Pořadí | Tým | Body | Odehráno | Úspěšnost |
---|---|---|---|---|
1. | Nullo Modo | 54 | 19 | 94.74 % |
2. | Čulibrci | 48 | 19 | 84.21 % |
3. | Los Ganadores | 45 | 19 | 78.95 % |
4. | Kuráž | 42 | 19 | 73.68 % |
5. | Butovický spolek | 33 | 19 | 57.89 % |
6. | RVPS Sojky | 33 | 19 | 57.89 % |
7. | S Peckou | 29 | 19 | 50.88 % |
8. | ŘEPA | 28 | 19 | 49.12 % |
9. | Amateri | 27 | 19 | 47.37 % |
10. | Náhlá smrt | 26 | 19 | 45.61 % |
11. | Rybičky | 26 | 19 | 45.61 % |
12. | Bacha Lopta | 25 | 19 | 43.86 % |
13. | První parní volejbalová | 24 | 19 | 42.11 % |
14. | Sokol Satalice | 23 | 19 | 40.35 % |
15. | ADYTON | 22 | 19 | 38.6 % |
16. | BRAMBÍCI | 22 | 19 | 38.6 % |
17. | Žaves club | 21 | 19 | 36.84 % |
18. | Jihostroj Radslav | 18 | 19 | 31.58 % |
19. | AVK Florenc | 16 | 19 | 28.07 % |
20. | Pod Petřínem | 8 | 19 | 14.04 % |
ADYTON | Amateri | AVK Florenc | Bacha Lopta | BRAMBÍCI | Butovický spolek | Čulibrci | Jihostroj Radslav | Kuráž | Los Ganadores | Náhlá smrt | Nullo Modo | Pod Petřínem | První parní volejbalová | RVPS Sojky | Rybičky | ŘEPA | S Peckou | Sokol Satalice | Žaves club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADYTON | 1:2 ADYTON vs Amateri 27:25,13:25,10:15 | 1:2 ADYTON vs AVK Florenc 25:12,20:25,9:15 | 2:1 ADYTON vs Bacha Lopta 14:25,25:15,15:10 | 0:2 ADYTON vs BRAMBÍCI 0:25,0:25 | 2:1 ADYTON vs Butovický spolek 17:25,25:17,16:14 | 0:2 ADYTON vs Čulibrci 20:25,18:25 | 2:1 ADYTON vs Jihostroj Radslav 25:17,12:25,15:13 | 2:1 ADYTON vs Kuráž 26:24,22:25,15:13 | 1:2 ADYTON vs Los Ganadores 24:26,25:22,12:15 | 0:2 ADYTON vs Náhlá smrt 21:25,11:25 | 0:2 ADYTON vs Nullo Modo 14:25,16:25 | 2:0 ADYTON vs Pod Petřínem 25:18,25:19 | 2:1 ADYTON vs První parní volejbalová 25:23,13:25,15:7 | 0:2 ADYTON vs RVPS Sojky 17:25,19:25 | 2:0 ADYTON vs Rybičky 25:16,25:23 | 2:0 ADYTON vs ŘEPA 25:0,25:0 | 0:2 ADYTON vs S Peckou 19:25,24:26 | 0:2 ADYTON vs Sokol Satalice 22:25,24:26 | 0:2 ADYTON vs Žaves club 23:25,22:25 | |
Amateri | 2:1 Amateri vs ADYTON 25:27,25:13,15:10 | 2:0 Amateri vs AVK Florenc 25:22,25:18 | 1:2 Amateri vs Bacha Lopta 31:29,10:25,12:15 | 0:2 Amateri vs BRAMBÍCI 22:25,28:30 | 1:2 Amateri vs Butovický spolek 24:26,29:27,14:16 | 0:2 Amateri vs Čulibrci 21:25,11:25 | 2:0 Amateri vs Jihostroj Radslav 25:19,25:22 | 0:2 Amateri vs Kuráž 17:25,22:25 | 0:2 Amateri vs Los Ganadores 10:25,17:25 | 2:0 Amateri vs Náhlá smrt 25:17,25:23 | 0:2 Amateri vs Nullo Modo 18:25,16:25 | 2:0 Amateri vs Pod Petřínem 25:17,25:22 | 2:1 Amateri vs První parní volejbalová 25:12,24:26,15:9 | 1:2 Amateri vs RVPS Sojky 20:25,25:19,8:15 | 1:2 Amateri vs Rybičky 23:25,25:17,8:15 | 0:2 Amateri vs ŘEPA 16:25,14:25 | 2:1 Amateri vs S Peckou 25:19,18:25,15:9 | 2:1 Amateri vs Sokol Satalice 25:20,26:28,16:14 | 2:0 Amateri vs Žaves club 25:19,25:18 | |
AVK Florenc | 2:1 AVK Florenc vs ADYTON 12:25,25:20,15:9 | 0:2 AVK Florenc vs Amateri 22:25,18:25 | 0:2 AVK Florenc vs Bacha Lopta 25:27,19:25 | 0:2 AVK Florenc vs BRAMBÍCI 21:25,13:25 | 0:2 AVK Florenc vs Butovický spolek 18:25,12:25 | 0:2 AVK Florenc vs Čulibrci 10:25,16:25 | 2:1 AVK Florenc vs Jihostroj Radslav 21:25,25:22,15:11 | 1:2 AVK Florenc vs Kuráž 25:16,16:25,13:15 | 0:2 AVK Florenc vs Los Ganadores 14:25,18:25 | 0:2 AVK Florenc vs Náhlá smrt 0:25,0:25 | 0:2 AVK Florenc vs Nullo Modo 18:25,16:25 | 2:0 AVK Florenc vs Pod Petřínem 25:19,25:15 | 0:2 AVK Florenc vs První parní volejbalová 23:25,18:25 | 1:2 AVK Florenc vs RVPS Sojky 23:25,25:20,11:15 | 2:1 AVK Florenc vs Rybičky 24:26,25:15,15:13 | 1:2 AVK Florenc vs ŘEPA 23:25,25:19,13:15 | 1:2 AVK Florenc vs S Peckou 21:25,25:13,9:15 | 2:0 AVK Florenc vs Sokol Satalice 28:26,25:14 | 0:2 AVK Florenc vs Žaves club 19:25,21:25 | |
Bacha Lopta | 1:2 Bacha Lopta vs ADYTON 25:14,15:25,10:15 | 2:1 Bacha Lopta vs Amateri 29:31,25:10,15:12 | 2:0 Bacha Lopta vs AVK Florenc 27:25,25:19 | 2:1 Bacha Lopta vs BRAMBÍCI 25:17,17:25,15:10 | 2:1 Bacha Lopta vs Butovický spolek 25:17,19:25,15:11 | 0:2 Bacha Lopta vs Čulibrci 18:25,19:25 | 2:1 Bacha Lopta vs Jihostroj Radslav 21:25,25:13,15:7 | 1:2 Bacha Lopta vs Kuráž 14:25,25:17,10:15 | 0:2 Bacha Lopta vs Los Ganadores 24:26,16:25 | 0:2 Bacha Lopta vs Náhlá smrt 15:25,20:25 | 0:2 Bacha Lopta vs Nullo Modo 25:27,22:25 | 2:0 Bacha Lopta vs Pod Petřínem 25:20,25:21 | 1:2 Bacha Lopta vs První parní volejbalová 25:23,7:25,9:15 | 2:1 Bacha Lopta vs RVPS Sojky 25:19,19:25,15:10 | 0:2 Bacha Lopta vs Rybičky 11:25,21:25 | 0:2 Bacha Lopta vs ŘEPA 34:36,13:25 | 0:2 Bacha Lopta vs S Peckou 23:25,22:25 | 2:0 Bacha Lopta vs Sokol Satalice 25:17,25:22 | 2:0 Bacha Lopta vs Žaves club 25:18,25:15 | |
BRAMBÍCI | 2:0 BRAMBÍCI vs ADYTON 25:0,25:0 | 2:0 BRAMBÍCI vs Amateri 25:22,30:28 | 2:0 BRAMBÍCI vs AVK Florenc 25:21,25:13 | 1:2 BRAMBÍCI vs Bacha Lopta 17:25,25:17,10:15 | 0:2 BRAMBÍCI vs Butovický spolek 23:25,18:25 | 0:2 BRAMBÍCI vs Čulibrci 20:25,15:25 | 2:0 BRAMBÍCI vs Jihostroj Radslav 25:16,25:19 | 1:2 BRAMBÍCI vs Kuráž 17:25,25:23,7:15 | 1:2 BRAMBÍCI vs Los Ganadores 25:18,15:25,11:15 | 0:2 BRAMBÍCI vs Náhlá smrt 17:25,25:27 | 0:2 BRAMBÍCI vs Nullo Modo 19:25,20:25 | 2:1 BRAMBÍCI vs Pod Petřínem 20:25,25:16,15:11 | 1:2 BRAMBÍCI vs První parní volejbalová 25:20,20:25,15:17 | 0:2 BRAMBÍCI vs RVPS Sojky 24:25,12:25 | 1:2 BRAMBÍCI vs Rybičky 22:25,25:16,13:15 | 0:2 BRAMBÍCI vs ŘEPA 16:25,20:25 | 0:2 BRAMBÍCI vs S Peckou 18:25,21:25 | 2:1 BRAMBÍCI vs Sokol Satalice 26:24,24:26,15:11 | 1:2 BRAMBÍCI vs Žaves club 25:23,17:25,14:16 | |
Butovický spolek | 1:2 Butovický spolek vs ADYTON 25:17,17:25,14:16 | 2:1 Butovický spolek vs Amateri 26:24,27:29,16:14 | 2:0 Butovický spolek vs AVK Florenc 25:18,25:12 | 1:2 Butovický spolek vs Bacha Lopta 17:25,25:19,11:15 | 2:0 Butovický spolek vs BRAMBÍCI 25:23,25:18 | 0:2 Butovický spolek vs Čulibrci 19:25,16:25 | 2:0 Butovický spolek vs Jihostroj Radslav 25:23,25:19 | 0:2 Butovický spolek vs Kuráž 11:25,20:25 | 2:0 Butovický spolek vs Los Ganadores 25:21,26:24 | 1:2 Butovický spolek vs Náhlá smrt 25:12,22:25,7:15 | 0:2 Butovický spolek vs Nullo Modo 20:25,21:25 | 2:1 Butovický spolek vs Pod Petřínem 25:14,16:25,15:11 | 1:2 Butovický spolek vs První parní volejbalová 25:13,23:25,12:15 | 2:1 Butovický spolek vs RVPS Sojky 14:25,25:20,15:8 | 2:0 Butovický spolek vs Rybičky 25:18,25:15 | 2:0 Butovický spolek vs ŘEPA 27:25,25:21 | 2:1 Butovický spolek vs S Peckou 28:30,25:14,15:5 | 2:0 Butovický spolek vs Sokol Satalice 25:14,25:20 | 0:2 Butovický spolek vs Žaves club 23:25,23:25 | |
Čulibrci | 2:0 Čulibrci vs ADYTON 25:20,25:18 | 2:0 Čulibrci vs Amateri 25:21,25:11 | 2:0 Čulibrci vs AVK Florenc 25:10,25:16 | 2:0 Čulibrci vs Bacha Lopta 25:18,25:19 | 2:0 Čulibrci vs BRAMBÍCI 25:20,25:15 | 2:0 Čulibrci vs Butovický spolek 25:19,25:16 | 1:2 Čulibrci vs Jihostroj Radslav 25:20,23:25,17:19 | 2:0 Čulibrci vs Kuráž 25:21,25:20 | 1:2 Čulibrci vs Los Ganadores 21:25,25:14,12:15 | 2:1 Čulibrci vs Náhlá smrt 25:18,23:25,18:16 | 1:2 Čulibrci vs Nullo Modo 28:26,20:25,15:17 | 2:0 Čulibrci vs Pod Petřínem 25:17,25:21 | 2:0 Čulibrci vs První parní volejbalová 25:14,25:20 | 2:0 Čulibrci vs RVPS Sojky 25:16,25:23 | 2:0 Čulibrci vs Rybičky 25:15,25:11 | 2:1 Čulibrci vs ŘEPA 25:12,18:25,15:12 | 2:0 Čulibrci vs S Peckou 25:15,25:16 | 2:1 Čulibrci vs Sokol Satalice 26:24,22:25,15:6 | 2:0 Čulibrci vs Žaves club 25:0,25:0 | |
Jihostroj Radslav | 1:2 Jihostroj Radslav vs ADYTON 17:25,25:12,13:15 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Amateri 19:25,22:25 | 1:2 Jihostroj Radslav vs AVK Florenc 25:21,22:25,11:15 | 1:2 Jihostroj Radslav vs Bacha Lopta 25:21,13:25,7:15 | 0:2 Jihostroj Radslav vs BRAMBÍCI 16:25,19:25 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Butovický spolek 23:25,19:25 | 2:1 Jihostroj Radslav vs Čulibrci 20:25,25:23,19:17 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Kuráž 18:25,23:25 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Los Ganadores 16:25,22:25 | 2:0 Jihostroj Radslav vs Náhlá smrt 25:13,25:21 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Nullo Modo 20:25,16:25 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Pod Petřínem 22:25,18:25 | 2:0 Jihostroj Radslav vs První parní volejbalová 25:22,25:17 | 2:1 Jihostroj Radslav vs RVPS Sojky 15:25,25:20,15:12 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Rybičky 16:25,20:25 | 2:1 Jihostroj Radslav vs ŘEPA 25:19,10:25,15:12 | 2:1 Jihostroj Radslav vs S Peckou 18:25,25:19,15:8 | 0:2 Jihostroj Radslav vs Sokol Satalice 23:25,24:26 | 1:2 Jihostroj Radslav vs Žaves club 22:25,25:22,9:15 | |
Kuráž | 1:2 Kuráž vs ADYTON 24:26,25:22,13:15 | 2:0 Kuráž vs Amateri 25:17,25:22 | 2:1 Kuráž vs AVK Florenc 16:25,25:16,15:13 | 2:1 Kuráž vs Bacha Lopta 25:14,17:25,15:10 | 2:1 Kuráž vs BRAMBÍCI 25:17,23:25,15:7 | 2:0 Kuráž vs Butovický spolek 25:11,25:20 | 0:2 Kuráž vs Čulibrci 21:25,20:25 | 2:0 Kuráž vs Jihostroj Radslav 25:18,25:23 | 2:1 Kuráž vs Los Ganadores 22:25,25:18,17:15 | 2:0 Kuráž vs Náhlá smrt 25:18,25:14 | 0:2 Kuráž vs Nullo Modo 19:25,20:25 | 2:1 Kuráž vs Pod Petřínem 25:18,23:25,15:12 | 2:0 Kuráž vs První parní volejbalová 25:13,25:14 | 2:0 Kuráž vs RVPS Sojky 25:15,27:25 | 2:1 Kuráž vs Rybičky 25:15,22:25,15:8 | 2:1 Kuráž vs ŘEPA 23:25,25:18,15:12 | 2:0 Kuráž vs S Peckou 25:18,25:21 | 2:0 Kuráž vs Sokol Satalice 25:15,25:19 | 2:0 Kuráž vs Žaves club 25:0,25:0 | |
Los Ganadores | 2:1 Los Ganadores vs ADYTON 26:24,22:25,15:12 | 2:0 Los Ganadores vs Amateri 25:10,25:17 | 2:0 Los Ganadores vs AVK Florenc 25:14,25:18 | 2:0 Los Ganadores vs Bacha Lopta 26:24,25:16 | 2:1 Los Ganadores vs BRAMBÍCI 18:25,25:15,15:11 | 0:2 Los Ganadores vs Butovický spolek 21:25,24:26 | 2:1 Los Ganadores vs Čulibrci 25:21,14:25,15:12 | 2:0 Los Ganadores vs Jihostroj Radslav 25:16,25:22 | 1:2 Los Ganadores vs Kuráž 25:22,18:25,15:17 | 2:0 Los Ganadores vs Náhlá smrt 27:25,25:20 | 1:2 Los Ganadores vs Nullo Modo 22:25,25:20,11:15 | 2:0 Los Ganadores vs Pod Petřínem 25:0,25:0 | 2:0 Los Ganadores vs První parní volejbalová 25:24,25:23 | 2:0 Los Ganadores vs RVPS Sojky 25:14,25:23 | 1:2 Los Ganadores vs Rybičky 21:25,25:23,13:15 | 2:0 Los Ganadores vs ŘEPA 25:17,25:16 | 2:0 Los Ganadores vs S Peckou 25:18,25:19 | 2:0 Los Ganadores vs Sokol Satalice 25:19,25:18 | 2:0 Los Ganadores vs Žaves club 25:18,25:17 | |
Náhlá smrt | 2:0 Náhlá smrt vs ADYTON 25:21,25:11 | 0:2 Náhlá smrt vs Amateri 17:25,23:25 | 2:0 Náhlá smrt vs AVK Florenc 25:0,25:0 | 2:0 Náhlá smrt vs Bacha Lopta 25:15,25:20 | 2:0 Náhlá smrt vs BRAMBÍCI 25:17,27:25 | 2:1 Náhlá smrt vs Butovický spolek 12:25,25:22,15:7 | 1:2 Náhlá smrt vs Čulibrci 18:25,25:23,16:18 | 0:2 Náhlá smrt vs Jihostroj Radslav 13:25,21:25 | 0:2 Náhlá smrt vs Kuráž 18:25,14:25 | 0:2 Náhlá smrt vs Los Ganadores 25:27,20:25 | 1:2 Náhlá smrt vs Nullo Modo 17:25,30:28,10:15 | 2:1 Náhlá smrt vs Pod Petřínem 25:15,23:25,15:10 | 2:0 Náhlá smrt vs První parní volejbalová 25:20,25:23 | 0:2 Náhlá smrt vs RVPS Sojky 18:25,17:25 | 2:1 Náhlá smrt vs Rybičky 25:24,20:25,15:6 | 0:2 Náhlá smrt vs ŘEPA 14:25,10:25 | 1:2 Náhlá smrt vs S Peckou 25:17,22:25,16:18 | 0:2 Náhlá smrt vs Sokol Satalice 11:25,11:25 | 2:1 Náhlá smrt vs Žaves club 25:23,22:25,15:8 | |
Nullo Modo | 2:0 Nullo Modo vs ADYTON 25:14,25:16 | 2:0 Nullo Modo vs Amateri 25:18,25:16 | 2:0 Nullo Modo vs AVK Florenc 25:18,25:16 | 2:0 Nullo Modo vs Bacha Lopta 27:25,25:22 | 2:0 Nullo Modo vs BRAMBÍCI 25:19,25:20 | 2:0 Nullo Modo vs Butovický spolek 25:20,25:21 | 2:1 Nullo Modo vs Čulibrci 26:28,25:20,17:15 | 2:0 Nullo Modo vs Jihostroj Radslav 25:20,25:16 | 2:0 Nullo Modo vs Kuráž 25:19,25:20 | 2:1 Nullo Modo vs Los Ganadores 25:22,20:25,15:11 | 2:1 Nullo Modo vs Náhlá smrt 25:17,28:30,15:10 | 2:0 Nullo Modo vs Pod Petřínem 25:0,25:0 | 2:0 Nullo Modo vs První parní volejbalová 25:8,25:19 | 2:0 Nullo Modo vs RVPS Sojky 25:15,25:17 | 2:0 Nullo Modo vs Rybičky 25:13,25:19 | 2:0 Nullo Modo vs ŘEPA 25:23,25:17 | 2:0 Nullo Modo vs S Peckou 25:21,25:22 | 2:0 Nullo Modo vs Sokol Satalice 25:16,25:8 | 2:0 Nullo Modo vs Žaves club 25:16,25:17 | |
Pod Petřínem | 0:2 Pod Petřínem vs ADYTON 18:25,19:25 | 0:2 Pod Petřínem vs Amateri 17:25,22:25 | 0:2 Pod Petřínem vs AVK Florenc 19:25,15:25 | 0:2 Pod Petřínem vs Bacha Lopta 20:25,21:25 | 1:2 Pod Petřínem vs BRAMBÍCI 25:20,16:25,11:15 | 1:2 Pod Petřínem vs Butovický spolek 14:25,25:16,11:15 | 0:2 Pod Petřínem vs Čulibrci 17:25,21:25 | 2:0 Pod Petřínem vs Jihostroj Radslav 25:22,25:18 | 1:2 Pod Petřínem vs Kuráž 18:25,25:23,12:15 | 0:2 Pod Petřínem vs Los Ganadores 0:25,0:25 | 1:2 Pod Petřínem vs Náhlá smrt 15:25,25:23,10:15 | 0:2 Pod Petřínem vs Nullo Modo 0:25,0:25 | 1:2 Pod Petřínem vs První parní volejbalová 18:25,25:23,6:15 | 0:2 Pod Petřínem vs RVPS Sojky 0:25,0:25 | 0:2 Pod Petřínem vs Rybičky 18:25,25:27 | 0:2 Pod Petřínem vs ŘEPA 16:25,8:25 | 0:2 Pod Petřínem vs S Peckou 0:25,0:25 | 0:2 Pod Petřínem vs Sokol Satalice 20:25,24:26 | 0:2 Pod Petřínem vs Žaves club 0:25,0:25 | |
První parní volejbalová | 1:2 První parní volejbalová vs ADYTON 23:25,25:13,7:15 | 1:2 První parní volejbalová vs Amateri 12:25,26:24,9:15 | 2:0 První parní volejbalová vs AVK Florenc 25:23,25:18 | 2:1 První parní volejbalová vs Bacha Lopta 23:25,25:7,15:9 | 2:1 První parní volejbalová vs BRAMBÍCI 20:25,25:20,17:15 | 2:1 První parní volejbalová vs Butovický spolek 13:25,25:23,15:12 | 0:2 První parní volejbalová vs Čulibrci 14:25,20:25 | 0:2 První parní volejbalová vs Jihostroj Radslav 22:25,17:25 | 0:2 První parní volejbalová vs Kuráž 13:25,14:25 | 0:2 První parní volejbalová vs Los Ganadores 24:25,23:25 | 0:2 První parní volejbalová vs Náhlá smrt 20:25,23:25 | 0:2 První parní volejbalová vs Nullo Modo 8:25,19:25 | 2:1 První parní volejbalová vs Pod Petřínem 25:18,23:25,15:6 | 2:0 První parní volejbalová vs RVPS Sojky 25:20,25:19 | 2:1 První parní volejbalová vs Rybičky 25:21,21:25,15:11 | 2:0 První parní volejbalová vs ŘEPA 27:25,25:13 | 0:2 První parní volejbalová vs S Peckou 13:25,23:25 | 0:2 První parní volejbalová vs Sokol Satalice 23:25,20:25 | 2:0 První parní volejbalová vs Žaves club 25:18,28:26 | |
RVPS Sojky | 2:0 RVPS Sojky vs ADYTON 25:17,25:19 | 2:1 RVPS Sojky vs Amateri 25:20,19:25,15:8 | 2:1 RVPS Sojky vs AVK Florenc 25:23,20:25,15:11 | 1:2 RVPS Sojky vs Bacha Lopta 19:25,25:19,10:15 | 2:0 RVPS Sojky vs BRAMBÍCI 25:24,25:12 | 1:2 RVPS Sojky vs Butovický spolek 25:14,20:25,8:15 | 0:2 RVPS Sojky vs Čulibrci 16:25,23:25 | 1:2 RVPS Sojky vs Jihostroj Radslav 25:15,20:25,12:15 | 0:2 RVPS Sojky vs Kuráž 15:25,25:27 | 0:2 RVPS Sojky vs Los Ganadores 14:25,23:25 | 2:0 RVPS Sojky vs Náhlá smrt 25:18,25:17 | 0:2 RVPS Sojky vs Nullo Modo 15:25,17:25 | 2:0 RVPS Sojky vs Pod Petřínem 25:0,25:0 | 0:2 RVPS Sojky vs První parní volejbalová 20:25,19:25 | 2:0 RVPS Sojky vs Rybičky 25:17,25:22 | 2:1 RVPS Sojky vs ŘEPA 25:22,19:25,15:8 | 2:0 RVPS Sojky vs S Peckou 28:26,25:22 | 2:0 RVPS Sojky vs Sokol Satalice 25:16,25:14 | 2:0 RVPS Sojky vs Žaves club 25:14,25:13 | |
Rybičky | 0:2 Rybičky vs ADYTON 16:25,23:25 | 2:1 Rybičky vs Amateri 25:23,17:25,15:8 | 1:2 Rybičky vs AVK Florenc 26:24,15:25,13:15 | 2:0 Rybičky vs Bacha Lopta 25:11,25:21 | 2:1 Rybičky vs BRAMBÍCI 25:22,16:25,15:13 | 0:2 Rybičky vs Butovický spolek 18:25,15:25 | 0:2 Rybičky vs Čulibrci 15:25,11:25 | 2:0 Rybičky vs Jihostroj Radslav 25:16,25:20 | 1:2 Rybičky vs Kuráž 15:25,25:22,8:15 | 2:1 Rybičky vs Los Ganadores 25:21,23:25,15:13 | 1:2 Rybičky vs Náhlá smrt 24:25,25:20,6:15 | 0:2 Rybičky vs Nullo Modo 13:25,19:25 | 2:0 Rybičky vs Pod Petřínem 25:18,27:25 | 1:2 Rybičky vs První parní volejbalová 21:25,25:21,11:15 | 0:2 Rybičky vs RVPS Sojky 17:25,22:25 | 1:2 Rybičky vs ŘEPA 23:25,25:20,14:16 | 2:1 Rybičky vs S Peckou 26:24,23:25,18:16 | 1:2 Rybičky vs Sokol Satalice 24:26,25:22,9:15 | 2:0 Rybičky vs Žaves club 25:19,25:19 | |
ŘEPA | 0:2 ŘEPA vs ADYTON 0:25,0:25 | 2:0 ŘEPA vs Amateri 25:16,25:14 | 2:1 ŘEPA vs AVK Florenc 25:23,19:25,15:13 | 2:0 ŘEPA vs Bacha Lopta 36:34,25:13 | 2:0 ŘEPA vs BRAMBÍCI 25:16,25:20 | 0:2 ŘEPA vs Butovický spolek 25:27,21:25 | 1:2 ŘEPA vs Čulibrci 12:25,25:18,12:15 | 1:2 ŘEPA vs Jihostroj Radslav 19:25,25:10,12:15 | 1:2 ŘEPA vs Kuráž 25:23,18:25,12:15 | 0:2 ŘEPA vs Los Ganadores 17:25,16:25 | 2:0 ŘEPA vs Náhlá smrt 25:14,25:10 | 0:2 ŘEPA vs Nullo Modo 23:25,17:25 | 2:0 ŘEPA vs Pod Petřínem 25:16,25:8 | 0:2 ŘEPA vs První parní volejbalová 25:27,13:25 | 1:2 ŘEPA vs RVPS Sojky 22:25,25:19,8:15 | 2:1 ŘEPA vs Rybičky 25:23,20:25,16:14 | 2:0 ŘEPA vs S Peckou 25:22,25:23 | 0:2 ŘEPA vs Sokol Satalice 18:25,28:30 | 2:1 ŘEPA vs Žaves club 25:18,18:25,15:7 | |
S Peckou | 2:0 S Peckou vs ADYTON 25:19,26:24 | 1:2 S Peckou vs Amateri 19:25,25:18,9:15 | 2:1 S Peckou vs AVK Florenc 25:21,13:25,15:9 | 2:0 S Peckou vs Bacha Lopta 25:23,25:22 | 2:0 S Peckou vs BRAMBÍCI 25:18,25:21 | 1:2 S Peckou vs Butovický spolek 30:28,14:25,5:15 | 0:2 S Peckou vs Čulibrci 15:25,16:25 | 1:2 S Peckou vs Jihostroj Radslav 25:18,19:25,8:15 | 0:2 S Peckou vs Kuráž 18:25,21:25 | 0:2 S Peckou vs Los Ganadores 18:25,19:25 | 2:1 S Peckou vs Náhlá smrt 17:25,25:22,18:16 | 0:2 S Peckou vs Nullo Modo 21:25,22:25 | 2:0 S Peckou vs Pod Petřínem 25:0,25:0 | 2:0 S Peckou vs První parní volejbalová 25:13,25:23 | 0:2 S Peckou vs RVPS Sojky 26:28,22:25 | 1:2 S Peckou vs Rybičky 24:26,25:23,16:18 | 0:2 S Peckou vs ŘEPA 22:25,23:25 | 2:0 S Peckou vs Sokol Satalice 25:23,25:17 | 2:0 S Peckou vs Žaves club 25:8,25:20 | |
Sokol Satalice | 2:0 Sokol Satalice vs ADYTON 25:22,26:24 | 1:2 Sokol Satalice vs Amateri 20:25,28:26,14:16 | 0:2 Sokol Satalice vs AVK Florenc 26:28,14:25 | 0:2 Sokol Satalice vs Bacha Lopta 17:25,22:25 | 1:2 Sokol Satalice vs BRAMBÍCI 24:26,26:24,11:15 | 0:2 Sokol Satalice vs Butovický spolek 14:25,20:25 | 1:2 Sokol Satalice vs Čulibrci 24:26,25:22,6:15 | 2:0 Sokol Satalice vs Jihostroj Radslav 25:23,26:24 | 0:2 Sokol Satalice vs Kuráž 15:25,19:25 | 0:2 Sokol Satalice vs Los Ganadores 19:25,18:25 | 2:0 Sokol Satalice vs Náhlá smrt 25:11,25:11 | 0:2 Sokol Satalice vs Nullo Modo 16:25,8:25 | 2:0 Sokol Satalice vs Pod Petřínem 25:20,26:24 | 2:0 Sokol Satalice vs První parní volejbalová 25:23,25:20 | 0:2 Sokol Satalice vs RVPS Sojky 16:25,14:25 | 2:1 Sokol Satalice vs Rybičky 26:24,22:25,15:9 | 2:0 Sokol Satalice vs ŘEPA 25:18,30:28 | 0:2 Sokol Satalice vs S Peckou 23:25,17:25 | 0:2 Sokol Satalice vs Žaves club 19:25,17:25 | |
Žaves club | 2:0 Žaves club vs ADYTON 25:23,25:22 | 0:2 Žaves club vs Amateri 19:25,18:25 | 2:0 Žaves club vs AVK Florenc 25:19,25:21 | 0:2 Žaves club vs Bacha Lopta 18:25,15:25 | 2:1 Žaves club vs BRAMBÍCI 23:25,25:17,16:14 | 2:0 Žaves club vs Butovický spolek 25:23,25:23 | 0:2 Žaves club vs Čulibrci 0:25,0:25 | 2:1 Žaves club vs Jihostroj Radslav 25:22,22:25,15:9 | 0:2 Žaves club vs Kuráž 0:25,0:25 | 0:2 Žaves club vs Los Ganadores 18:25,17:25 | 1:2 Žaves club vs Náhlá smrt 23:25,25:22,8:15 | 0:2 Žaves club vs Nullo Modo 16:25,17:25 | 2:0 Žaves club vs Pod Petřínem 25:0,25:0 | 0:2 Žaves club vs První parní volejbalová 18:25,26:28 | 0:2 Žaves club vs RVPS Sojky 14:25,13:25 | 0:2 Žaves club vs Rybičky 19:25,19:25 | 1:2 Žaves club vs ŘEPA 18:25,25:18,7:15 | 0:2 Žaves club vs S Peckou 8:25,20:25 | 2:0 Žaves club vs Sokol Satalice 25:19,25:17 |