přihlášení
hráče

Zobraz:  1 | 2 | 3

Evíkův blog: Trať do kříže motivuje. Dokud naproti neběží holka se zafáčovanou rukou

14.04.2014

obrázek

Jakmile se trochu zaběhnete, potřebujete běhat všude. To je vlastně i jeden z benefitů běhu – poznáváte nová místa. Tož vypravila jsem se do Hradce Králové na Křížovou desítku. Druhým důvodem bylo, že závod pořádalo občanské sdružení Sportvisio, náš partner AVL a Běžím s AVL (díky tomu máš na Hradecký půlmaraton 12. října slevu 50 korun).

Celý článek »

Evíkův blog: Desítku jsem zlepšila o deset minut. Ještě chci lamentovat nad časem z půlky?

10.04.2014

obrázek

Definitivně končím s fňukáním nad svým půlmaratonským časem. Za prvý nejsem chlap (se kterými mám tendenci se porovnávat), za druhý mám krátký nohy (a zadek!), za třetí jsem podcenila vytrvalostní trénink (půlmaraton nejsou dvě desítky), za čtvrtý jsem vlastně vůbec doběhla do cíle (hurá!) a jsem v horní části horší půlky a hlavně: když to tu teď zase analyzuju, za poslední dva roky, na to, že vlastně až zas tak moc neběhám, jsem udělala pokrok!

Celý článek »

Evíkův blog: Pár začátečnických chyb a zklamání z času. Můj pražský půlmaraton 2014

07.04.2014

obrázek

Jakože to běžně nemám úplně ve zvyku, tentokrát jsem si celkem věřila a nechala se unést. Toužila jsem zaběhnout pražský půlmaraton lehce přes dvě hodiny, klidně i dvě hodiny deset. Tudíž jsem z času 02:16:55 lehce zklamaná, byť je to oproti premiérovému Ústí zlepšení skoro o dvě minuty. Že jsi to vůbec zvládla, utěšují mě ostatní. Poměrně marně.

Alespoň mám motivaci řádně trénovat a na příště. Co jsem vlastně chtěla se svou přípravou?

Celý článek »

Evíkův blog: Malá předzávodní euforie. A chci být jako Murakami! Běhat a psát

28.03.2014

obrázek

Týden do půlmaratonu. Takže včera dvanáct a den předtím osm. A před týdnem dalších dvanáct kilometrů. To jde. Je to lepší než loni. Ale stejně to nesplňuje moje předsevzetí běhat dva až třikrát týdně. Spíš jednou až dvakrát týdně. Výjimečně se nevymlouvám, ale za jednou týdenní pauzou stojí nachlazení, bolest v krku. Samozřejmě z té euforie, že už přišlo jaro a svítí sluníčko a vypadá to, že je venku teplo, a tak můžu vyběhnout jen v triku s dlouhým rukávem.

Celý článek »

Evíkův blog: Místo kytky pórek. Ale sluchátka na běhání to navýsost vyžehlily

03.03.2014

obrázek

Kamarád Adam, spoluhráč z liberecké AVL, který mi chtěl loni na ústeckém půlmaraonu běžet naproti, protože ho nebavilo dvacet minut stepovat v cíli, je nakonec pěkný zrádce. Ještě začátkem února jsme společně hořekovali, že nemáme naběháno, když tu mi najednou suše oznámil, že během pár dní má v nohou už čtyřicet kilometrů! A co prej jako já?! (jasně, že v tý době ještě stále pořád jen tu Ladronku)

Celý článek »

Evíkův blog: Zachrání mě na půlmaratonu jiné sporty? Výmluvy určitě ne

12.02.2014

obrázek

Jsem neponaučitelná. A možná i líná. Sportovní trenéři by tento článek radši vůbec neměli číst. Po tom, co jsem loni jakžtakž zdolala svůj první půlmaraton, bylo euforicky jasné, že letos musím přidat další. A zážitkem prostě musí být ten pražský. Který je ovšem už 5. dubna, tedy ani ne za dva měsíce. Kolik mám letos naběháno? Jedno kolečko na Ladronce. 4,2 kilometru.

Celý článek »

Evíkův blog: Jsem závislá na Slevomatu? + soutěž o kredity!

17.01.2014

obrázek

Prý jsem závislá na Slevomatu, tvrdí mi přítel, a má ohromnou radost, že se nějakým nedopatřením uložilo heslo k mému účtu v jeho telefonu. Může mě tak prý kontrolovat, v horším případě nakupovat a platit mojí předdefinovanou platební kartou. Podle něj moje věta nejčastěji začíná "Viděla jsem na Slevomatu..", což ho vždy rozesměje.

Sice jsem platinovým, tedy nejvíc VIP, zákazníkem a podle údajů věrnostního programu jsem za poslední tři měsíce nakoupila dvaadvacet voucherů v celkové hodnotě téměř deset tisíc korun, ale nemocná si nepřipadám.

Celý článek »

GLOSA: Dalibor Kaziturnaj jako herec špatných rolí. Chovám se jak hulvát, no a co?!

27.12.2013

Vánoční turnaj. Tradice. Pohodový event pro kamarády z AVL. Chceme se spolu vidět ve svátečním čase, ochutnat si cukroví, které vzápětí přeměníme na kurtu v energii.

Vánoční turnaj. Tradice, kdy to opět někomu nedá, aby nezkusil obejít pravidla. A tu sváteční pohodu zkazil svým hulvátským chováním.

Celý článek »

Vyzkoušeli jsme kalendář od Bontia. Povýšil fotky na skvostný dárek

12.12.2013

obrázek

Už dlouho jsem přemýšlela o tom, že bych babičce vytvořila k Vánocům kalendář z vlastních fotek, ale nikdy jsem neměla tolik nafoceno, nebo jsem si vzpomněla na poslední chvíli, abych svůj plán mohla realizovat. Když se letos v listopadu objevila na Slevomatu nabídka extra velkého kalendáře od Bontia, která slibovala kalendář brilantního vysoce lesklého povrchu a nadčasový vzhled hodící se do každého interiéru, musela jsem se do toho vrhnout. Velký kalendář na šířku o rozměrech 46 × 30 centimetrů stál navíc místo 799 korun pouhých 249 korun. 

Celý článek »

Power Plate: Vibrace formující postavu

10.10.2013

obrázek

Na první pohled ne zcela náročné cvičení vás nakonec nenechá z fitka odejít vlažné a se suchým trikem. Přitom stačí jen půlhodinka aktivity. Vítejte na lekci Power Plate!

Celý článek »

Zobraz:  1 | 2 | 3

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency