přihlášení
hráče

Precision


Aktuality

Akce na Under Armour

21.11.2019

  • AVLka

obrázek

!! 1 + 1 ZDARMA na Under Armour !!

Stále vyprodáváme sklad Under Armour, takže když nakoupíš dvě věci od UA, levnější máš zdarma!

Stačí zadat kód: UA2019

eshop.avlka.cz

 

 


 

Více »


Akce na míče

26.03.2018

  • AVLka

obrázek

Akce na míče pro hráče AVL!!

 

Více »

soubor


Vstupenky na ples AVL

21.02.2018

  • AVLka

obrázek

Zahájili jsme prodej vstupenek na ples AVL!!

Nenech si ujít tuto kultovní akci a nezapoměň si na turnaji pražské AVL koupit svůj lupen na největší volejbalovou kalbu roku!

událost na FB

Více »


Akce na dresy 5+2

13.02.2018

  • AVLka

obrázek

každý ví, že to jak tým vypadá, je téměř stejně důležité jako to, jak hraje. Proto jsme pro vás připravili akci na volejbalové dresy.

Nakupte pro tým 5 dresů a 2 získáte zdarma, popř. pro početnější mančafty platí akce 7+3!

K dresům vám samozřejmě zajistíme i potisk - pro více informací pište na: honza@avlka.cz 

 

Více »


stánek Under Armour

09.11.2017

  • Praha

obrázek

Už jste vyzkoušeli funkční oblečení od Under Armour??

Na sobotním AVL turnaji budeš mít šanci - přijede AVL stánek a bude s sebou mít spoustu věcí od téhle super značky!

Vše můžeš nakoupit s 20% slevou a navíc za každý nákup získáš malý dárek!!

Více »

soubor


Běžím s AVL - 23.9.2017

01.09.2017

  • AVLka

obrázek

 

Běžím s AVL v Praze
Běh pro radost, pro běžecké nadšence i celé rodiny
 
sobota 23. září 2017
park Ladronka, Praha 6
 
Příjemné prostředí parku Ladronka v Praze 6 tě nechá vyběhnout do zeleně po zpevněných, místy asfaltových, cestách. Převýšení je zanedbatelné. 
 
Soutěžní běh měří 10 km, rodinný nesoutěžní běh měří 4,2 km. Za každý kilometr, který uběhneš dáme 1 korunu neziskové organizaci Mezi Námi!
 
více informací a registrac na: http://praha.bezimsavl.cz/

Více »


V sezóně zimní sezona 2021/2022 hráli v lize 1.liga, hrané ve městě Praha.

fotografie týmu chybí

Sleva pro tým na startovném nebo na e-shopu je 280 Kč

*Jak také získám slevu?

Rozhovor s kapitánem

Jak dlouho AVL hrajete? Mělo by to být sedmou sezónu. Kromě jedné sezóny, kdy jsme sestoupili o ligu níže, se nám daří každý rok postupovat, takže se to celkem dobře počítá. Ne, že bychom vždy skončili na postupovém místě, ale buď se uvolnilo místo a my byli první na řadě nebo jsme dobře dopadli na letní AVL. Prostě jak se traduje v našem týmu. tak „Saša to vždycky nějak zařídí“.

Proč hrajete AVL? Už na vysoké škole kde jsem začal častěji hrát volejbal jsem přemýšlel o nějaké volejbalové soutěží. Jednou za mnou přišla naše současná nahrávačka, která se o AVL doslechla s tím, jestli bychom nedali dohromady mixový tým. Oslovili jsme kamarády a tým jsem dali dohromady i když zpočátku jsem se scházeli hodně obtížně. Našli jsme si naši základnu v tělocvičně TJ Sokol Krč a začali trénovat. Během doby jsme nabrali ještě několik naplavenin takže teď máme tým celkem stabilizovaný. AVL-ku hrajeme protože nás moc baví a předpokládám, že ještě dlouho bavit bude.

Jak vznikl název vašeho týmu? Co název znamená, na to se nás ptá hodně lidí. Ale vysvětlení asi nikomu nic neřekne. Je to totiž název bridžového systému. Jádro týmu tvoří lidi, kteří se znají díky této karetní hře. Když jsme se přihlásili do AVL, do poslední chvíle nás nic nenapadlo, tak jsme zvolili stejný název, jaký jsem měl ještě s jednou současnou spoluhráčkou v bridžovém týmu. Ale během doby se myslím zaběhl. Dokonce před pár lety vznikla edice bot s názvem Mizuno Precision, čehož si v týmu velmi vážíme.

Co je nejsilnější stránka vašeho týmu? Určitě sehranost a to že nás volejbal hodně baví. Hrajeme ve víceméně stejném složení už sedmý rok. Velmi dobře se známe. To že každý rok postupujeme je hodně motivující. Máme každý týden pravidelně tréninky, a to nemluvím o dalších turnajích a taky beach volejbale, který většina z nás taky začala pravidelně hrát. Tím ,že jsme začali před pár léty téměř úplně od píky, tak je vidět, jak se jako tým neustále zlepšujeme a pevně doufáme, že to ještě aspoň chvíli potrvá.

Jaké jsou vaše volejbalové úspěchy? Vyhráli jsme nějaké menší turnájky především v Praze. Skončili jsem čtvrtí na letní AVL a nedávno jsem vyhráli připraný turnaj AVL, ale určitě největší úspěch je postup do první ligy AVL. Nedávno se nám zranil nejlepší hráč, tak to nás trochu brzdí v rozletu. Letošním cílem je udržet se v první lize.

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency