přihlášení
hráče

Registrace do AVLky

Poznámka: Všechna pole jsou povinná.

Uživatelský účet
Předvyplnit pomocí Facebooku

Uživatelské jméno může obsahovat pouze malá písmena bez diakritiky, čísla a . _ -

* na fotografii musí být zřetelně rozeznatelný obličej; např. tmavé brýle jsou tedy nežádoucí; používejte co nejaktuálnější fotografii; při nesplnění podmínek parametrů fotografie budete organizátory upomínáni

Kontaktní informace
Např: 13.8.1988

Ochrana proti spamu

Přepište prosím kód z obrázku jako ochranu proti spamovacím robotům.

Kontrolni obrazek Je obrázek špatně čitelný? Zkuste vygenerovat nový.

Provozní podmínky

1. Společnost AVL, s.r.o., IČ 26 19 95 56, se sídlem v Praze 7, Bubeneč, Jana Zajíce 31, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městkým soudem v Praze, oddíl C, vložka 79091.

2. Registrací a přihlášením do sezóny AVL (Amatérské volejbalové ligy) prohlašujete, že jste seznámeni s pravidly (případně propozicemi) AVL a budete je dodržovat a řídit se jimi, a že Vámi uvedené údaje jsou pravdivé (uvedení nepravdivých a smyšlených údajů může být důvodem k vyloučení ze soutěže).

3. Registrací dáváte společnosti AVL (viz výše) souhlas se zpracováním osobním údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů (včetně např. osobních údajů vyplněných do základního registračního formuláře a údajů zadávaných v průběhu spotřebitelských soutěží konaných přes tyto webové stránky) společností AVL s.r.o. (viz výše), která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů pro marketingové účely správce, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas udělujete dobrovolně na dobu 5-ti let, avšak můžete jej kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Registrací potvrzujete, že jste byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů AVL s.r.o., zejména na to, že máte práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžete bezplatně kdykoliv na adrese správce odvolat, že máte právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd., i o právu obrátit se v případě domnělého porušení svých práv na Úřad pro ochranu osobních údajů.

4. Registrací dáváte společnosti AVL souhlas s poskytnutím vašich kontaktních, případně osobních, údajů třetí osobě, a to pouze partnerským společnostem AVL pro akce související s AVL (např. sleva 5% pro hráče AVL od CK Neckermann; CK Neckermann potřebuje ověřit, že jste skutečně hráčem AVL atp.). AVL garantuje, že osobní údaje hráčů nebudou poskytnuty třetí osobě s výjimkou partnerů, kontakty nebudou zneužity k zasílání propagačních materiálů cizích subjektů, nikdo vás nebude kontaktovat telefonicky.

5. Společnost AVL s.r.o. dále garantuje, že z vámi uvedených osobních údajů je veřejně přístupné pouze celé jméno, pohlaví, případně region, v němž hrajete. Dále název, fotografie a popis týmu. Fotografie hráče a rok narození se zobrazují pouze přihlášenýcm uživatelům

6. Máte právo na výmaz osobních údajů podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Žádost na výmaz zasílejte e-mailem na adresu sasa@avlka.cz.

7. Společnost AVL s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek.

 

V Praze 22. srpna 2012
aktualizováno 20. dubna 2022

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency