přihlášení
hráče

Jiřina


Aktuality

Akce na Under Armour

21.11.2019

  • AVLka

obrázek

!! 1 + 1 ZDARMA na Under Armour !!

Stále vyprodáváme sklad Under Armour, takže když nakoupíš dvě věci od UA, levnější máš zdarma!

Stačí zadat kód: UA2019

eshop.avlka.cz

 

 


 

Více »


Akce na míče

26.03.2018

  • AVLka

obrázek

Akce na míče pro hráče AVL!!

 

Více »

soubor


Vstupenky na ples AVL

21.02.2018

  • AVLka

obrázek

Zahájili jsme prodej vstupenek na ples AVL!!

Nenech si ujít tuto kultovní akci a nezapoměň si na turnaji pražské AVL koupit svůj lupen na největší volejbalovou kalbu roku!

událost na FB

Více »


Akce na dresy 5+2

13.02.2018

  • AVLka

obrázek

každý ví, že to jak tým vypadá, je téměř stejně důležité jako to, jak hraje. Proto jsme pro vás připravili akci na volejbalové dresy.

Nakupte pro tým 5 dresů a 2 získáte zdarma, popř. pro početnější mančafty platí akce 7+3!

K dresům vám samozřejmě zajistíme i potisk - pro více informací pište na: honza@avlka.cz 

 

Více »


Běžím s AVL - 23.9.2017

01.09.2017

  • AVLka

obrázek

 

Běžím s AVL v Praze
Běh pro radost, pro běžecké nadšence i celé rodiny
 
sobota 23. září 2017
park Ladronka, Praha 6
 
Příjemné prostředí parku Ladronka v Praze 6 tě nechá vyběhnout do zeleně po zpevněných, místy asfaltových, cestách. Převýšení je zanedbatelné. 
 
Soutěžní běh měří 10 km, rodinný nesoutěžní běh měří 4,2 km. Za každý kilometr, který uběhneš dáme 1 korunu neziskové organizaci Mezi Námi!
 
více informací a registrac na: http://praha.bezimsavl.cz/

Více »


Oblečeme tvůj tým od 5 a více kusů zvýhodněná cena

23.10.2016

  • AVLka

obrázek

Obleč svůj tým do dresů a vypadej na hřišti stylově. Umíme buď dresy s celoplošným sublimačním potiskem, kde si můžete navrhnout design celého dresu nebo ti potiskneme dresy značek Mizuno nebo Kempa. Na nabídku koukni tady: http://eshop.avlka.cz/12-vyroba-dresu

Více »


Tabulka týmů základní části

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Dacani 32 12 88.89 %
2. Hladila sviště proti srsti 33 15 73.33 %
3. Lemouni 19 9 70.37 %
4. Sokolíci 31 15 68.89 %
5. Assasin Stařeč 30 15 66.67 %
6. Orel KP 29 16 60.42 %
7. VSK Mendelu 18 10 60 %
8. Lavina 27 16 56.25 %
9. Mládí vpřed 23 16 47.92 %
10. SOKOL Kyjov 21 15 46.67 %
11. Pečieme so Špecialistami 26 19 45.61 %
12. Uvidíme 20 15 44.44 %
13. Bizoni 16 12 44.44 %
14. Kudrnáči 15 14 35.71 %
15. Pozdní sběr 10 10 33.33 %
16. Tvrdý oříšek 3 3 33.33 %
17. Jiřina 11 13 28.21 %
18. Gumové medvídky 8 10 26.67 %
19. CIPÍSCI 10 13 25.64 %
20. Papričky 8 12 22.22 %

Vzájemné zápasy základní části

Assasin StařečBizoniCIPÍSCIDacaniGumové medvídkyHladila sviště proti srstiJiřinaKudrnáčiLavinaLemouniMládí vpředOrel KPPapričkyPečieme so ŠpecialistamiPozdní sběrSOKOL KyjovSokolíciTvrdý oříšekUvidímeVSK Mendelu
Assasin Stařeč2:0
Assasin Stařeč vs Bizoni
25:19,25:16
2:0
Assasin Stařeč vs CIPÍSCI
25:18,25:13
0:2
Assasin Stařeč vs Dacani
13:25,18:25
2:1
Assasin Stařeč vs Gumové medvídky
18:25,25:17,15:12
2:0
Assasin Stařeč vs Hladila sviště proti srsti
27:14,29:27
0:02:0
Assasin Stařeč vs Kudrnáči
25:18,25:21
2:0
Assasin Stařeč vs Lavina
26:24,25:22
0:00:2
Assasin Stařeč vs Mládí vpřed
23:25,21:25
0:2
Assasin Stařeč vs Orel KP
19:25,18:25
2:1
Assasin Stařeč vs Papričky
20:25,25:13,15:9
2:0
Assasin Stařeč vs Pečieme so Špecialistami
26:24,25:21
2:0
Assasin Stařeč vs Pozdní sběr
25:14,25:20
2:0
Assasin Stařeč vs SOKOL Kyjov
25:17,25:17
0:2
Assasin Stařeč vs Sokolíci
23:25,18:25
0:02:1
Assasin Stařeč vs Uvidíme
20:25,34:32,17:15
0:0
Bizoni0:2
Bizoni vs Assasin Stařeč
19:25,16:25
1:2
Bizoni vs CIPÍSCI
26:24,18:25,5:15
0:00:01:2
Bizoni vs Hladila sviště proti srsti
25:15,11:25,10:15
2:1
Bizoni vs Jiřina
17:25,26:24,15:7
2:1
Bizoni vs Kudrnáči
13:25,25:22,15:13
0:2
Bizoni vs Lavina
12:25,19:25
0:02:0
Bizoni vs Mládí vpřed
26:24,25:21
2:0
Bizoni vs Orel KP
25:20,25:22
0:00:2
Bizoni vs Pečieme so Špecialistami
21:25,23:25
2:0
Bizoni vs Pozdní sběr
25:20,25:20
0:2
Bizoni vs SOKOL Kyjov
19:25,23:25
0:00:01:2
Bizoni vs Uvidíme
15:25,25:12,10:15
0:0
CIPÍSCI0:2
CIPÍSCI vs Assasin Stařeč
18:25,13:25
2:1
CIPÍSCI vs Bizoni
24:26,25:18,15:5
1:2
CIPÍSCI vs Dacani
21:25,25:22,5:15
0:2
CIPÍSCI vs Gumové medvídky
14:25,13:25
0:2
CIPÍSCI vs Hladila sviště proti srsti
17:25,21:25
0:00:00:2
CIPÍSCI vs Lavina
19:25,8:25
0:00:01:2
CIPÍSCI vs Orel KP
19:25,25:22,13:15
2:1
CIPÍSCI vs Papričky
25:20,27:29,18:16
2:0
CIPÍSCI vs Pečieme so Špecialistami
25:20,25:20
0:2
CIPÍSCI vs Pozdní sběr
25:27,10:25
1:2
CIPÍSCI vs SOKOL Kyjov
25:20,19:25,9:15
0:2
CIPÍSCI vs Sokolíci
15:25,24:26
0:00:00:2
CIPÍSCI vs VSK Mendelu
18:25,15:25
Dacani2:0
Dacani vs Assasin Stařeč
25:13,25:18
0:02:1
Dacani vs CIPÍSCI
25:21,22:25,15:5
2:0
Dacani vs Gumové medvídky
25:22,25:14
0:02:0
Dacani vs Jiřina
25:18,25:20
2:0
Dacani vs Kudrnáči
26:24,25:23
2:0
Dacani vs Lavina
25:18,25:11
0:01:2
Dacani vs Mládí vpřed
25:20,28:30,11:15
2:0
Dacani vs Orel KP
25:17,25:21
0:02:1
Dacani vs Pečieme so Špecialistami
25:23,22:25,15:8
0:00:00:02:0
Dacani vs Tvrdý oříšek
25:16,25:22
2:0
Dacani vs Uvidíme
25:18,25:17
2:0
Dacani vs VSK Mendelu
25:18,25:19
Gumové medvídky1:2
Gumové medvídky vs Assasin Stařeč
25:18,17:25,12:15
0:02:0
Gumové medvídky vs CIPÍSCI
25:14,25:13
0:2
Gumové medvídky vs Dacani
22:25,14:25
0:00:00:2
Gumové medvídky vs Kudrnáči
17:25,23:25
0:2
Gumové medvídky vs Lavina
20:25,26:28
0:02:0
Gumové medvídky vs Mládí vpřed
25:17,25:14
0:01:2
Gumové medvídky vs Papričky
25:10,15:25,10:15
0:2
Gumové medvídky vs Pečieme so Špecialistami
25:27,21:25
0:2
Gumové medvídky vs Pozdní sběr
23:25,16:25
0:00:2
Gumové medvídky vs Sokolíci
13:25,23:25
0:00:00:0
Hladila sviště proti srsti0:2
Hladila sviště proti srsti vs Assasin Stařeč
14:27,27:29
2:1
Hladila sviště proti srsti vs Bizoni
15:25,25:11,15:10
2:0
Hladila sviště proti srsti vs CIPÍSCI
25:17,25:21
0:00:02:0
Hladila sviště proti srsti vs Jiřina
25:21,25:17
2:0
Hladila sviště proti srsti vs Kudrnáči
25:17,25:15
2:1
Hladila sviště proti srsti vs Lavina
25:13,14:25,15:10
0:2
Hladila sviště proti srsti vs Lemouni
21:25,9:25
0:2
Hladila sviště proti srsti vs Mládí vpřed
18:25,19:25
2:0
Hladila sviště proti srsti vs Orel KP
25:18,25:20
2:0
Hladila sviště proti srsti vs Papričky
25:18,25:17
2:0
Hladila sviště proti srsti vs Pečieme so Špecialistami
25:17,25:23
0:02:0
Hladila sviště proti srsti vs SOKOL Kyjov
28:26,25:19
2:0
Hladila sviště proti srsti vs Sokolíci
25:23,25:16
2:0
Hladila sviště proti srsti vs Tvrdý oříšek
25:20,25:17
2:1
Hladila sviště proti srsti vs Uvidíme
25:18,12:25,15:11
0:0
Jiřina0:01:2
Jiřina vs Bizoni
25:17,24:26,7:15
0:00:2
Jiřina vs Dacani
18:25,20:25
0:00:2
Jiřina vs Hladila sviště proti srsti
21:25,17:25
2:0
Jiřina vs Kudrnáči
25:18,25:13
0:00:2
Jiřina vs Lemouni
6:25,23:25
0:2
Jiřina vs Mládí vpřed
11:25,19:25
0:2
Jiřina vs Orel KP
20:25,21:25
2:0
Jiřina vs Papričky
25:12,25:21
1:2
Jiřina vs Pečieme so Špecialistami
25:21,18:25,13:15
1:2
Jiřina vs Pozdní sběr
25:17,18:25,9:15
0:2
Jiřina vs SOKOL Kyjov
20:25,12:25
2:1
Jiřina vs Sokolíci
22:25,25:14,15:11
0:00:2
Jiřina vs Uvidíme
23:25,24:26
0:0
Kudrnáči0:2
Kudrnáči vs Assasin Stařeč
18:25,21:25
1:2
Kudrnáči vs Bizoni
25:13,22:25,13:15
0:00:2
Kudrnáči vs Dacani
24:26,23:25
2:0
Kudrnáči vs Gumové medvídky
25:17,25:23
0:2
Kudrnáči vs Hladila sviště proti srsti
17:25,15:25
0:2
Kudrnáči vs Jiřina
18:25,13:25
2:1
Kudrnáči vs Lavina
25:19,17:25,15:13
0:01:2
Kudrnáči vs Mládí vpřed
25:16,18:25,12:15
1:2
Kudrnáči vs Orel KP
27:29,25:16,13:15
2:1
Kudrnáči vs Papričky
20:25,25:22,15:4
1:2
Kudrnáči vs Pečieme so Špecialistami
25:22,12:25,8:15
0:02:1
