Turnaje

17.02.2024turnaj 2., 3. a 5.MIZUNO AVL Praha
03.02.2024turnaj 1., 2. a 3.MIZUNO AVL Praha
13.01.2024turnaj 2., 3., 4 a 5.MIZUNO AVL Praha
16.12.2023turnaj 1., 2., 3., 4 a 5.MIZUNO AVL Praha
09.12.2023turnaj 1., 2., 3., 4 a 5.MIZUNO AVL Praha
02.12.2023turnaj 1., 2., 3., 4 a 5.MIZUNO AVL Praha
25.11.2023turnaj 1., 2., 3., 4 a 5.MIZUNO AVL Praha
11.11.2023turnaj 1., 2., 3., 4 a 5.MIZUNO AVL Praha
04.11.2023turnaj 1., 2., 3., 4 a 5.MIZUNO AVL Praha
28.10.2023turnaj 2., 3. a 5.MIZUNO AVL Praha
21.10.2023turnaj 1., 2., 3., 4 a 5.MIZUNO AVL Praha

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Křivé ruce 39 14 92.86 %
2. Jumpíci 25 12 69.44 %
3. PREteam 25 12 69.44 %
4. S Peckou 37 18 68.52 %
5. Na návštěvě 26 13 66.67 %
6. ŘEPA 24 12 66.67 %
7. SMrádi 29 15 64.44 %
8. Sokol Satalice 19 10 63.33 %
9. Žaves club 15 8 62.5 %
10. Orální průzkumníci 22 13 56.41 %
11. Butovický spolek 15 12 41.67 %
12. Amateri 17 15 37.78 %
13. Vorigoš 17 15 37.78 %
14. Hudradla TD 18 16 37.5 %
15. RWC 11 11 33.33 %
16. Exteam 13 14 30.95 %
17. Exbača 10 13 25.64 %
18. BRAMBÍCI 7 10 23.33 %
19. Bacha Lopta 6 10 20 %
20. Rybičky 6 11 18.18 %

Vzájemné zápasy

AmateriBacha LoptaBRAMBÍCIButovický spolekExbačaExteamHudradla TDJumpíciKřivé ruceNa návštěvěOrální průzkumníciPREteamRWCRybičkyŘEPAS PeckouSMrádiSokol SataliceVorigošŽaves club
Amateri0:00:00:2
Amateri vs Butovický spolek
18:25,14:25
2:0
Amateri vs Exbača
25:23,25:16
2:0
Amateri vs Exteam
25:21,25:12
1:2
Amateri vs Hudradla TD
16:25,25:18,14:16
0:2
Amateri vs Jumpíci
18:25,15:25
0:2
Amateri vs Křivé ruce
8:25,20:25
0:2
Amateri vs Na návštěvě
22:25,14:25
1:2
Amateri vs Orální průzkumníci
23:25,25:17,14:16
2:1
Amateri vs PREteam
18:25,25:23,15:11
0:01:2
Amateri vs Rybičky
25:19,19:25,12:15
1:2
Amateri vs ŘEPA
25:23,11:25,7:15
1:2
Amateri vs S Peckou
21:25,25:20,13:15
0:02:1
Amateri vs Sokol Satalice
21:25,25:18,15:10
1:2
Amateri vs Vorigoš
27:25,21:25,11:15
1:2
Amateri vs Žaves club
20:25,25:17,16:18
Bacha Lopta0:02:0
Bacha Lopta vs BRAMBÍCI
25:13,25:20
0:2
Bacha Lopta vs Butovický spolek
24:26,15:25
0:00:01:2
Bacha Lopta vs Hudradla TD
25:19,16:25,18:20
0:00:2
Bacha Lopta vs Křivé ruce
21:25,17:25
0:00:00:2
Bacha Lopta vs PREteam
23:25,15:25
0:2
Bacha Lopta vs RWC
18:25,22:25
0:01:2
Bacha Lopta vs ŘEPA
22:25,25:16,14:16
0:2
Bacha Lopta vs S Peckou
21:25,17:25
1:2
Bacha Lopta vs SMrádi
25:21,23:25,10:15
0:00:2
Bacha Lopta vs Vorigoš
18:25,22:25
0:0
BRAMBÍCI0:00:2
BRAMBÍCI vs Bacha Lopta
13:25,20:25
2:1
BRAMBÍCI vs Butovický spolek
25:8,27:29,15:11
0:01:2
BRAMBÍCI vs Exteam
25:15,22:25,10:15
0:2
BRAMBÍCI vs Hudradla TD
23:25,20:25
0:00:00:2
BRAMBÍCI vs Na návštěvě
22:25,17:25
1:2
BRAMBÍCI vs Orální průzkumníci
21:25,25:19,7:15
0:00:02:0
BRAMBÍCI vs Rybičky
25:17,26:24
0:00:2
BRAMBÍCI vs S Peckou
19:25,21:25
0:2
BRAMBÍCI vs SMrádi
21:25,18:25
0:2
BRAMBÍCI vs Sokol Satalice
23:25,20:25
0:00:0
Butovický spolek2:0
Butovický spolek vs Amateri
25:18,25:14
2:0
Butovický spolek vs Bacha Lopta
26:24,25:15
1:2
Butovický spolek vs BRAMBÍCI
8:25,29:27,11:15
0:00:01:2
Butovický spolek vs Hudradla TD
22:25,27:25,7:15
0:00:02:0
Butovický spolek vs Na návštěvě
25:21,25:16
0:00:2
Butovický spolek vs PREteam
22:25,20:25
0:02:1
Butovický spolek vs Rybičky
18:25,25:14,15:11
0:2
Butovický spolek vs ŘEPA
27:29,15:25
0:2
Butovický spolek vs S Peckou
14:25,14:25
0:2
Butovický spolek vs SMrádi
6:25,23:25
2:1
Butovický spolek vs Sokol Satalice
25:20,20:25,15:7
0:2
Butovický spolek vs Vorigoš
17:25,15:25
0:0
Exbača0:2
Exbača vs Amateri
23:25,16:25
0:00:00:01:2
Exbača vs Exteam
25:27,25:11,13:15
1:2
Exbača vs Hudradla TD
18:25,25:21,13:15
0:2
Exbača vs Jumpíci
20:25,15:25
1:2
Exbača vs Křivé ruce
25:23,18:25,11:15
0:2
Exbača vs Na návštěvě
6:25,19:25
2:0
Exbača vs Orální průzkumníci
25:17,25:23
0:2
Exbača vs PREteam
18:25,14:25
2:0
Exbača vs RWC
25:12,25:23
0:00:2
Exbača vs ŘEPA
12:25,20:25
0:2
Exbača vs S Peckou
12:25,22:25
0:00:01:2
Exbača vs Vorigoš
9:25,25:14,5:15
0:2
Exbača vs Žaves club
19:25,19:25
Exteam0:2
Exteam vs Amateri
21:25,12:25
0:02:1
Exteam vs BRAMBÍCI
15:25,25:22,15:10
0:02:1
Exteam vs Exbača
27:25,11:25,15:13
1:2
Exteam vs Hudradla TD
25:18,21:25,12:15
0:2
Exteam vs Jumpíci
10:25,13:25
1:2
Exteam vs Křivé ruce
11:25,25:22,7:15
0:2
Exteam vs Na návštěvě
12:25,19:25
2:1
Exteam vs Orální průzkumníci
25:21,21:25,17:15
1:2
Exteam vs PREteam
14:25,25:18,11:15
2:1
Exteam vs RWC
21:25,25:14,15:8
2:1
Exteam vs Rybičky
19:25,25:23,15:8
0:2
Exteam vs ŘEPA
19:25,22:25
0:2
Exteam vs S Peckou
23:25,15:25
0:2
Exteam vs SMrádi
14:25,8:25
0:00:00:0
Hudradla TD2:1
Hudradla TD vs Amateri
25:16,18:25,16:14
2:1
Hudradla TD vs Bacha Lopta
19:25,25:16,20:18
2:0
Hudradla TD vs BRAMBÍCI
25:23,25:20
2:1
Hudradla TD vs Butovický spolek
25:22,25:27,15:7
2:1
Hudradla TD vs Exbača
25:18,21:25,15:13
2:1
Hudradla TD vs Exteam
18:25,25:21,15:12
0:2
Hudradla TD vs Jumpíci
15:25,23:25
0:2
Hudradla TD vs Křivé ruce
0:25,0:25
0:00:2
Hudradla TD vs Orální průzkumníci
13:25,16:25
0:2
Hudradla TD vs PREteam
18:25,14:25
2:0
Hudradla TD vs RWC
25:15,25:21
0:01:2
Hudradla TD vs ŘEPA
25:17,18:25,8:15
0:2
Hudradla TD vs S Peckou
13:25,15:25
1:2
Hudradla TD vs SMrádi
26:24,16:25,10:15
0:2
Hudradla TD vs Sokol Satalice
19:25,19:25
0:2
Hudradla TD vs Vorigoš
10:25,26:28
0:0
Jumpíci2:0
Jumpíci vs Amateri
25:18,25:15
0:00:00:02:0
Jumpíci vs Exbača
25:20,25:15
2:0
Jumpíci vs Exteam
25:10,25:13
2:0
Jumpíci vs Hudradla TD
25:15,25:23
0:02:0
Jumpíci vs Na návštěvě
25:19,25:20
2:0
Jumpíci vs Orální průzkumníci
25:23,25:13
0:2
Jumpíci vs PREteam
25:27,16:25
0:02:0
Jumpíci vs Rybičky
25:18,25:22
0:00:2
Jumpíci vs S Peckou
13:25,23:25
1:2
Jumpíci vs SMrádi
25:20,17:25,2:15
0:2
Jumpíci vs Sokol Satalice
22:25,23:25
2:0
Jumpíci vs Vorigoš
26:24,28:26
0:0
Křivé ruce2:0
Křivé ruce vs Amateri
25:8,25:20
2:0
Křivé ruce vs Bacha Lopta
25:21,25:17
0:00:02:1
Křivé ruce vs Exbača
23:25,25:18,15:11
2:1
Křivé ruce vs Exteam
25:11,22:25,15:7
2:0
Křivé ruce vs Hudradla TD
25:0,25:0
0:02:1
Křivé ruce vs Na návštěvě
22:25,25:22,15:13
0:02:0
Křivé ruce vs PREteam
25:20,25:22
2:0
Křivé ruce vs RWC
25:11,25:17
2:0
Křivé ruce vs Rybičky
25:15,26:24
2:0
Křivé ruce vs ŘEPA
25:13,25:22
2:0
Křivé ruce vs S Peckou
25:17,25:17
2:0
Křivé ruce vs SMrádi
25:23,25:17
0:02:0
Křivé ruce vs Vorigoš
25:19,25:17
2:0
Křivé ruce vs Žaves club
25:23,25:17
Na návštěvě2:0
Na návštěvě vs Amateri
25:22,25:14
0:02:0
Na návštěvě vs BRAMBÍCI
25:22,25:17
0:2
Na návštěvě vs Butovický spolek
21:25,16:25
2:0
Na návštěvě vs Exbača
25:6,25:19
2:0
Na návštěvě vs Exteam
25:12,25:19
0:00:2
Na návštěvě vs Jumpíci
19:25,20:25
1:2
Na návštěvě vs Křivé ruce
25:22,22:25,13:15
1:2
Na návštěvě vs Orální průzkumníci
13:25,25:23,10:15
0:00:00:00:02:0
Na návštěvě vs S Peckou
25:12,25:21
1:2
Na návštěvě vs SMrádi
25:21,21:25,12:15
2:0
Na návštěvě vs Sokol Satalice
25:18,25:14
2:0
Na návštěvě vs Vorigoš
25:15,25:20
2:1
Na návštěvě vs Žaves club
22:25,25:20,15:3
Orální průzkumníci2:1
Orální průzkumníci vs Amateri
25:23,17:25,16:14
0:02:1
Orální průzkumníci vs BRAMBÍCI
25:21,19:25,15:7
0:00:2
Orální průzkumníci vs Exbača
17:25,23:25
1:2
Orální průzkumníci vs Exteam
21:25,25:21,15:17
2:0
Orální průzkumníci vs Hudradla TD
25:13,25:16
0:2
Orální průzkumníci vs Jumpíci
23:25,13:25
0:02:1
Orální průzkumníci vs Na návštěvě
25:13,23:25,15:10
0:00:2
Orální průzkumníci vs RWC
23:25,17:25
0:00:02:0
Orální průzkumníci vs S Peckou
25:20,25:21
2:0
Orální průzkumníci vs SMrádi
25:19,25:18
0:2
Orální průzkumníci vs Sokol Satalice
16:25,16:25
2:0
Orální průzkumníci vs Vorigoš
25:20,27:25
2:0
Orální průzkumníci vs Žaves club
25:21,25:23
PREteam1:2
PREteam vs Amateri
25:18,23:25,11:15
2:0
PREteam vs Bacha Lopta
25:23,25:15
0:02:0
PREteam vs Butovický spolek
25:22,25:20
2:0
PREteam vs Exbača
25:18,25:14
2:1
PREteam vs Exteam
25:14,18:25,15:11
2:0
PREteam vs Hudradla TD
25:18,25:14
2:0
PREteam vs Jumpíci
27:25,25:16
0:2
PREteam vs Křivé ruce
20:25,22:25
0:00:00:02:1
PREteam vs Rybičky
25:15,18:25,15:9
1:2
PREteam vs ŘEPA
25:22,20:25,13:15
1:2
PREteam vs S Peckou
27:25,22:25,14:16
0:00:02:0
PREteam vs Vorigoš
25:14,25:16
0:0
RWC0:02:0
RWC vs Bacha Lopta
25:18,25:22
0:00:00:2
RWC vs Exbača
12:25,23:25
1:2
RWC vs Exteam
25:21,14:25,8:15
0:2
RWC vs Hudradla TD
15:25,21:25
0:00:2
RWC vs Křivé ruce
11:25,17:25
0:02:0
RWC vs Orální průzkumníci
25:23,25:17
0:02:0
RWC vs Rybičky
25:15,25:12
0:2
RWC vs ŘEPA
23:25,12:25
0:2
RWC vs S Peckou
18:25,17:25
0:01:2
RWC vs Sokol Satalice
26:24,21:25,12:15
0:2
RWC vs Vorigoš
21:25,16:25
0:0
Rybičky2:1
Rybičky vs Amateri
19:25,25:19,15:12
0:00:2
Rybičky vs BRAMBÍCI
17:25,24:26
1:2
Rybičky vs Butovický spolek
25:18,14:25,11:15
0:01:2
Rybičky vs Exteam
25:19,23:25,8:15
0:00:2
Rybičky vs Jumpíci
18:25,22:25
0:2
Rybičky vs Křivé ruce
15:25,24:26
0:00:01:2
Rybičky vs PREteam
15:25,25:18,9:15
0:2
Rybičky vs RWC
15:25,12:25
0:00:2
Rybičky vs S Peckou
13:25,17:25
1:2
Rybičky vs SMrádi
21:25,27:25,10:15
0:2
Rybičky vs Sokol Satalice
22:25,23:25
0:00:0
ŘEPA2:1
ŘEPA vs Amateri
23:25,25:11,15:7
2:1
ŘEPA vs Bacha Lopta
25:22,16:25,16:14
0:02:0
ŘEPA vs Butovický spolek
29:27,25:15
2:0
ŘEPA vs Exbača
25:12,25:20
2:0
ŘEPA vs Exteam
25:19,25:22
2:1
ŘEPA vs Hudradla TD
17:25,25:18,15:8
0:00:2
ŘEPA vs Křivé ruce
13:25,22:25
0:00:02:1
ŘEPA vs PREteam
22:25,25:20,15:13
2:0
ŘEPA vs RWC
25:23,25:12
0:01:2
ŘEPA vs S Peckou
25:20,16:25,14:16
1:2
ŘEPA vs SMrádi
26:24,21:25,7:15
0:02:1
ŘEPA vs Vorigoš
25:15,24:26,15:11
0:0
S Peckou2:1
S Peckou vs Amateri
25:21,20:25,15:13
2:0
S Peckou vs Bacha Lopta
25:21,25:17
2:0
S Peckou vs BRAMBÍCI
25:19,25:21
2:0
S Peckou vs Butovický spolek
25:14,25:14
2:0
S Peckou vs Exbača
25:12,25:22
2:0
S Peckou vs Exteam
25:23,25:15
2:0
S Peckou vs Hudradla TD
25:13,25:15
2:0
S Peckou vs Jumpíci
25:13,25:23
0:2
S Peckou vs Křivé ruce
17:25,17:25
0:2
S Peckou vs Na návštěvě
12:25,21:25
0:2
S Peckou vs Orální průzkumníci
20:25,21:25
2:1
S Peckou vs PREteam
25:27,25:22,16:14
2:0
S Peckou vs RWC
25:18,25:17
2:0
S Peckou vs Rybičky
25:13,25:17
2:1
S Peckou vs ŘEPA
20:25,25:16,16:14
1:2
S Peckou vs SMrádi
26:28,25:18,12:15
0:02:0
S Peckou vs Vorigoš
25:19,25:15
0:2
S Peckou vs Žaves club
22:25,20:25
SMrádi0:02:1
SMrádi vs Bacha Lopta
21:25,25:23,15:10
2:0
SMrádi vs BRAMBÍCI
25:21,25:18
2:0
SMrádi vs Butovický spolek
25:6,25:23
0:02:0
SMrádi vs Exteam
25:14,25:8
2:1
SMrádi vs Hudradla TD
24:26,25:16,15:10
2:1
SMrádi vs Jumpíci
20:25,25:17,15:2
0:2
SMrádi vs Křivé ruce
23:25,17:25
2:1
SMrádi vs Na návštěvě
21:25,25:21,15:12
0:2
SMrádi vs Orální průzkumníci
19:25,18:25
0:00:02:1
SMrádi vs Rybičky
25:21,25:27,15:10
2:1
SMrádi vs ŘEPA
24:26,25:21,15:7
2:1
SMrádi vs S Peckou
28:26,18:25,15:12
2:0
SMrádi vs Sokol Satalice
25:17,25:18
2:0
SMrádi vs Vorigoš
25:20,25:19
0:2
SMrádi vs Žaves club
23:25,16:25
Sokol Satalice1:2
Sokol Satalice vs Amateri
25:21,18:25,10:15
0:02:0
Sokol Satalice vs BRAMBÍCI
25:23,25:20
1:2
Sokol Satalice vs Butovický spolek
20:25,25:20,7:15
0:00:02:0
Sokol Satalice vs Hudradla TD
25:19,25:19
2:0
Sokol Satalice vs Jumpíci
25:22,25:23
0:00:2
Sokol Satalice vs Na návštěvě
18:25,14:25
2:0
Sokol Satalice vs Orální průzkumníci
25:16,25:16
0:02:1
Sokol Satalice vs RWC
24:26,25:21,15:12
2:0
Sokol Satalice vs Rybičky
25:22,25:23
0:00:00:2
Sokol Satalice vs SMrádi
17:25,18:25
0:00:0
Vorigoš2:1
Vorigoš vs Amateri
25:27,25:21,15:11
2:0
Vorigoš vs Bacha Lopta
25:18,25:22
0:02:0
Vorigoš vs Butovický spolek
25:17,25:15
2:1
Vorigoš vs Exbača
25:9,14:25,15:5
0:02:0
Vorigoš vs Hudradla TD
25:10,28:26
0:2
Vorigoš vs Jumpíci
24:26,26:28
0:2
Vorigoš vs Křivé ruce
19:25,17:25
0:2
Vorigoš vs Na návštěvě
15:25,20:25
0:2
Vorigoš vs Orální průzkumníci
20:25,25:27
0:2
Vorigoš vs PREteam
14:25,16:25
2:0
Vorigoš vs RWC
25:21,25:16
0:01:2
Vorigoš vs ŘEPA
15:25,26:24,11:15
0:2
Vorigoš vs S Peckou
19:25,15:25
0:2
Vorigoš vs SMrádi
20:25,19:25
0:00:2
Vorigoš vs Žaves club
32:34,19:25
Žaves club2:1
Žaves club vs Amateri
25:20,17:25,18:16
0:00:00:02:0
Žaves club vs Exbača
25:19,25:19
0:00:00:00:2
Žaves club vs Křivé ruce
23:25,17:25
1:2
Žaves club vs Na návštěvě
25:22,20:25,3:15
0:2
Žaves club vs Orální průzkumníci
21:25,23:25
0:00:00:00:02:0
Žaves club vs S Peckou
25:22,25:20
2:0
Žaves club vs SMrádi
25:23,25:16
0:02:0
Žaves club vs Vorigoš
34:32,25:19