přihlášení
hráče

Zobraz:  1 | 2 | 3

Příprava se hrála i v Plzni. Nejlepší byli Zegoni!

12.10.2017

obrázek

Svůj přípravný turnaj před sezónou mají za sebou také amatérští volejbalisté ze západočeské metropole.

Celý článek »

Deset tisíc AVLkařů se začíná chystat na sezónu

04.09.2016

Základní informace o sezóně 2016/2017 a o radostech, které vás čekají. 

Celý článek »

Základní část vyhrál v Chomutově Kaktus a v Plzni Copajáwym

18.02.2016

Základní číst byla zakočena jako první v Chomutově a v Plzni. 

Celý článek »

Základní informace o vyhlášení vítězů v jednotlivých městech

12.02.2016

Termíny, místa a základní informace o tom, jak probíhají posezónní kalby v jednotlivých městech AVL. 

Celý článek »

Plzeňská AVL v polovině sezöny

06.01.2016

V Plzni máme soutěž v polovině, je čas ohlédnout se zpátky

Celý článek »

Dvojice favoritů míří do 1. ligy

15.12.2014

obrázek

Druhá liga plzeňské Mizuno AVL je v polovině soutěže. Na čele je dvojice Winky a Buráci. Oba aspiranti na postup do „jedničky“ jsou téměř bezchybní. Lídr soutěže tým Winky vyhrál všechny své čtyři duely a nyní má z osmi zápasů 23 bodů. Druzí Buráci mají na svém kontě 25 bodů, ale zároveň 9 odehraných duelů. Ani oni se na druhém letošním turnaji moc nenadřeli a vše vyhráli v poklidném tempu 2:0.

Na čtvrtém místě je tým s tajemným názvem Rigor Mortis Post Coitum. Jedná se o černého koně soutěže, letošní milé překvapení. Ještě loni hrál totiž tento celek (ještě pod názvem Tygříci) na chvostě druholigové tabulky. Nyní ztrácí na vedoucí celek dva, resp. čtyři body. Pokud za jejich výkony může změna názvu celku, tak je vidno, že jim to každopádně prospělo.

Na posledním místě jsou Farmáři. Ač mají slušivé, jednotné růžové dresy, posbírali pouze dva body z devíti utkání. Jejich konto může narůst, pokud se jim vyvede 3. kolo soutěže; a to 1. března 2015.

Celý článek »

Chybí mu ruka, přesto válí volejbal a leze. Handicap mě spíš posílil, říká Richard Pytelka

02.04.2014

obrázek

Volejbal hraje stejně dobře, ne-li lépe, než někteří jeho kamarádi. Vždyť s týmem Copajáwym dokázal opět obhájit vítězství v plzeňské Amatérské volejbalové lize. Přitom to má o něco obtížnější než ostatní. Na levé ruce má Richard Pytelka od narození pouze palec, a ten má navíc nepohyblivý kloub. Pupeční šňůra mu omotala ruku, která se kvůli tomu nevyvinula. „Beru to prostě, že to tak je. Ruku neschovávám, je mojí součástí,“ říká dvaatřicetiletý Richard, kterému dokonce po jednom vyšetření oznámili, že měl být levák.

Celý článek »

Týmy potvrzují svá vedení. V Hradci Čechomor, v Brně Orel KP, v Plzni Rumboříci a HSCD

19.03.2014

obrázek

Na jižní Moravě známe vítěze druhé až páté ligy a tím pádem postupující dvojice. Finále nejvyšší ligy s rozklíčováním účastníků celostátního finále je na programu tuto sobotu, stejně jako baráže a závěrečná párty. V čele obou plzeňských lig se nic nezměnilo. Potvrdí své prvenství Rumboříci a HCSD Hrajem co se dá také na finále 29. března? I v Hradci Králové bylo dlouho jasné, kdo je šéfem třetí ligy. Tentokrát to Čechomor jen potvrdil. Zároveň se odkryla finálová pětka druhé ligy v čele s Plácači. Slevomat Borci víkendu jsou ovšem šestí v druhé lize Poslední rok. Praha patřila o víkendu nováčkům desáté ligy, máme tu hned tři nejúspěšnější týmy víkendu. A desátou ligu vede K-Lhotka.

Celý článek »

Hradecká senzace: tým z chvostu tabulky zařádil v jejím čele

26.02.2014

obrázek

Nejnižší ligy v Plzni a Hradci Králové mají své suverény, HSCD - Hrajem co se dá a Čechomor už na začátku sezónu opanovali nejvyšší pozice a nikdo je z nich ne a ne setřást. Dost pravděpodobně tak o nich napřesrok uslyšíme ve vyšší lize.

V hlavním městě se zas ozvala B69, a to i když postavila na hřiště tři ženy.

Celý článek »

Rumboříci se stále drží na špici, bilanci pro finále mají výtečnou

04.02.2014

obrázek

V Amatérské volejbalové lize začínali už dávno jako Motácy, před sedmi lety se dokonce podívali na celostátní finále. Pak pár let nehráli, aby se část původního manšaftu do soutěže vrátila jako Rumboříci. Teď Rumboříci vedou tabulku plzeňské první ligy s šestibodovým náskokem, což by jim mohlo opět otevřít dveře na velké finále.

Celý článek »

Zobraz:  1 | 2 | 3

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency