přihlášení
hráče

Nadržení bobři


Aktuality

Akce na Under Armour

21.11.2019

  • AVLka

obrázek

!! 1 + 1 ZDARMA na Under Armour !!

Stále vyprodáváme sklad Under Armour, takže když nakoupíš dvě věci od UA, levnější máš zdarma!

Stačí zadat kód: UA2019

eshop.avlka.cz

 

 


 

Více »


Akce na míče

26.03.2018

  • AVLka

obrázek

Akce na míče pro hráče AVL!!

 

Více »

soubor


Vstupenky na ples AVL

21.02.2018

  • AVLka

obrázek

Zahájili jsme prodej vstupenek na ples AVL!!

Nenech si ujít tuto kultovní akci a nezapoměň si na turnaji pražské AVL koupit svůj lupen na největší volejbalovou kalbu roku!

událost na FB

Více »


Akce na dresy 5+2

13.02.2018

  • AVLka

obrázek

každý ví, že to jak tým vypadá, je téměř stejně důležité jako to, jak hraje. Proto jsme pro vás připravili akci na volejbalové dresy.

Nakupte pro tým 5 dresů a 2 získáte zdarma, popř. pro početnější mančafty platí akce 7+3!

K dresům vám samozřejmě zajistíme i potisk - pro více informací pište na: honza@avlka.cz 

 

Více »


stánek Under Armour

09.11.2017

  • Praha

obrázek

Už jste vyzkoušeli funkční oblečení od Under Armour??

Na sobotním AVL turnaji budeš mít šanci - přijede AVL stánek a bude s sebou mít spoustu věcí od téhle super značky!

Vše můžeš nakoupit s 20% slevou a navíc za každý nákup získáš malý dárek!!

Více »

soubor


Běžím s AVL - 23.9.2017

01.09.2017

  • AVLka

obrázek

 

Běžím s AVL v Praze
Běh pro radost, pro běžecké nadšence i celé rodiny
 
sobota 23. září 2017
park Ladronka, Praha 6
 
Příjemné prostředí parku Ladronka v Praze 6 tě nechá vyběhnout do zeleně po zpevněných, místy asfaltových, cestách. Převýšení je zanedbatelné. 
 
Soutěžní běh měří 10 km, rodinný nesoutěžní běh měří 4,2 km. Za každý kilometr, který uběhneš dáme 1 korunu neziskové organizaci Mezi Námi!
 
více informací a registrac na: http://praha.bezimsavl.cz/

Více »


Tabulka týmů základní části

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. Aurora 43 16 89.58 %
2. Einhorn 38 19 66.67 %
3. Bugaboo 36 19 63.16 %
4. Tralalalala 30 16 62.5 %
5. Nadržení bobři 34 19 59.65 %
6. Strašná rána 33 19 57.89 %
7. chill crew 32 19 56.14 %
8. VoČeM 32 19 56.14 %
9. SOSák Stochov 31 19 54.39 %
10. Splašený Kladiva 29 19 50.88 %
11. BACILOVÉ 28 19 49.12 %
12. Drutě2 25 19 43.86 %
13. Žádný talent 25 19 43.86 %
14. Woliš Dolní Jirčany 20 16 41.67 %
15. Krvavý záda 17 15 37.78 %
16. MOPY team 18 16 37.5 %
17. Stejci 16 16 33.33 %
18. Bábovky 14 14 33.33 %
19. URWI 18 19 31.58 %
20. Jirčany 15 19 26.32 %

Vzájemné zápasy základní části

AuroraBábovkyBACILOVÉBugabooDrutě2Einhornchill crewJirčanyKrvavý zádaMOPY teamNadržení bobřiSOSák StochovSplašený KladivaStejciStrašná ránaTralalalalaURWIVoČeMWoliš Dolní JirčanyŽádný talent
Aurora0:02:0
Aurora vs BACILOVÉ
28:26,25:16
2:0
Aurora vs Bugaboo
25:15,27:25
2:0
Aurora vs Drutě2
25:20,25:18
2:1
Aurora vs Einhorn
22:25,25:17,15:6
2:1
Aurora vs chill crew
22:25,25:20,15:7
2:0
Aurora vs Jirčany
25:20,25:17
0:02:0
Aurora vs MOPY team
30:28,25:10
2:0
Aurora vs Nadržení bobři
25:21,25:23
2:0
Aurora vs SOSák Stochov
26:24,25:17
2:0
Aurora vs Splašený Kladiva
25:23,25:21
1:2
Aurora vs Stejci
21:25,25:21,13:15
2:0
Aurora vs Strašná rána
25:19,26:24
2:0
Aurora vs Tralalalala
25:18,25:16
2:0
Aurora vs URWI
25:22,25:10
2:0
Aurora vs VoČeM
25:18,25:23
0:02:1
Aurora vs Žádný talent
20:25,25:15,15:10
Bábovky0:01:2
Bábovky vs BACILOVÉ
16:25,25:20,13:15
0:2
Bábovky vs Bugaboo
23:25,27:29
2:0
Bábovky vs Drutě2
25:22,25:23
2:0
Bábovky vs Einhorn
25:21,25:23
0:2
Bábovky vs chill crew
0:25,0:25
0:2
Bábovky vs Jirčany
0:25,0:25
0:02:1
Bábovky vs MOPY team
15:25,25:22,15:7
0:2
Bábovky vs Nadržení bobři
11:25,22:25
0:2
Bábovky vs SOSák Stochov
15:25,15:25
2:1
Bábovky vs Splašený Kladiva
21:25,25:23,15:9
0:02:1
Bábovky vs Strašná rána
29:27,16:25,15:7
0:00:2
Bábovky vs URWI
17:25,18:25
0:2
Bábovky vs VoČeM
0:25,0:25
0:01:2
Bábovky vs Žádný talent
27:25,21:25,9:15
BACILOVÉ0:2
BACILOVÉ vs Aurora
26:28,16:25
2:1
BACILOVÉ vs Bábovky
25:16,20:25,15:13
0:2
BACILOVÉ vs Bugaboo
15:25,18:25
0:2
BACILOVÉ vs Drutě2
20:25,23:25
0:2
BACILOVÉ vs Einhorn
24:26,24:26
1:2
BACILOVÉ vs chill crew
25:22,22:25,12:15
2:0
BACILOVÉ vs Jirčany
25:8,27:25
2:1
BACILOVÉ vs Krvavý záda
25:11,18:25,15:9
2:0
BACILOVÉ vs MOPY team
25:0,25:0
0:2
BACILOVÉ vs Nadržení bobři
23:25,19:25
2:0
BACILOVÉ vs SOSák Stochov
25:12,25:13
0:2
BACILOVÉ vs Splašený Kladiva
22:25,22:25
2:0
BACILOVÉ vs Stejci
25:23,25:16
2:0
BACILOVÉ vs Strašná rána
25:12,25:13
0:2
BACILOVÉ vs Tralalalala
18:25,15:25
2:0
BACILOVÉ vs URWI
25:22,25:23
0:2
BACILOVÉ vs VoČeM
15:25,20:25
2:0
BACILOVÉ vs Woliš Dolní Jirčany
25:16,25:22
2:1
BACILOVÉ vs Žádný talent
25:17,23:25,15:6
Bugaboo0:2
Bugaboo vs Aurora
15:25,25:27
2:0
Bugaboo vs Bábovky
25:23,29:27
2:0
Bugaboo vs BACILOVÉ
25:15,25:18
1:2
Bugaboo vs Drutě2
25:16,24:26,10:15
2:1
Bugaboo vs Einhorn
25:20,24:26,15:7
2:0
Bugaboo vs chill crew
25:19,25:20
2:0
Bugaboo vs Jirčany
25:21,25:17
2:1
Bugaboo vs Krvavý záda
25:13,20:25,15:9
2:1
Bugaboo vs MOPY team
25:19,19:25,15:11
2:0
Bugaboo vs Nadržení bobři
26:24,25:16
2:1
Bugaboo vs SOSák Stochov
23:25,25:16,15:11
2:1
Bugaboo vs Splašený Kladiva
22:25,25:16,15:11
1:2
Bugaboo vs Stejci
25:9,14:25,14:16
1:2
Bugaboo vs Strašná rána
28:30,26:24,12:15
0:2
Bugaboo vs Tralalalala
18:25,17:25
2:0
Bugaboo vs URWI
25:23,25:21
1:2
Bugaboo vs VoČeM
19:25,25:19,12:15
1:2
Bugaboo vs Woliš Dolní Jirčany
25:15,26:28,11:15
2:0
Bugaboo vs Žádný talent
25:22,34:32
Drutě20:2
Drutě2 vs Aurora
20:25,18:25
0:2
Drutě2 vs Bábovky
22:25,23:25
2:0
Drutě2 vs BACILOVÉ
25:20,25:23
2:1
Drutě2 vs Bugaboo
16:25,26:24,15:10
1:2
Drutě2 vs Einhorn
20:25,25:6,11:15
1:2
Drutě2 vs chill crew
23:25,25:22,13:15
1:2
Drutě2 vs Jirčany
25:17,13:25,13:15
0:2
Drutě2 vs Krvavý záda
18:25,18:25
1:2
Drutě2 vs MOPY team
25:15,16:25,13:15
2:0
Drutě2 vs Nadržení bobři
25:15,25:22
0:2
Drutě2 vs SOSák Stochov
22:25,21:25
1:2
Drutě2 vs Splašený Kladiva
21:25,25:17,8:15
2:0
Drutě2 vs Stejci
25:17,25:15
0:2
Drutě2 vs Strašná rána
18:25,14:25
0:2
Drutě2 vs Tralalalala
21:25,15:25
2:1
Drutě2 vs URWI
25:14,26:28,15:11
2:1
Drutě2 vs VoČeM
16:25,25:21,15:13
2:1
Drutě2 vs Woliš Dolní Jirčany
25:16,16:25,16:14
2:0
Drutě2 vs Žádný talent
25:13,25:15
Einhorn1:2
Einhorn vs Aurora
25:22,17:25,6:15
0:2
Einhorn vs Bábovky
21:25,23:25
2:0
Einhorn vs BACILOVÉ
26:24,26:24
1:2
Einhorn vs Bugaboo
20:25,26:24,7:15
2:1
Einhorn vs Drutě2
25:20,6:25,15:11
2:1
Einhorn vs chill crew
19:25,25:22,15:11
2:0
Einhorn vs Jirčany
25:21,25:16
2:0
Einhorn vs Krvavý záda
25:12,26:24
2:0
Einhorn vs MOPY team
25:11,25:21
2:0
Einhorn vs Nadržení bobři
25:19,25:10
2:1
Einhorn vs SOSák Stochov
25:20,22:25,15:11
2:0
Einhorn vs Splašený Kladiva
25:15,25:23
2:1
Einhorn vs Stejci
21:25,25:14,15:12
0:2
Einhorn vs Strašná rána
20:25,18:25
0:2
Einhorn vs Tralalalala
21:25,23:25
2:0
Einhorn vs URWI
25:21,25:16
2:0
Einhorn vs VoČeM
25:14,25:19
2:1
Einhorn vs Woliš Dolní Jirčany
25:16,20:25,15:13
2:1
Einhorn vs Žádný talent
25:22,18:25,15:12
chill crew1:2
chill crew vs Aurora
25:22,20:25,7:15
2:0
chill crew vs Bábovky
25:0,25:0
2:1
chill crew vs BACILOVÉ
22:25,25:22,15:12
0:2
chill crew vs Bugaboo
19:25,20:25
2:1
chill crew vs Drutě2
25:23,22:25,15:13
1:2
chill crew vs Einhorn
25:19,22:25,11:15
2:1
chill crew vs Jirčany
25:22,19:25,15:8
1:2
chill crew vs Krvavý záda
25:17,22:25,9:15
2:1
chill crew vs MOPY team
25:23,23:25,15:12
0:2
chill crew vs Nadržení bobři
14:25,13:25
2:0
chill crew vs SOSák Stochov
25:12,25:15
2:1
chill crew vs Splašený Kladiva
16:25,26:24,15:10
2:1
chill crew vs Stejci
25:19,19:25,15:11
2:0
chill crew vs Strašná rána
25:19,25:18
0:2
chill crew vs Tralalalala
24:26,23:25
2:1
chill crew vs URWI
25:23,23:25,15:10
1:2
chill crew vs VoČeM
25:23,22:25,7:15
2:0
chill crew vs Woliš Dolní Jirčany
25:20,25:21
2:1
chill crew vs Žádný talent
16:25,25:17,15:11
Jirčany0:2
Jirčany vs Aurora
20:25,17:25
2:0
Jirčany vs Bábovky
25:0,25:0
0:2
Jirčany vs BACILOVÉ
8:25,25:27
0:2
Jirčany vs Bugaboo
21:25,17:25
2:1
Jirčany vs Drutě2
17:25,25:13,15:13
0:2
Jirčany vs Einhorn
21:25,16:25
1:2
Jirčany vs chill crew
22:25,25:19,8:15
2:0
Jirčany vs Krvavý záda
25:16,25:21
0:2
Jirčany vs MOPY team
18:25,24:26
0:2
Jirčany vs Nadržení bobři
13:25,10:25
1:2
Jirčany vs SOSák Stochov
22:25,25:21,9:15
0:2
Jirčany vs Splašený Kladiva
18:25,19:25
1:2
Jirčany vs Stejci
25:23,16:25,7:15
2:1
Jirčany vs Strašná rána
29:27,24:26,15:11
0:2
Jirčany vs Tralalalala
23:25,24:26
2:1
Jirčany vs URWI
23:25,26:24,15:12
0:2
Jirčany vs VoČeM
23:25,19:25
0:2
Jirčany vs Woliš Dolní Jirčany
13:25,24:26
0:2
Jirčany vs Žádný talent
0:25,0:25
Krvavý záda0:00:01:2
Krvavý záda vs BACILOVÉ
11:25,25:18,9:15
1:2
Krvavý záda vs Bugaboo
13:25,25:20,9:15
2:0
Krvavý záda vs Drutě2
25:18,25:18
0:2
Krvavý záda vs Einhorn
12:25,24:26
2:1
Krvavý záda vs chill crew
17:25,25:22,15:9
0:2
Krvavý záda vs Jirčany
16:25,21:25
2:0
Krvavý záda vs MOPY team
25:23,25:18
0:2
Krvavý záda vs Nadržení bobři
23:25,10:25
2:0
Krvavý záda vs SOSák Stochov
25:19,25:16
0:2
Krvavý záda vs Splašený Kladiva
20:25,21:25
0:00:2
Krvavý záda vs Strašná rána
24:26,20:25
0:01:2
Krvavý záda vs URWI
21:25,25:16,13:15
1:2
Krvavý záda vs VoČeM
18:25,25:8,13:15
1:2
Krvavý záda vs Woliš Dolní Jirčany
25:22,21:25,11:15
1:2
Krvavý záda vs Žádný talent
25:18,17:25,16:18
MOPY team0:2
MOPY team vs Aurora
28:30,10:25
1:2
MOPY team vs Bábovky
25:15,22:25,7:15
0:2
MOPY team vs BACILOVÉ
0:25,0:25
1:2
MOPY team vs Bugaboo
19:25,25:19,11:15
2:1
MOPY team vs Drutě2
15:25,25:16,15:13
0:2
MOPY team vs Einhorn
11:25,21:25
1:2
MOPY team vs chill crew
23:25,25:23,12:15
2:0
MOPY team vs Jirčany
25:18,26:24
0:2
MOPY team vs Krvavý záda
23:25,18:25
1:2
MOPY team vs Nadržení bobři
12:25,25:20,6:15
0:2
MOPY team vs SOSák Stochov
23:25,15:25
2:1
MOPY team vs Splašený Kladiva
25:21,23:25,15:11
0:02:1
MOPY team vs Strašná rána
26:24,19:25,15:11
0:02:0
MOPY team vs URWI
25:23,25:17
2:1
MOPY team vs VoČeM
25:21,18:25,15:13
0:00:2
MOPY team vs Žádný talent
23:25,26:28
Nadržení bobři0:2
Nadržení bobři vs Aurora
21:25,23:25
2:0
Nadržení bobři vs Bábovky
25:11,25:22
2:0
Nadržení bobři vs BACILOVÉ
25:23,25:19
0:2
Nadržení bobři vs Bugaboo
24:26,16:25
0:2
Nadržení bobři vs Drutě2
15:25,22:25
0:2
Nadržení bobři vs Einhorn
19:25,10:25
2:0
Nadržení bobři vs chill crew
25:14,25:13
2:0
Nadržení bobři vs Jirčany
25:13,25:10
2:0
Nadržení bobři vs Krvavý záda
25:23,25:10
2:1
Nadržení bobři vs MOPY team
25:12,20:25,15:6
0:2
Nadržení bobři vs SOSák Stochov
18:25,17:25
2:1
Nadržení bobři vs Splašený Kladiva
19:25,25:14,15:10
2:0
Nadržení bobři vs Stejci
25:13,25:21
0:2
Nadržení bobři vs Strašná rána
20:25,21:25
2:1
Nadržení bobři vs Tralalalala
21:25,25:23,15:13
2:0
Nadržení bobři vs URWI
25:17,25:23
2:1
Nadržení bobři vs VoČeM
25:17,21:25,18:16
2:1
Nadržení bobři vs Woliš Dolní Jirčany
21:25,25:11,15:12
2:0
Nadržení bobři vs Žádný talent
25:21,26:24
SOSák Stochov0:2
SOSák Stochov vs Aurora
24:26,17:25
2:0
SOSák Stochov vs Bábovky
25:15,25:15
0:2
SOSák Stochov vs BACILOVÉ
12:25,13:25
1:2
SOSák Stochov vs Bugaboo
25:23,16:25,11:15
2:0
SOSák Stochov vs Drutě2
25:22,25:21
1:2
SOSák Stochov vs Einhorn
20:25,25:22,11:15
0:2
SOSák Stochov vs chill crew
12:25,15:25
2:1
SOSák Stochov vs Jirčany
25:22,21:25,15:9
0:2
SOSák Stochov vs Krvavý záda
19:25,16:25
2:0
SOSák Stochov vs MOPY team
25:23,25:15
2:0
SOSák Stochov vs Nadržení bobři
25:18,25:17
2:0
SOSák Stochov vs Splašený Kladiva
25:18,25:15
2:1
SOSák Stochov vs Stejci
24:26,25:22,15:6
1:2
SOSák Stochov vs Strašná rána
22:25,25:21,13:15
2:0
SOSák Stochov vs Tralalalala
25:23,25:18
2:0
SOSák Stochov vs URWI
25:21,25:17
0:2
SOSák Stochov vs VoČeM
23:25,14:25
0:2
SOSák Stochov vs Woliš Dolní Jirčany
21:25,20:25
2:0
SOSák Stochov vs Žádný talent
29:27,25:21
Splašený Kladiva0:2
Splašený Kladiva vs Aurora
23:25,21:25
1:2
Splašený Kladiva vs Bábovky
25:21,23:25,9:15
2:0
Splašený Kladiva vs BACILOVÉ
25:22,25:22
1:2
Splašený Kladiva vs Bugaboo
25:22,16:25,11:15
2:1
Splašený Kladiva vs Drutě2
25:21,17:25,15:8
0:2
Splašený Kladiva vs Einhorn
15:25,23:25
1:2
Splašený Kladiva vs chill crew
25:16,24:26,10:15
2:0
Splašený Kladiva vs Jirčany
25:18,25:19
2:0
Splašený Kladiva vs Krvavý záda
25:20,25:21
1:2
Splašený Kladiva vs MOPY team
21:25,25:23,11:15
1:2
Splašený Kladiva vs Nadržení bobři
25:19,14:25,10:15
0:2
Splašený Kladiva vs SOSák Stochov
18:25,15:25
1:2
Splašený Kladiva vs Stejci
27:25,22:25,13:15
2:1
Splašený Kladiva vs Strašná rána
27:29,25:16,15:9
2:0
Splašený Kladiva vs Tralalalala
25:19,26:24
2:1
Splašený Kladiva vs URWI
26:24,22:25,15:3
2:0
Splašený Kladiva vs VoČeM
25:19,28:26
0:2
Splašený Kladiva vs Woliš Dolní Jirčany
16:25,20:25
2:1
Splašený Kladiva vs Žádný talent
23:25,25:22,15:9
Stejci2:1
Stejci vs Aurora
25:21,21:25,15:13
0:00:2
Stejci vs BACILOVÉ
23:25,16:25
2:1
Stejci vs Bugaboo
9:25,25:14,16:14
0:2
Stejci vs Drutě2
17:25,15:25
1:2
Stejci vs Einhorn
25:21,14:25,12:15
1:2
Stejci vs chill crew
19:25,25:19,11:15
2:1
Stejci vs Jirčany
23:25,25:16,15:7
0:00:00:2
Stejci vs Nadržení bobři
13:25,21:25
1:2
Stejci vs SOSák Stochov
26:24,22:25,6:15
2:1
Stejci vs Splašený Kladiva
25:27,25:22,15:13
0:2
Stejci vs Strašná rána
22:25,21:25
2:0
Stejci vs Tralalalala
25:20,25:20
2:1
Stejci vs URWI
19:25,25:17,16:14
0:2
Stejci vs VoČeM
23:25,28:30
0:2
Stejci vs Woliš Dolní Jirčany
16:25,18:25
0:2
Stejci vs Žádný talent
23:25,25:27
Strašná rána0:2
Strašná rána vs Aurora
19:25,24:26
1:2
Strašná rána vs Bábovky
27:29,25:16,7:15
0:2
Strašná rána vs BACILOVÉ
12:25,13:25
2:1
Strašná rána vs Bugaboo
30:28,24:26,15:12
2:0
Strašná rána vs Drutě2
25:18,25:14
2:0
Strašná rána vs Einhorn
25:20,25:18
0:2
Strašná rána vs chill crew
19:25,18:25
1:2
Strašná rána vs Jirčany
27:29,26:24,11:15
2:0
Strašná rána vs Krvavý záda
26:24,25:20
1:2
Strašná rána vs MOPY team
24:26,25:19,11:15
2:0
Strašná rána vs Nadržení bobři
25:20,25:21
2:1
Strašná rána vs SOSák Stochov
25:22,21:25,15:13
1:2
Strašná rána vs Splašený Kladiva
29:27,16:25,9:15
2:0
Strašná rána vs Stejci
25:22,25:21
2:0
Strašná rána vs Tralalalala
25:21,33:31
0:2
Strašná rána vs URWI
21:25,24:26
2:0
Strašná rána vs VoČeM
25:23,25:19
2:0
Strašná rána vs Woliš Dolní Jirčany
25:11,25:17
1:2
Strašná rána vs Žádný talent
27:25,22:25,11:15
Tralalalala0:2
Tralalalala vs Aurora
18:25,16:25
0:02:0
Tralalalala vs BACILOVÉ
25:18,25:15
2:0
Tralalalala vs Bugaboo
25:18,25:17
2:0
Tralalalala vs Drutě2
25:21,25:15
2:0
Tralalalala vs Einhorn
25:21,25:23
2:0
Tralalalala vs chill crew
26:24,25:23
2:0
Tralalalala vs Jirčany
25:23,26:24
0:00:01:2
Tralalalala vs Nadržení bobři
25:21,23:25,13:15
0:2
Tralalalala vs SOSák Stochov
23:25,18:25
0:2
Tralalalala vs Splašený Kladiva
19:25,24:26
0:2
Tralalalala vs Stejci
20:25,20:25
0:2
Tralalalala vs Strašná rána
21:25,31:33
2:1
Tralalalala vs URWI
18:25,25:14,15:11
2:0
Tralalalala vs VoČeM
25:22,25:14
2:0
Tralalalala vs Woliš Dolní Jirčany
25:18,25:17
2:0
Tralalalala vs Žádný talent
25:14,25:20
URWI0:2
URWI vs Aurora
22:25,10:25
2:0
URWI vs Bábovky
25:17,25:18
0:2
URWI vs BACILOVÉ
22:25,23:25
0:2
URWI vs Bugaboo
23:25,21:25
1:2
URWI vs Drutě2
14:25,28:26,11:15
0:2
URWI vs Einhorn
21:25,16:25
1:2
URWI vs chill crew
23:25,25:23,10:15
1:2
URWI vs Jirčany
25:23,24:26,12:15
2:1
URWI vs Krvavý záda
25:21,16:25,15:13
0:2
URWI vs MOPY team
23:25,17:25
0:2
URWI vs Nadržení bobři
17:25,23:25
0:2
URWI vs SOSák Stochov
21:25,17:25
1:2
URWI vs Splašený Kladiva
24:26,25:22,3:15
1:2
URWI vs Stejci
25:19,17:25,14:16
2:0
URWI vs Strašná rána
25:21,26:24
1:2
URWI vs Tralalalala
25:18,14:25,11:15
0:2
URWI vs VoČeM
17:25,20:25
2:0
URWI vs Woliš Dolní Jirčany
25:19,25:19
1:2
URWI vs Žádný talent
21:25,25:21,12:15
VoČeM0:2
VoČeM vs Aurora
18:25,23:25
2:0
VoČeM vs Bábovky
25:0,25:0
2:0
VoČeM vs BACILOVÉ
25:15,25:20
2:1
VoČeM vs Bugaboo
25:19,19:25,15:12
1:2
VoČeM vs Drutě2
25:16,21:25,13:15
0:2
VoČeM vs Einhorn
14:25,19:25
2:1
VoČeM vs chill crew
23:25,25:22,15:7
2:0
VoČeM vs Jirčany
25:23,25:19
2:1
VoČeM vs Krvavý záda
25:18,8:25,15:13
1:2
VoČeM vs MOPY team
21:25,25:18,13:15
1:2
VoČeM vs Nadržení bobři
17:25,25:21,16:18
2:0
VoČeM vs SOSák Stochov
25:23,25:14
0:2
VoČeM vs Splašený Kladiva
19:25,26:28
2:0
VoČeM vs Stejci
25:23,30:28
0:2
VoČeM vs Strašná rána
23:25,19:25
0:2
VoČeM vs Tralalalala
22:25,14:25
2:0
VoČeM vs URWI
25:17,25:20
2:0
VoČeM vs Woliš Dolní Jirčany
25:21,25:18
2:1
VoČeM vs Žádný talent
25:17,22:25,15:9
Woliš Dolní Jirčany0:00:00:2
Woliš Dolní Jirčany vs BACILOVÉ
16:25,22:25
2:1
Woliš Dolní Jirčany vs Bugaboo
15:25,28:26,15:11
1:2
Woliš Dolní Jirčany vs Drutě2
16:25,25:16,14:16
1:2
Woliš Dolní Jirčany vs Einhorn
16:25,25:20,13:15
0:2
Woliš Dolní Jirčany vs chill crew
20:25,21:25
2:0
Woliš Dolní Jirčany vs Jirčany
25:13,26:24
2:1
Woliš Dolní Jirčany vs Krvavý záda
22:25,25:21,15:11
0:01:2
Woliš Dolní Jirčany vs Nadržení bobři
25:21,11:25,12:15
2:0
Woliš Dolní Jirčany vs SOSák Stochov
25:21,25:20
2:0
Woliš Dolní Jirčany vs Splašený Kladiva
25:16,25:20
2:0
Woliš Dolní Jirčany vs Stejci
25:16,25:18
0:2
Woliš Dolní Jirčany vs Strašná rána
11:25,17:25
0:2
Woliš Dolní Jirčany vs Tralalalala
18:25,17:25
0:2
Woliš Dolní Jirčany vs URWI
19:25,19:25
0:2
Woliš Dolní Jirčany vs VoČeM
21:25,18:25
1:2
Woliš Dolní Jirčany vs Žádný talent
16:25,25:18,10:15
Žádný talent1:2
Žádný talent vs Aurora
25:20,15:25,10:15
2:1
Žádný talent vs Bábovky
25:27,25:21,15:9
1:2
Žádný talent vs BACILOVÉ
17:25,25:23,6:15
0:2
Žádný talent vs Bugaboo
22:25,32:34
0:2
Žádný talent vs Drutě2
13:25,15:25
1:2
Žádný talent vs Einhorn
22:25,25:18,12:15
1:2
Žádný talent vs chill crew
25:16,17:25,11:15
2:0
Žádný talent vs Jirčany
25:0,25:0
2:1
Žádný talent vs Krvavý záda
18:25,25:17,18:16
2:0
Žádný talent vs MOPY team
25:23,28:26
0:2
Žádný talent vs Nadržení bobři
21:25,24:26
0:2
Žádný talent vs SOSák Stochov
27:29,21:25
1:2
Žádný talent vs Splašený Kladiva
25:23,22:25,9:15
2:0
Žádný talent vs Stejci
25:23,27:25
2:1
Žádný talent vs Strašná rána
25:27,25:22,15:11
0:2
Žádný talent vs Tralalalala
14:25,20:25
2:1
Žádný talent vs URWI
25:21,21:25,15:12
1:2
Žádný talent vs VoČeM
17:25,25:22,9:15
2:1
Žádný talent vs Woliš Dolní Jirčany
25:16,18:25,15:10

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency

Ples AVL - Hledáme nový termín

Ples v původním termínu 9.4.2020 NEBUDE!

Momentálně čekáme na ukončení opatření proti šíření koronaviru a následně určíme nové datum kalby.