Kudrnáči vs SOKOL Kyjov
19:25,25:19,17:15
0:2
Kudrnáči vs Sokolíci
19:25,9:25
0:02:1
Kudrnáči vs Uvidíme
25:23,22:25,15:12
0:0
Lavina0:2
Lavina vs Assasin Stařeč
24:26,22:25
2:0
Lavina vs Bizoni
25:12,25:19
2:0
Lavina vs CIPÍSCI
25:19,25:8
0:2
Lavina vs Dacani
18:25,11:25
2:0
Lavina vs Gumové medvídky
25:20,28:26
1:2
Lavina vs Hladila sviště proti srsti
13:25,25:14,10:15
0:01:2
Lavina vs Kudrnáči
19:25,25:17,13:15
1:2
Lavina vs Lemouni
19:25,25:17,14:16
1:2
Lavina vs Mládí vpřed
18:25,25:23,10:15
2:1
Lavina vs Orel KP
25:12,25:27,15:7
0:01:2
Lavina vs Pečieme so Špecialistami
25:22,21:25,10:15
2:0
Lavina vs Pozdní sběr
25:16,25:21
1:2
Lavina vs SOKOL Kyjov
27:25,23:25,11:15
2:0
Lavina vs Sokolíci
25:19,25:21
0:02:1
Lavina vs Uvidíme
23:25,25:22,15:9
2:1
Lavina vs VSK Mendelu
25:7,22:25,16:14
Lemouni0:00:00:00:00:02:0
Lemouni vs Hladila sviště proti srsti
25:21,25:9
2:0
Lemouni vs Jiřina
25:6,25:23
0:02:1
Lemouni vs Lavina
25:19,17:25,16:14
2:1
Lemouni vs Mládí vpřed
21:25,25:22,17:15
0:00:01:2
Lemouni vs Pečieme so Špecialistami
25:23,12:25,12:15
2:0
Lemouni vs Pozdní sběr
25:21,25:13
2:1
Lemouni vs SOKOL Kyjov
25:16,19:25,15:9
1:2
Lemouni vs Sokolíci
22:25,25:20,14:16
0:02:1
Lemouni vs Uvidíme
15:25,25:14,15:5
0:0
Mládí vpřed2:0
Mládí vpřed vs Assasin Stařeč
25:23,25:21
0:2
Mládí vpřed vs Bizoni
24:26,21:25
0:02:1
Mládí vpřed vs Dacani
20:25,30:28,15:11
0:2
Mládí vpřed vs Gumové medvídky
17:25,14:25
2:0
Mládí vpřed vs Hladila sviště proti srsti
25:18,25:19
2:0
Mládí vpřed vs Jiřina
25:11,25:19
2:1
Mládí vpřed vs Kudrnáči
16:25,25:18,15:12
2:1
Mládí vpřed vs Lavina
25:18,23:25,15:10
1:2
Mládí vpřed vs Lemouni
25:21,22:25,15:17
1:2
Mládí vpřed vs Orel KP
25:23,20:25,8:15
1:2
Mládí vpřed vs Papričky
18:25,25:22,13:15
2:0
Mládí vpřed vs Pečieme so Špecialistami
25:23,25:18
0:01:2
Mládí vpřed vs SOKOL Kyjov
14:25,25:17,8:15
0:2
Mládí vpřed vs Sokolíci
14:25,23:25
0:01:2
Mládí vpřed vs Uvidíme
25:20,22:25,11:15
0:2
Mládí vpřed vs VSK Mendelu
18:25,26:28
Orel KP2:0
Orel KP vs Assasin Stařeč
25:19,25:18
0:2
Orel KP vs Bizoni
20:25,22:25
2:1
Orel KP vs CIPÍSCI
25:19,22:25,15:13
0:2
Orel KP vs Dacani
17:25,21:25
0:00:2
Orel KP vs Hladila sviště proti srsti
18:25,20:25
2:0
Orel KP vs Jiřina
25:20,25:21
2:1
Orel KP vs Kudrnáči
29:27,16:25,15:13
1:2
Orel KP vs Lavina
12:25,27:25,7:15
0:02:1
Orel KP vs Mládí vpřed
23:25,25:20,15:8
2:0
Orel KP vs Papričky
25:19,25:23
1:2
Orel KP vs Pečieme so Špecialistami
25:22,15:25,12:15
2:1
Orel KP vs Pozdní sběr
23:25,25:12,15:13
2:0
Orel KP vs SOKOL Kyjov
25:9,25:21
2:1
Orel KP vs Sokolíci
13:25,25:18,16:14
0:02:0
Orel KP vs Uvidíme
29:27,27:25
2:1
Orel KP vs VSK Mendelu
25:17,22:25,15:12
Papričky1:2
Papričky vs Assasin Stařeč
25:20,13:25,9:15
0:01:2
Papričky vs CIPÍSCI
20:25,29:27,16:18
0:02:1
Papričky vs Gumové medvídky
10:25,25:15,15:10
0:2
Papričky vs Hladila sviště proti srsti
18:25,17:25
0:2
Papričky vs Jiřina
12:25,21:25
1:2
Papričky vs Kudrnáči
25:20,22:25,4:15
0:00:02:1
Papričky vs Mládí vpřed
25:18,22:25,15:13
0:2
Papričky vs Orel KP
19:25,23:25
0:2
Papričky vs Pečieme so Špecialistami
14:25,18:25
0:00:2
Papričky vs SOKOL Kyjov
18:25,16:25
0:00:00:2
Papričky vs Uvidíme
14:25,25:27
1:2
Papričky vs VSK Mendelu
20:25,25:22,12:15
Pečieme so Špecialistami0:2
Pečieme so Špecialistami vs Assasin Stařeč
24:26,21:25
2:0
Pečieme so Špecialistami vs Bizoni
25:21,25:23
0:2
Pečieme so Špecialistami vs CIPÍSCI
20:25,20:25
1:2
Pečieme so Špecialistami vs Dacani
23:25,25:22,8:15
2:0
Pečieme so Špecialistami vs Gumové medvídky
27:25,25:21
0:2
Pečieme so Špecialistami vs Hladila sviště proti srsti
17:25,23:25
2:1
Pečieme so Špecialistami vs Jiřina
21:25,25:18,15:13
2:1
Pečieme so Špecialistami vs Kudrnáči
22:25,25:12,15:8
2:1
Pečieme so Špecialistami vs Lavina
22:25,25:21,15:10
2:1
Pečieme so Špecialistami vs Lemouni
23:25,25:12,15:12
0:2
Pečieme so Špecialistami vs Mládí vpřed
23:25,18:25
2:1
Pečieme so Špecialistami vs Orel KP
22:25,25:15,15:12
2:0
Pečieme so Špecialistami vs Papričky
25:14,25:18
2:0
Pečieme so Špecialistami vs Pozdní sběr
25:0,25:0
0:2
Pečieme so Špecialistami vs SOKOL Kyjov
16:25,24:26
0:2
Pečieme so Špecialistami vs Sokolíci
21:25,16:25
0:2
Pečieme so Špecialistami vs Tvrdý oříšek
22:25,23:25
1:2
Pečieme so Špecialistami vs Uvidíme
17:25,26:24,9:15
2:1
Pečieme so Špecialistami vs VSK Mendelu
21:25,25:23,15:6
Pozdní sběr0:2
Pozdní sběr vs Assasin Stařeč
14:25,20:25
0:2
Pozdní sběr vs Bizoni
20:25,20:25
2:0
Pozdní sběr vs CIPÍSCI
27:25,25:10
0:02:0
Pozdní sběr vs Gumové medvídky
25:23,25:16
0:02:1
Pozdní sběr vs Jiřina
17:25,25:18,15:9
0:00:2
Pozdní sběr vs Lavina
16:25,21:25
0:2
Pozdní sběr vs Lemouni
21:25,13:25
0:01:2
Pozdní sběr vs Orel KP
25:23,12:25,13:15
0:00:2
Pozdní sběr vs Pečieme so Špecialistami
0:25,0:25
0:01:2
Pozdní sběr vs Sokolíci
25:20,23:25,7:15
0:00:00:0
SOKOL Kyjov0:2
SOKOL Kyjov vs Assasin Stařeč
17:25,17:25
2:0
SOKOL Kyjov vs Bizoni
25:19,25:23
2:1
SOKOL Kyjov vs CIPÍSCI
20:25,25:19,15:9
0:00:00:2
SOKOL Kyjov vs Hladila sviště proti srsti
26:28,19:25
2:0
SOKOL Kyjov vs Jiřina
25:20,25:12
1:2
SOKOL Kyjov vs Kudrnáči
25:19,19:25,15:17
2:1
SOKOL Kyjov vs Lavina
25:27,25:23,15:11
1:2
SOKOL Kyjov vs Lemouni
16:25,25:19,9:15
2:1
SOKOL Kyjov vs Mládí vpřed
25:14,17:25,15:8
0:2
SOKOL Kyjov vs Orel KP
9:25,21:25
2:0
SOKOL Kyjov vs Papričky
25:18,25:16
2:0
SOKOL Kyjov vs Pečieme so Špecialistami
25:16,26:24
0:00:2
SOKOL Kyjov vs Sokolíci
22:25,14:25
0:00:2
SOKOL Kyjov vs Uvidíme
20:25,26:28
1:2
SOKOL Kyjov vs VSK Mendelu
25:23,27:29,6:15
Sokolíci2:0
Sokolíci vs Assasin Stařeč
25:23,25:18
0:02:0
Sokolíci vs CIPÍSCI
25:15,26:24
0:02:0
Sokolíci vs Gumové medvídky
25:13,25:23
0:2
Sokolíci vs Hladila sviště proti srsti
23:25,16:25
1:2
Sokolíci vs Jiřina
25:22,14:25,11:15
2:0
Sokolíci vs Kudrnáči
25:19,25:9
0:2
Sokolíci vs Lavina
19:25,21:25
2:1
Sokolíci vs Lemouni
25:22,20:25,16:14
2:0
Sokolíci vs Mládí vpřed
25:14,25:23
1:2
Sokolíci vs Orel KP
25:13,18:25,14:16
0:02:0
Sokolíci vs Pečieme so Špecialistami
25:21,25:16
2:1
Sokolíci vs Pozdní sběr
20:25,25:23,15:7
2:0
Sokolíci vs SOKOL Kyjov
25:22,25:14
0:02:0
Sokolíci vs Uvidíme
25:15,25:20
1:2
Sokolíci vs VSK Mendelu
25:13,21:25,13:15
Tvrdý oříšek0:00:00:00:2
Tvrdý oříšek vs Dacani
16:25,22:25
0:00:2
Tvrdý oříšek vs Hladila sviště proti srsti
20:25,17:25
0:00:00:00:00:00:00:02:0
Tvrdý oříšek vs Pečieme so Špecialistami
25:22,25:23
0:00:00:00:00:0
Uvidíme1:2
Uvidíme vs Assasin Stařeč
25:20,32:34,15:17
2:1
Uvidíme vs Bizoni
25:15,12:25,15:10
0:00:2
Uvidíme vs Dacani
18:25,17:25
0:01:2
Uvidíme vs Hladila sviště proti srsti
18:25,25:12,11:15
2:0
Uvidíme vs Jiřina
25:23,26:24
1:2
Uvidíme vs Kudrnáči
23:25,25:22,12:15
1:2
Uvidíme vs Lavina
25:23,22:25,9:15
1:2
Uvidíme vs Lemouni
25:15,14:25,5:15
2:1
Uvidíme vs Mládí vpřed
20:25,25:22,15:11
0:2
Uvidíme vs Orel KP
27:29,25:27
2:0
Uvidíme vs Papričky
25:14,27:25
2:1
Uvidíme vs Pečieme so Špecialistami
25:17,24:26,15:9
0:02:0
Uvidíme vs SOKOL Kyjov
25:20,28:26
0:2
Uvidíme vs Sokolíci
15:25,20:25
0:00:2
Uvidíme vs VSK Mendelu
22:25,19:25
VSK Mendelu0:00:02:0
VSK Mendelu vs CIPÍSCI
25:18,25:15
0:2
VSK Mendelu vs Dacani
18:25,19:25
0:00:00:00:01:2
VSK Mendelu vs Lavina
7:25,25:22,14:16
0:02:0
VSK Mendelu vs Mládí vpřed
25:18,28:26
1:2
VSK Mendelu vs Orel KP
17:25,25:22,12:15
2:1
VSK Mendelu vs Papričky
25:20,22:25,15:12
1:2
VSK Mendelu vs Pečieme so Špecialistami
25:21,23:25,6:15
0:02:1
VSK Mendelu vs SOKOL Kyjov
23:25,29:27,15:6
2:1
VSK Mendelu vs Sokolíci
13:25,25:21,15:13
0:02:0
VSK Mendelu vs Uvidíme
25:22,25:19

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency