Turnaje

25.02.2024turnaj 6., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
18.02.2024turnaj 6., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
28.01.2024turnaj 6., 7. a 10.MIZUNO AVL Praha
14.01.2024turnaj 6., 7. a 8.MIZUNO AVL Praha
17.12.2023turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
10.12.2023turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
03.12.2023turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
26.11.2023turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
19.11.2023turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
12.11.2023turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
05.11.2023turnaj 6., 7., 8., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
29.10.2023turnaj 6., 7., 9. a 10.MIZUNO AVL Praha
22.10.2023turnaj 6., 7. a 9.MIZUNO AVL Praha

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Avengers 41 16 85.42 %
2. Velryby na suchu 32 14 76.19 %
3. Prosíčka B 27 13 69.23 %
4. Chemíček 31 15 68.89 %
5. Trosky bez budoucnosti 28 15 62.22 %
6. Přejetý Žabičky 27 15 60 %
7. THC Jačes 21 12 58.33 %
8. Trblblblblb 33 19 57.9 %
9. ÚVN 33 19 57.89 %
10. Prumerne Nuly 25 15 55.56 %
11. Tralalalala 23 14 54.76 %
12. Tvrdý chleby 29 19 50.88 %
13. TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA 26 19 45.61 %
14. Panthers Mělník 21 16 43.75 %
15. VO Klamovský Fellaz 24 19 42.11 %
16. Sokol Bagr Libeň 18 15 40 %
17. Ťip-ťop 11 13 28.21 %
18. Lana Drahrepus 6 13 15.38 %
19. Block Busters 6 15 13.33 %
20. Orión Řepy 3 14 7.14 %

Vzájemné zápasy

AvengersBlock BustersChemíčekLana DrahrepusOrión ŘepyPanthers MělníkProsíčka BPrumerne NulyPřejetý ŽabičkySokol Bagr LibeňTHC JačesŤip-ťopTJ ŠPÍNA Z KAČEROVATralalalalaTrblblblblbTrosky bez budoucnostiTvrdý chlebyÚVNVelryby na suchuVO Klamovský Fellaz
Avengers2:0
Avengers vs Block Busters
25:22,25:23
2:1
Avengers vs Chemíček
23:25,25:20,15:7
2:0
Avengers vs Lana Drahrepus
25:11,25:22
2:0
Avengers vs Orión Řepy
25:16,25:18
0:00:02:0
Avengers vs Prumerne Nuly
25:16,25:19
2:0
Avengers vs Přejetý Žabičky
25:20,25:18
2:0
Avengers vs Sokol Bagr Libeň
25:18,25:22
2:0
Avengers vs THC Jačes
25:17,25:17
2:0
Avengers vs Ťip-ťop
25:18,25:23
2:0
Avengers vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
25:13,25:22
0:02:0
Avengers vs Trblblblblb
27:25,25:22
2:1
Avengers vs Trosky bez budoucnosti
26:24,21:25,15:9
2:1
Avengers vs Tvrdý chleby
19:25,25:19,15:11
2:0
Avengers vs ÚVN
25:21,25:21
0:2
Avengers vs Velryby na suchu
27:29,25:27
2:1
Avengers vs VO Klamovský Fellaz
23:25,25:16,15:3
Block Busters0:2
Block Busters vs Avengers
22:25,23:25
0:2
Block Busters vs Chemíček
21:25,10:25
0:00:00:2
Block Busters vs Panthers Mělník
13:25,20:25
0:00:2
Block Busters vs Prumerne Nuly
14:25,14:25
0:2
Block Busters vs Přejetý Žabičky
19:25,18:25
0:00:2
Block Busters vs THC Jačes
23:25,14:25
0:2
Block Busters vs Ťip-ťop
18:25,18:25
2:1
Block Busters vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
28:26,24:26,15:8
2:1
Block Busters vs Tralalalala
26:24,15:25,15:13
0:2
Block Busters vs Trblblblblb
18:25,17:25
0:2
Block Busters vs Trosky bez budoucnosti
18:25,18:25
2:1
Block Busters vs Tvrdý chleby
25:23,10:25,15:11
0:2
Block Busters vs ÚVN
14:25,8:25
0:2
Block Busters vs Velryby na suchu
18:25,22:25
0:2
Block Busters vs VO Klamovský Fellaz
16:25,21:25
Chemíček1:2
Chemíček vs Avengers
25:23,20:25,7:15
2:0
Chemíček vs Block Busters
25:21,25:10
2:0
Chemíček vs Lana Drahrepus
25:20,25:16
2:0
Chemíček vs Orión Řepy
25:21,25:13
2:0
Chemíček vs Panthers Mělník
25:23,25:22
0:2
Chemíček vs Prosíčka B
25:27,16:25
0:02:0
Chemíček vs Přejetý Žabičky
25:18,25:18
2:0
Chemíček vs Sokol Bagr Libeň
25:20,25:13
0:00:02:1
Chemíček vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
19:25,25:18,15:12
0:2
Chemíček vs Tralalalala
20:25,25:27
1:2
Chemíček vs Trblblblblb
18:25,26:24,15:17
2:0
Chemíček vs Trosky bez budoucnosti
26:24,25:22
1:2
Chemíček vs Tvrdý chleby
25:15,18:25,13:15
2:1
Chemíček vs ÚVN
32:30,19:25,15:4
0:02:0
Chemíček vs VO Klamovský Fellaz
25:21,25:21
Lana Drahrepus0:2
Lana Drahrepus vs Avengers
11:25,22:25
0:00:2
Lana Drahrepus vs Chemíček
20:25,16:25
0:00:00:2
Lana Drahrepus vs Prosíčka B
17:25,17:25
0:01:2
Lana Drahrepus vs Přejetý Žabičky
25:23,15:25,12:15
1:2
Lana Drahrepus vs Sokol Bagr Libeň
22:25,25:20,8:15
0:00:00:2
Lana Drahrepus vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
9:25,14:25
0:2
Lana Drahrepus vs Tralalalala
21:25,25:27
2:0
Lana Drahrepus vs Trblblblblb
25:23,25:20
0:2
Lana Drahrepus vs Trosky bez budoucnosti
20:25,26:28
0:2
Lana Drahrepus vs Tvrdý chleby
18:25,19:25
0:2
Lana Drahrepus vs ÚVN
14:25,23:25
1:2
Lana Drahrepus vs Velryby na suchu
20:25,25:22,7:15
0:2
Lana Drahrepus vs VO Klamovský Fellaz
23:25,11:25
Orión Řepy0:2
Orión Řepy vs Avengers
16:25,18:25
0:00:2
Orión Řepy vs Chemíček
21:25,13:25
0:00:00:2
Orión Řepy vs Prosíčka B
12:25,24:26
0:2
Orión Řepy vs Prumerne Nuly
25:27,17:25
0:2
Orión Řepy vs Přejetý Žabičky
23:25,13:25
0:2
Orión Řepy vs Sokol Bagr Libeň
12:25,23:25
0:2
Orión Řepy vs THC Jačes
18:25,24:26
0:2
Orión Řepy vs Ťip-ťop
20:25,12:25
0:2
Orión Řepy vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
12:25,15:25
0:02:1
Orión Řepy vs Trblblblblb
17:25,25:20,15:5
0:00:2
Orión Řepy vs Tvrdý chleby
22:25,22:25
0:2
Orión Řepy vs ÚVN
20:25,20:25
0:2
Orión Řepy vs Velryby na suchu
16:25,17:25
1:2
Orión Řepy vs VO Klamovský Fellaz
25:23,22:25,10:15
Panthers Mělník0:02:0
Panthers Mělník vs Block Busters
25:13,25:20
0:2
Panthers Mělník vs Chemíček
23:25,22:25
0:00:00:2
Panthers Mělník vs Prosíčka B
14:25,21:25
2:1
Panthers Mělník vs Prumerne Nuly
21:25,25:21,15:13
0:2
Panthers Mělník vs Přejetý Žabičky
16:25,17:25
2:1
Panthers Mělník vs Sokol Bagr Libeň
25:18,20:25,15:11
1:2
Panthers Mělník vs THC Jačes
20:25,25:15,6:15
2:1
Panthers Mělník vs Ťip-ťop
25:11,21:25,15:8
0:2
Panthers Mělník vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
18:25,20:25
0:2
Panthers Mělník vs Tralalalala
19:25,23:25
2:1
Panthers Mělník vs Trblblblblb
21:25,25:23,15:13
0:2
Panthers Mělník vs Trosky bez budoucnosti
16:25,20:25
2:1
Panthers Mělník vs Tvrdý chleby
23:25,25:18,15:8
2:0
Panthers Mělník vs ÚVN
26:24,25:22
2:1
Panthers Mělník vs Velryby na suchu
25:22,18:25,15:13
2:1
Panthers Mělník vs VO Klamovský Fellaz
25:17,25:27,15:10
Prosíčka B0:00:02:0
Prosíčka B vs Chemíček
27:25,25:16
2:0
Prosíčka B vs Lana Drahrepus
25:17,25:17
2:0
Prosíčka B vs Orión Řepy
25:12,26:24
2:0
Prosíčka B vs Panthers Mělník
25:14,25:21
0:02:0
Prosíčka B vs Přejetý Žabičky
25:20,25:17
0:2
Prosíčka B vs Sokol Bagr Libeň
22:25,23:25
0:00:02:1
Prosíčka B vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
25:15,21:25,15:11
2:0
Prosíčka B vs Tralalalala
25:11,25:21
2:1
Prosíčka B vs Trblblblblb
25:16,24:26,15:10
0:2
Prosíčka B vs Trosky bez budoucnosti
19:25,21:25
2:1
Prosíčka B vs Tvrdý chleby
25:19,20:25,15:10
1:2
Prosíčka B vs ÚVN
26:24,21:25,11:15
0:02:1
Prosíčka B vs VO Klamovský Fellaz
25:14,23:25,15:13
Prumerne Nuly0:2
Prumerne Nuly vs Avengers
16:25,19:25
2:0
Prumerne Nuly vs Block Busters
25:14,25:14
0:00:02:0
Prumerne Nuly vs Orión Řepy
27:25,25:17
1:2
Prumerne Nuly vs Panthers Mělník
25:21,21:25,13:15
0:00:2
Prumerne Nuly vs Přejetý Žabičky
20:25,18:25
2:1
Prumerne Nuly vs Sokol Bagr Libeň
25:21,21:25,15:13
1:2
Prumerne Nuly vs THC Jačes
25:14,20:25,8:15
2:0
Prumerne Nuly vs Ťip-ťop
25:22,25:18
1:2
Prumerne Nuly vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
22:25,25:10,9:15
2:1
Prumerne Nuly vs Tralalalala
26:24,23:25,15:7
1:2
Prumerne Nuly vs Trblblblblb
12:25,25:20,9:15
1:2
Prumerne Nuly vs Trosky bez budoucnosti
25:22,19:25,6:15
2:0
Prumerne Nuly vs Tvrdý chleby
25:19,25:22
2:0
Prumerne Nuly vs ÚVN
25:20,25:23
0:01:2
Prumerne Nuly vs VO Klamovský Fellaz
25:20,16:25,11:15
Přejetý Žabičky0:2
Přejetý Žabičky vs Avengers
20:25,18:25
2:0
Přejetý Žabičky vs Block Busters
25:19,25:18
0:2
Přejetý Žabičky vs Chemíček
18:25,18:25
2:1
Přejetý Žabičky vs Lana Drahrepus
23:25,25:15,15:12
2:0
Přejetý Žabičky vs Orión Řepy
25:23,25:13
2:0
Přejetý Žabičky vs Panthers Mělník
25:16,25:17
0:2
Přejetý Žabičky vs Prosíčka B
20:25,17:25
2:0
Přejetý Žabičky vs Prumerne Nuly
25:20,25:18
0:00:02:0
Přejetý Žabičky vs Ťip-ťop
25:19,25:17
0:2
Přejetý Žabičky vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
21:25,16:25
0:01:2
Přejetý Žabičky vs Trblblblblb
25:22,20:25,11:15
0:02:1
Přejetý Žabičky vs Tvrdý chleby
25:19,21:25,19:17
1:2
Přejetý Žabičky vs ÚVN
19:25,25:22,4:15
2:0
Přejetý Žabičky vs Velryby na suchu
26:24,25:14
2:0
Přejetý Žabičky vs VO Klamovský Fellaz
25:22,25:21
Sokol Bagr Libeň0:2
Sokol Bagr Libeň vs Avengers
18:25,22:25
0:00:2
Sokol Bagr Libeň vs Chemíček
20:25,13:25
2:1
Sokol Bagr Libeň vs Lana Drahrepus
25:22,20:25,15:8
2:0
Sokol Bagr Libeň vs Orión Řepy
25:12,25:23
1:2
Sokol Bagr Libeň vs Panthers Mělník
18:25,25:20,11:15
2:0
Sokol Bagr Libeň vs Prosíčka B
25:22,25:23
1:2
Sokol Bagr Libeň vs Prumerne Nuly
21:25,25:21,13:15
0:01:2
Sokol Bagr Libeň vs THC Jačes
16:25,26:24,10:15
0:02:1
Sokol Bagr Libeň vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
13:25,25:13,15:10
1:2
Sokol Bagr Libeň vs Tralalalala
25:21,21:25,13:15
0:2
Sokol Bagr Libeň vs Trblblblblb
19:25,16:25
0:2
Sokol Bagr Libeň vs Trosky bez budoucnosti
18:25,27:29
0:2
Sokol Bagr Libeň vs Tvrdý chleby
7:25,15:25
2:1
Sokol Bagr Libeň vs ÚVN
19:25,25:16,15:10
0:02:1
Sokol Bagr Libeň vs VO Klamovský Fellaz
25:16,20:25,15:11
THC Jačes0:2
THC Jačes vs Avengers
17:25,17:25
2:0
THC Jačes vs Block Busters
25:23,25:14
0:00:02:0
THC Jačes vs Orión Řepy
25:18,26:24
2:1
THC Jačes vs Panthers Mělník
25:20,15:25,15:6
0:02:1
THC Jačes vs Prumerne Nuly
14:25,25:20,15:8
0:02:1
THC Jačes vs Sokol Bagr Libeň
25:16,24:26,15:10
2:0
THC Jačes vs Ťip-ťop
25:21,25:19
1:2
THC Jačes vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
16:25,25:23,14:16
0:02:1
THC Jačes vs Trblblblblb
25:21,29:31,15:13
0:00:2
THC Jačes vs Tvrdý chleby
16:25,18:25
0:2
THC Jačes vs ÚVN
22:25,23:25
0:02:0
THC Jačes vs VO Klamovský Fellaz
25:20,25:19
Ťip-ťop0:2
Ťip-ťop vs Avengers
18:25,23:25
2:0
Ťip-ťop vs Block Busters
25:18,25:18
0:00:02:0
Ťip-ťop vs Orión Řepy
25:20,25:12
1:2
Ťip-ťop vs Panthers Mělník
11:25,25:21,8:15
0:00:2
Ťip-ťop vs Prumerne Nuly
22:25,18:25
0:2
Ťip-ťop vs Přejetý Žabičky
19:25,17:25
0:00:2
Ťip-ťop vs THC Jačes
21:25,19:25
2:1
Ťip-ťop vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
20:25,25:18,15:12
0:00:2
Ťip-ťop vs Trblblblblb
21:25,20:25
0:01:2
Ťip-ťop vs Tvrdý chleby
25:19,23:25,1:15
0:2
Ťip-ťop vs ÚVN
9:25,22:25
0:2
Ťip-ťop vs Velryby na suchu
15:25,19:25
1:2
Ťip-ťop vs VO Klamovský Fellaz
25:23,20:25,14:16
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA0:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Avengers
13:25,22:25
1:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Block Busters
26:28,26:24,8:15
1:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Chemíček
25:19,18:25,12:15
2:0
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Lana Drahrepus
25:9,25:14
2:0
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Orión Řepy
25:12,25:15
2:0
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Panthers Mělník
25:18,25:20
1:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Prosíčka B
15:25,25:21,11:15
2:1
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Prumerne Nuly
25:22,10:25,15:9
2:0
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Přejetý Žabičky
25:21,25:16
1:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Sokol Bagr Libeň
25:13,13:25,10:15
2:1
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs THC Jačes
25:16,23:25,16:14
1:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Ťip-ťop
25:20,18:25,12:15
1:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Tralalalala
25:13,27:29,14:16
1:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Trblblblblb
22:25,25:23,10:15
1:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Trosky bez budoucnosti
26:24,22:25,9:15
1:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Tvrdý chleby
25:23,12:25,6:15
0:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs ÚVN
17:25,17:25
0:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs Velryby na suchu
12:25,8:25
1:2
TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA vs VO Klamovský Fellaz
10:25,25:22,13:15
Tralalalala0:01:2
Tralalalala vs Block Busters
24:26,25:15,13:15
2:0
Tralalalala vs Chemíček
25:20,27:25
2:0
Tralalalala vs Lana Drahrepus
25:21,27:25
0:02:0
Tralalalala vs Panthers Mělník
25:19,25:23
0:2
Tralalalala vs Prosíčka B
11:25,21:25
1:2
Tralalalala vs Prumerne Nuly
24:26,25:23,7:15
0:02:1
Tralalalala vs Sokol Bagr Libeň
21:25,25:21,15:13
0:00:02:1
Tralalalala vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
13:25,29:27,16:14
2:1
Tralalalala vs Trblblblblb
25:12,22:25,15:13
1:2
Tralalalala vs Trosky bez budoucnosti
26:28,25:17,7:15
2:0
Tralalalala vs Tvrdý chleby
27:25,25:23
0:2
Tralalalala vs ÚVN
21:25,14:25
0:2
Tralalalala vs Velryby na suchu
20:25,17:25
2:1
Tralalalala vs VO Klamovský Fellaz
26:24,23:25,15:12
Trblblblblb0:2
Trblblblblb vs Avengers
25:27,22:25
2:0
Trblblblblb vs Block Busters
25:18,25:17
2:1
Trblblblblb vs Chemíček
25:18,24:26,17:15
0:2
Trblblblblb vs Lana Drahrepus
23:25,20:25
1:2
