přihlášení
hráče

Zobraz:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Pátý ročník pohodového závodu Běžím s AVL se letos na Ladronce koná 23. září

12.09.2017

obrázek

Nejen volejbalem je člověk živ. I tak by se dal vystihnout běžecký podnik Běžím s AVL, kdy se z volejbalistů na jedno dopoledne stávají běžci. Je to samozřejmě dost nadnesené, protože Běžím s AVL je otevřena všem zájemcům z řad milovníků běhání. Jen tuhle akci pořádají zkušení organizátoři z oblíbené Amatérské volejbalové ligy.

Celý článek »

AVLka hledá nejlepší nadšence na písku. Pořádá souboj regionů

18.06.2014

obrázek

Kdo z amatérských volejbalistů je nejlepší na písku? To má zjistit nový turnaj s názvem AVL Beach Battle, který se uskuteční poslední červnový víkend (28. a 29. června) v pražském Beachklubu Pankrác. Amatérská volejbalová liga se už od roku 1995 zaměřuje na klasický volejbal, se stále se zvyšující oblíbeností plážového volejbalu, přináší letos nejen svým příznivcům také pořádnou nálož turnajů v beach volejbale.

„K létu patří plážový volejbal. Proto kromě tradičních antukových turnajů v čele s Volley Happeningem na Křivoklátě začátkem srpna jsme hned do několika regionů AVL přišli s plážovým volejbalem,“ vysvětluje Saša Mráz, hlavní organizátor Amatérské volejbalové ligy.

Celý článek »

Hodně antuky, plážáku i běžecké závody. Léto s AVL bude nejnabitější v historii soutěže

13.05.2014

obrázek

Turnajů víc než kdy dřív pro milovníky volejbalu i jeho obdoby na písku připravila na letošní léto Mizuno Amatérská volejbalová liga (AVL). Pod širé nebe soutěž vstupuje s tradiční letní AVL, kterou zahájila uplynulou neděli v Praze, Brně a Liberci.

Celý článek »

AVL znovu v Českých Budějovicích, nejprve přinese plážový volejbal

07.05.2014

obrázek

Po tříleté odmlce se Mizuno Amatérská volejbalová liga vrací na jih Čech, smíšená družstva neregistrovaných volejbalistů si budou moct s přáteli zahrát svou oblíbenou soutěž opět v Českých Budějovicích.

Celý článek »

Ples AVL je už příští pátek, orchestr ho naladí na swingovou vlnu

09.04.2014

obrázek

Ples Mizuno Amatérské volejbalové ligy se letos ponese ve swingovém duchu, postará se o to především orchestr The Mole'Swing Orchestra. „Tudíž je vítáno také oblečení ve swingovém duchu,“ připojuje organizátor AVL Saša Mráz. Obecně je dress code společenské oblečení.

Ples AVL se koná v pátek 18. dubna ve velkém sále pražské Lucerny a navazuje na loňský úspěch Maturitního plesu AVL, kdy soutěž slavila osmnáct let od svého vzniku. 

Celý článek »

Zaměstnanci z Adidas Coty jsou opět nejlepšími sportovci

09.12.2013

obrázek

Seriál sportovních akcí pro firmy Byrokrat Cup zná své celkové vítěze pro rok 2013. Na slavnostním vyhlášení v Pizzerii Kmotra si putovní pohár pro první místo odnesl tým Adidas Coty, který dokázal obhájit svůj loňský triumf.

Celý článek »

Benefice vynesla 110 tisíc korun, mistryně republiky Hermannová se vydražila za 16 tisíc

03.12.2013

obrázek

Sto deset tisíc korun vynesly benefiční dražba a turnaj v plážovém volejbale, které se konaly o uplynulém víkendu v Pizzerii Kmotra a v Beachklubu Pankrác v Praze. To je o polovinu víc než loni. Padl i rekord za nejdražší hráčku, úřadující mistryně republiky Bára Hermannová byla vydražena za 16 tisíc korun. Výtěžek akce si rozdělily Občanské sdružení Anabell a Terapeutické centrum Modré dveře.

Celý článek »

OBRAZEM: V Dejvicích se otevřela pivotéka, stala se partnerem AVL

27.11.2013

obrázek

Po více než dvou úspěšných letech pivotéky v rodném Chomutově, otevřel Ondra Krym Království piva také v Praze. Co nás může těšit, pivní speciality najdeme jen kousek od haly na Podbabě, v ulici Národní obrany 13. Zatím tu mají otevřeno ve všední dny do 20 hodin, podle zájmu je možné, že přibydou také víkendy. Chomutovská pivotéka je otevřená od pondělí do soboty do 22 hodin.

Celý článek »

Beachová špička podpoří dobrou věc, amatéři se utkají s profesionály v benefičním turnaji

18.11.2013

obrázek

Zahrát si po boku některého z téměř dvou desítekelitních československých hráčů a hráček plážového volejbalu a zároveň přispět na dobrou věc. To nabídne druhý ročník otevřeného benefičního turnaje s názvem Vyber si, vydraž si, zahraj si, který se uskuteční v neděli 1. prosince v pražském Beachklubu Pankrác. Výtěžek akce si rozdělí Terapeutické centrum Modré dveře a Občanské sdružení Anabell, loni se podařilo nashromáždit téměř 70 tisíc korun.

Celý článek »

Praha vybrala návrhy na obnovu Štvanice. Peníze na její proměnu naštěstí nemá

13.11.2013

obrázek

Praha představila návrhy na revitalizaci ostrova Štvanice, místa, které je pro AVLku srdeční, neboť tu tradičně pořádá letní obdobu soutěže na antuce. Návrhy vzešly z architektonické soutěže, do které dorazilo osmdesát návrhů. Z těch pak vybrala odborná komise složená z architektů i zástupců města tři nejlepší. Všechny mají přitom jedno společné. Ideu, že Štvanice bude sloužit především k rekreaci Pražanů.

Celý článek »

Zobraz:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency