Turnaje

29.02.20205. turnaj
18.01.20204. turnaj
14.12.20193. turnaj
30.11.20192. turnaj
09.11.20191. turnaj

Tabulka týmů

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Aliens (Sokol Jehnice) 12 4 100 %
2. KIA ORA 12 4 100 %
3. Žabiny 12 4 100 %
4. Actebis 9 3 100 %
5. ČSFR 8 4 66.67 %
6. HADŽAKAMA 8 4 66.67 %
7. Glauber 7 4 58.33 %
8. STS Chvojkovice Brod 7 4 58.33 %
9. NoMercy 6 4 50 %
10. Pardón, oprava 6 4 50 %
11. Úplně rovný banán 6 4 50 %
12. Drink Team 5 4 41.67 %
13. Blanka a její tygři 4 4 33.33 %
14. Afterparty 3 4 25 %
15. Orel KP 3 4 25 %
16. Kia Ora F 2 3 22.22 %
17. 3xSMRT 2 4 16.67 %
18. Raz dva tři 2 4 16.67 %
19. Dacani 2 5 13.33 %
20. Bezední 1 3 11.11 %

Vzájemné zápasy

3xSMRTActebisAfterpartyAliens (Sokol Jehnice)BezedníBlanka a její tygřiČSFRDacaniDrink TeamGlauberHADŽAKAMAKIA ORAKia Ora FNoMercyOrel KPPardón, opravaRaz dva třiSTS Chvojkovice BrodÚplně rovný banánŽabiny
3xSMRT0:00:00:2
3xSMRT vs Aliens (Sokol Jehnice)
14:25,11:25
0:00:01:2
3xSMRT vs ČSFR
25:20,15:25,14:16
0:00:00:00:00:2
3xSMRT vs KIA ORA
21:25,13:25
1:2
3xSMRT vs Kia Ora F
25:22,15:25,8:15
0:00:00:00:00:00:00:0
Actebis0:02:0
Actebis vs Afterparty
25:18,25:20
0:02:0
Actebis vs Bezední
29:27,25:18
0:00:00:00:02:0
Actebis vs Glauber
32:30,25:20
0:00:00:00:00:00:00:00:00:00:0
Afterparty0:00:2
Afterparty vs Actebis
18:25,20:25
0:00:00:2
Afterparty vs Blanka a její tygři
19:25,14:25
0:00:00:00:02:0
Afterparty vs HADŽAKAMA
27:25,25:20
0:00:00:00:00:00:00:00:00:2
Afterparty vs Žabiny
17:25,12:25
Aliens (Sokol Jehnice)2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs 3xSMRT
25:14,25:11
0:00:00:00:00:02:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs Dacani
25:10,25:14
0:00:00:00:02:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs Kia Ora F
25:17,25:12
2:0
Aliens (Sokol Jehnice) vs NoMercy
25:16,25:10
0:00:00:00:00:00:0
Bezední0:00:2
Bezední vs Actebis
27:29,18:25
0:00:00:00:00:00:01:2
Bezední vs Glauber
25:17,12:25,11:15
0:00:2
Bezední vs KIA ORA
20:25,14:25
0:00:00:00:00:00:00:00:0
Blanka a její tygři0:00:02:0
Blanka a její tygři vs Afterparty
25:19,25:14
0:00:00:00:01:2
Blanka a její tygři vs Drink Team
20:25,27:25,13:15
0:00:00:00:00:00:00:00:00:00:2
Blanka a její tygři vs Úplně rovný banán
21:25,29:31
0:2
Blanka a její tygři vs Žabiny
15:25,18:25
ČSFR2:1
ČSFR vs 3xSMRT
20:25,25:15,16:14
0:00:00:00:00:00:00:00:00:00:00:00:02:0
ČSFR vs Orel KP
25:21,25:22
2:0
ČSFR vs Pardón, oprava
25:20,25:17
0:00:00:00:2
ČSFR vs Žabiny
24:26,21:25
Dacani0:00:00:00:2
Dacani vs Aliens (Sokol Jehnice)
10:25,14:25
0:00:00:00:00:01:2
Dacani vs HADŽAKAMA
14:25,28:26,6:15
0:00:00:2
Dacani vs NoMercy
16:25,21:25
0:01:2
Dacani vs Pardón, oprava
25:20,16:25,10:15
0:00:2
Dacani vs STS Chvojkovice Brod
14:25,19:25
0:00:0
Drink Team0:00:00:00:00:02:1
Drink Team vs Blanka a její tygři
25:20,25:27,15:13
0:00:01:2
Drink Team vs Glauber
16:25,25:22,8:15
0:2
Drink Team vs HADŽAKAMA
22:25,17:25
0:00:00:00:00:00:02:1
Drink Team vs STS Chvojkovice Brod
17:25,25:14,15:11
0:00:0
Glauber0:00:2
Glauber vs Actebis
30:32,20:25
0:00:02:1
Glauber vs Bezední
17:25,25:12,15:11
0:00:00:02:1
Glauber vs Drink Team
25:16,22:25,15:8
0:00:00:02:0
Glauber vs NoMercy
25:17,25:16
0:00:00:00:00:00:0
HADŽAKAMA0:00:00:2
HADŽAKAMA vs Afterparty
25:27,20:25
0:00:00:00:02:1
HADŽAKAMA vs Dacani
25:14,26:28,15:6
2:0
HADŽAKAMA vs Drink Team
25:22,25:17
0:00:00:00:00:00:00:02:0
HADŽAKAMA vs STS Chvojkovice Brod
25:16,25:20
0:00:0
KIA ORA2:0
KIA ORA vs 3xSMRT
25:21,25:13
0:00:00:02:0
KIA ORA vs Bezední
25:20,25:14
0:00:00:00:00:00:02:0
KIA ORA vs Kia Ora F
25:23,25:18
0:00:00:00:00:02:0
KIA ORA vs Úplně rovný banán
25:18,25:17
0:0
Kia Ora F2:1
Kia Ora F vs 3xSMRT
22:25,25:15,15:8
0:00:00:2
Kia Ora F vs Aliens (Sokol Jehnice)
17:25,12:25
0:00:00:00:00:00:00:00:2
Kia Ora F vs KIA ORA
23:25,18:25
0:00:00:00:00:00:00:0
NoMercy0:00:00:00:2
NoMercy vs Aliens (Sokol Jehnice)
16:25,10:25
0:00:00:02:0
NoMercy vs Dacani
25:16,25:21
0:00:2
NoMercy vs Glauber
17:25,16:25
0:00:00:00:00:02:0
NoMercy vs Raz dva tři
25:20,25:14
0:00:00:0
Orel KP0:00:00:00:00:00:00:2
Orel KP vs ČSFR
21:25,22:25
0:00:00:00:00:00:00:01:2
Orel KP vs Pardón, oprava
25:22,21:25,13:15
2:1
Orel KP vs Raz dva tři
21:25,25:21,15:11
0:00:2
Orel KP vs Úplně rovný banán
20:25,24:26
0:0
Pardón, oprava0:00:00:00:00:00:00:2
Pardón, oprava vs ČSFR
20:25,17:25
2:1
Pardón, oprava vs Dacani
20:25,25:16,15:10
0:00:00:00:00:00:02:1
Pardón, oprava vs Orel KP
22:25,25:21,15:13
2:1
Pardón, oprava vs Raz dva tři
25:19,21:25,24:22
0:00:00:0
Raz dva tři0:00:00:00:00:00:00:00:00:00:00:00:00:00:2
Raz dva tři vs NoMercy
20:25,14:25
1:2
Raz dva tři vs Orel KP
25:21,21:25,11:15
1:2
Raz dva tři vs Pardón, oprava
19:25,25:21,22:24
0:2
Raz dva tři vs STS Chvojkovice Brod
19:25,20:25
0:00:0
STS Chvojkovice Brod0:00:00:00:00:00:00:02:0
STS Chvojkovice Brod vs Dacani
25:14,25:19
1:2
STS Chvojkovice Brod vs Drink Team
25:17,14:25,11:15
0:00:2
STS Chvojkovice Brod vs HADŽAKAMA
16:25,20:25
0:00:00:00:00:02:0
STS Chvojkovice Brod vs Raz dva tři
25:19,25:20
0:00:0
Úplně rovný banán0:00:00:00:00:02:0
Úplně rovný banán vs Blanka a její tygři
25:21,31:29
0:00:00:00:00:00:2
Úplně rovný banán vs KIA ORA
18:25,17:25
0:00:02:0
Úplně rovný banán vs Orel KP
25:20,26:24
0:00:00:00:2
Úplně rovný banán vs Žabiny
20:25,18:25
Žabiny0:00:02:0
Žabiny vs Afterparty
25:17,25:12
0:00:02:0
Žabiny vs Blanka a její tygři
25:15,25:18
2:0
Žabiny vs ČSFR
26:24,25:21
0:00:00:00:00:00:00:00:00:00:00:02:0
Žabiny vs Úplně rovný banán
25:20,25:18