Trblblblblb vs Orión Řepy
25:17,20:25,5:15
1:2
Trblblblblb vs Panthers Mělník
25:21,23:25,13:15
1:2
Trblblblblb vs Prosíčka B
16:25,26:24,10:15
2:1
Trblblblblb vs Prumerne Nuly
25:12,20:25,15:9
2:1
Trblblblblb vs Přejetý Žabičky
22:25,25:20,15:11
2:0
Trblblblblb vs Sokol Bagr Libeň
25:19,25:16
1:2
Trblblblblb vs THC Jačes
21:25,31:29,13:15
2:0
Trblblblblb vs Ťip-ťop
25:21,25:20
2:1
Trblblblblb vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
25:22,23:25,15:10
1:2
Trblblblblb vs Tralalalala
12:25,25:22,13:15
1:2
Trblblblblb vs Trosky bez budoucnosti
25:20,21:25,12:15
2:0
Trblblblblb vs Tvrdý chleby
25:15,25:22
2:0
Trblblblblb vs ÚVN
25:16,25:19
1:2
Trblblblblb vs Velryby na suchu
25:20,25:27,13:15
2:0
Trblblblblb vs VO Klamovský Fellaz
25:22,25:16
Trosky bez budoucnosti1:2
Trosky bez budoucnosti vs Avengers
24:26,25:21,9:15
2:0
Trosky bez budoucnosti vs Block Busters
25:18,25:18
0:2
Trosky bez budoucnosti vs Chemíček
24:26,22:25
2:0
Trosky bez budoucnosti vs Lana Drahrepus
25:20,28:26
0:02:0
Trosky bez budoucnosti vs Panthers Mělník
25:16,25:20
2:0
Trosky bez budoucnosti vs Prosíčka B
25:19,25:21
2:1
Trosky bez budoucnosti vs Prumerne Nuly
22:25,25:19,15:6
0:02:0
Trosky bez budoucnosti vs Sokol Bagr Libeň
25:18,29:27
0:00:02:1
Trosky bez budoucnosti vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
24:26,25:22,15:9
2:1
Trosky bez budoucnosti vs Tralalalala
28:26,17:25,15:7
2:1
Trosky bez budoucnosti vs Trblblblblb
20:25,25:21,15:12
2:1
Trosky bez budoucnosti vs Tvrdý chleby
22:25,25:16,15:6
2:1
Trosky bez budoucnosti vs ÚVN
16:25,25:18,16:14
0:2
Trosky bez budoucnosti vs Velryby na suchu
18:25,11:25
0:2
Trosky bez budoucnosti vs VO Klamovský Fellaz
19:25,19:25
Tvrdý chleby1:2
Tvrdý chleby vs Avengers
25:19,19:25,11:15
1:2
Tvrdý chleby vs Block Busters
23:25,25:10,11:15
2:1
Tvrdý chleby vs Chemíček
15:25,25:18,15:13
2:0
Tvrdý chleby vs Lana Drahrepus
25:18,25:19
2:0
Tvrdý chleby vs Orión Řepy
25:22,25:22
1:2
Tvrdý chleby vs Panthers Mělník
25:23,18:25,8:15
1:2
Tvrdý chleby vs Prosíčka B
19:25,25:20,10:15
0:2
Tvrdý chleby vs Prumerne Nuly
19:25,22:25
1:2
Tvrdý chleby vs Přejetý Žabičky
19:25,25:21,17:19
2:0
Tvrdý chleby vs Sokol Bagr Libeň
25:7,25:15
2:0
Tvrdý chleby vs THC Jačes
25:16,25:18
2:1
Tvrdý chleby vs Ťip-ťop
19:25,25:23,15:1
2:1
Tvrdý chleby vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
23:25,25:12,15:6
0:2
Tvrdý chleby vs Tralalalala
25:27,23:25
0:2
Tvrdý chleby vs Trblblblblb
15:25,22:25
1:2
Tvrdý chleby vs Trosky bez budoucnosti
25:22,16:25,6:15
2:0
Tvrdý chleby vs ÚVN
25:22,25:20
0:2
Tvrdý chleby vs Velryby na suchu
16:25,23:25
2:1
Tvrdý chleby vs VO Klamovský Fellaz
