přihlášení
hráče

Stádo


Aktuality

Akce na míče

26.03.2018

  • AVLka

obrázek

Akce na míče pro hráče AVL!!

 

Více »

soubor


Vstupenky na ples AVL

21.02.2018

  • AVLka

obrázek

Zahájili jsme prodej vstupenek na ples AVL!!

Nenech si ujít tuto kultovní akci a nezapoměň si na turnaji pražské AVL koupit svůj lupen na největší volejbalovou kalbu roku!

událost na FB

Více »


Akce na dresy 5+2

13.02.2018

  • AVLka

obrázek

každý ví, že to jak tým vypadá, je téměř stejně důležité jako to, jak hraje. Proto jsme pro vás připravili akci na volejbalové dresy.

Nakupte pro tým 5 dresů a 2 získáte zdarma, popř. pro početnější mančafty platí akce 7+3!

K dresům vám samozřejmě zajistíme i potisk - pro více informací pište na: honza@avlka.cz 

 

Více »


Běžím s AVL - 23.9.2017

01.09.2017

  • AVLka

obrázek

 

Běžím s AVL v Praze
Běh pro radost, pro běžecké nadšence i celé rodiny
 
sobota 23. září 2017
park Ladronka, Praha 6
 
Příjemné prostředí parku Ladronka v Praze 6 tě nechá vyběhnout do zeleně po zpevněných, místy asfaltových, cestách. Převýšení je zanedbatelné. 
 
Soutěžní běh měří 10 km, rodinný nesoutěžní běh měří 4,2 km. Za každý kilometr, který uběhneš dáme 1 korunu neziskové organizaci Mezi Námi!
 
více informací a registrac na: http://praha.bezimsavl.cz/

Více »


Oblečeme tvůj tým od 5 a více kusů zvýhodněná cena

23.10.2016

  • AVLka

obrázek

Obleč svůj tým do dresů a vypadej na hřišti stylově. Umíme buď dresy s celoplošným sublimačním potiskem, kde si můžete navrhnout design celého dresu nebo ti potiskneme dresy značek Mizuno nebo Kempa. Na nabídku koukni tady: http://eshop.avlka.cz/12-vyroba-dresu

Více »


Saša se řítí do tvého města s prodejem

20.10.2016

  • AVLka

obrázek

AVL Vietnamec a velkovezír Saša znovu na cestách s krabicemi. Saša jede a krabice veze do tvého města v říjnu následovně: 23.10. Brno, 29.10. Ustí nad Labem, 30.10. Havlíčkův Brod + Brno

Dej vědět co by si chtěl přivézt. Na kompletní nabídku se můžeš kouknout na eshopu AVL: eshop.avlka.cz

Více »


V sezóně zimní sezona 2012/2013 hráli v lize 3. liga, hrané ve městě Hradec Králové.

fotografie týmu chybí

Sleva pro tým na startovném nebo na e-shopu je 150 Kč

*Jak také získám slevu?

Rozhovor s kapitánem

Jak dlouho AVL hrajete? AVLku hrajeme od sezóny 2010/11. Vstoupili jsme divokou kartou přímo do 2.ligy. Od roku 2011 hrajeme 3.ligu, celkově tedy vstupujeme do naší 9.sezóny.

Proč hrajete AVL? AVLka je výbornou možností, jak si s měsíční pravidelností zahrát kvalitní volejbálek přes zimní sezónu a zároveň se pobavit, dobře si zasportovat a udělat něco pro své zdraví.

Jak vznikl název vašeho týmu? V minulosti jsme při zápase na turnaji dokázali rozebrat a porazit značně silnější tým imitováním zvířat - koní, ovcí, divokých prasat :-) Následně jsme si začali přezdívat mufloni a když k tomu přibyla týmová hymna od Buty "Nad stádem koní" bylo o názvu jednoznačně rozhodnuto - "Stádo"

Co je nejsilnější stránka vašeho týmu? Určitě je to kolektiv, jednota, soudržnost a dobrá parta. V této sestavě hrajeme v podstatě již mnoho let. K našim volejbalovým zbraním patří určitě útočná hra, chceme polžit každý balón. Z toho ale zase na druhou stranu pramení občas mnoho chyb.

Jaké jsou vaše volejbalové úspěchy? Naše nevětší úspěchy spadají do mládežnických kategorií, kde řada z nás hrála vyšší soutěže. Nyní už převažuje rekreační hra. Největší úspěch v AVL je 10.místo z předchozího ročníku 2017/2018. Letos bychom rádi hráli v 3.lize mezi předními týmy :-)

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency