Turnaje

29.02.20205. turnaj
18.01.20204. turnaj
02.01.2020kontumace - raz, dva, tři
14.12.2019kontumace 3. turnaj - raz, dva, tři
14.12.20193. turnaj
30.11.2019předehrávka 4. turnaje
30.11.20192. turnaj
09.11.20191. turnaj

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Aliens (Sokol Jehnice) 44 15 97.78 %
2. Žabiny 40 15 88.89 %
3. Actebis 37 16 77.08 %
4. KIA ORA 37 16 77.08 %
5. Glauber 34 16 70.83 %
6. ČSFR 31 16 64.58 %
7. Kia Ora F 26 16 54.17 %
8. 3xSMRT 25 16 52.08 %
9. Úplně rovný banán 25 16 52.08 %
10. Blanka a její tygři 21 15 46.67 %
11. Pardón, oprava 20 15 44.44 %
12. Bezední 19 15 42.22 %
13. HADŽAKAMA 19 15 42.22 %
14. Afterparty 18 15 40 %
15. STS Chvojkovice Brod 17 15 37.78 %
16. Drink Team 16 15 35.56 %
17. NoMercy 16 15 35.56 %
18. Orel KP 12 15 26.67 %
19. Dacani 8 14 19.05 %
20. Raz dva tři 0 19 0 %

Vzájemné zápasy

3xSMRTActebisAfterpartyAliens (Sokol Jehnice)BezedníBlanka a její tygřiČSFRDacaniDrink TeamGlauberHADŽAKAMAKIA ORAKia Ora FNoMercyOrel KPPardón, opravaRaz dva třiSTS Chvojkovice BrodÚplně rovný banánŽabiny
3xSMRT0:2
3xSMRT vs Actebis
17:25,17:25
1:2
3xSMRT vs Afterparty
25:12,21:25,10:15
0:2
3xSMRT vs Aliens (Sokol Jehnice)
14:25,11:25
0:2
3xSMRT vs Bezední
20:25,20:25
2:0
3xSMRT vs Blanka a její tygři
25:19,25:21
1:2
3xSMRT vs ČSFR
25:20,15:25,14:16
0:02:0
3xSMRT vs Drink Team
25:22,25:20
0:02:0
3xSMRT vs HADŽAKAMA
25:20,25:20
0:2
3xSMRT vs KIA ORA
21:25,13:25
1:2
3xSMRT vs Kia Ora F
25:22,15:25,8:15
0:02:1
3xSMRT vs Orel KP
22:25,25:16,17:15
1:2
3xSMRT vs Pardón, oprava
25:17,21:25,14:16
2:0
3xSMRT vs Raz dva tři
25:0,25:0
2:1
3xSMRT vs STS Chvojkovice Brod
25:27,25:21,15:11
2:0
3xSMRT vs Úplně rovný banán
25:22,25:20
2:1
3xSMRT vs Žabiny
25:23,17:25,15:8
Actebis2:0
Actebis vs 3xSMRT
25:17,25:17
2:0
Actebis vs Afterparty
25:18,25:20
0:2
Actebis vs Aliens (Sokol Jehnice)
23:25,21:25
2:0
Actebis vs Bezední
29:27,25:18
2:1
Actebis vs Blanka a její tygři
25:23,19:25,15:10
1:2
Actebis vs ČSFR
25:23,19:25,13:15
2:0
Actebis vs Dacani
25:14,25:23
0:02:0
Actebis vs Glauber
32:30,25:20
0:00:02:0
Actebis vs Kia Ora F
25:17,25:22
2:0
Actebis vs NoMercy
28:26,25:23
2:0
Actebis vs Orel KP
32:30,25:18
2:1
Actebis vs Pardón, oprava
25:19,22:25,15:9
2:0
Actebis vs Raz dva tři
25:0,25:0
1:2
Actebis vs STS Chvojkovice Brod
24:26,25:19,11:15
2:0
Actebis vs Úplně rovný banán
25:15,25:17
1:2
Actebis vs Žabiny
25:20,22:25,13:15
Afterparty2:1
Afterparty vs 3xSMRT
12:25,25:21,15:10
0:2
Afterparty vs Actebis
18:25,20:25
0:00:00:2
Afterparty vs Blanka a její tygři
19:25,14:25
0:2
Afterparty vs ČSFR
12:25,16:25
0:02:0
Afterparty vs Drink Team
25:18,32:30
0:2
Afterparty vs Glauber
15:25,23:25
2:0
Afterparty vs HADŽAKAMA
27:25,25:20
2:1
Afterparty vs KIA ORA
15:25,25:21,15:11
0:2
Afterparty vs Kia Ora F
23:25,21:25
0:01:2
Afterparty vs Orel KP
28:26,22:25,16:18
0:2
Afterparty vs Pardón, oprava
20:25,17:25
2:0
Afterparty vs Raz dva tři
25:0,25:0
2:0
Afterparty vs STS Chvojkovice Brod
25:23,25:17
1:2
Afterparty vs Úplně rovný banán
25:14,13:25,10:15
0:2
Afterparty vs Žabiny
17:25,12:25
Aliens (Sokol Jehnice)2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs 3xSMRT
25:14,25:11
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs Actebis
25:23,25:21
0:02:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs Bezední
25:15,25:20
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs Blanka a její tygři
25:19,28:26
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs ČSFR
26:24,25:16
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs Dacani
25:10,25:14
0:02:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs Glauber
25:12,25:20
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs HADŽAKAMA
25:22,25:21
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs KIA ORA
25:19,25:18
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs Kia Ora F
25:17,25:12
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs NoMercy
25:16,25:10
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs Orel KP
25:16,25:17
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs Pardón, oprava
25:13,25:11
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs Raz dva tři
25:0,25:0
0:00:02:1
Aliens (Sokol Jehnice) vs Žabiny
25:19,19:25,15:10
Bezední2:0
Bezední vs 3xSMRT
25:20,25:20
0:2
Bezední vs Actebis
27:29,18:25
0:00:2
Bezední vs Aliens (Sokol Jehnice)
15:25,20:25
2:1
Bezední vs Blanka a její tygři
22:25,26:24,16:14
2:1
Bezední vs ČSFR
25:21,16:25,15:13
2:0
Bezední vs Dacani
25:15,28:26
0:2
Bezední vs Drink Team
18:25,9:25
1:2
Bezední vs Glauber
25:17,12:25,11:15
1:2
Bezední vs HADŽAKAMA
23:25,25:14,12:15
0:2
Bezední vs KIA ORA
20:25,14:25
0:00:2
Bezední vs NoMercy
25:27,14:25
2:1
Bezední vs Orel KP
14:25,25:22,15:12
2:1
Bezední vs Pardón, oprava
18:25,25:21,15:8
2:0
Bezední vs Raz dva tři
25:0,25:0
0:00:00:2
Bezední vs Žabiny
25:27,23:25
Blanka a její tygři0:2
Blanka a její tygři vs 3xSMRT
19:25,21:25
1:2
Blanka a její tygři vs Actebis
23:25,25:19,10:15
2:0
Blanka a její tygři vs Afterparty
25:19,25:14
0:2
Blanka a její tygři vs Aliens (Sokol Jehnice)
19:25,26:28
1:2
Blanka a její tygři vs Bezední
25:22,24:26,14:16
0:00:01:2
Blanka a její tygři vs Drink Team
20:25,27:25,13:15
0:02:1
Blanka a její tygři vs HADŽAKAMA
25:19,23:25,15:11
0:02:1
Blanka a její tygři vs Kia Ora F
20:25,25:23,15:12
2:0
Blanka a její tygři vs NoMercy
26:24,27:25
1:2
Blanka a její tygři vs Orel KP
25:16,23:25,11:15
1:2
Blanka a její tygři vs Pardón, oprava
25:19,23:25,12:15
2:0
Blanka a její tygři vs Raz dva tři
25:0,25:0
2:0
Blanka a její tygři vs STS Chvojkovice Brod
25:23,26:24
0:2
Blanka a její tygři vs Úplně rovný banán
21:25,29:31
0:2
Blanka a její tygři vs Žabiny
15:25,18:25
ČSFR2:1
ČSFR vs 3xSMRT
20:25,25:15,16:14
2:1
ČSFR vs Actebis
23:25,25:19,15:13
2:0
ČSFR vs Afterparty
25:12,25:16
0:2
ČSFR vs Aliens (Sokol Jehnice)
24:26,16:25
1:2
ČSFR vs Bezední
21:25,25:16,13:15
0:02:0
ČSFR vs Dacani
25:15,27:25
2:0
ČSFR vs Drink Team
25:17,25:20
0:02:1
ČSFR vs HADŽAKAMA
25:14,24:26,15:5
0:2
ČSFR vs KIA ORA
22:25,14:25
0:2
ČSFR vs Kia Ora F
23:25,20:25
2:0
ČSFR vs NoMercy
25:23,25:15
2:0
ČSFR vs Orel KP
25:21,25:22
2:0
ČSFR vs Pardón, oprava
25:20,25:17
2:0
ČSFR vs Raz dva tři
25:0,25:0
0:02:0
ČSFR vs Úplně rovný banán
25:22,25:21
0:2
ČSFR vs Žabiny
24:26,21:25
Dacani0:00:2
Dacani vs Actebis
14:25,23:25
0:00:2
Dacani vs Aliens (Sokol Jehnice)
10:25,14:25
0:2
Dacani vs Bezední
15:25,26:28
0:00:2
Dacani vs ČSFR
15:25,25:27
2:1
Dacani vs Drink Team
25:20,23:25,15:7
0:2
Dacani vs Glauber
21:25,18:25
1:2
Dacani vs HADŽAKAMA
14:25,28:26,6:15
1:2
Dacani vs KIA ORA
31:29,8:25,12:15
0:00:2
Dacani vs NoMercy
16:25,21:25
0:01:2
Dacani vs Pardón, oprava
25:20,16:25,10:15
2:0
Dacani vs Raz dva tři
25:0,25:0
0:2
Dacani vs STS Chvojkovice Brod
14:25,19:25
0:2
Dacani vs Úplně rovný banán
22:25,18:25
0:2
Dacani vs Žabiny
16:25,20:25
Drink Team0:2
Drink Team vs 3xSMRT
22:25,20:25
0:00:2
Drink Team vs Afterparty
18:25,30:32
0:02:0
Drink Team vs Bezední
25:18,25:9
2:1
Drink Team vs Blanka a její tygři
25:20,25:27,15:13
0:2
Drink Team vs ČSFR
17:25,20:25
1:2
Drink Team vs Dacani
20:25,25:23,7:15
1:2
Drink Team vs Glauber
16:25,25:22,8:15
0:2
Drink Team vs HADŽAKAMA
22:25,17:25
0:2
Drink Team vs KIA ORA
12:25,18:25
0:00:2
Drink Team vs NoMercy
20:25,24:26
2:0
Drink Team vs Orel KP
25:20,25:18
0:02:0
Drink Team vs Raz dva tři
25:0,25:0
2:1
Drink Team vs STS Chvojkovice Brod
17:25,25:14,15:11
1:2
Drink Team vs Úplně rovný banán
15:25,25:14,11:15
0:2
Drink Team vs Žabiny
14:25,12:25
Glauber0:00:2
Glauber vs Actebis
30:32,20:25
2:0
Glauber vs Afterparty
25:15,25:23
0:2
Glauber vs Aliens (Sokol Jehnice)
12:25,20:25
2:1
Glauber vs Bezední
17:25,25:12,15:11
0:00:02:0
Glauber vs Dacani
25:21,25:18
2:1
Glauber vs Drink Team
25:16,22:25,15:8
2:0
Glauber vs HADŽAKAMA
25:17,25:17
0:2
Glauber vs KIA ORA
17:25,23:25
2:0
Glauber vs Kia Ora F
25:14,25:19
2:0
Glauber vs NoMercy
25:17,25:16
2:0
Glauber vs Orel KP
25:18,25:18
2:0
Glauber vs Pardón, oprava
25:23,25:19
2:0
Glauber vs Raz dva tři
25:0,25:0
2:0
Glauber vs STS Chvojkovice Brod
25:21,25:18
2:0
Glauber vs Úplně rovný banán
25:18,25:20
0:2
Glauber vs Žabiny
12:25,17:25
HADŽAKAMA0:2
HADŽAKAMA vs 3xSMRT
20:25,20:25
0:00:2
HADŽAKAMA vs Afterparty
25:27,20:25
0:2
HADŽAKAMA vs Aliens (Sokol Jehnice)
22:25,21:25
2:1
HADŽAKAMA vs Bezední
25:23,14:25,15:12
1:2
HADŽAKAMA vs Blanka a její tygři
19:25,25:23,11:15
1:2
HADŽAKAMA vs ČSFR
14:25,26:24,5:15
2:1
HADŽAKAMA vs Dacani
25:14,26:28,15:6
2:0
HADŽAKAMA vs Drink Team
25:22,25:17
0:2
HADŽAKAMA vs Glauber
17:25,17:25
0:2
HADŽAKAMA vs KIA ORA
18:25,19:25
2:0
HADŽAKAMA vs Kia Ora F
25:23,25:17
1:2
HADŽAKAMA vs NoMercy
18:25,25:21,10:15
0:00:02:0
HADŽAKAMA vs Raz dva tři
25:0,25:0
2:0
HADŽAKAMA vs STS Chvojkovice Brod
25:16,25:20
0:2
HADŽAKAMA vs Úplně rovný banán
22:25,24:26
0:0
KIA ORA2:0
KIA ORA vs 3xSMRT
25:21,25:13
0:01:2
KIA ORA vs Afterparty
25:15,21:25,11:15
0:2
KIA ORA vs Aliens (Sokol Jehnice)
19:25,18:25
2:0
KIA ORA vs Bezední
25:20,25:14
0:02:0
KIA ORA vs ČSFR
25:22,25:14
2:1
KIA ORA vs Dacani
29:31,25:8,15:12
2:0
KIA ORA vs Drink Team
25:12,25:18
2:0
KIA ORA vs Glauber
25:17,25:23
2:0
KIA ORA vs HADŽAKAMA
25:18,25:19
2:0
KIA ORA vs Kia Ora F
25:23,25:18
2:1
KIA ORA vs NoMercy
23:25,25:20,15:11
2:1
KIA ORA vs Orel KP
25:19,22:25,20:18
2:0
KIA ORA vs Pardón, oprava
25:21,25:17
2:0
KIA ORA vs Raz dva tři
25:0,25:0
0:02:0
KIA ORA vs Úplně rovný banán
25:18,25:17
0:2
KIA ORA vs Žabiny
13:25,17:25
Kia Ora F2:1
Kia Ora F vs 3xSMRT
22:25,25:15,15:8
0:2
Kia Ora F vs Actebis
17:25,22:25
2:0
Kia Ora F vs Afterparty
25:23,25:21
0:2
Kia Ora F vs Aliens (Sokol Jehnice)
17:25,12:25
0:01:2
Kia Ora F vs Blanka a její tygři
25:20,23:25,12:15
2:0
Kia Ora F vs ČSFR
25:23,25:20
0:00:00:2
Kia Ora F vs Glauber
14:25,19:25
0:2
Kia Ora F vs HADŽAKAMA
23:25,17:25
0:2
Kia Ora F vs KIA ORA
23:25,18:25
2:0
Kia Ora F vs NoMercy
25:21,25:15
2:1
Kia Ora F vs Orel KP
25:22,26:28,15:10
2:0
Kia Ora F vs Pardón, oprava
25:19,25:22
2:0
Kia Ora F vs Raz dva tři
25:0,25:0
2:0
Kia Ora F vs STS Chvojkovice Brod
25:9,25:21
2:0
Kia Ora F vs Úplně rovný banán
25:17,25:20
0:2
Kia Ora F vs Žabiny
22:25,20:25
NoMercy0:00:2
NoMercy vs Actebis
26:28,23:25
0:00:2
NoMercy vs Aliens (Sokol Jehnice)
16:25,10:25
2:0
NoMercy vs Bezední
27:25,25:14
0:2
NoMercy vs Blanka a její tygři
24:26,25:27
0:2
NoMercy vs ČSFR
23:25,15:25
2:0
NoMercy vs Dacani
25:16,25:21
2:0
NoMercy vs Drink Team
25:20,26:24
0:2
NoMercy vs Glauber
17:25,16:25
2:1
NoMercy vs HADŽAKAMA
25:18,21:25,15:10
1:2
NoMercy vs KIA ORA
25:23,20:25,11:15
0:2
NoMercy vs Kia Ora F
21:25,15:25
0:00:2
NoMercy vs Pardón, oprava
20:25,23:25
2:0
NoMercy vs Raz dva tři
25:20,25:14
1:2
NoMercy vs STS Chvojkovice Brod
27:25,17:25,8:15
0:2
NoMercy vs Úplně rovný banán
23:25,24:26
0:0
Orel KP1:2
Orel KP vs 3xSMRT
25:22,16:25,15:17
0:2
Orel KP vs Actebis
30:32,18:25
2:1
Orel KP vs Afterparty
26:28,25:22,18:16
0:2
Orel KP vs Aliens (Sokol Jehnice)
16:25,17:25
1:2
Orel KP vs Bezední
25:14,22:25,12:15
2:1
Orel KP vs Blanka a její tygři
16:25,25:23,15:11
0:2
Orel KP vs ČSFR
21:25,22:25
0:00:2
Orel KP vs Drink Team
20:25,18:25
0:2
Orel KP vs Glauber
18:25,18:25
0:01:2
Orel KP vs KIA ORA
19:25,25:22,18:20
1:2
Orel KP vs Kia Ora F
22:25,28:26,10:15
0:01:2
Orel KP vs Pardón, oprava
25:22,21:25,13:15
2:0
Orel KP vs Raz dva tři
25:0,25:21
0:2
Orel KP vs STS Chvojkovice Brod
25:27,16:25
0:2
Orel KP vs Úplně rovný banán
20:25,24:26
0:0
Pardón, oprava2:1
Pardón, oprava vs 3xSMRT
17:25,25:21,16:14
1:2
Pardón, oprava vs Actebis
19:25,25:22,9:15
2:0
Pardón, oprava vs Afterparty
25:20,25:17
0:2
Pardón, oprava vs Aliens (Sokol Jehnice)
13:25,11:25
1:2
Pardón, oprava vs Bezední
25:18,21:25,8:15
2:1
Pardón, oprava vs Blanka a její tygři
19:25,25:23,15:12
0:2
Pardón, oprava vs ČSFR
20:25,17:25
2:1
Pardón, oprava vs Dacani
20:25,25:16,15:10
0:00:2
Pardón, oprava vs Glauber
23:25,19:25
0:00:2
Pardón, oprava vs KIA ORA
21:25,17:25
0:2
Pardón, oprava vs Kia Ora F
19:25,22:25
2:0
Pardón, oprava vs NoMercy
25:20,25:23
2:1
Pardón, oprava vs Orel KP
22:25,25:21,15:13
2:0
Pardón, oprava vs Raz dva tři
25:19,25:0
1:2
Pardón, oprava vs STS Chvojkovice Brod
26:24,23:25,13:15
0:00:0
Raz dva tři0:2
Raz dva tři vs 3xSMRT
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs Actebis
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs Afterparty
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs Aliens (Sokol Jehnice)
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs Bezední
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs Blanka a její tygři
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs ČSFR
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs Dacani
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs Drink Team
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs Glauber
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs HADŽAKAMA
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs KIA ORA
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs Kia Ora F
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs NoMercy
20:25,14:25
0:2
Raz dva tři vs Orel KP
0:25,21:25
0:2
Raz dva tři vs Pardón, oprava
19:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs STS Chvojkovice Brod
19:25,20:25
0:2
Raz dva tři vs Úplně rovný banán
0:25,0:25
0:2
Raz dva tři vs Žabiny
0:25,0:25
STS Chvojkovice Brod1:2
STS Chvojkovice Brod vs 3xSMRT
27:25,21:25,11:15
2:1
STS Chvojkovice Brod vs Actebis
26:24,19:25,15:11
0:2
STS Chvojkovice Brod vs Afterparty
23:25,17:25
0:00:00:2
STS Chvojkovice Brod vs Blanka a její tygři
23:25,24:26
0:02:0
STS Chvojkovice Brod vs Dacani
25:14,25:19
1:2
STS Chvojkovice Brod vs Drink Team
25:17,14:25,11:15
0:2
STS Chvojkovice Brod vs Glauber
21:25,18:25
0:2
STS Chvojkovice Brod vs HADŽAKAMA
16:25,20:25
0:00:2
STS Chvojkovice Brod vs Kia Ora F
9:25,21:25
2:1
STS Chvojkovice Brod vs NoMercy
25:27,25:17,15:8
2:0
STS Chvojkovice Brod vs Orel KP
27:25,25:16
2:1
STS Chvojkovice Brod vs Pardón, oprava
24:26,25:23,15:13
2:0
STS Chvojkovice Brod vs Raz dva tři
25:19,25:20
0:2
STS Chvojkovice Brod vs Úplně rovný banán
16:25,20:25
0:2
STS Chvojkovice Brod vs Žabiny
16:25,14:25
Úplně rovný banán0:2
Úplně rovný banán vs 3xSMRT
22:25,20:25
0:2
Úplně rovný banán vs Actebis
15:25,17:25
2:1
Úplně rovný banán vs Afterparty
14:25,25:13,15:10
0:00:02:0
Úplně rovný banán vs Blanka a její tygři
25:21,31:29
0:2
Úplně rovný banán vs ČSFR
22:25,21:25
2:0
Úplně rovný banán vs Dacani
25:22,25:18
2:1
Úplně rovný banán vs Drink Team
25:15,14:25,15:11
0:2
Úplně rovný banán vs Glauber
18:25,20:25
2:0
Úplně rovný banán vs HADŽAKAMA
25:22,26:24
0:2
Úplně rovný banán vs KIA ORA
18:25,17:25
0:2
Úplně rovný banán vs Kia Ora F
17:25,20:25
2:0
Úplně rovný banán vs NoMercy
25:23,26:24
2:0
Úplně rovný banán vs Orel KP
25:20,26:24
0:02:0
Úplně rovný banán vs Raz dva tři
25:0,25:0
2:0
Úplně rovný banán vs STS Chvojkovice Brod
25:16,25:20
0:2
Úplně rovný banán vs Žabiny
20:25,18:25
Žabiny1:2
Žabiny vs 3xSMRT
23:25,25:17,8:15
2:1
Žabiny vs Actebis
20:25,25:22,15:13
2:0
Žabiny vs Afterparty
25:17,25:12
1:2
Žabiny vs Aliens (Sokol Jehnice)
19:25,25:19,10:15
2:0
Žabiny vs Bezední
27:25,25:23
2:0
Žabiny vs Blanka a její tygři
25:15,25:18
2:0
Žabiny vs ČSFR
26:24,25:21
2:0
Žabiny vs Dacani
25:16,25:20
2:0
Žabiny vs Drink Team
25:14,25:12
2:0
Žabiny vs Glauber
25:12,25:17
0:02:0
Žabiny vs KIA ORA
25:13,25:17
2:0
Žabiny vs Kia Ora F
25:22,25:20
0:00:00:02:0
Žabiny vs Raz dva tři
25:0,25:0
2:0
Žabiny vs STS Chvojkovice Brod
25:16,25:14
2:0
Žabiny vs Úplně rovný banán
25:20,25:18