25:22,23:25,15:13
ÚVN0:2
ÚVN vs Avengers
21:25,21:25
2:0
ÚVN vs Block Busters
25:14,25:8
1:2
ÚVN vs Chemíček
30:32,25:19,4:15
2:0
ÚVN vs Lana Drahrepus
25:14,25:23
2:0
ÚVN vs Orión Řepy
25:20,25:20
0:2
ÚVN vs Panthers Mělník
24:26,22:25
2:1
ÚVN vs Prosíčka B
24:26,25:21,15:11
0:2
ÚVN vs Prumerne Nuly
20:25,23:25
2:1
ÚVN vs Přejetý Žabičky
25:19,22:25,15:4
1:2
ÚVN vs Sokol Bagr Libeň
25:19,16:25,10:15
2:0
ÚVN vs THC Jačes
25:22,25:23
2:0
ÚVN vs Ťip-ťop
25:9,25:22
2:0
ÚVN vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
25:17,25:17
2:0
ÚVN vs Tralalalala
25:21,25:14
0:2
ÚVN vs Trblblblblb
16:25,19:25
1:2
ÚVN vs Trosky bez budoucnosti
25:16,18:25,14:16
0:2
ÚVN vs Tvrdý chleby
22:25,20:25
2:0
ÚVN vs Velryby na suchu
25:21,25:16
2:1
ÚVN vs VO Klamovský Fellaz
21:25,25:18,16:14
Velryby na suchu2:0
Velryby na suchu vs Avengers
29:27,27:25
2:0
Velryby na suchu vs Block Busters
25:18,25:22
0:02:1
Velryby na suchu vs Lana Drahrepus
25:20,22:25,15:7
2:0
Velryby na suchu vs Orión Řepy
25:16,25:17
1:2
Velryby na suchu vs Panthers Mělník
22:25,25:18,13:15
0:00:00:2
Velryby na suchu vs Přejetý Žabičky
24:26,14:25
0:00:02:0
Velryby na suchu vs Ťip-ťop
25:15,25:19
2:0
Velryby na suchu vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
25:12,25:8
2:0
Velryby na suchu vs Tralalalala
25:20,25:17
2:1
Velryby na suchu vs Trblblblblb
20:25,27:25,15:13
2:0
Velryby na suchu vs Trosky bez budoucnosti
25:18,25:11
2:0
Velryby na suchu vs Tvrdý chleby
25:16,25:23
0:2
Velryby na suchu vs ÚVN
21:25,16:25
2:0
Velryby na suchu vs VO Klamovský Fellaz
25:14,25:21
VO Klamovský Fellaz1:2
VO Klamovský Fellaz vs Avengers
25:23,16:25,3:15
2:0
VO Klamovský Fellaz vs Block Busters
25:16,25:21
0:2
VO Klamovský Fellaz vs Chemíček
21:25,21:25
2:0
VO Klamovský Fellaz vs Lana Drahrepus
25:23,25:11
2:1
VO Klamovský Fellaz vs Orión Řepy
23:25,25:22,15:10
1:2
VO Klamovský Fellaz vs Panthers Mělník
17:25,27:25,10:15
1:2
VO Klamovský Fellaz vs Prosíčka B
14:25,25:23,13:15
2:1
VO Klamovský Fellaz vs Prumerne Nuly
20:25,25:16,15:11
0:2
VO Klamovský Fellaz vs Přejetý Žabičky
22:25,21:25
1:2
VO Klamovský Fellaz vs Sokol Bagr Libeň
16:25,25:20,11:15
0:2
VO Klamovský Fellaz vs THC Jačes
20:25,19:25
2:1
VO Klamovský Fellaz vs Ťip-ťop
23:25,25:20,16:14
2:1
VO Klamovský Fellaz vs TJ ŠPÍNA Z KAČEROVA
25:10,22:25,15:13
1:2
VO Klamovský Fellaz vs Tralalalala
24:26,25:23,12:15
0:2
VO Klamovský Fellaz vs Trblblblblb
22:25,16:25
2:0
VO Klamovský Fellaz vs Trosky bez budoucnosti
25:19,25:19
1:2
VO Klamovský Fellaz vs Tvrdý chleby
22:25,25:23,13:15
1:2
VO Klamovský Fellaz vs ÚVN
25:21,18:25,14:16
0:2
VO Klamovský Fellaz vs Velryby na suchu
14:25,21:25