přihlášení
hráče

Zobraz:  1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přípravu v Liberci opanovaly Vrtule Frýdlant

03.10.2017

obrázek

I v Liberci jsme se připravovali na zimní sezónu 2017/2018 Mizuno AVL. Přípravného turnaje se tentokrát zúčastnilo deset smíšených volejbalových týmů.

Celý článek »

Pozvánka na Celostátní finále 2017

21.04.2017

obrázek

Již zítra 22. 4. 2017 to vypukne a společně zakončíme halovou sezónu 2016/2017 turnajem, ve kterém změří síly to nejlepší z amatérského volejbalu pro tuto sezónu z celé republiky.

Celý článek »

Deset tisíc AVLkařů se začíná chystat na sezónu

04.09.2016

Základní informace o sezóně 2016/2017 a o radostech, které vás čekají. 

Celý článek »

Velké liberecké finále se blíží

30.03.2016

Zhodnocení liberecké soutěže před jejím finále

Celý článek »

Libereckou základní část vyhrály Vrtule Frýdlant

24.02.2016

Pořadí liberecké AVL po základní části:
1. Vrtule Frýdlant 

2. Těžký kosti  

3. Ogonok 

Celý článek »

Základní informace o vyhlášení vítězů v jednotlivých městech

12.02.2016

Termíny, místa a základní informace o tom, jak probíhají posezónní kalby v jednotlivých městech AVL. 

Celý článek »

Vánoční shrnutí liberecké AVL

10.12.2015

Shrnutí průběhu libereckých soutěží v první polovině ročníku 2015/16. 

Celý článek »

Kamasůtra si v Liberci vytvořila dobrou pozici

17.02.2015

obrázek

Liberecká AVLka má za sebou čtvrté kolo, které nabídlo spoustu zajímavých výsledků a co hlavně…dosavadní neporažený celek Mladí a neklidní, za které hraje i organizátor soutěže Saša Mráz, klopýtl a ztratil důležité body.

Ve šlágru hracího dne nestačili na celek Kamasůtry, které podlehli 0:2 (18:25 a 23:25). Právě Kamasůtra se vyšvihla po vydařeném víkendu na první místo. Momentální lídr se pyšní 43 body z 19 zápasů. Teď už budou čekat jen na to, jak v posledním kole základní části budou úspěšní jejich pronásledovatelé. A to hlavně výše zmiňovaní Mladí a neklidní a Neznajprohru. Vrtule ani Ika už nemohou být lepší než čtvrtí.

Větší klid je na opačném pólu tabulky. Poslední tým soutěže VK Pyramida Sosnová si vybojoval bod za prohru v tie-breaku s Rebel teamem, ale i tak jsou stále se třemi body na posledním místě. O čest bojují i zbylé týmy Jabloneček, D-FORMACE a SadoMaso. I když posledně jmenovaný si odvezl pěkných 5 bodů za tři prohry ve zkrácených sadách a jednu výhru za dva body.

Poslední turnaj čeká Liberec 14. března. Při něm se rozhodne, kdo bude po základní částí na prvním místě. Ohrozit Kamasůtru mohou Mladí a neklidní a Neznajprohru. Oba týmy by však musely ve svých třech duelech uhrát minimálně osm bodů, což bude pořádně složité! 

Celý článek »

Vítězství v liberecké letní soutěži zachraňuje Dring MB od sestupu

24.06.2014

obrázek

Po nevydařené zimní sezóně si na smworks Triko4U Letní AVL v Pilínkově spravil tým Dring MB chuť. Zatímco v halové soutěži je čekal sestup, tu antukovou ovládli a díky tomu také v první lize nejspíš zůstanou (vítězi LAVL náleží divoká karta do 1. ligy, pokud se do ní některý z týmů nepřihlásí). Po základní části ovšem Dringu MB patřilo až čtvrté místo. Díky bravurně odehranému finálovému turnaji v sobotu se vyšvihl na první příčku. Bylo zapotřebí dostatečné koncentrace a odhodlání, hlavně se nám povedlo držet pohromadě jako jeden tým a pomoci si v případě potřeby herně i psychicky, říká kapitán týmu Pepa Nentwich.

Celý článek »

Výsledný čas? Na úředníka celkem dobrý, směje se bývalá závodnice Kocumová

12.06.2014

obrázek

Přestože sportovní kariéru pověsila na hřebík už před víc než deseti lety, formu má pětatřicetiletá Zuzana Kocumová pořád výbornou. Svědčí o tom ovládnutí ženské části desetikilometrového závodu Běžím s AVL v sobotu ve Vesci, kdy náměstkyně hejtmana Libereckého kraje finišovala v čase 00:44:58.05. Přitom celý závod v teplém slunečném počasí milovnice zimy spíš protrpěla.

Celý článek »

Zobraz:  1 | 2 | 3 | 4 | 5

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency