Turnaje

14.03.2020turnaj 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
29.02.2020turnaj 1., 3. a 4.MIZUNO AVL Praha
08.02.2020turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
25.01.2020turnaj 2., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
11.01.2020turnaj 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
14.12.2019kontumace 4.MIZUNO AVL Praha
14.12.2019kontumace 4.MIZUNO AVL Praha
14.12.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
07.12.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
07.12.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
30.11.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
16.11.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
02.11.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
26.10.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha
19.10.2019turnaj 1., 2., 3., 4. a 5.MIZUNO AVL Praha

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Kuráž 37 16 77.08 %
2. Los Ganadores 35 16 72.92 %
3. Nullo Modo 41 19 71.93 %
4. RVPS Sojky 36 17 70.59 %
5. S Peckou 37 19 64.91 %
6. První parní volejbalová 22 14 52.38 %
7. Hudradla TD 20 13 51.28 %
8. Orión Řepy 23 15 51.11 %
9. KPRH 24 16 50 %
10. PREteam 22 15 48.89 %
11. Mezr 16 11 48.48 %
12. Žižkovský ESOExport 23 16 47.92 %
13. MAESTRO CLUB Kolovraty A 21 15 46.67 %
14. P.V.C. 19 14 45.24 %
15. Sokolské schody 15 15 33.33 %
16. VIP 13 14 30.95 %
17. CA panzerdivison Nudle 11 12 30.56 %
18. VOŘEŠšššš 12 14 28.57 %
19. Hostíci 12 15 26.67 %
20. B52 8 12 22.22 %

Vzájemné zápasy

B52CA panzerdivison NudleHostíciHudradla TDKPRHKurážLos GanadoresMAESTRO CLUB Kolovraty AMezrNullo ModoOrión ŘepyP.V.C.PREteamPrvní parní volejbalováRVPS SojkyS PeckouSokolské schodyVIPVOŘEŠššššŽižkovský ESOExport
B520:00:00:2
B52 vs Hudradla TD
14:25,21:25
2:0
B52 vs KPRH
25:15,26:24
0:00:2
B52 vs Los Ganadores
20:25,14:25
2:1
B52 vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
19:25,25:23,16:14
0:00:2
B52 vs Nullo Modo
23:25,12:25
1:2
B52 vs Orión Řepy
22:25,25:21,6:15
2:1
B52 vs P.V.C.
25:18,25:27,15:4
0:2
B52 vs PREteam
14:25,18:25
0:2
B52 vs První parní volejbalová
16:25,17:25
0:00:2
B52 vs S Peckou
15:25,16:25
0:00:00:2
B52 vs VOŘEŠšššš
23:25,13:25
0:2
B52 vs Žižkovský ESOExport
22:25,17:25
CA panzerdivison Nudle0:02:1
CA panzerdivison Nudle vs Hostíci
25:22,19:25,15:11
1:2
CA panzerdivison Nudle vs Hudradla TD
18:25,25:18,6:15
1:2
CA panzerdivison Nudle vs KPRH
17:25,25:16,12:15
0:2
CA panzerdivison Nudle vs Kuráž
13:25,22:25
1:2
CA panzerdivison Nudle vs Los Ganadores
25:17,24:26,13:15
0:01:2
CA panzerdivison Nudle vs Mezr
22:25,25:22,9:15
0:2
CA panzerdivison Nudle vs Nullo Modo
21:25,19:25
0:00:00:2
CA panzerdivison Nudle vs PREteam
0:25,0:25
0:01:2
CA panzerdivison Nudle vs RVPS Sojky
17:25,25:19,14:16
1:2
CA panzerdivison Nudle vs S Peckou
19:25,25:23,8:15
0:00:02:0
CA panzerdivison Nudle vs VOŘEŠšššš
25:21,25:19
0:2
CA panzerdivison Nudle vs Žižkovský ESOExport
23:25,14:25
Hostíci0:01:2
Hostíci vs CA panzerdivison Nudle
22:25,25:19,11:15
0:00:2
Hostíci vs KPRH
21:25,21:25
0:2
Hostíci vs Kuráž
20:25,11:25
0:2
Hostíci vs Los Ganadores
20:25,22:25
0:2
Hostíci vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
16:25,20:25
1:2
Hostíci vs Mezr
25:19,20:25,7:15
0:2
Hostíci vs Nullo Modo
16:25,20:25
0:2
Hostíci vs Orión Řepy
10:25,9:25
0:00:2
Hostíci vs PREteam
20:25,15:25
0:00:2
Hostíci vs RVPS Sojky
20:25,17:25
0:2
Hostíci vs S Peckou
13:25,19:25
1:2
Hostíci vs Sokolské schody
19:25,25:17,13:15
2:0
Hostíci vs VIP
25:23,25:20
2:0
Hostíci vs VOŘEŠšššš
25:17,25:15
2:0
Hostíci vs Žižkovský ESOExport
25:18,25:18
Hudradla TD2:0
Hudradla TD vs B52
25:14,25:21
2:1
Hudradla TD vs CA panzerdivison Nudle
25:18,18:25,15:6
0:01:2
Hudradla TD vs KPRH
23:25,25:22,8:15
0:2
Hudradla TD vs Kuráž
15:25,17:25
0:00:02:1
Hudradla TD vs Mezr
25:14,13:25,15:9
0:2
Hudradla TD vs Nullo Modo
17:25,16:25
0:02:0
Hudradla TD vs P.V.C.
25:23,25:19
2:1
Hudradla TD vs PREteam
25:21,22:25,15:12
0:01:2
Hudradla TD vs RVPS Sojky
25:21,20:25,8:15
0:2
Hudradla TD vs S Peckou
21:25,21:25
0:2
Hudradla TD vs Sokolské schody
15:25,19:25
2:0
Hudradla TD vs VIP
25:13,25:21
0:02:0
Hudradla TD vs Žižkovský ESOExport
25:23,25:16
KPRH0:2
KPRH vs B52
15:25,24:26
2:1
KPRH vs CA panzerdivison Nudle
25:17,16:25,15:12
2:0
KPRH vs Hostíci
25:21,25:21
2:1
KPRH vs Hudradla TD
25:23,22:25,15:8
0:2
KPRH vs Kuráž
16:25,19:25
0:2
KPRH vs Los Ganadores
23:25,22:25
0:00:01:2
KPRH vs Nullo Modo
25:27,25:22,10:15
1:2
KPRH vs Orión Řepy
22:25,25:17,11:15
1:2
KPRH vs P.V.C.
17:25,25:12,15:17
0:2
KPRH vs PREteam
21:25,17:25
0:2
KPRH vs První parní volejbalová
24:26,19:25
2:1
KPRH vs RVPS Sojky
23:25,25:15,15:12
2:0
KPRH vs S Peckou
25:15,25:23
2:0
KPRH vs Sokolské schody
25:19,25:10
2:0
KPRH vs VIP
25:18,25:9
0:02:0
KPRH vs Žižkovský ESOExport
25:14,25:10
Kuráž0:02:0
Kuráž vs CA panzerdivison Nudle
25:13,25:22
2:0
Kuráž vs Hostíci
25:20,25:11
2:0
Kuráž vs Hudradla TD
25:15,25:17
2:0
Kuráž vs KPRH
25:16,25:19
2:0
Kuráž vs Los Ganadores
25:20,25:13
1:2
Kuráž vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
15:25,25:22,13:15
2:1
Kuráž vs Mezr
22:25,25:17,15:9
2:0
Kuráž vs Nullo Modo
25:19,26:24
2:0
Kuráž vs Orión Řepy
25:15,25:21
2:0
Kuráž vs P.V.C.
25:19,25:16
2:0
Kuráž vs PREteam
25:11,25:12
2:1
Kuráž vs První parní volejbalová
23:25,25:19,15:8
2:1
Kuráž vs RVPS Sojky
25:20,19:25,15:13
1:2
Kuráž vs S Peckou
25:17,27:29,9:15
0:01:2
Kuráž vs VIP
19:25,25:18,13:15
0:01:2
Kuráž vs Žižkovský ESOExport
21:25,25:12,14:16
Los Ganadores2:0
Los Ganadores vs B52
25:20,25:14
2:1
Los Ganadores vs CA panzerdivison Nudle
17:25,26:24,15:13
2:0
Los Ganadores vs Hostíci
25:20,25:22
0:02:0
Los Ganadores vs KPRH
25:23,25:22
0:2
Los Ganadores vs Kuráž
20:25,13:25
2:1
Los Ganadores vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
26:24,15:25,15:11
2:1
Los Ganadores vs Mezr
26:24,20:25,15:8
2:0
Los Ganadores vs Nullo Modo
25:11,25:14
2:0
Los Ganadores vs Orión Řepy
25:22,25:22
0:00:01:2
Los Ganadores vs První parní volejbalová
25:21,23:25,14:16
0:2
Los Ganadores vs RVPS Sojky
15:25,16:25
2:0
Los Ganadores vs S Peckou
25:20,25:21
2:1
Los Ganadores vs Sokolské schody
28:26,18:25,15:9
2:1
Los Ganadores vs VIP
25:23,24:26,15:6
2:0
Los Ganadores vs VOŘEŠšššš
25:19,25:15
2:0
Los Ganadores vs Žižkovský ESOExport
25:18,25:22
MAESTRO CLUB Kolovraty A1:2
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs B52
25:19,23:25,14:16
0:02:0
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs Hostíci
25:16,25:20
0:00:02:1
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs Kuráž
25:15,22:25,15:13
1:2
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs Los Ganadores
24:26,25:15,11:15
0:2
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs Mezr
22:25,20:25
0:2
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs Nullo Modo
23:25,27:29
0:2
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs Orión Řepy
22:25,22:25
1:2
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs P.V.C.
25:18,24:26,12:15
0:2
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs PREteam
0:25,0:25
2:0
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs První parní volejbalová
25:20,25:18
1:2
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs RVPS Sojky
13:25,25:21,9:15
2:0
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs S Peckou
26:24,25:20
2:0
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs Sokolské schody
25:19,25:20
0:2
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs VIP
0:25,0:25
2:0
MAESTRO CLUB Kolovraty A vs VOŘEŠšššš
25:21,25:16
0:0
Mezr0:02:1
Mezr vs CA panzerdivison Nudle
25:22,22:25,15:9
2:1
Mezr vs Hostíci
19:25,25:20,15:7
1:2
Mezr vs Hudradla TD
14:25,25:13,9:15
0:01:2
Mezr vs Kuráž
25:22,17:25,9:15
1:2
Mezr vs Los Ganadores
24:26,25:20,8:15
2:0
Mezr vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
25:22,25:20
0:2
Mezr vs Nullo Modo
22:25,15:25
0:02:1
Mezr vs P.V.C.
25:12,19:25,15:7
0:00:01:2
Mezr vs RVPS Sojky
21:25,25:22,11:15
0:2
Mezr vs S Peckou
16:25,20:25
2:0
Mezr vs Sokolské schody
25:19,25:18
0:00:00:0
Nullo Modo2:0
Nullo Modo vs B52
25:23,25:12
2:0
Nullo Modo vs CA panzerdivison Nudle
25:21,25:19
2:0
Nullo Modo vs Hostíci
25:16,25:20
2:0
Nullo Modo vs Hudradla TD
25:17,25:16
2:1
Nullo Modo vs KPRH
27:25,22:25,15:10
0:2
Nullo Modo vs Kuráž
19:25,24:26
0:2
Nullo Modo vs Los Ganadores
11:25,14:25
2:0
Nullo Modo vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
25:23,29:27
2:0
Nullo Modo vs Mezr
25:22,25:15
2:0
Nullo Modo vs Orión Řepy
25:9,29:27
0:2
Nullo Modo vs P.V.C.
22:25,20:25
2:0
Nullo Modo vs PREteam
25:15,25:19
2:0
Nullo Modo vs První parní volejbalová
25:15,25:23
1:2
Nullo Modo vs RVPS Sojky
25:22,20:25,10:15
2:0
Nullo Modo vs S Peckou
25:23,25:14
2:0
Nullo Modo vs Sokolské schody
25:17,25:23
1:2
Nullo Modo vs VIP
25:18,23:25,18:20
1:2
Nullo Modo vs VOŘEŠšššš
18:25,25:18,13:15
2:0
Nullo Modo vs Žižkovský ESOExport
25:21,25:21
Orión Řepy2:1
Orión Řepy vs B52
25:22,21:25,15:6
0:02:0
Orión Řepy vs Hostíci
25:10,25:9
0:02:1
Orión Řepy vs KPRH
25:22,17:25,15:11
0:2
Orión Řepy vs Kuráž
15:25,21:25
0:2
Orión Řepy vs Los Ganadores
22:25,22:25
2:0
Orión Řepy vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
25:22,25:22
0:00:2
Orión Řepy vs Nullo Modo
9:25,27:29
0:02:0
Orión Řepy vs PREteam
25:23,25:22
0:2
Orión Řepy vs První parní volejbalová
22:25,19:25
0:2
Orión Řepy vs RVPS Sojky
24:26,13:25
1:2
Orión Řepy vs S Peckou
19:25,25:22,10:15
2:0
Orión Řepy vs Sokolské schody
25:23,25:19
2:0
Orión Řepy vs VIP
25:10,25:19
2:0
Orión Řepy vs VOŘEŠšššš
25:22,27:25
0:2
Orión Řepy vs Žižkovský ESOExport
22:25,23:25
P.V.C.1:2
P.V.C. vs B52
18:25,27:25,4:15
0:00:00:2
P.V.C. vs Hudradla TD
23:25,19:25
2:1
P.V.C. vs KPRH
25:17,12:25,17:15
0:2
P.V.C. vs Kuráž
19:25,16:25
0:02:1
P.V.C. vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
18:25,26:24,15:12
1:2
P.V.C. vs Mezr
12:25,25:19,7:15
2:0
P.V.C. vs Nullo Modo
25:22,25:20
0:00:00:2
P.V.C. vs První parní volejbalová
16:25,16:25
0:2
P.V.C. vs RVPS Sojky
22:25,19:25
1:2
P.V.C. vs S Peckou
13:25,25:22,10:15
2:0
P.V.C. vs Sokolské schody
25:22,25:22
2:0
P.V.C. vs VIP
25:20,25:18
0:2
P.V.C. vs VOŘEŠšššš
13:25,15:25
2:0
P.V.C. vs Žižkovský ESOExport
25:14,25:20
PREteam2:0
PREteam vs B52
25:14,25:18
2:0
PREteam vs CA panzerdivison Nudle
25:0,25:0
2:0
PREteam vs Hostíci
25:20,25:15
1:2
PREteam vs Hudradla TD
21:25,25:22,12:15
2:0
PREteam vs KPRH
25:21,25:17
0:2
PREteam vs Kuráž
11:25,12:25
0:02:0
PREteam vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
25:0,25:0
0:00:2
PREteam vs Nullo Modo
15:25,19:25
0:2
PREteam vs Orión Řepy
23:25,22:25
0:02:0
PREteam vs První parní volejbalová
25:19,27:25
0:2
PREteam vs RVPS Sojky
20:25,18:25
1:2
PREteam vs S Peckou
26:24,22:25,15:17
1:2
PREteam vs Sokolské schody
25:20,21:25,10:15
1:2
PREteam vs VIP
25:22,24:26,9:15
0:00:2
PREteam vs Žižkovský ESOExport
21:25,21:25
První parní volejbalová2:0
První parní volejbalová vs B52
25:16,25:17
0:00:00:02:0
První parní volejbalová vs KPRH
26:24,25:19
1:2
První parní volejbalová vs Kuráž
25:23,19:25,8:15
2:1
První parní volejbalová vs Los Ganadores
21:25,25:23,16:14
0:2
První parní volejbalová vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
20:25,18:25
0:00:2
První parní volejbalová vs Nullo Modo
15:25,23:25
2:0
První parní volejbalová vs Orión Řepy
25:22,25:19
2:0
První parní volejbalová vs P.V.C.
25:16,25:16
0:2
První parní volejbalová vs PREteam
19:25,25:27
0:2
První parní volejbalová vs RVPS Sojky
15:25,25:27
0:2
První parní volejbalová vs S Peckou
17:25,22:25
2:0
První parní volejbalová vs Sokolské schody
26:24,25:8
1:2
První parní volejbalová vs VIP
17:25,25:17,7:15
2:0
První parní volejbalová vs VOŘEŠšššš
25:20,26:24
0:0
RVPS Sojky0:02:1
RVPS Sojky vs CA panzerdivison Nudle
25:17,19:25,16:14
2:0
RVPS Sojky vs Hostíci
25:20,25:17
2:1
RVPS Sojky vs Hudradla TD
21:25,25:20,15:8
1:2
RVPS Sojky vs KPRH
25:23,15:25,12:15
1:2
RVPS Sojky vs Kuráž
20:25,25:19,13:15
2:0
RVPS Sojky vs Los Ganadores
25:15,25:16
2:1
RVPS Sojky vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
25:13,21:25,15:9
2:1
RVPS Sojky vs Mezr
25:21,22:25,15:11
2:1
RVPS Sojky vs Nullo Modo
22:25,25:20,15:10
2:0
RVPS Sojky vs Orión Řepy
26:24,25:13
2:0
RVPS Sojky vs P.V.C.
25:22,25:19
2:0
RVPS Sojky vs PREteam
25:20,25:18
2:0
RVPS Sojky vs První parní volejbalová
25:15,27:25
1:2
RVPS Sojky vs S Peckou
23:25,25:18,9:15
0:2
RVPS Sojky vs Sokolské schody
24:26,18:25
0:02:0
RVPS Sojky vs VOŘEŠšššš
25:15,25:15
2:1
RVPS Sojky vs Žižkovský ESOExport
25:21,22:25,15:8
S Peckou2:0
S Peckou vs B52
25:15,25:16
2:1
S Peckou vs CA panzerdivison Nudle
25:19,23:25,15:8
2:0
S Peckou vs Hostíci
25:13,25:19
2:0
S Peckou vs Hudradla TD
25:21,25:21
0:2
S Peckou vs KPRH
15:25,23:25
2:1
S Peckou vs Kuráž
17:25,29:27,15:9
0:2
S Peckou vs Los Ganadores
20:25,21:25
0:2
S Peckou vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
24:26,20:25
2:0
S Peckou vs Mezr
25:16,25:20
0:2
S Peckou vs Nullo Modo
23:25,14:25
2:1
S Peckou vs Orión Řepy
25:19,22:25,15:10
2:1
S Peckou vs P.V.C.
25:13,22:25,15:10
2:1
S Peckou vs PREteam
24:26,25:22,17:15
2:0
S Peckou vs První parní volejbalová
25:17,25:22
2:1
S Peckou vs RVPS Sojky
25:23,18:25,15:9
2:0
S Peckou vs Sokolské schody
25:17,25:14
2:1
S Peckou vs VIP
25:23,21:25,15:9
2:0
S Peckou vs VOŘEŠšššš
25:15,25:19
2:1
S Peckou vs Žižkovský ESOExport
23:25,25:19,15:11
Sokolské schody0:00:02:1
Sokolské schody vs Hostíci
25:19,17:25,15:13
2:0
Sokolské schody vs Hudradla TD
25:15,25:19
0:2
Sokolské schody vs KPRH
19:25,10:25
0:01:2
Sokolské schody vs Los Ganadores
26:28,25:18,9:15
0:2
Sokolské schody vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
19:25,20:25
0:2
Sokolské schody vs Mezr
19:25,18:25
0:2
Sokolské schody vs Nullo Modo
17:25,23:25
0:2
Sokolské schody vs Orión Řepy
23:25,19:25
0:2
Sokolské schody vs P.V.C.
22:25,22:25
2:1
Sokolské schody vs PREteam
20:25,25:21,15:10
0:2
Sokolské schody vs První parní volejbalová
24:26,8:25
2:0
Sokolské schody vs RVPS Sojky
26:24,25:18
0:2
Sokolské schody vs S Peckou
17:25,14:25
0:02:0
Sokolské schody vs VOŘEŠšššš
27:25,25:14
1:2
Sokolské schody vs Žižkovský ESOExport
17:25,25:23,12:15
VIP0:00:00:2
VIP vs Hostíci
23:25,20:25
0:2
VIP vs Hudradla TD
13:25,21:25
0:2
VIP vs KPRH
18:25,9:25
2:1
VIP vs Kuráž
25:19,18:25,15:13
1:2
VIP vs Los Ganadores
23:25,26:24,6:15
2:0
VIP vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
25:0,25:0
0:02:1
VIP vs Nullo Modo
18:25,25:23,20:18
0:2
VIP vs Orión Řepy
10:25,19:25
0:2
VIP vs P.V.C.
20:25,18:25
2:1
VIP vs PREteam
22:25,26:24,15:9
2:1
VIP vs První parní volejbalová
25:17,17:25,15:7
0:01:2
VIP vs S Peckou
23:25,25:21,9:15
0:00:2
VIP vs VOŘEŠšššš
17:25,13:25
0:2
VIP vs Žižkovský ESOExport
15:25,22:25
VOŘEŠšššš2:0
VOŘEŠšššš vs B52
25:23,25:13
0:2
VOŘEŠšššš vs CA panzerdivison Nudle
21:25,19:25
0:2
VOŘEŠšššš vs Hostíci
17:25,15:25
0:00:00:00:2
VOŘEŠšššš vs Los Ganadores
19:25,15:25
0:2
VOŘEŠšššš vs MAESTRO CLUB Kolovraty A
21:25,16:25
0:02:1
VOŘEŠšššš vs Nullo Modo
25:18,18:25,15:13
0:2
VOŘEŠšššš vs Orión Řepy
22:25,25:27
2:0
VOŘEŠšššš vs P.V.C.
25:13,25:15
0:00:2
VOŘEŠšššš vs První parní volejbalová
20:25,24:26
0:2
VOŘEŠšššš vs RVPS Sojky
15:25,15:25
0:2
VOŘEŠšššš vs S Peckou
15:25,19:25
0:2
VOŘEŠšššš vs Sokolské schody
25:27,14:25
2:0
VOŘEŠšššš vs VIP
25:17,25:13
1:2
VOŘEŠšššš vs Žižkovský ESOExport
25:11,18:25,15:17
Žižkovský ESOExport2:0
Žižkovský ESOExport vs B52
25:22,25:17
2:0
Žižkovský ESOExport vs CA panzerdivison Nudle
25:23,25:14
0:2
Žižkovský ESOExport vs Hostíci
18:25,18:25
0:2
Žižkovský ESOExport vs Hudradla TD
23:25,16:25
0:2
Žižkovský ESOExport vs KPRH
14:25,10:25
2:1
Žižkovský ESOExport vs Kuráž
25:21,12:25,16:14
0:2
Žižkovský ESOExport vs Los Ganadores
18:25,22:25
0:00:00:2
Žižkovský ESOExport vs Nullo Modo
21:25,21:25
2:0
Žižkovský ESOExport vs Orión Řepy
25:22,25:23
0:2
Žižkovský ESOExport vs P.V.C.
14:25,20:25
2:0
Žižkovský ESOExport vs PREteam
25:21,25:21
0:01:2
Žižkovský ESOExport vs RVPS Sojky
21:25,25:22,8:15
1:2
Žižkovský ESOExport vs S Peckou
25:23,19:25,11:15
2:1
Žižkovský ESOExport vs Sokolské schody
25:17,23:25,15:12
2:0
Žižkovský ESOExport vs VIP
25:15,25:22
2:1
Žižkovský ESOExport vs VOŘEŠšššš
11:25,25:18,17:15