přihlášení
hráče

Vyberte si město

Pro zobrazení výsledků jednotlivých lig, rozpisů soutěže apod. vyberte prosím město, které vás zajímá.

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení

Přihlásit se přes Facebook

Druhá várka snímků z Plesu AVL

22.04.2014

  • AVLka

V sekci fotek už najdeš kompletní galerie snímků z Plesu AVL v Lucerně.

Více »


První várka fotek z Lucerny

20.04.2014

  • AVLka

obrázek

Do sekce fotek jsme přidali první várku fotek od Jirky Částky z mediafoto.cz.

Více »


Fotky z olomouckého finále

16.04.2014

  • Olomouc

Do sekce fotek přibyly snímky Tomáše Krajíčka z olomouckého finále.

Více »


Ples AVL v Lucerně už tento pátek!

16.04.2014

  • AVLka

Nezapomeň být v pátek od 19 hodin ve společenském ve velkém sále pražské Lucerny. AVL tu má svůj ples. Volejbalový mejdan roku! Více v sekci článků.

Více »


Je dohráno. Známe 24 týmů na celostátní finále

14.04.2014

  • AVLka

O víkendu jsme dobojovali poslední bitvy a známe 24 týmů, které se utkají 26. dubna na celostátním finále v Praze. Okoukni, kdo bude reprezentovat tvůj region. Nyní se připojují za Olomouc Výškové práce a Velký Týnec, za Liberec Těžký kosti a Mladí a neklidní a za Chomutov Chorvati.

Více »


Na začátku bývá hubnutí. Končívá to touhou po čisté hlavě. Jaká je tvá běžecká motivace?

24.04.2014

obrázek

Většinu lidí spojuje jeden nešvar: umění najít stovku důvodů, proč něco nejde nebo proč to odložit na jindy. Mnohdy jsme líní a chybí nám motivace. Přitom důvody, které motivují začít běhat nebo vyběhnout právě teď a udělat si z běhání jakýsi rituál, jsou jednoznačné. Na druhou stranu je potřeba je objevit a tu motivaci mít.

Celý článek »

Martinovy zápisky: Splnil se mi sen. Hraju vedle Paldy a dokonce jsem ho střídal!

23.04.2014

obrázek

Po roční pauze se pražský tým Nejde to!!! vrací na výslunní. Nejenže poskočil díky týmovým posilám z loňského devátého místa na první příšku v tabulce, ale na Plese v Lucerně se blýskl neotřelým vystoupením. Zopakuje Nejde to!!! svůj dva roky starý úspěch, kdy po regionálním vítězství ovládlo také celostátní finále? To se dozvíme už nadcházející sobotu v Praze. Více o týmovém comebacku v poznámkách Martina Vránka.

Celý článek »

Loajalita, motivace, atmosféra, kamarádi. 13 důvodů, proč běžet s AVL

16.04.2014

obrázek

„A proč bych měl jako běhat někde s někým? A ještě na čas? A platit za to?“ Otázková smršť, na kterou musíme nejednou odpovídat. Sestavili jsme tedy 13 důvodů, proč se zúčastnit akce Běžím s AVL.

Celý článek »

Desáté vítězství pro Výškové práce! Mentální síla družstva je rozhodující, míní Olomoučtí

16.04.2014

obrázek

Výškové práce jsou v AVL unikátem. Letos si na své konto připsaly už desáté vítězství ve své olomoucké soutěži! AVL tu ovládají od jejího počátku v roce 2003. Důležité je, aby tým měl chuť vyhrávat, dobrou taktiku a trochu toho štěstíčka. Několikrát v lize, ale i v celonárodním finále jsme otočili a vyhráli tie-breaky z nepříznivého stavu 7:13. Letos to potkalo Smečku. Mentální síla družstva je mnohdy rozhodující,“ myslí si Filip Hajdu, kapitán Výškových prací a zároveň organizátor olomoucké AVL.

Celý článek »

Těžký kosti pojedou po letech váhání na celostátní finále. Zastupují Liberec

15.04.2014

obrázek

Přestože umí vyhrávat, letos to nejspíš už málokdo čekal. Vždyť celou dobu vládly liberecké AVLce nováčkovské Radimovice a zakotvily i v čele tabulky základní části. Těžký kosti jejich rozlet sledovaly z pozadí třetího místa. Jenže ve finále se všechno změnilo. Těžký kosti zmobilizovaly veškeré síly a předvedly tie-breakovou smršť, která jim zajistila první místo. Pomyslný bronz nakonec připadl Radimovicím. 

Těžký kosti se po letech váhání také rozhodli reprezentovat na celostátním finále. Sekundovat jim budou Mladí a neklidní. „Ambice jsou stále stejné. Užít si sobotu,“ říká kapitán vítězů Tomáš Rajtr.

Celý článek »

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | vyrobilo SMWORKS - digital agency