přihlášení
hráče

Pravá česká flotila


Aktuality

Akce na míče

26.03.2018

  • AVLka

obrázek

Akce na míče pro hráče AVL!!

 

Více »

soubor


Vstupenky na ples AVL

21.02.2018

  • AVLka

obrázek

Zahájili jsme prodej vstupenek na ples AVL!!

Nenech si ujít tuto kultovní akci a nezapoměň si na turnaji pražské AVL koupit svůj lupen na největší volejbalovou kalbu roku!

událost na FB

Více »


Akce na dresy 5+2

13.02.2018

  • AVLka

obrázek

každý ví, že to jak tým vypadá, je téměř stejně důležité jako to, jak hraje. Proto jsme pro vás připravili akci na volejbalové dresy.

Nakupte pro tým 5 dresů a 2 získáte zdarma, popř. pro početnější mančafty platí akce 7+3!

K dresům vám samozřejmě zajistíme i potisk - pro více informací pište na: honza@avlka.cz 

 

Více »


Běžím s AVL - 23.9.2017

01.09.2017

  • AVLka

obrázek

 

Běžím s AVL v Praze
Běh pro radost, pro běžecké nadšence i celé rodiny
 
sobota 23. září 2017
park Ladronka, Praha 6
 
Příjemné prostředí parku Ladronka v Praze 6 tě nechá vyběhnout do zeleně po zpevněných, místy asfaltových, cestách. Převýšení je zanedbatelné. 
 
Soutěžní běh měří 10 km, rodinný nesoutěžní běh měří 4,2 km. Za každý kilometr, který uběhneš dáme 1 korunu neziskové organizaci Mezi Námi!
 
více informací a registrac na: http://praha.bezimsavl.cz/

Více »


Oblečeme tvůj tým od 5 a více kusů zvýhodněná cena

23.10.2016

  • AVLka

obrázek

Obleč svůj tým do dresů a vypadej na hřišti stylově. Umíme buď dresy s celoplošným sublimačním potiskem, kde si můžete navrhnout design celého dresu nebo ti potiskneme dresy značek Mizuno nebo Kempa. Na nabídku koukni tady: http://eshop.avlka.cz/12-vyroba-dresu

Více »


Saša se řítí do tvého města s prodejem

20.10.2016

  • AVLka

obrázek

AVL Vietnamec a velkovezír Saša znovu na cestách s krabicemi. Saša jede a krabice veze do tvého města v říjnu následovně: 23.10. Brno, 29.10. Ustí nad Labem, 30.10. Havlíčkův Brod + Brno

Dej vědět co by si chtěl přivézt. Na kompletní nabídku se můžeš kouknout na eshopu AVL: eshop.avlka.cz

Více »


Tabulka týmů základní části

Pořadí Tým Body Odehráno Úspěšnost
1. EMOS - VO Jeseník 33 14 78.57 %
2. Našrot 32 14 76.19 %
3. Sexmeralda Prostějov 29 14 69.05 %
4. Ať každý den stojí za to 27 14 64.29 %
5. Výškové práce 27 14 64.29 %
6. Smečka 26 14 61.9 %
7. Velký Týnec 24 14 57.14 %
8. Tučňáci 22 14 52.38 %
9. Pravá česká flotila 17 14 40.48 %
10. Glauber 16 14 38.1 %
11. Hněvotín 16 14 38.1 %
12. Trojský kůň 16 14 38.1 %
13. Jiskra 15 14 35.71 %
14. Fluffy Unicorns 9 14 21.43 %
15. VK Sopel 6 14 14.29 %

