Zobraz:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Přípravu si v Hradci Králové podmanili Plácači

18.10.2017

obrázek

V sobotu 14.10.2017 byl v Hradci Králové sehrán již tradiční přípravný turnaj před sezónou.

Celý článek »

Online zpravodajství z Celostátního finále 2017

22.04.2017

obrázek

Ahoj přátelé toho nejlepšího amatérského volejbalu u nás. Hlásíme se z haly TJ Slavia Hradec Králové, kde dnes poměří své síly to nejlepší, co hrálo AVLku a bylo schopno pro dnešní den poskládat svůj tým a zabojovat o příčku nejvyšší.

Pozvánka na Celostátní finále 2017

21.04.2017

obrázek

Již zítra 22. 4. 2017 to vypukne a společně zakončíme halovou sezónu 2016/2017 turnajem, ve kterém změří síly to nejlepší z amatérského volejbalu pro tuto sezónu z celé republiky.

Deset tisíc AVLkařů se začíná chystat na sezónu

04.09.2016

Základní informace o sezóně 2016/2017 a o radostech, které vás čekají.

12.02.2016

Termíny, místa a základní informace o tom, jak probíhají posezónní kalby v jednotlivých městech AVL.

Hradecká AVL v polovině sezóny

07.01.2016

V Hradci se nachází těsně před polovinou sezóny a to je jednoznačně správná chvíle podívat se na dosavadní vývoj v soutěžích ve východních Čechách.

Kadetky se rozešly smírně

01.12.2014

obrázek

Při našem putování po republice jsme tentokrát zavítali do východočeské metropole, do Hradce Králové. Ve sportovní hale se hrály nejen zápasy 3. AVL, ale také dvě extraligová utkání kadetek, ve kterých domácí děvčata TJ Slavia Hradec Králové hostila PVK Olymp Praha. V šestičlenné tabulce byla papírovým favoritem pražská děvčata. Což potvrdila nejen v říjnu, kdy vyhrála nad soupeřkami dvakrát hladce 3:0, ale také ve víkendovém prvním utkání. Skóre 3:0 nasvědčovalo, že odveta bude jen formalitou. Jenže opak byl pravdou.

Nikdo nečekal, že poslední celek soutěže vyrukuje na Pražanky s takovým elánem a chutí se porvat o teprve druhé vítězství v sezoně. Hradečanky svého soka v každém setu na úvod zmáčkly a náskok si pohlídaly. Odvetu vyhrály 3:0 (22, 21, 23) a z výhody domácí palubovky vydolovaly alespoň 3 body.

A kdo ví, možná i jedna z kadetek si brzy zahraje nejvyšší ženskou volejbalovou soutěž. A nebo aspoň AVLku :)

Zpracoval Vítek Hnízdil

Běh je snad jediný sport, který dokáže mysl okamžitě zregenerovat, míní Oldřich Vlasák

26.06.2014

obrázek

Volejbal, tenis, lyžování. Oldřich Vlasák je všestranný sportovec a také aktivní hráč AVL. Nicméně mnohdy mu zbývá čas právě na běh. Přijdu-li večer ze schůze nebo jednání je běh snad jediný sport, který dokáže mysl okamžitě zregenerovat. Mám to osobně ověřené a někdy běhávám večer, třeba i s čelovkou,“ říká Oldřich Vlasák. V Hradci Králové běhával podél Orlice, poslední dobou vyhledává spíš Městské lesy. Tam se vydal také v rámci závodu Běžím s AVL první červnový víkend a skoro devítikilometrovou trať zdolal za 44 minut a 15 vteřin.

Vlasákovi nyní končí desetileté působení v Evropském parlamentu, z toho byl téměř tři roky ve funkci jeho místopředsedy. Zůstávám místopředsedou Svazu měst a obcí ČR a mám nabídku kandidovat do Senátu ČR, kde cítím silnou podporu. To je obrovská výzva. A výzvy, ty já mám rád,“ dodává. V říjnu se s ním podle jeho slov opět potkáme na hradecké palubovce AVL.