přihlášení
hráče

Zobraz:  1 | 2

"Já miluju AVLku, AVLka miluje mě!" A kdo teda vyhrál?

12.09.2017

obrázek

 

Celou zimní sezónu 2016/2017 jste se mohli zúčastnit soutěže o startovné na příští ročník vaší milované AVLky. Zde jsou výsledky:

Celý článek »

"Já miluju AVLku, AVLka miluje mě!" Získej startovné pro svůj tým na příští rok!

11.11.2016

obrázek

Máme pro vás připravenu již dlouho slibovanou soutěž s názvem: "Já miluju AVLku, AVLka miluje mě!"

Tentokrát se týká všech hráčů AVLky ze všech koutů republiky!

Celý článek »

Proto nemám ráda nakupování

26.05.2014

obrázek

Nakupování mě moc nebaví. Opravdu. Vyvolává ve mně spíš stres než uspokojení. Takhle to nějak vzniklo...

Celý článek »

Běh pro radost jiných. Jan Pokorný vyběhal desetitisíce pro Zdravotního klauna

20.05.2014

obrázek

Zdravý šéf, zdravá firma, toto motto nadchlo generálního ředitele Modré pyramidy Jana Pokorného, a tak se společně s několika dalšími řediteli významných společností zapojil do akce CEO Challenge a 5. dubna si v hlavním městě zaběhl oblíbený pražský půlmaraton. Přitom věděl, že bezprostředně poté ho čeká operace kolene! Závod nakonec dokončil v čase 02:27:57.

Celý článek »

Nemusíte motivovat k práci, jen neházejte klacky pod kola kočárků

25.03.2014

obrázek

Propad zaměstnanosti žen v důsledku mateřství je v České republice s přehledem největší ze všech zemí EU, a to 41 % oproti průměrným 12 % v Evropské unii. Důvodů je samozřejmě hodně, jedním z nich je však prý i "nedostatek motivace českých žen k návratu do práce z důvodu neexistence daňových úlev a nastavení systému tak, že se finančně mnohdy nevyplatí." A to je pravda. Jenže…

Celý článek »

Svěřujete se dětem, co děláte s penězi?

18.02.2014

obrázek

Dostala jsem možnost podívat se očima středoškoláků na peníze. Nemluvím o jejich upřímném moralistickém pohledu na svět dospělých, kde peníze jsou vším. Šlo spíš o to, jak se orientují v těch každodenních finančních rozhodnutích, ovšem s dlouhodobými následky.

Celý článek »

Komu Modrá pyramida vrátí startovné? Rozhodovala originalita

05.02.2014

obrázek

Devět družstev AVL se rozhodlo bojovat o startovné pro sezónu 2013/2014. Partner AVL Modrá pyramida slíbila vrátit startovné pro letošní sezónu těm třem týmům, které se originálně vyfotí před pobočkou Modré pyramidy a ještě ke společnému snímku vyburcují tamního finančního poradce. Fotky jsme zveřejnili na našem Facebooku a porota složená ze zástupců Modré pyramidy a organizátorů AVL neměla rozhodování vůbec jednoduché! Většina celků se nechala inspirovat právě tvarem pyramidy a do ní se na snímku poskládali. Porota hledala originalitu, nápad a osobní vklad. Vždyť ve hře byla nemalá finanční odměna.

Celý článek »

Za vrácené startovné mohou být dresy. A možná si Ďáblové nechají od Modré pyramidy poradit

05.02.2014

obrázek

Měli nápad, dali dohromady kostýmy a vyrazili před pobočku Modré pyramidy. Tady se stylizovali do role mafiánů a finanční poradkyni Jiřinu Spurnou si vzali jako rukojmí. Za tuhle myšlenku si Ďáblové ve 4. lize v Praze přijdou na 6 500 korun. Modrá pyramida, partner AVL, jim vrátí zpět startovné na letošní sezónu. „Myslím, že budu mluvit za celý náš tým, když řeknu, že jsme si to moc užili a máme na co vzpomínat. A to neříkám proto, že jsme byli ti šťastnější, to už je jen příjemným bonusem, který nás do toho především motivoval. Byla to skvělá soutěž, děkujeme Modré pyramidě a jsme pro víc takových soutěží!“ říká kapitán Ďáblů Petr Hlavička.

Celý článek »

Jak dětem vytvořit zdravý vztah k penězům a nezbláznit se?

28.01.2014

obrázek

Ne vždy funguje teorie v praxi. Většinou to zjistím v okamžiku, kdy se snažím své teoretické znalosti uplatňovat na členech rodiny. Smutné je, že aktuální boj s finanční gramotností naší sedmileté dcery zatím prohrávám na celé čáře.

Celý článek »

Opět je tu celorepubliková sbírka na "oběti" tržní ekonomiky

13.01.2014

obrázek

Odebrání licence jedné kampeličce, zablokování pohybu peněz ve druhé, je to tady po nějaké době znovu. Lidé a firmy se nemohou dostat ke svým penězům a někteří si stěžují. Oprávněně? Kladně by se dalo odpovědět možná v 90. letech, kdy se poprvé na bankovním trhu objevily „podezřele vysoké úroky z vkladů“ vedoucí ke krachům bank. Tehdy poprvé se obyčejní lidé dostali do styku s investičním trojúhelníkem a někteří za toto poučení zaplatili docela hodně peněz.

Celý článek »

Zobraz:  1 | 2

MizunoModrá pyramidamoltenSM WorksFiatStorageTeekaneAllivictus

Instagram  © MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA | Zpracování osobních údajů | vyrobilo SMWORKS - digital agency