Vzájemné zápasy základní části

Ať každý den stojí za toEMOS - VO JeseníkFluffy UnicornsGlauberHněvotínJiskraNašrotPravá česká flotilaSexmeralda ProstějovSmečkaTrojský kůňTučňáciVelký TýnecVK SopelVýškové práce
Ať každý den stojí za to2:0
Ať každý den stojí za to vs EMOS - VO Jeseník
25:19,25:22
2:0
Ať každý den stojí za to vs Fluffy Unicorns
25:18,25:20
2:1
Ať každý den stojí za to vs Glauber
17:25,25:18,15:13
2:0
Ať každý den stojí za to vs Hněvotín
25:17,25:21
1:2
Ať každý den stojí za to vs Jiskra
21:25,25:18,13:15
0:2
Ať každý den stojí za to vs Našrot
21:25,19:25
2:0
Ať každý den stojí za to vs Pravá česká flotila
25:18,25:23
0:2
Ať každý den stojí za to vs Sexmeralda Prostějov
22:25,20:25
2:1
Ať každý den stojí za to vs Smečka
14:25,25:23,16:14
2:0
Ať každý den stojí za to vs Trojský kůň
25:11,25:12
2:1
Ať každý den stojí za to vs Tučňáci
18:25,25:22,16:14
2:1
Ať každý den stojí za to vs Velký Týnec
21:25,25:19,15:13
2:0
Ať každý den stojí za to vs VK Sopel
26:24,25:18
0:2
Ať každý den stojí za to vs Výškové práce
22:25,21:25
EMOS - VO Jeseník0:2
EMOS - VO Jeseník vs Ať každý den stojí za to
19:25,22:25
2:0
EMOS - VO Jeseník vs Fluffy Unicorns
25:16,25:23
2:0
EMOS - VO Jeseník vs Glauber
25:0,25:0
2:0
EMOS - VO Jeseník vs Hněvotín
25:17,26:24
2:0
EMOS - VO Jeseník vs Jiskra
30:28,25:17
2:0
EMOS - VO Jeseník vs Našrot
29:27,27:25
2:0
EMOS - VO Jeseník vs Pravá česká flotila
25:18,25:17
0:2
EMOS - VO Jeseník vs Sexmeralda Prostějov
20:25,13:25
2:0
EMOS - VO Jeseník vs Smečka
25:15,25:14
2:1
EMOS - VO Jeseník vs Trojský kůň
23:25,25:21,15:7
2:1
EMOS - VO Jeseník vs Tučňáci
25:20,25:27,15:13
2:0
EMOS - VO Jeseník vs Velký Týnec
25:18,25:19
2:0
EMOS - VO Jeseník vs VK Sopel
25:21,25:16
2:1
EMOS - VO Jeseník vs Výškové práce
25:15,17:25,15:13
Fluffy Unicorns0:2
Fluffy Unicorns vs Ať každý den stojí za to
18:25,20:25
0:2
Fluffy Unicorns vs EMOS - VO Jeseník
16:25,23:25
2:0
Fluffy Unicorns vs Glauber
25:0,25:0
0:2
Fluffy Unicorns vs Hněvotín
19:25,17:25
0:2
Fluffy Unicorns vs Jiskra
15:25,20:25
0:2
Fluffy Unicorns vs Našrot
19:25,20:25
0:2
Fluffy Unicorns vs Pravá česká flotila
23:25,22:25
0:2
Fluffy Unicorns vs Sexmeralda Prostějov
12:25,14:25
0:2
Fluffy Unicorns vs Smečka
20:25,20:25
1:2
Fluffy Unicorns vs Trojský kůň
14:25,25:23,13:15
0:2
Fluffy Unicorns vs Tučňáci
21:25,19:25
2:1
Fluffy Unicorns vs Velký Týnec
19:25,25:23,15:8
2:0
Fluffy Unicorns vs VK Sopel
25:19,25:20
0:2
Fluffy Unicorns vs Výškové práce
21:25,22:25
Glauber1:2
Glauber vs Ať každý den stojí za to
25:17,18:25,13:15
0:2
Glauber vs EMOS - VO Jeseník
0:25,0:25
0:2
Glauber vs Fluffy Unicorns
0:25,0:25
2:0
Glauber vs Hněvotín
25:20,25:18
2:0
Glauber vs Jiskra
25:16,25:21
0:2
Glauber vs Našrot
12:25,21:25
0:2
Glauber vs Pravá česká flotila
0:25,0:25
2:1
Glauber vs Sexmeralda Prostějov
25:0,0:25,15:13
2:1
Glauber vs Smečka
25:19,13:25,15:13
0:2
Glauber vs Trojský kůň
0:25,0:25
0:2
Glauber vs Tučňáci
24:26,15:25
0:2
Glauber vs Velký Týnec
23:25,23:25
2:0
Glauber vs VK Sopel
25:16,26:24
2:1
Glauber vs Výškové práce
26:28,25:22,18:16
Hněvotín0:2
Hněvotín vs Ať každý den stojí za to
17:25,21:25
0:2
Hněvotín vs EMOS - VO Jeseník
17:25,24:26
2:0
Hněvotín vs Fluffy Unicorns
25:19,25:17
0:2
Hněvotín vs Glauber
20:25,18:25
0:2
Hněvotín vs Jiskra
19:25,15:25
1:2
Hněvotín vs Našrot
25:22,25:27,4:15
1:2
Hněvotín vs Pravá česká flotila
25:19,8:25,12:15
2:1
Hněvotín vs Sexmeralda Prostějov
23:25,25:23,15:11
2:1
Hněvotín vs Smečka
25:20,22:25,15:12
2:0
Hněvotín vs Trojský kůň
25:0,25:0
1:2
Hněvotín vs Tučňáci
18:25,26:24,11:15
2:1
Hněvotín vs Velký Týnec
21:25,25:19,15:11
0:2
Hněvotín vs VK Sopel
28:30,21:25
1:2
Hněvotín vs Výškové práce
25:23,18:25,9:15
Jiskra2:1
Jiskra vs Ať každý den stojí za to
25:21,18:25,15:13
0:2
Jiskra vs EMOS - VO Jeseník
28:30,17:25
2:0
Jiskra vs Fluffy Unicorns
25:15,25:20
0:2
Jiskra vs Glauber
16:25,21:25
2:0
Jiskra vs Hněvotín
25:19,25:15
0:2
Jiskra vs Našrot
18:25,21:25
2:1
Jiskra vs Pravá česká flotila
17:25,25:17,15:11
0:2
Jiskra vs Sexmeralda Prostějov
16:25,17:25
0:2
Jiskra vs Smečka
13:25,13:25
2:1
Jiskra vs Trojský kůň
25:19,20:25,15:12
2:1
Jiskra vs Tučňáci
20:25,25:23,16:14
0:2
Jiskra vs Velký Týnec
13:25,18:25
1:2
Jiskra vs VK Sopel
25:22,22:25,14:16
0:2
Jiskra vs Výškové práce
21:25,19:25
Našrot2:0
Našrot vs Ať každý den stojí za to
25:21,25:19
0:2
Našrot vs EMOS - VO Jeseník
27:29,25:27
2:0
Našrot vs Fluffy Unicorns
25:19,25:20
2:0
Našrot vs Glauber
25:12,25:21
2:1
Našrot vs Hněvotín
22:25,27:25,15:4
2:0
Našrot vs Jiskra
25:18,25:21
2:1
Našrot vs Pravá česká flotila
19:25,25:16,15:13
2:0
Našrot vs Sexmeralda Prostějov
25:0,25:0
2:0
Našrot vs Smečka
29:27,26:24
1:2
Našrot vs Trojský kůň
16:25,31:29,10:15
2:1
Našrot vs Tučňáci
25:23,22:25,15:13
2:1
Našrot vs Velký Týnec
25:18,21:25,15:12
2:1
Našrot vs VK Sopel
25:22,18:25,15:8
2:0
Našrot vs Výškové práce
25:19,25:17
Pravá česká flotila0:2
Pravá česká flotila vs Ať každý den stojí za to
18:25,23:25
0:2
Pravá česká flotila vs EMOS - VO Jeseník
18:25,17:25
2:0
Pravá česká flotila vs Fluffy Unicorns
25:23,25:22
2:0
Pravá česká flotila vs Glauber
25:0,25:0
2:1
Pravá česká flotila vs Hněvotín
19:25,25:8,15:12
1:2
Pravá česká flotila vs Jiskra
25:17,17:25,11:15
1:2
Pravá česká flotila vs Našrot
25:19,16:25,13:15
2:0
Pravá česká flotila vs Sexmeralda Prostějov
25:0,25:0
0:2
Pravá česká flotila vs Smečka
17:25,16:25
0:2
Pravá česká flotila vs Trojský kůň
18:25,21:25
0:2
Pravá česká flotila vs Tučňáci
19:25,16:25
1:2
Pravá česká flotila vs Velký Týnec
17:25,26:24,10:15
2:0
Pravá česká flotila vs VK Sopel
25:16,25:17
0:2
Pravá česká flotila vs Výškové práce
23:25,14:25
Sexmeralda Prostějov2:0
Sexmeralda Prostějov vs Ať každý den stojí za to
25:22,25:20
2:0
Sexmeralda Prostějov vs EMOS - VO Jeseník
25:20,25:13
2:0
Sexmeralda Prostějov vs Fluffy Unicorns
25:12,25:14
1:2
Sexmeralda Prostějov vs Glauber
0:25,25:0,13:15
1:2
Sexmeralda Prostějov vs Hněvotín
25:23,23:25,11:15
2:0
Sexmeralda Prostějov vs Jiskra
25:16,25:17
0:2
Sexmeralda Prostějov vs Našrot
0:25,0:25
0:2
Sexmeralda Prostějov vs Pravá česká flotila
0:25,0:25
0:2
Sexmeralda Prostějov vs Smečka
0:25,0:25
2:0
Sexmeralda Prostějov vs Trojský kůň
25:17,25:19
2:0
Sexmeralda Prostějov vs Tučňáci
25:12,25:21
2:0
Sexmeralda Prostějov vs Velký Týnec
25:23,25:22
2:0
Sexmeralda Prostějov vs VK Sopel
25:10,25:18
2:0
Sexmeralda Prostějov vs Výškové práce
25:8,25:15
Smečka1:2
Smečka vs Ať každý den stojí za to
25:14,23:25,14:16
0:2
Smečka vs EMOS - VO Jeseník
15:25,14:25
2:0
Smečka vs Fluffy Unicorns
25:20,25:20
1:2
Smečka vs Glauber
19:25,25:13,13:15
1:2
Smečka vs Hněvotín
20:25,25:22,12:15
2:0
Smečka vs Jiskra
25:13,25:13
0:2
Smečka vs Našrot
27:29,24:26
2:0
Smečka vs Pravá česká flotila
25:17,25:16
2:0
Smečka vs Sexmeralda Prostějov
25:0,25:0
2:0
Smečka vs Trojský kůň
25:19,25:16
2:0
Smečka vs Tučňáci
25:20,25:14
2:1
Smečka vs Velký Týnec
25:22,16:25,15:10
2:0
Smečka vs VK Sopel
25:16,25:16
0:2
Smečka vs Výškové práce
21:25,21:25
Trojský kůň0:2
Trojský kůň vs Ať každý den stojí za to
11:25,12:25
1:2
Trojský kůň vs EMOS - VO Jeseník
25:23,21:25,7:15
2:1
Trojský kůň vs Fluffy Unicorns
25:14,23:25,15:13
2:0
Trojský kůň vs Glauber
25:0,25:0
0:2
Trojský kůň vs Hněvotín
0:25,0:25
1:2
Trojský kůň vs Jiskra
19:25,25:20,12:15
2:1
Trojský kůň vs Našrot
25:16,29:31,15:10
2:0
Trojský kůň vs Pravá česká flotila
25:18,25:21
0:2
Trojský kůň vs Sexmeralda Prostějov
17:25,19:25
0:2
Trojský kůň vs Smečka
19:25,16:25
0:2
Trojský kůň vs Tučňáci
0:25,0:25
0:2
Trojský kůň vs Velký Týnec
0:25,0:25
2:0
Trojský kůň vs VK Sopel
25:14,25:16
1:2
Trojský kůň vs Výškové práce
23:25,25:17,11:15
Tučňáci1:2
Tučňáci vs Ať každý den stojí za to
25:18,22:25,14:16
1:2
Tučňáci vs EMOS - VO Jeseník
20:25,27:25,13:15
2:0
Tučňáci vs Fluffy Unicorns
25:21,25:19
2:0
Tučňáci vs Glauber
26:24,25:15
2:1
Tučňáci vs Hněvotín
25:18,24:26,15:11
1:2
Tučňáci vs Jiskra
25:20,23:25,14:16
1:2
Tučňáci vs Našrot
23:25,25:22,13:15
2:0
Tučňáci vs Pravá česká flotila
25:19,25:16
0:2
Tučňáci vs Sexmeralda Prostějov
12:25,21:25
0:2
Tučňáci vs Smečka
20:25,14:25
2:0
Tučňáci vs Trojský kůň
25:0,25:0
1:2
Tučňáci vs Velký Týnec
25:21,19:25,12:15
2:0
Tučňáci vs VK Sopel
25:17,25:12
0:2
Tučňáci vs Výškové práce
15:25,13:25
Velký Týnec1:2
Velký Týnec vs Ať každý den stojí za to
25:21,19:25,13:15
0:2
Velký Týnec vs EMOS - VO Jeseník
18:25,19:25
1:2
Velký Týnec vs Fluffy Unicorns
25:19,23:25,8:15
2:0
Velký Týnec vs Glauber
25:23,25:23
1:2
Velký Týnec vs Hněvotín
25:21,19:25,11:15
2:0
Velký Týnec vs Jiskra
25:13,25:18
1:2
Velký Týnec vs Našrot
18:25,25:21,12:15
2:1
Velký Týnec vs Pravá česká flotila
25:17,24:26,15:10
0:2
Velký Týnec vs Sexmeralda Prostějov
23:25,22:25
1:2
Velký Týnec vs Smečka
22:25,25:16,10:15
2:0
Velký Týnec vs Trojský kůň
25:0,25:0
2:1
Velký Týnec vs Tučňáci
21:25,25:19,15:12
2:0
Velký Týnec vs VK Sopel
25:7,25:13
2:0
Velký Týnec vs Výškové práce
25:12,25:23
VK Sopel0:2
VK Sopel vs Ať každý den stojí za to
24:26,18:25
0:2
VK Sopel vs EMOS - VO Jeseník
21:25,16:25
0:2
VK Sopel vs Fluffy Unicorns
19:25,20:25
0:2
VK Sopel vs Glauber
16:25,24:26
2:0
VK Sopel vs Hněvotín
30:28,25:21
2:1
VK Sopel vs Jiskra
22:25,25:22,16:14
1:2
VK Sopel vs Našrot
22:25,25:18,8:15
0:2
VK Sopel vs Pravá česká flotila
16:25,17:25
0:2
VK Sopel vs Sexmeralda Prostějov
10:25,18:25
0:2
VK Sopel vs Smečka
16:25,16:25
0:2
VK Sopel vs Trojský kůň
14:25,16:25
0:2
VK Sopel vs Tučňáci
17:25,12:25
0:2
VK Sopel vs Velký Týnec
7:25,13:25
0:2
VK Sopel vs Výškové práce
11:25,20:25
Výškové práce2:0
Výškové práce vs Ať každý den stojí za to
25:22,25:21
1:2
Výškové práce vs EMOS - VO Jeseník
15:25,25:17,13:15
2:0
Výškové práce vs Fluffy Unicorns
25:21,25:22
1:2
Výškové práce vs Glauber
28:26,22:25,16:18
2:1
Výškové práce vs Hněvotín
23:25,25:18,15:9
2:0
Výškové práce vs Jiskra
25:21,25:19
0:2
Výškové práce vs Našrot
19:25,17:25
2:0
Výškové práce vs Pravá česká flotila
25:23,25:14
0:2
Výškové práce vs Sexmeralda Prostějov
8:25,15:25
2:0
Výškové práce vs Smečka
25:21,25:21
2:1
Výškové práce vs Trojský kůň
25:23,17:25,15:11
2:0
Výškové práce vs Tučňáci
25:15,25:13
0:2
Výškové práce vs Velký Týnec
12:25,23:25
2:0
Výškové práce vs VK Sopel
25:11,25:20

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency