přihlášení
hráče

Zobraz:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Již příští neděli na Ladronce poběžíme pro radost s AVL

15.09.2018

obrázek

Šestý ročník běžeckého happeningu pod názvem "Běžím s AVL" je již doslova za dveřmi.

Celý článek »

V sobotu 23.9.2017 popáté poběžíme s AVL. Poběž s námi!

19.09.2017

Po Letní AVL a mnoha turnajích v beachvolejbalu se tentokrát již popáté přesuneme do parku v Praze na Ladronce, abychom před zimní sezónou otestovali svou fyzickou připravenost na zimní halovou sezónu Mizuno AVL.

Celý článek »

Pátý ročník pohodového závodu Běžím s AVL se letos na Ladronce koná 23. září

12.09.2017

obrázek

Nejen volejbalem je člověk živ. I tak by se dal vystihnout běžecký podnik Běžím s AVL, kdy se z volejbalistů na jedno dopoledne stávají běžci. Je to samozřejmě dost nadnesené, protože Běžím s AVL je otevřena všem zájemcům z řad milovníků běhání. Jen tuhle akci pořádají zkušení organizátoři z oblíbené Amatérské volejbalové ligy.

Celý článek »

Ohlasy z deníku Běžím s AVL

29.09.2016

obrázek

Pro letošní čtvrtý ročník tohoto běžeckého happeningu jsme v cíli tak trochu lovili ohlasy zúčastněných do deníku, abychom si uchovali nějakou hezkou vzpomínku.

 
Celý článek »

Jak jsme 24. 9. 2016 v Praze počtvrté běželi s AVL…

29.09.2016

obrázek

Při neúčasti šampionů předchozích let Davida Kučery a Barbory Jíšové jsme byli na letošním ročníku běžeckého happeningu v Praze na Ladronce plni očekávání, kteří běžci je na nejvyšším stupínku vystřídají.

Celý článek »

Novinky od Mizuna – buďte také rychlí jako blesk!

29.01.2015

obrázek

Správný výběr sportovních bot je důležitou součástí každého hráče i hráčky nejen AVL. Výběr nelze podcenit. Člověk se v botech musí cítit dobře a mít pocit, jako když „skáčou sami“. 

Nejpoužívanější značka bot na AVLce – japonský šíp od Mizuna – je zárukou kvality. Se začátkem nového roku přichází firma na trh s horkou novinkou. A stojí minimálně za zmínku.

Celý článek »

Na start závodů Běžím s AVL se postavilo více než dvě stě dvacet běžeckých nadšenců

02.10.2014

obrázek

Nový traťový i osobní rekord, to je bilance běžeckého závodu Běžím s AVL, který hostil v sobotu park Ladronka v Praze 6. Postaral se o něj David Kučera z Liberce, který cílovou rovinu zafinišoval v čase 00:31:24.60. Za sebou nechal dalších sto padesát běžců a běžkyň, kteří se postavili na start spolu s ním.

Celý článek »

Spíš happening, než závod. Běžím s AVL na Ladronce si užijí nejen rodiny s dětmi

11.08.2014

obrázek

Běžecký závod, který pořádá Amatérská volejbalová liga pod názvem Běžím s AVL, navštíví v sobotu 27. září 2014 pražskou Ladronku už podruhé. Přestože jde o závod, organizátoři kladou důraz zejména na pohodovou atmosféru a radost ze sportu.

„Nechceme být masovou akcí, ze které půjde nakonec každý otrávený, protože neměl ani kousek osobního prostoru. Jde zejména o to užít si příjemný den, zasportovat si s rodinou nebo přáteli,“ vysvětluje Saša Mráz, hlavní organizátor Běžím s AVL. Proto je také kapacita závodu omezena na 500 účastníků.
To ovšem neznamená, že by se Běžím s AVL nemohli zúčastnit zkušení běžci, i ti jsou na Ladronce vítáni. Vždyť vítěz loňského pilotního ročníku David Kučera zaběhl desetikilometrovou trať v úctyhodném čase 0:32:53.4.

Celý článek »

Běh je snad jediný sport, který dokáže mysl okamžitě zregenerovat, míní Oldřich Vlasák

26.06.2014

obrázek

Volejbal, tenis, lyžování. Oldřich Vlasák je všestranný sportovec a také aktivní hráč AVL. Nicméně mnohdy mu zbývá čas právě na běh. Přijdu-li večer ze schůze nebo jednání je běh snad jediný sport, který dokáže mysl okamžitě zregenerovat. Mám to osobně ověřené a někdy běhávám večer, třeba i s čelovkou,“ říká Oldřich Vlasák. V Hradci Králové běhával podél Orlice, poslední dobou vyhledává spíš Městské lesy. Tam se vydal také v rámci závodu Běžím s AVL první červnový víkend a skoro devítikilometrovou trať zdolal za 44 minut a 15 vteřin.

Vlasákovi nyní končí desetileté působení v Evropském parlamentu, z toho byl téměř tři roky ve funkci jeho místopředsedy. Zůstávám místopředsedou Svazu měst a obcí ČR a mám nabídku kandidovat do Senátu ČR, kde cítím silnou podporu. To je obrovská výzva. A výzvy, ty já mám rád,“ dodává. V říjnu se s ním podle jeho slov opět potkáme na hradecké palubovce AVL.

Celý článek »

Výsledný čas? Na úředníka celkem dobrý, směje se bývalá závodnice Kocumová

12.06.2014

obrázek

Přestože sportovní kariéru pověsila na hřebík už před víc než deseti lety, formu má pětatřicetiletá Zuzana Kocumová pořád výbornou. Svědčí o tom ovládnutí ženské části desetikilometrového závodu Běžím s AVL v sobotu ve Vesci, kdy náměstkyně hejtmana Libereckého kraje finišovala v čase 00:44:58.05. Přitom celý závod v teplém slunečném počasí milovnice zimy spíš protrpěla.

Celý článek »

Zobraz:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency