Vorigoš
18:25,25:22,15:10
0:2
AVK Florenc vs ZASELOGITRON
23:25,20:25
0:2
AVK Florenc vs Žaves club
15:25,23:25
Bacha Lopta1:2
Bacha Lopta vs ADYTON
25:21,23:25,13:15
1:2
Bacha Lopta vs Amateri
25:19,21:25,4:15
0:00:00:2
Bacha Lopta vs Čulibrci
14:25,17:25
0:2
Bacha Lopta vs Ďáblové
14:25,18:25
2:0
Bacha Lopta vs Dementi
25:22,25:18
2:0
Bacha Lopta vs Jihostroj Radslav
25:0,25:0
0:00:2
Bacha Lopta vs Nintendo\_II
18:25,17:25
0:2
Bacha Lopta vs Pod Petřínem
17:25,23:25
0:2
Bacha Lopta vs Radiožurnál
18:25,14:25
0:01:2
Bacha Lopta vs ŘEPA
25:18,20:25,11:15
0:2
Bacha Lopta vs Sokol Satalice
18:25,21:25
1:2
Bacha Lopta vs Těsně veNku
25:22,23:25,15:17
0:2
Bacha Lopta vs Vorigoš
20:25,23:25
2:0
Bacha Lopta vs ZASELOGITRON
25:21,25:19
0:0
BRAMBÍCI2:0
BRAMBÍCI vs ADYTON
25:20,25:17
0:2
BRAMBÍCI vs Amateri
23:25,19:25
0:00:00:2
BRAMBÍCI vs Čulibrci
20:25,12:25
0:2
BRAMBÍCI vs Ďáblové
19:25,21:25
0:2
BRAMBÍCI vs Dementi
23:25,15:25
2:0
BRAMBÍCI vs Jihostroj Radslav
25:23,25:21
0:02:0
BRAMBÍCI vs Nintendo\_II
25:21,25:22
1:2
BRAMBÍCI vs Pod Petřínem
25:21,21:25,10:15
1:2
BRAMBÍCI vs Radiožurnál
25:21,20:25,12:15
2:0
BRAMBÍCI vs Rybičky
25:21,25:14
2:0
BRAMBÍCI vs ŘEPA
25:17,25:13
2:0
BRAMBÍCI vs Sokol Satalice
25:23,25:19
0:00:00:00:0
Čulibrci2:0
Čulibrci vs ADYTON
25:23,25:21
2:0
Čulibrci vs Amateri
25:22,27:25
0:02:0
Čulibrci vs Bacha Lopta
25:14,25:17
2:0
Čulibrci vs BRAMBÍCI
25:20,25:12
0:2
Čulibrci vs Ďáblové
22:25,18:25
0:00:00:02:0
Čulibrci vs Nintendo\_II
25:21,25:21
0:00:02:0
Čulibrci vs Rybičky
25:18,25:23
0:02:0
Čulibrci vs Sokol Satalice
25:17,25:19
1:2
Čulibrci vs Těsně veNku
25:16,14:25,14:16
0:2
Čulibrci vs Vorigoš
16:25,18:25
0:02:0
Čulibrci vs Žaves club
25:16,25:15
Ďáblové2:0
Ďáblové vs ADYTON
25:12,25:19
2:0
Ďáblové vs Amateri
25:20,25:15
2:0
Ďáblové vs AVK Florenc
25:19,25:20
2:0
Ďáblové vs Bacha Lopta
25:14,25:18
2:0
Ďáblové vs BRAMBÍCI
25:19,25:21
2:0
Ďáblové vs Čulibrci
25:22,25:18
2:1
Ďáblové vs Dementi
16:25,29:27,15:11
0:00:02:1
Ďáblové vs Nintendo\_II
14:25,25:22,15:12
0:00:2
Ďáblové vs Radiožurnál
24:26,17:25
2:0
Ďáblové vs Rybičky
26:24,25:23
2:1
Ďáblové vs ŘEPA
27:25,16:25,15:8
2:0
Ďáblové vs Sokol Satalice
25:10,25:22
2:0
Ďáblové vs Těsně veNku
28:26,25:21
0:02:0
Ďáblové vs ZASELOGITRON
25:0,25:0
2:0
Ďáblové vs Žaves club
25:22,25:21
Dementi0:01:2
Dementi vs Amateri
21:25,25:23,13:15
0:2
Dementi vs AVK Florenc
20:25,18:25
0:2
Dementi vs Bacha Lopta
22:25,18:25
2:0
Dementi vs BRAMBÍCI
25:23,25:15
0:01:2
Dementi vs Ďáblové
25:16,27:29,11:15
2:0
Dementi vs Jihostroj Radslav
25:18,25:18
0:2
Dementi vs Náhlá smrt
21:25,23:25
2:1
Dementi vs Nintendo\_II
25:23,19:25,15:13
2:0
Dementi vs Pod Petřínem
25:20,25:13
0:2
Dementi vs Radiožurnál
17:25,19:25
2:0
Dementi vs Rybičky
25:17,25:20
2:1
Dementi vs ŘEPA
25:18,26:28,15:12
2:0
Dementi vs Sokol Satalice
30:28,25:15
0:2
Dementi vs Těsně veNku
17:25,20:25
0:2
Dementi vs Vorigoš
20:25,14:25
0:2
Dementi vs ZASELOGITRON
23:25,17:25
0:0
Jihostroj Radslav0:00:00:00:2
Jihostroj Radslav vs Bacha Lopta
0:25,0:25
0:2
Jihostroj Radslav vs BRAMBÍCI
23:25,21:25
0:00:00:2
Jihostroj Radslav vs Dementi
18:25,18:25
0:00:00:00:2
Jihostroj Radslav vs Radiožurnál
20:25,23:25
2:1
Jihostroj Radslav vs Rybičky
21:25,25:14,15:11
2:0
Jihostroj Radslav vs ŘEPA
25:17,25:17
1:2
Jihostroj Radslav vs Sokol Satalice
27:25,15:25,10:15
0:00:00:2
Jihostroj Radslav vs ZASELOGITRON
0:25,0:25
0:0
Náhlá smrt2:0
Náhlá smrt vs ADYTON
25:17,25:20
0:02:0
Náhlá smrt vs AVK Florenc
25:21,29:27
0:00:00:00:02:0
Náhlá smrt vs Dementi
25:21,25:23
0:00:00:00:2
Náhlá smrt vs Radiožurnál
13:25,18:25
2:0
Náhlá smrt vs Rybičky
25:23,25:19
2:1
Náhlá smrt vs ŘEPA
25:17,17:25,15:8
2:1
Náhlá smrt vs Sokol Satalice
25:20,18:25,15:6
2:0
Náhlá smrt vs Těsně veNku
25:21,25:16
0:00:01:2
Náhlá smrt vs Žaves club
25:21,17:25,11:15
Nintendo\_II2:1
Nintendo\_II vs ADYTON
25:14,23:25,15:12
2:1
Nintendo\_II vs Amateri
27:25,14:25,18:16
0:2
Nintendo\_II vs AVK Florenc
20:25,18:25
2:0
Nintendo\_II vs Bacha Lopta
25:18,25:17
0:2
Nintendo\_II vs BRAMBÍCI
21:25,22:25
0:2
Nintendo\_II vs Čulibrci
21:25,21:25
1:2
Nintendo\_II vs Ďáblové
25:14,22:25,12:15
1:2
Nintendo\_II vs Dementi
23:25,25:19,13:15
0:00:00:00:2
Nintendo\_II vs Radiožurnál
14:25,19:25
2:1
Nintendo\_II vs Rybičky
15:25,28:26,15:10
2:0
Nintendo\_II vs ŘEPA
27:25,25:22
2:1
Nintendo\_II vs Sokol Satalice
18:25,25:19,15:13
0:2
Nintendo\_II vs Těsně veNku
20:25,23:25
0:2
Nintendo\_II vs Vorigoš
21:25,22:25
2:1
Nintendo\_II vs ZASELOGITRON
21:25,25:20,15:9
0:2
Nintendo\_II vs Žaves club
18:25,14:25
Pod Petřínem1:2
Pod Petřínem vs ADYTON
22:25,25:22,10:15
0:2
Pod Petřínem vs Amateri
20:25,24:26
1:2
Pod Petřínem vs AVK Florenc
12:25,25:22,13:15
2:0
Pod Petřínem vs Bacha Lopta
25:17,25:23
2:1
Pod Petřínem vs BRAMBÍCI
21:25,25:21,15:10
0:00:00:2
Pod Petřínem vs Dementi
20:25,13:25
0:00:00:00:2
Pod Petřínem vs Radiožurnál
10:25,20:25
0:02:1
Pod Petřínem vs ŘEPA
25:23,18:25,15:9
0:00:00:01:2
Pod Petřínem vs ZASELOGITRON
16:25,25:17,8:15
0:0
Radiožurnál0:00:02:0
Radiožurnál vs AVK Florenc
25:16,25:14
2:0
Radiožurnál vs Bacha Lopta
25:18,25:14
2:1
Radiožurnál vs BRAMBÍCI
21:25,25:20,15:12
0:02:0
Radiožurnál vs Ďáblové
26:24,25:17
2:0
Radiožurnál vs Dementi
25:17,25:19
2:0
Radiožurnál vs Jihostroj Radslav
25:20,25:23
2:0
Radiožurnál vs Náhlá smrt
25:13,25:18
2:0
Radiožurnál vs Nintendo\_II
25:14,25:19
2:0
Radiožurnál vs Pod Petřínem
25:10,25:20
0:00:02:0
Radiožurnál vs Sokol Satalice
25:21,25:16
0:02:1
Radiožurnál vs Vorigoš
25:20,15:25,15:7
0:02:1
Radiožurnál vs Žaves club
15:25,25:16,15:11
Rybičky0:00:2
Rybičky vs Amateri
22:25,19:25
1:2
Rybičky vs AVK Florenc
21:25,25:20,16:18
0:00:2
Rybičky vs BRAMBÍCI
21:25,14:25
0:2
Rybičky vs Čulibrci
18:25,23:25
0:2
Rybičky vs Ďáblové
24:26,23:25
0:2
Rybičky vs Dementi
17:25,20:25
1:2
Rybičky vs Jihostroj Radslav
25:21,14:25,11:15
0:2
Rybičky vs Náhlá smrt
23:25,19:25
1:2
Rybičky vs Nintendo\_II
25:15,26:28,10:15
0:00:00:2
Rybičky vs ŘEPA
17:25,22:25
0:2
Rybičky vs Sokol Satalice
23:25,10:25
0:00:2
Rybičky vs Vorigoš
16:25,19:25
2:0
Rybičky vs ZASELOGITRON
25:23,25:22
2:1
Rybičky vs Žaves club
15:25,25:20,15:12
ŘEPA0:00:00:02:1
ŘEPA vs Bacha Lopta
18:25,25:20,15:11
0:2
ŘEPA vs BRAMBÍCI
17:25,13:25
0:01:2
ŘEPA vs Ďáblové
25:27,25:16,8:15
1:2
ŘEPA vs Dementi
18:25,28:26,12:15
0:2
ŘEPA vs Jihostroj Radslav
17:25,17:25
1:2
ŘEPA vs Náhlá smrt
17:25,25:17,8:15
0:2
ŘEPA vs Nintendo\_II
25:27,22:25
1:2
ŘEPA vs Pod Petřínem
23:25,25:18,9:15
0:02:0
ŘEPA vs Rybičky
25:17,25:22
0:00:2
ŘEPA vs Těsně veNku
15:25,22:25
1:2
ŘEPA vs Vorigoš
25:22,16:25,7:15
0:00:0
Sokol Satalice2:0
Sokol Satalice vs ADYTON
25:12,25:10
1:2
Sokol Satalice vs Amateri
18:25,27:25,10:15
0:02:0
Sokol Satalice vs Bacha Lopta
25:18,25:21
0:2
Sokol Satalice vs BRAMBÍCI
23:25,19:25
0:2
Sokol Satalice vs Čulibrci
17:25,19:25
0:2
Sokol Satalice vs Ďáblové
10:25,22:25
0:2
Sokol Satalice vs Dementi
28:30,15:25
2:1
Sokol Satalice vs Jihostroj Radslav
25:27,25:15,15:10
1:2
Sokol Satalice vs Náhlá smrt
20:25,25:18,6:15
1:2
Sokol Satalice vs Nintendo\_II
25:18,19:25,13:15
0:00:2
Sokol Satalice vs Radiožurnál
21:25,16:25
2:0
Sokol Satalice vs Rybičky
25:23,25:10
0:00:00:2
Sokol Satalice vs Vorigoš
17:25,15:25
2:0
Sokol Satalice vs ZASELOGITRON
25:0,25:0
0:2
Sokol Satalice vs Žaves club
19:25,24:26
Těsně veNku2:0
Těsně veNku vs ADYTON
25:18,25:21
2:0
Těsně veNku vs Amateri
26:24,25:16
2:0
Těsně veNku vs AVK Florenc
25:20,25:19
2:1
Těsně veNku vs Bacha Lopta
22:25,25:23,17:15
0:02:1
Těsně veNku vs Čulibrci
16:25,25:14,16:14
0:2
Těsně veNku vs Ďáblové
26:28,21:25
2:0
Těsně veNku vs Dementi
25:17,25:20
0:00:2
Těsně veNku vs Náhlá smrt
21:25,16:25
2:0
Těsně veNku vs Nintendo\_II
25:20,25:23
0:00:00:02:0
Těsně veNku vs ŘEPA
25:15,25:22
0:01:2
Těsně veNku vs Vorigoš
25:27,25:23,9:15
2:1
Těsně veNku vs ZASELOGITRON
19:25,25:16,15:12
2:1
Těsně veNku vs Žaves club
15:25,25:22,15:9
Vorigoš1:2
Vorigoš vs ADYTON
25:20,25:27,16:18
2:0
Vorigoš vs Amateri
25:23,25:21
1:2
Vorigoš vs AVK Florenc
25:18,22:25,10:15
2:0
Vorigoš vs Bacha Lopta
25:20,25:23
0:02:0
Vorigoš vs Čulibrci
25:16,25:18
0:02:0
Vorigoš vs Dementi
25:20,25:14
0:00:02:0
Vorigoš vs Nintendo\_II
25:21,25:22
0:01:2
Vorigoš vs Radiožurnál
20:25,25:15,7:15
2:0
Vorigoš vs Rybičky
25:16,25:19
2:1
Vorigoš vs ŘEPA
22:25,25:16,15:7
2:0
Vorigoš vs Sokol Satalice
25:17,25:15
2:1
Vorigoš vs Těsně veNku
27:25,23:25,15:9
2:0
Vorigoš vs ZASELOGITRON
25:18,25:17
2:0
Vorigoš vs Žaves club
25:22,25:18
ZASELOGITRON0:2
ZASELOGITRON vs ADYTON
21:25,14:25
0:2
ZASELOGITRON vs Amateri
22:25,19:25
2:0
ZASELOGITRON vs AVK Florenc
25:23,25:20
0:2
ZASELOGITRON vs Bacha Lopta
21:25,19:25
0:00:00:2
ZASELOGITRON vs Ďáblové
0:25,0:25
2:0
ZASELOGITRON vs Dementi
25:23,25:17
2:0
ZASELOGITRON vs Jihostroj Radslav
25:0,25:0
0:01:2
ZASELOGITRON vs Nintendo\_II
25:21,20:25,9:15
2:1
ZASELOGITRON vs Pod Petřínem
25:16,17:25,15:8
0:00:2
ZASELOGITRON vs Rybičky
23:25,22:25
0:00:2
ZASELOGITRON vs Sokol Satalice
0:25,0:25
1:2
ZASELOGITRON vs Těsně veNku
25:19,16:25,12:15
0:2
ZASELOGITRON vs Vorigoš
18:25,17:25
0:2
ZASELOGITRON vs Žaves club
16:25,25:27
Žaves club2:0
Žaves club vs ADYTON
25:20,25:13
2:1
Žaves club vs Amateri
25:18,22:25,15:5
2:0
Žaves club vs AVK Florenc
25:15,25:23
0:00:00:2
Žaves club vs Čulibrci
16:25,15:25
0:2
Žaves club vs Ďáblové
22:25,21:25
0:00:02:1
Žaves club vs Náhlá smrt
21:25,25:17,15:11
2:0
Žaves club vs Nintendo\_II
25:18,25:14
0:01:2
Žaves club vs Radiožurnál
25:15,16:25,11:15
1:2
Žaves club vs Rybičky
25:15,20:25,12:15
0:02:0
Žaves club vs Sokol Satalice
25:19,26:24
1:2
Žaves club vs Těsně veNku
25:15,22:25,9:15
0:2
Žaves club vs Vorigoš
22:25,18:25
2:0
Žaves club vs ZASELOGITRON
25:16,27:25