termíny - neděle 12.5., 26.5., 9.6. a 23.6.2024 (lze jeden z termínů vyjímečně vynechat - ne však 23.6.)
hrajeme na antuce na Lužánkách
startovné 2 000,-Kč za tým - pošli na účet 236674001/5500
hrajeme o divokou kartu do 2.ligy - v případě, že se nepřihlásí tým do 1. nebo 2.AVL v Brně do sezony 2024/25, nejlépe umístěný tým, který hraje nižší než 2.AVL a bude hrát ve shodné sestavě jako v Letní AVL, postoupí do 2.AVL
herní systém bude určen dle počtu přihlášených (do 10 týmů 2x každý s každým, od 11 týmů každý s každým ve 3 turnajích a 23.6. finále o umístění), uzávěrka přihlášek do 7.5.2024
organizátor AVL - Saša - 603 77 88 92 - sasa@avlka.cz
organizátor turnajů Letní AVL - Vitalii Mironov - 735 080 941
hala Veterinární univerzity
Palackého ulice 1-3
Brno - Královo Pole
Přípravné turnaje:
sobota 21. října 2023 a neděle 22. října 2023
(akce bude vypsána jako samostatný turnaj, do něhož je možné se přihlásit)
Vánoční turnaj:
úterý 26. prosince 2023
(akce bude vypsána jako samostatný turnaj, do něhož je možné se přihlásit)
Hlavní soutěž:
týmy 1. a 2. ligy hrají o sobotách, 3. a 4. liga se hrají v neděli
1. liga – soboty – 4.11., 25.11. a 9.12. 2023, 13 .1. a 17.2. 2024
2. liga – soboty – 11.11., 2.12. a 16.12.2023, 20.1. a 24.2.2024
3. liga – neděle - 5.11., 26.11. a 10.12. 2023, 14.1. a 18.2. 2024
4. liga – neděle - základní část 4 neděle - 12.11., 3.12. a 17.12.2023 a 21.1.2024 a neděle 25.2. 2024 finále o umístění pro všechny týmy
Finále 2. a 3.avl – sobota 9. 3. 2024
Finále 1. a baráže – sobota 23.3. 2024
rozpis pro celou sezónu 1., 2. a 3.AVL vznikne po prvním turnaji dané AVL ; do 30.10. pošlou týmy organizátorovi své případné nutné požadavky (vynechání termínu, preferovaná hra ráno/odpoledne) , pak už se s rozpisem zápasů nebude hýbat a týmy se musí na své zápasy dostavit, jinak mají kontumační prohru
rozpis pro celou sezónu 4.AVL vznikne po prvním turnaji 4. AVL ; do 8.11. pošlou týmy organizátorovi své případné nutné požadavky (vynechání termínu, preferovaná hra ráno/odpoledne) , pak už se s rozpisem zápasů nebude hýbat a týmy se musí na své zápasy dostavit, jinak mají kontumační prohru
Do kdy je třeba vyplnit soupisku a přihlásit se a zaplatit:
u vyšších lig do 30. září 2023
u 4. ligy do 30. října 2023
Vyhlášení nejlepších týmů regionu:
Sobota 23.3. 2024, od 19 hodin (ve 20 začne předávání)
klub u restaurace Šelepka, Šelepova 1, Královo Pole
Celostátní finále:
sobota 27.4. 2024, Praha
pro sezónu „zimní AVL 2023/2024 činí 9 000 korun (včetně úrazového pojištění na AVL turnaje pro všechny hráče uvedené na soupisce týmu) nebo 10 000 korun (včetně úrazového pojištění na AVL turnaje a míče Molten)a zašlete ho na účet č.: 236674001/5500 (Raiffeisenbank Praha) - do termínu uzávěrky přihlášek - 1. - 3.AVL do 30.9. a 4.AVL do 30.10.
do zprávy pro příjemce pište název týmu, případně jako VS datum narození kapitána
Systém zimní halové AVL
1. liga
- družstva si v základní části zahrají každé s každým jednou
- po skončení základní části se spolu prvních pět nejúspěšnějších týmů utká ve finále, z něhož vzejde vítěz brněnské Mizuno AVL
- družstva na 17. a 18. místě se utkají s týmy 2. ligy o udržení
- družstva na 19. a 20. místě sestupují přímo do 2. ligy
- při shodě bodů v základní části rozhoduje o pořadí vzájemný zápas
2. a 3. liga
- družstva si v základní části zahrají každé s každým jednou
- po skončení základní části se spolu prvních pět nejúspěšnějších týmů utká ve finále, z něhož vzejde vítěz 2. a 3. ligy Mizuno AVL Brno
- první dva týmy postupují přímo o ligu výš
- týmy na 3. a 4. místě sehrají baráž o postup se 17. a 18. místem vyšší ligy
- družstva na 17. a 18. místě se utkají s týmy na 3. a 4. místě nižší ligy o udržení
- družstva na 19. a 20. místě sestupují přímo do nižší ligy
- při shodě bodů v základní části rozhoduje o pořadí vzájemný zápas
4. liga
- družstva si v základní části zahrají každé s každým jednou ve 4 turnajích
- po skončení základní části se spolu prvních pět nejúspěšnějších týmů utká ve finále 25.2.2024, z něhož vzejde vítěz 4. ligy Mizuno AVL Brno, týmy na 6.-10.místě si spolu zahrají 25.2. o 6.místo a týmy na 11.-17.místě si spolu zahrají o 11.flek, s tím, že si s sebou berou výsledky ze vzájemných zápasů ze základní části
- první dva týmy postupují přímo o ligu výš
- týmy na 3. a 4. místě sehrají baráž o postup se 17. a 18. místem vyšší ligy v sobotu 23.3.2024
- při shodě bodů v základní části rozhoduje o pořadí vzájemný zápas
Pravidla pro určení konečného pořadí v základní části a ve finálové nadstavbě
- prvních pět týmů v tabulce se spolu znovu utká každý s každým, přičemž si s sebou týmy nesou výsledky z již odehraných zápasů (o pořadí ve finále tedy rozhodne 4 + 4 zápasů) - platí pro 1. až 4.AVL Brno
- 3. a 4. tým si nese do baráže vzájemný zápas z finále a hraje se 17. a 18. týmem vyšší ligy
Saša Mráz
mobil: 603 778 892
e-mail: sasa@avlka.cz
Michal Šenkeřík (1.-2.liga)
mobil: 777 109 290
e-mail: bajer@centrum.cz
Jura Chlubný (3.-4. liga)
mobil: 777 050 198
e-mail: jiri.chlubny@seznam.cz