Turnaje

08.03.2020turnaj 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
09.02.2020turnaj 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
26.01.2020turnaj 6., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
19.01.2020turnaj 7., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
12.01.2020turnaj 6., 7., 8. a 9.MIZUNO AVL Praha
15.12.2019Márovo poslední turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
08.12.2019turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
01.12.2019turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
17.11.2019turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
10.11.2019turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
03.11.2019turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
20.10.2019turnaj 6., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. SURUS 35 14 83.33 %
2. Přešlap rukou 36 15 80 %
3. Volejbalová rodina 40 17 78.43 %
4. Přejetý Žabičky 37 16 77.08 %
5. Lajna 34 15 75.56 %
6. Kladivouni 28 13 71.79 %
7. Banana Team 37 19 64.91 %
8. Děti paní Šutové 24 14 57.14 %
9. Slivovice 22 13 56.41 %
10. Zubatá 22 15 48.89 %
11. VK Masokombináty PEKLO 26 19 45.61 %
12. AZ Hujer 21 16 43.75 %
13. Gumkáči 17 14 40.48 %
14. Šlechta 21 19 36.84 %
15. Dřevoplech Chodov 17 16 35.42 %
16. MUFíme vyhrát 17 16 35.42 %
17. Draze Zaplacená Zkušenost 12 16 25 %
18. Línej Volej 8 12 22.22 %
19. Sokol Vysočany 7 14 16.67 %
20. Nacool 7 19 12.28 %

Vzájemné zápasy

AZ HujerBanana TeamDěti paní ŠutovéDraze Zaplacená ZkušenostDřevoplech ChodovGumkáčiKladivouniLajnaLínej VolejMUFíme vyhrátNacoolPřejetý ŽabičkyPřešlap rukouSlivoviceSokol VysočanySURUSŠlechtaVK Masokombináty PEKLOVolejbalová rodinaZubatá
AZ Hujer2:1
AZ Hujer vs Banana Team
25:17,19:25,15:9
0:2
AZ Hujer vs Děti paní Šutové
17:25,26:28
2:0
AZ Hujer vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:19,25:20
2:0
AZ Hujer vs Dřevoplech Chodov
25:7,25:11
1:2
AZ Hujer vs Gumkáči
16:25,25:21,12:15
0:00:2
AZ Hujer vs Lajna
16:25,20:25
0:00:02:1
AZ Hujer vs Nacool
20:25,25:13,15:12
0:2
AZ Hujer vs Přejetý Žabičky
13:25,16:25
0:2
AZ Hujer vs Přešlap rukou
16:25,21:25
1:2
AZ Hujer vs Slivovice
22:25,27:25,11:15
2:0
AZ Hujer vs Sokol Vysočany
25:17,25:19
1:2
AZ Hujer vs SURUS
25:23,15:25,7:15
2:0
AZ Hujer vs Šlechta
25:16,25:12
1:2
AZ Hujer vs VK Masokombináty PEKLO
21:25,25:18,17:19
0:2
AZ Hujer vs Volejbalová rodina
23:25,23:25
1:2
AZ Hujer vs Zubatá
22:25,29:27,10:15
Banana Team1:2
Banana Team vs AZ Hujer
17:25,25:19,9:15
2:0
Banana Team vs Děti paní Šutové
25:21,25:23
2:0
Banana Team vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:18,25:12
2:0
Banana Team vs Dřevoplech Chodov
25:22,30:28
2:0
Banana Team vs Gumkáči
25:15,25:20
1:2
Banana Team vs Kladivouni
25:17,12:25,13:15
2:1
Banana Team vs Lajna
25:11,21:25,15:8
2:1
Banana Team vs Línej Volej
25:22,22:25,15:6
2:1
Banana Team vs MUFíme vyhrát
22:25,25:11,15:8
2:0
Banana Team vs Nacool
25:15,26:24
0:2
Banana Team vs Přejetý Žabičky
14:25,21:25
1:2
Banana Team vs Přešlap rukou
25:22,16:25,8:15
2:0
Banana Team vs Slivovice
25:13,25:22
2:0
Banana Team vs Sokol Vysočany
25:20,25:23
1:2
Banana Team vs SURUS
25:21,23:25,10:15
0:2
Banana Team vs Šlechta
14:25,23:25
2:0
Banana Team vs VK Masokombináty PEKLO
25:23,25:19
0:2
Banana Team vs Volejbalová rodina
16:25,20:25
2:0
Banana Team vs Zubatá
25:13,25:18
Děti paní Šutové2:0
Děti paní Šutové vs AZ Hujer
25:17,28:26
0:2
Děti paní Šutové vs Banana Team
21:25,23:25
2:1
Děti paní Šutové vs Draze Zaplacená Zkušenost
11:25,25:20,15:10
1:2
Děti paní Šutové vs Dřevoplech Chodov
18:25,25:14,6:15
0:00:00:00:02:0
Děti paní Šutové vs MUFíme vyhrát
25:17,25:20
2:0
Děti paní Šutové vs Nacool
25:21,25:16
1:2
Děti paní Šutové vs Přejetý Žabičky
21:25,25:23,11:15
0:2
Děti paní Šutové vs Přešlap rukou
16:25,26:28
1:2
Děti paní Šutové vs Slivovice
21:25,25:15,12:15
2:1
Děti paní Šutové vs Sokol Vysočany
25:21,19:25,15:5
0:02:0
Děti paní Šutové vs Šlechta
25:19,25:17
2:0
Děti paní Šutové vs VK Masokombináty PEKLO
25:21,25:21
0:2
Děti paní Šutové vs Volejbalová rodina
20:25,20:25
2:1
Děti paní Šutové vs Zubatá
19:25,25:19,15:6
Draze Zaplacená Zkušenost0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs AZ Hujer
19:25,20:25
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Banana Team
18:25,12:25
1:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Děti paní Šutové
25:11,20:25,10:15
1:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Dřevoplech Chodov
16:25,25:18,11:15
1:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Gumkáči
25:18,25:27,13:15
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Kladivouni
16:25,15:25
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Lajna
20:25,16:25
0:01:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs MUFíme vyhrát
25:22,12:25,10:15
2:1
Draze Zaplacená Zkušenost vs Nacool
25:23,20:25,15:9
0:00:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Přešlap rukou
17:25,15:25
1:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Slivovice
26:24,21:25,12:15
2:0
Draze Zaplacená Zkušenost vs Sokol Vysočany
27:25,25:16
1:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs SURUS
25:20,11:25,9:15
1:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Šlechta
25:23,21:25,10:15
0:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs VK Masokombináty PEKLO
13:25,21:25
0:00:2
Draze Zaplacená Zkušenost vs Zubatá
17:25,14:25
Dřevoplech Chodov0:2
Dřevoplech Chodov vs AZ Hujer
7:25,11:25
0:2
Dřevoplech Chodov vs Banana Team
22:25,28:30
2:1
Dřevoplech Chodov vs Děti paní Šutové
25:18,14:25,15:6
2:1
Dřevoplech Chodov vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:16,18:25,15:11
0:2
Dřevoplech Chodov vs Gumkáči
16:25,23:25
0:00:2
Dřevoplech Chodov vs Lajna
18:25,23:25
0:01:2
Dřevoplech Chodov vs MUFíme vyhrát
15:25,26:24,12:15
2:1
Dřevoplech Chodov vs Nacool
25:22,18:25,15:8
0:2
Dřevoplech Chodov vs Přejetý Žabičky
22:25,17:25
0:2
Dřevoplech Chodov vs Přešlap rukou
16:25,23:25
2:0
Dřevoplech Chodov vs Slivovice
25:10,25:23
1:2
Dřevoplech Chodov vs Sokol Vysočany
20:25,25:22,15:17
0:02:0
Dřevoplech Chodov vs Šlechta
25:19,25:16
2:1
Dřevoplech Chodov vs VK Masokombináty PEKLO
27:29,25:21,15:7
0:2
Dřevoplech Chodov vs Volejbalová rodina
13:25,11:25
1:2
Dřevoplech Chodov vs Zubatá
16:25,25:20,8:15
Gumkáči2:1
Gumkáči vs AZ Hujer
25:16,21:25,15:12
0:2
Gumkáči vs Banana Team
15:25,20:25
0:02:1
Gumkáči vs Draze Zaplacená Zkušenost
18:25,27:25,15:13
2:0
Gumkáči vs Dřevoplech Chodov
25:16,25:23
0:2
Gumkáči vs Kladivouni
22:25,15:25
0:01:2
Gumkáči vs Línej Volej
16:25,25:23,14:16
0:2
Gumkáči vs MUFíme vyhrát
22:25,17:25
2:0
Gumkáči vs Nacool
25:22,25:13
0:00:01:2
Gumkáči vs Slivovice
27:25,26:28,13:15
0:00:2
Gumkáči vs SURUS
20:25,12:25
0:2
Gumkáči vs Šlechta
21:25,11:25
2:0
Gumkáči vs VK Masokombináty PEKLO
25:18,25:18
2:1
Gumkáči vs Volejbalová rodina
25:15,24:26,15:7
0:2
Gumkáči vs Zubatá
23:25,22:25
Kladivouni0:02:1
Kladivouni vs Banana Team
17:25,25:12,15:13
0:02:0
Kladivouni vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:16,25:15
0:02:0
Kladivouni vs Gumkáči
25:22,25:15
2:1
Kladivouni vs Lajna
25:13,16:25,16:14
2:0
Kladivouni vs Línej Volej
25:19,25:13
2:1
Kladivouni vs MUFíme vyhrát
25:11,23:25,15:5
2:0
Kladivouni vs Nacool
25:14,25:22
0:2
Kladivouni vs Přejetý Žabičky
22:25,18:25
2:0
Kladivouni vs Přešlap rukou
25:23,25:17
0:00:00:2
Kladivouni vs SURUS
16:25,18:25
2:0
Kladivouni vs Šlechta
25:9,25:16
2:1
Kladivouni vs VK Masokombináty PEKLO
25:16,19:25,16:14
2:1
Kladivouni vs Volejbalová rodina
27:29,25:22,15:8
0:0
Lajna2:0
Lajna vs AZ Hujer
25:16,25:20
1:2
Lajna vs Banana Team
11:25,25:21,8:15
0:02:0
Lajna vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:20,25:16
2:0
Lajna vs Dřevoplech Chodov
25:18,25:23
0:01:2
Lajna vs Kladivouni
13:25,25:16,14:16
2:0
Lajna vs Línej Volej
25:19,25:12
2:1
Lajna vs MUFíme vyhrát
22:25,25:22,15:9
2:0
Lajna vs Nacool
25:14,25:19
1:2
Lajna vs Přejetý Žabičky
25:23,10:25,13:15
0:00:02:1
Lajna vs Sokol Vysočany
25:15,22:25,16:14
1:2
Lajna vs SURUS
19:25,25:15,9:15
2:0
Lajna vs Šlechta
25:21,29:27
2:0
Lajna vs VK Masokombináty PEKLO
25:19,25:17
2:1
Lajna vs Volejbalová rodina
27:29,25:15,16:14
2:0
Lajna vs Zubatá
25:21,25:16
Línej Volej0:01:2
Línej Volej vs Banana Team
22:25,25:22,6:15
0:00:00:02:1
Línej Volej vs Gumkáči
25:16,23:25,16:14
0:2
Línej Volej vs Kladivouni
19:25,13:25
0:2
Línej Volej vs Lajna
19:25,12:25
2:0
Línej Volej vs MUFíme vyhrát
25:10,25:12
1:2
Línej Volej vs Nacool
19:25,25:22,13:15
1:2
Línej Volej vs Přejetý Žabičky
22:25,25:23,20:22
0:00:00:00:2
Línej Volej vs SURUS
6:25,17:25
0:2
Línej Volej vs Šlechta
11:25,14:25
0:2
Línej Volej vs VK Masokombináty PEKLO
15:25,19:25
0:2
Línej Volej vs Volejbalová rodina
19:25,19:25
0:2
Línej Volej vs Zubatá
21:25,10:25
MUFíme vyhrát0:01:2
MUFíme vyhrát vs Banana Team
25:22,11:25,8:15
0:2
MUFíme vyhrát vs Děti paní Šutové
17:25,20:25
2:1
MUFíme vyhrát vs Draze Zaplacená Zkušenost
22:25,25:12,15:10
2:1
MUFíme vyhrát vs Dřevoplech Chodov
25:15,24:26,15:12
2:0
MUFíme vyhrát vs Gumkáči
25:22,25:17
1:2
MUFíme vyhrát vs Kladivouni
11:25,25:23,5:15
1:2
MUFíme vyhrát vs Lajna
25:22,22:25,9:15
0:2
MUFíme vyhrát vs Línej Volej
10:25,12:25
2:1
MUFíme vyhrát vs Nacool
25:27,25:14,15:5
0:2
MUFíme vyhrát vs Přejetý Žabičky
22:25,21:25
0:2
MUFíme vyhrát vs Přešlap rukou
14:25,19:25
0:2
MUFíme vyhrát vs Slivovice
19:25,19:25
0:00:2
MUFíme vyhrát vs SURUS
8:25,17:25
2:0
MUFíme vyhrát vs Šlechta
25:11,25:18
2:1
MUFíme vyhrát vs VK Masokombináty PEKLO
25:18,23:25,15:7
0:2
MUFíme vyhrát vs Volejbalová rodina
13:25,14:25
0:0
Nacool1:2
Nacool vs AZ Hujer
25:20,13:25,12:15
0:2
Nacool vs Banana Team
15:25,24:26
0:2
Nacool vs Děti paní Šutové
21:25,16:25
1:2
Nacool vs Draze Zaplacená Zkušenost
23:25,25:20,9:15
1:2
Nacool vs Dřevoplech Chodov
22:25,25:18,8:15
0:2
Nacool vs Gumkáči
22:25,13:25
0:2
Nacool vs Kladivouni
14:25,22:25
0:2
Nacool vs Lajna
14:25,19:25
2:1
Nacool vs Línej Volej
25:19,22:25,15:13
1:2
Nacool vs MUFíme vyhrát
27:25,14:25,5:15
0:2
Nacool vs Přejetý Žabičky
18:25,11:25
0:2
Nacool vs Přešlap rukou
18:25,21:25
0:2
Nacool vs Slivovice
10:25,24:26
1:2
Nacool vs Sokol Vysočany
25:22,21:25,11:15
0:2
Nacool vs SURUS
16:25,23:25
0:2
Nacool vs Šlechta
12:25,20:25
0:2
Nacool vs VK Masokombináty PEKLO
15:25,13:25
0:2
Nacool vs Volejbalová rodina
13:25,20:25
0:2
Nacool vs Zubatá
18:25,19:25
Přejetý Žabičky2:0
Přejetý Žabičky vs AZ Hujer
25:13,25:16
2:0
Přejetý Žabičky vs Banana Team
25:14,25:21
2:1
Přejetý Žabičky vs Děti paní Šutové
25:21,23:25,15:11
0:02:0
Přejetý Žabičky vs Dřevoplech Chodov
25:22,25:17
0:02:0
Přejetý Žabičky vs Kladivouni
25:22,25:18
2:1
Přejetý Žabičky vs Lajna
23:25,25:10,15:13
2:1
Přejetý Žabičky vs Línej Volej
25:22,23:25,22:20
2:0
Přejetý Žabičky vs MUFíme vyhrát
25:22,25:21
2:0
Přejetý Žabičky vs Nacool
25:18,25:11
0:01:2
Přejetý Žabičky vs Slivovice
20:25,25:17,12:15
2:0
Přejetý Žabičky vs Sokol Vysočany
25:16,25:16
1:2
Přejetý Žabičky vs SURUS
19:25,25:21,10:15
2:0
Přejetý Žabičky vs Šlechta
25:22,25:22
2:1
Přejetý Žabičky vs VK Masokombináty PEKLO
20:25,26:24,15:13
0:2
Přejetý Žabičky vs Volejbalová rodina
14:25,11:25
2:0
Přejetý Žabičky vs Zubatá
25:16,25:21
Přešlap rukou2:0
Přešlap rukou vs AZ Hujer
25:16,25:21
2:1
Přešlap rukou vs Banana Team
22:25,25:16,15:8
2:0
Přešlap rukou vs Děti paní Šutové
25:16,28:26
2:0
Přešlap rukou vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:17,25:15
2:0
Přešlap rukou vs Dřevoplech Chodov
25:16,25:23
0:00:2
Přešlap rukou vs Kladivouni
23:25,17:25
0:00:02:0
Přešlap rukou vs MUFíme vyhrát
25:14,25:19
2:0
Přešlap rukou vs Nacool
25:18,25:21
0:02:0
Přešlap rukou vs Slivovice
25:20,25:14
2:0
Přešlap rukou vs Sokol Vysočany
25:18,25:8
1:2
Přešlap rukou vs SURUS
14:25,25:22,6:15
2:0
Přešlap rukou vs Šlechta
25:19,25:14
0:2
Přešlap rukou vs VK Masokombináty PEKLO
19:25,18:25
2:0
Přešlap rukou vs Volejbalová rodina
25:22,25:23
2:0
Přešlap rukou vs Zubatá
25:20,25:17
Slivovice2:1
Slivovice vs AZ Hujer
25:22,25:27,15:11
0:2
Slivovice vs Banana Team
13:25,22:25
2:1
Slivovice vs Děti paní Šutové
25:21,15:25,15:12
2:1
Slivovice vs Draze Zaplacená Zkušenost
24:26,25:21,15:12
0:2
Slivovice vs Dřevoplech Chodov
10:25,23:25
2:1
Slivovice vs Gumkáči
25:27,28:26,15:13
0:00:00:02:0
Slivovice vs MUFíme vyhrát
25:19,25:19
2:0
Slivovice vs Nacool
25:10,26:24
2:1
Slivovice vs Přejetý Žabičky
25:20,17:25,15:12
0:2
Slivovice vs Přešlap rukou
20:25,14:25
2:0
Slivovice vs Sokol Vysočany
25:17,25:13
0:01:2
Slivovice vs Šlechta
19:25,26:24,7:15
2:1
Slivovice vs VK Masokombináty PEKLO
19:25,25:22,16:14
0:00:0
Sokol Vysočany0:2
Sokol Vysočany vs AZ Hujer
17:25,19:25
0:2
Sokol Vysočany vs Banana Team
20:25,23:25
1:2
Sokol Vysočany vs Děti paní Šutové
21:25,25:19,5:15
0:2
Sokol Vysočany vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:27,16:25
2:1
Sokol Vysočany vs Dřevoplech Chodov
25:20,22:25,17:15
0:00:01:2
Sokol Vysočany vs Lajna
15:25,25:22,14:16
0:00:02:1
Sokol Vysočany vs Nacool
22:25,25:21,15:11
0:2
Sokol Vysočany vs Přejetý Žabičky
16:25,16:25
0:2
Sokol Vysočany vs Přešlap rukou
18:25,8:25
0:2
Sokol Vysočany vs Slivovice
17:25,13:25
0:00:2
Sokol Vysočany vs Šlechta
17:25,20:25
0:2
Sokol Vysočany vs VK Masokombináty PEKLO
24:26,20:25
0:2
Sokol Vysočany vs Volejbalová rodina
19:25,17:25
1:2
Sokol Vysočany vs Zubatá
20:25,25:23,9:15
SURUS2:1
SURUS vs AZ Hujer
23:25,25:15,15:7
2:1
SURUS vs Banana Team
21:25,25:23,15:10
0:02:1
SURUS vs Draze Zaplacená Zkušenost
20:25,25:11,15:9
0:02:0
SURUS vs Gumkáči
25:20,25:12
2:0
SURUS vs Kladivouni
25:16,25:18
2:1
SURUS vs Lajna
25:19,15:25,15:9
2:0
SURUS vs Línej Volej
25:6,25:17
2:0
SURUS vs MUFíme vyhrát
25:8,25:17
2:0
SURUS vs Nacool
25:16,25:23
2:1
SURUS vs Přejetý Žabičky
25:19,21:25,15:10
2:1
SURUS vs Přešlap rukou
25:14,22:25,15:6
0:00:02:0
SURUS vs Šlechta
25:21,25:22
2:0
SURUS vs VK Masokombináty PEKLO
25:15,25:21
2:1
SURUS vs Volejbalová rodina
25:23,16:25,15:10
0:0
Šlechta0:2
Šlechta vs AZ Hujer
16:25,12:25
2:0
Šlechta vs Banana Team
25:14,25:23
0:2
Šlechta vs Děti paní Šutové
19:25,17:25
2:1
Šlechta vs Draze Zaplacená Zkušenost
23:25,25:21,15:10
0:2
Šlechta vs Dřevoplech Chodov
19:25,16:25
2:0
Šlechta vs Gumkáči
25:21,25:11
0:2
Šlechta vs Kladivouni
9:25,16:25
0:2
Šlechta vs Lajna
21:25,27:29
2:0
Šlechta vs Línej Volej
25:11,25:14
0:2
Šlechta vs MUFíme vyhrát
11:25,18:25
2:0
Šlechta vs Nacool
25:12,25:20
0:2
Šlechta vs Přejetý Žabičky
22:25,22:25
0:2
Šlechta vs Přešlap rukou
19:25,14:25
2:1
Šlechta vs Slivovice
25:19,24:26,15:7
2:0
Šlechta vs Sokol Vysočany
25:17,25:20
0:2
Šlechta vs SURUS
21:25,22:25
2:1
Šlechta vs VK Masokombináty PEKLO
25:17,24:26,15:9
0:2
Šlechta vs Volejbalová rodina
15:25,8:25
0:2
Šlechta vs Zubatá
20:25,25:27
VK Masokombináty PEKLO2:1
VK Masokombináty PEKLO vs AZ Hujer
25:21,18:25,19:17
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs Banana Team
23:25,19:25
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs Děti paní Šutové
21:25,21:25
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:13,25:21
1:2
VK Masokombináty PEKLO vs Dřevoplech Chodov
29:27,21:25,7:15
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs Gumkáči
18:25,18:25
1:2
VK Masokombináty PEKLO vs Kladivouni
16:25,25:19,14:16
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs Lajna
19:25,17:25
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Línej Volej
25:15,25:19
1:2
VK Masokombináty PEKLO vs MUFíme vyhrát
18:25,25:23,7:15
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Nacool
25:15,25:13
1:2
VK Masokombináty PEKLO vs Přejetý Žabičky
25:20,24:26,13:15
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Přešlap rukou
25:19,25:18
1:2
VK Masokombináty PEKLO vs Slivovice
25:19,22:25,14:16
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Sokol Vysočany
26:24,25:20
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs SURUS
15:25,21:25
1:2
VK Masokombináty PEKLO vs Šlechta
17:25,26:24,9:15
0:2
VK Masokombináty PEKLO vs Volejbalová rodina
19:25,18:25
2:0
VK Masokombináty PEKLO vs Zubatá
25:17,25:22
Volejbalová rodina2:0
Volejbalová rodina vs AZ Hujer
25:23,25:23
2:0
Volejbalová rodina vs Banana Team
25:16,25:20
2:0
Volejbalová rodina vs Děti paní Šutové
25:20,25:20
0:02:0
Volejbalová rodina vs Dřevoplech Chodov
25:13,25:11
1:2
Volejbalová rodina vs Gumkáči
15:25,26:24,7:15
1:2
Volejbalová rodina vs Kladivouni
29:27,22:25,8:15
1:2
Volejbalová rodina vs Lajna
29:27,15:25,14:16
2:0
Volejbalová rodina vs Línej Volej
25:19,25:19
2:0
Volejbalová rodina vs MUFíme vyhrát
25:13,25:14
2:0
Volejbalová rodina vs Nacool
25:13,25:20
2:0
Volejbalová rodina vs Přejetý Žabičky
25:14,25:11
0:2
Volejbalová rodina vs Přešlap rukou
22:25,23:25
0:02:0
Volejbalová rodina vs Sokol Vysočany
25:19,25:17
1:2
Volejbalová rodina vs SURUS
23:25,25:16,10:15
2:0
Volejbalová rodina vs Šlechta
25:15,25:8
2:0
Volejbalová rodina vs VK Masokombináty PEKLO
25:19,25:18
2:0
Volejbalová rodina vs Zubatá
25:18,25:16
Zubatá2:1
Zubatá vs AZ Hujer
25:22,27:29,15:10
0:2
Zubatá vs Banana Team
13:25,18:25
1:2
Zubatá vs Děti paní Šutové
25:19,19:25,6:15
2:0
Zubatá vs Draze Zaplacená Zkušenost
25:17,25:14
2:1
Zubatá vs Dřevoplech Chodov
25:16,20:25,15:8
2:0
Zubatá vs Gumkáči
25:23,25:22
0:00:2
Zubatá vs Lajna
21:25,16:25
2:0
Zubatá vs Línej Volej
25:21,25:10
0:02:0
Zubatá vs Nacool
25:18,25:19
0:2
Zubatá vs Přejetý Žabičky
16:25,21:25
0:2
Zubatá vs Přešlap rukou
20:25,17:25
0:02:1
Zubatá vs Sokol Vysočany
25:20,23:25,15:9
0:02:0
Zubatá vs Šlechta
25:20,27:25
0:2
Zubatá vs VK Masokombináty PEKLO
17:25,22:25
0:2
Zubatá vs Volejbalová rodina
18:25,16:25